رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره ترس (غیرحضوری)

مشاوره برای درمان ترس در ویکی روان به صورت غیرحضوری با بهترین متخصصین روانشناس انجام می شود. برای خرید ابتدا متخصص مورد نظر را انتخاب سپس در صفحه ایشان مشاوره برای درمان ترس در ویکی روان به صورت غیرحضوری با بهترین متخصصین روانشناس انجام می شود رزرو کنید.

نتایج مشاورین مشاوره برای ترس
نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره ترس در ویکی روان

ویکی روان به عنوان سامانه سلامت روان برای فارسی زبانان با گردآوری تیمی از بهترین مشاوران درمان ترس، امکان حضور در جلسات مشاوره ترس از سراسر دنیا به صورت غیرحضوری را فراهم کرده است.

مشاوره ترس یکی از جلسات مشاوره روانشناسی است که هدف آن غلبه بر ترسیدن با کمک مشاور روانشناس درمان ترس در روند جلسات حضوری یا غیرحضوری است. مشاوره ترس توسط مشاور روانشناس ترس انجام می‌شود و در طی جلسات، سعی بر شناخت دلایل بروز ترس و درمان ریشه ای مراجع می‌شود.

مشاوره درمان ترس برای چه افرادی توصیه می‌شود؟

یادتان باشد انواع ترس در روانشناسی کم نیستند و بر اساس شرایط مراجع، مشاوره برای ترس به شیوه های گوناگون برگزار می‌شود. 

با توجه به تعریف ترس در روانشناسی، اگر ترسی در دل دارید که بر کیفیت زندگی شما تاثیر دارد، می‌بایست از مشاوره درمان ترس استفاده کنید.

 • اگر ترس قدیمی دارید
 • اگر با دیدن، شنیدن و احساس کردن چیزی وحشت می‌کنید
 • اگر ترس های جدید به سراغتان می‌آیند
 • اگر نمی‌توانید ترس های موجود را خودتان درمان کنید

باید از روانشناس خوب در جلسات مشاوره برای ترس کمک بگیرید. گاهی شرکت در جلسه مشاوره ترسبه خودی خود ترسناک است، اما فردی که قصد درمان را دارد باید اراده حضور در مشاوره برای درمان ترس را در خود ایجاد کند.  

چرا رهایی از ترس مهم است؟

به طور کلی، هر نوع ترس را باید سریع درمان کرد، چون نادیده گرفتن آنها اغلب باعث پیچیده‌ تر شدن مساله و اختلال در زندگی فرد می‌شود! از دید روانشناسی و روانپزشکی، انواع بیماری های روانی موجب پیدایش مشکلات روانی جدید در فرد خواهند شد. اینجاست که اهمیت مشاوره درمان ترس بیشتر می‌شود. ترسی که درمان نشود، زمینه ساز اختلاتی مانند:

خواهد شد. اهمیت مشاوره برای ترس اینجا بیشتر مشخص می‌شود. کافیست با مراجعه به روانشناس درمان ترس های خود را درمان کنید.

کدام ترس ها قابل درمان هستند؟

ترس ها 2 نوع دارند:

 1. ترس احساسی
 2. ترس بیوشیمیایی

یک روانشناس خوب اول در جلسات مشاوره درمان ترس نوع اختلال را پیدا می‌کند، سپس راهکاری علمی و عملی بر اساس شرایط مراجع  ارائه می‌کند. یک دکتر روانشناس برای ترس به خوبی می‌داند روند جلسه را چطور پیش ببرد تا درمان به خوبی انجام شود.

از نظر علمی تمام اختلالات در جلسات مشاوره درمان ترس قابل درمان بوده، تنها شدت ترس و همکاری متقاضی نتیجه نهایی را مشخص خواهد کرد. مشاوره برای ترس از نظر ماهیت شباهت هایی با مشاوره فوبیا دارد، اما در جزئیات متفاوت هستند. حتما مقاله فرق ترس و فوبیا را در ویکی روان مطالعه کنید.

