رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی در ویکی روان

می‌توانید در تمام موضوعات مربوط به مشاوره حقوقی خانواده، طلاق و ازدواج در ویکی روان مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی برگزار کنید.

نتایج مشاورین مشاور حقوقی آنلاین شما
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاور حقوقی خانواده به چه کسی می گویند؟

مشاوره حقوقی خانواده، یکی دیگر از خدمات مرکز مشاوره و روانشناسی ویکی روان است که برای بسیاری از زن و شوهرهایی که در فرآیند طلاق می باشند و اطلاعی از مسائل حقوقی ندارند مناسب می باشد. مسائل مشکلات خانوادگی معمولا میان افراد خانواده و بدون دخالت قانون حل میشود اما با این حال در برخی از موارد ممکن است شرایط بسیار دشوار باشد و امکان ادامه زندگی برای زوجین فراهم نباشد یا فرزندان در شرایط سختی باشند؛ در چنین شرایطی بهترین راه حل کمک گرفتن از یک مشاور حقوقی خانواده است.

بهتر است بدانید که مشاوره حقوقی آنلاین، با مشاوره روانشناسی فرق دارد. در مشاوره حقوقی و قانونی مشکلات مورد بررسی قرار می گیرد و روانشناس سعی می کند راهنمایی های حقوقی کاربردی به افراد ارائه کند. اما در مشاوره با روانشناس مسائل روحی و روانی افراد مورد استفاده قرار می گیرد. البته بهتر است بگوییم که مشاوران و روانشناسان حقوقی در سایت ویکی روان از تحصیلات آکادمیک برخوردار می باشند.

مشاور حقوقی، فردی است که اطلاعات کاملی در رابطه با حقوق  قانون مدنی دارد و به علت تجربه خود می تواند به رفع مشکلات خانواده های مختلف بپردازد. روانشناسی حقوقی خانواده، موضوع مهمی است که می تواند در رفع مشکلات حقوقی خانواده تاثیر گذار باشد و مانع ورود ضررهای جبران ناپذیر احتمالی در آینده شود. افراد با کمک گرفتن از مشاوره خانواده می توانند به درستی تصمیم بگیرند و یک انتخاب مناسب داشته باشند.

اهمیت مشاور حقوقی خانواده

در صورتی که با هر بخش از حقوق و تکالیف اعضای خانواده مشکلی به وجود بیاید، مشاوران می توانند برای احقاق حقوقشان از روند قانونی، مسائل را پیگیری کنند. اما به یاد داشته باشید که پیش از هر اقدامی اولین قدم کمک گرفتن از مشاور حقوقی است که با مشورت و راهنمایی ها می توانید از سخت ترین و پیچیده ترین مشکلات عبور کنید و یا حتی از بروز برخی از مشکلات در آینده جلوگیری کنید.

مشاوره حقوقی آنلاین در مرکز مشاوره ویکی روان

زمانی که زوجین قادر به ادامه زندگی در کنار هم نباشند؛ سایت روانشناسی آنلاین ویکی روان با توجه به رسالت دین مبین اسلام پیش از هر اقدامی با راهنمایی های وکیل مربوطه جلسات مشاوره آنلاین خانواده با طرفین برگزار میشود و در شروع جلسه طرفین را برای طلاق راهنمایی نمی کند.

یکی از بدترین اتفاقاتی که می تواند بعد از سپری کردن یک زندگی عاشقانه پیش بیاید، طلاق است. شاید گفتن این کلمه سخت باشد اما بعد از مدتی شاید بهترین تصمیم باشد. طلاق توافقی، یکی از راه هایی است که زوجین می توانند با مراجعه کردن به وکیل دادگستری در کمترین زمان و هزینه نسبت به جدایی اقدام کنند.

طلاق توفقی زمانی صورت می گیرد که هر دو زوج تمایل به طلاق داشته باشند و هیچگونه دعوا یا مشکلی با یکدیگر نداشته باشند. و بر اثر برخی از مشکلات نتوانند با یکدیگر زندگی کنند. در چنین شرایطی بهتر است که با یک مشاوره حقوقی طلاق توافقی صحبت کنید و مشکلات خود را با او در میان بگذارید. مشاوره آنلاین ویکی روان با معرفی مشاورانی که در زمینه مسائل حقوقی اطاعات کافی دارند می توانند به شما کمک زیادی کند.

منبع : Online legal advice

سوالات متداول