چند نوع مشاوره روانشناسی ترس داریم؟

مشاوره برای درمان ترس در موضوعات مختلف انجام می‌شود. موضوع مشاوره درمان ترس به انواع زیادی تقسیم می‌شود:

 1. مشاوره ترس از تاریکی
 2. درمان ترس کودکان
 3. مشاوره ترس از مرگ
 4. مشاوره ترس از حیوانات
 5. ترس از حشرات
 6. مشاوره ترس از جن
 7. ترس از سوراخ
 8. ترس از جمعیت و اجتماع
 9. مشاوره ترس از زایمان
 10. ترس از محیط های بسته  که  مخاطبین زیادی در مشاوره و درمان ترس و فوبیا دارد
 11. مشاوره ترس در کودکان
 12. ترس از انواع صدا
 13. ترس از سگ
 14. مشاوره ترس از مدرسه در بچه ها
 15. ترس از آب
 16. مشاوره ترس از ازدواج
 17. فوبیای زلزله و حوادث طبیعی
 18. ترس از زنان زیبا
 19. مشاوره ترس از مرگ عزیزان
 20. ترس از ارتفاع
 21. ترس از خون
 22. مشاوره ترس از شکست عشقی و تنهایی
 23. مشاوره برای ترس از رانندگی
 24. ترس از تنهایی
 25. مشاوره ترس بیماری
 26. مشاوره برای ترس از نور و روشنایی
 27. مشاوره ترس جنسیتی
 28. ترس از آلوده شدن
 29. مشاره درمان ترس های زمینه ای
 30. ترس از دخول

و بسیاری دیگر از انواع مشاوره درمان ترس که اگر بخواهیم آنها را نام ببریم، تعدادشان به بیش از 100 مورد می‌رسد. اما یادتان باشد همکاری متقاضی با روانشناس فوبیا، در جلسات مشاوره و درمان ترس بسیار ضروری است.

برای ترس به چه دکتری مراجعه کنیم؟

مشاوره ترس نیازمند مشاوری متخصص در این زمینه است. روانشناسان در موضوعات متنوع تخصص کسب می‌کنند که ترس یکی از آنهاست. برای درمان قطعی حتما به مشاور روانشناس متخصص در درمان ترس مراجعه کنید تا به مشکلات فعلی اضافه نشود. در همین صفحه می‌توانید متخصص خوب برای درمان ترس در ویکی روان پیدا کرده و روند درمان را شروع کنید.

راهکار مشاوران روانشناسی برای غلبه بر ترس چیست؟

تکنیک های مشاوره ترس متنوع هستند. هر  روانشناس درمان ترس از روش خاصی پیروی می‌کند. کافیست یک مشاور روانشناس خوب برای درمان ترس پیدا کرده و به او اطمینان کنید. تمرکز مراجع نباید روی تکنیک های مشاوره ترس باشد، چون روش های مشاوره و درمان ترس می‌تواند در طی جلسه تغییر کند.

مشاوره و درمان ترس چقدر طول می‌کشد؟

در حالی که تعدادی از ترس های ساده، به خودی خود درمان می ‌شوند، اغلب این درمان ‌ها با مراقبت از خود و مواجهه تدریجی ترس در خانه صورت می‌گیرد. در جلسات مشاوره درمان ترس ها پیچیده ممکن است بیشتر طول بکشد و بیشتر باید روی آن کار کرد. گفتار درمانی مورد استفاده در مشاوره ترس، به شدت برای درمان ترس های پیچیده توصیه می‌شود.

تعداد جلسات مشاوره روانشناسی برای غلبه بر ترس به عواملی مانند،

 • نوع اختلال
 • میزان همکاری مراجع
 • و تعهد وی به درمان

بستگی دارد. تمام تمرکز خود را روی درمان قرار دهید نه تعداد جلسات مشاوره برای ترس. اما ترسی که سال ها همراه ما است با یک جلسه مشاوره ترس از بین نمی‌رود. برای درمان دید بلند مدت داشته باشید و در روند درمان استمرار به خرج دهید.

همچنین فاصله بین جلسات مشاوره به نوع بیماری و انگیزه مراجع برای درمان بستگی دارد. اما مشاوره برای درمان ترس یک روند است که باید با دقت و حوصله طی شود. 

مشاوره درمان ترس ویکی روان چطور برگزار می‌شود؟

به طور معمولا جلسات مشاوره درمان فوبیا به 3 صورت 

 1. مشاوره آنلاین ترس
 2. مشاوره تلفنی ترس
 3. مشاوره متنی ترس

انجام می‌شود.

مشاوره برای درمان فوبیا از خارج کشور

اگر ایران حضور ندارید، می توانید در ویکی روان مشاوره خارج از کشور به صورت صوتی و تصویری برگزار کنید. کافیست در صفحه صورتحساب گزینه پرداخت ارزی را انتخاب و وجه جلسه را پرداخت نمایید.

لازم به ذکر است هزینه مشاوره ترس برای خارج از کشور در ویکی روان بیشتر از هزینه ریالی است.

مشاوره درمان ترس غیرحضوری یا حضوری؟ کدام پیشنهاد می‌شود؟

چون جلسات مشاوره فوبیا بر صحبت با مشاور  بنا شده‌اند، اگر مشاوره درمان ترسغیرحضوری با کیفیت انجام شود، تفاوتی با مشاوره حضوری ندارد.

اگر امکان مراجعه به روانشناس درمان ترس ندارید یا می بایست زمان زیادی برای رفت و آمد به مرکز مشاوره ترس صرف کنید، مشاوره غیرحضوری برای درمان ترس می‌تواند گزینه کاربردی تری باشد. به همین دلیل مشاوره درمان ترس ویکی روان  طرفداران زیادی در سراسر ایران دارد.

مشاور روانشناس خوب برای درمان ترس چه ویژگی هایی دارد؟

یک روانشناس خوب برای درمان ترس:

 • اول باید دارای تخصص مربوط به این موضوع باشد.
 • فارغ از اینکه مشاورتان زن است یا مرد، باید احساس راحتی با او داشته باشید و تمام مشکلات خود را بیان کنید.
 • باید وضعیت شما را اختصاصی بررسی کرده و به مشکلات گوش دهد

اما یکی از دلایلی که مراجعین از مشاوره درمان ترسیدن نتیجه نمی‌گیرند این است که با مشاور همکاری نمی‌کنند یا تمام مشکلات خود را بازگو نمی‌کنند!

یک مشاور روانشناس درمان ترس باید دارای سابقه کافی بوده و از تجربه خوب برای درمان بهره ببرد. اینکه از مشاوره ترس استفاده می‌کنید یا مشاوره حضوری تفاوتی ندارد، اما می‌توانید در ویکی روان با بهترین دکتر روانشناس برای ترس از سراسر دنیا جلسه برگزار کنید.

انتخاب مشاور برای درمان ترس در ویکی روان

می توانید در همین صفحه مشاور روانشناس ترس را انتخاب کرده و در صفحه ایشان وقت جلسه رزرو نمائید. جنسیت مشاور در کیفیت جلسه تاثیری ندارد، بلکه در انتخاب مشاور مناسب باید به معیارهای زیر دقت نمائید:

 1. میزان تجربه
 2. تحصیلات مشاور
 3. مجوزهای مربوط به مشاوره

تمام اعضای تیم مشاوره ویکی روان دارای تحصیلات دانشگاه در رشته روانشناسی بوده و از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران تاییدیه جهت ارائه مشاوره روان درمانی ترس را دارند.

همچنین حداقل 5 سال سابقه ارائه خدمات مشاوره روان درمانی از ملزومات جهت عضویت در تیم مشاوره ترس ویکی روان است.

انتخاب بهترین مشاور فوبیا در ویکی روان

اگر در روند انتخاب مشاور نیاز به راهنمایی دارید، می توانید با تیم پشتیبانی (02191099110) در تماس باشید تا مشاور ترس مرتبط با نیاز شما معرفی شود.

روند جلسه مشاوره انواع ترس چطور طی می‌‍شود؟

موضوع جلسه روند جلسات مشاوره روانشناسی درمان ترس را مشخص می‌کند.

 از متداول ‌ترین رویکردهای درمانی مورد استفاده در مشاوره روانشناسی برای درمان ترس هستند. زیرا به افراد کمک می‌‌کنند در روش پردازش خود نسبت به مشکل حاضر تجدید نظر کرده و آنها را قادر می‌‌سازد تا راه ‌هایی برای مقابله با ترس‌ ها را پیدا کنند.  ویکی روان تعداد زیادی دکتر روانشناس برای ترس با تخصص های فوق در تیم مشاوره ترس و فوبیا دارد.

همچنین مشاور درمان ترس، مراجعه کنندگان را تشویق می‌کند تا برخی از عوامل پیچیده اضطراب خود را کشف کنند تا در درک بهتر به آنها کمک کرده و آن را واقعی ‌تر ببینند.

بیشتر روند جلسات مشاوره ترس به صورت گفتگوی غیرحضوری انجام می‌گیرد و تمرین هایی برای رهایی از ترس به مراجعه کننده داده می‌شود. به همین خاطر جلسات می توانند با بیشترین بازدهی به صورت مشاوره ترس انجام شوند. اگر امکان شرکت حضوری در جلسات را ندارید،  مشاوره درمان ترس به صورت غیرحضوری بهترین گزینه است.

هزینه مشاوره برای ترس چقدر است؟

عوامل زیادی هزینه جلسات مشاوره و درمان ترس را مشخص می‌کند، اما مهم ترین آنها میزان تجربه روانشناس متخصص ترس است. جنسیت مشاور هیچ تاثیری بر میزان تخصص و هزینه کلی جلسات ندارد، به همین خاطر می‌توانید در ویکی روان سابقه کاری حرفه ای مشاور روانشناس ترس را در صفحه ایشان مشاهده کنید.

قیمت مشاوره درمان ترس در صفحه مشاور ذکر شده است و از همان صفحه می‌توانید اقدام به رزرو جلسه مشاوره درمان ترس کنید.

خرید مشاوره ترس در ویکی روان

شما دوست گرامی می‌توانید در همین صفحه متخصص خود را انتخاب و از هر جای دنیا که هستید، جلسه مشاوره ترس برگزار نمائید یا با شماره 02191099110 جهت رزرو مشاوره روانشناسی برای غلبه بر ترس تماس بگیرید.

سوالات متداول

جلسات مشاوره برای ترس در ویکی روان بودن نیاز به نصب نرم افزار در سایت به صورت آنلاین تلفنی و متنی انجام می‌شوند.

جلسات مشاوره برای درمان ترس در ویکی روان به وسیله متخصص روانشناس مورد تایید سازمان نظام انجام می شوند.

معمولا هزینه مشاوره برای ترس در ویکی روان تفاوتی با دیگر موضوعات ندارد.

اگر نیاز به راهنمایی در انتخاب مشاور برای درمان ترس دارید، می توانید با چت پشتیبانی یا پشتیبان های تلفنی ویکی روان در ارتباط باشید.

تمام مشاورین مجموعه ما عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران بوده و قابل استعلام هستند. همچنین یک روانشناس ترس در ویکی روان می‌باست مدرک تحصیلی مرتبط و تجربه کاری داشته باشد.

برای رزرو جلسات مشاوره ترس از خارج ایران در ویکی روان کافیست در صفحه صورتحساب گزینه پرداخت ارزی را انتخاب کنید.

هزینه جلسات را میزان تحصیلات و سابقه کاری مشاور مشخص می کند. البته هزینه کم به معنای بی کیفیت بودن جلسات مشاوره برای درمان ترس نیست.

می توانید 60 دقیقه پیش از شروع تاریخ و ساعت جدید را به تیم پشتیبانی اطلاع دهید تا تغییرات انجام شود.