مشاوره آنلاین کسب و کار در ویکی روان

مشاوره آنلاین رشد و توسعه کسب و کار در مشاوره روانشناسی آنلاین ویکی روان بهترین انتخاب برای افرادی است که میخواهند بهترین کار آفرین باشند.
متخصص و مشاور کسب و کار موضوع مشاوره را انتخاب کنید
مرضیه هادی مرضیه هادی مشاور روانشناس 5
مهارت ها : مشاور کسب و کار

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

90,000 تومان
رزرو جلسه
مهندس محمد خانی مهندس محمد خانی مهندس آی تی 4.9
مهارت ها : مشاور کسب و کار

هزینه 60 دقیقه مشاوره:

300,000 تومان
رزرو جلسه
چرا از ویکی روان مشاوره آنلاین بگیرم؟
کاهش هزینه های غیر ضروری

با مشاوره آنلاین روانشناسی دیگه نیاز به صرف هزینه هایی مانند بنزین، هزینه رفت و آمد و دیگر هزینه های جانبی برای رفتن به دفتر مشاوره نیست

صرفه جویی در وقت شما

با مشاوره آنلاین وقت شما در ترافیک، رفت و آمد و انتظار در کلینیک های مشاوره تلف نمی شود. حالا از هر جا که هستید جلسه مشاوره برگزار کنید

دسترسی سریع و آسان به مشاور

به راحتی از هر نقطه جهان، فقط با چند کلیک با بهترین مشاورها جلسه مشاوره برگزار کنید

مشاوره صوتی و حتی تصویری

مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان از مشاوره تلفنی یا چتی (تایپی) کیفیت و اثر بخشی بسیار بالاتری دارد

سهولت در استفاده

هر کاربر با هر سطح دانشی می تواند در ویکی روان جلسه مشاوره تهیه و در آن شرکت کند (به همراه ویدئوی آموزشی و تیم پشتیبانی)

دیگران از مشاوره آنلاین راضی بودند؟

برای حفظ حریم کاربران از عکس حقیقی آنها استفاده نشده است

ویژگی مشاوره آنلاین در ویکی روان
مشاوره آنلاین

از هر جای دنیا با موبایل یا کامپیوتر در جلسه مشاوره آنلاین حضور پیدا کنید

امکانات زیاد اتاق جلسه

به صورت صوتی و یا تصویری، با بهترین کیفیت با مشاورتان صحبت نمائید

بدون نیاز به نصب نرم افزار

نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی گوشی یا کامپیوتر ندارید. مشاوره ها در سایت برگزار میشوند

پرداخت آنلاین وجه مشاوره

به صورت ریالی یا ارزی از هر جا به صورت آنلاین وجه جلسه را پرداخت کنید

تضمین کیفیت بالای فنی

کیفیت بسیار بالای ارتباط صوتی و تصویری از سراسر ایران و جهان

روانشناسان حرفه ای

تمام مشاورین ویکی روان دارای مدرک عالی تحصیلی و تجربه کار بالا هستند

نهایت امنیت

هیچ سازمان، نهاد، سایت یا فردی به اطلاعات شما دسترس نخواهد داشت

تنوع در خدمت رسانی

می توانید در دسته بندی های بسیار متنوع و بر اساس نیازتان مشاور خود را بیابید

باز هم سوال داری؟

برای آشنایی بیشتر با چگونگی مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان حتما به بخش سوالات متداول مراجعه کنید

مشاور کسب و کار چیست؟

مشاوره کسب و کار و یا مشاوره کارآفرینی یکی از موضوعاتی است که برای جوانانی که تازه وارد حوزه کار و مشاغل مختلف می باشند مهم می باشد و می توانید یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار برای آینده ی آنها باشد. مشاوره روانشناسی ویکی روان با در اختیار گذاشتن حرفه ای ترین و با تجربه ترین مشاوران توانسته بهترین مشاوره کسب و کار را در اختیار کسانی بگذارد که می خواهند کارآفرینی کنند و یا شغل متناسب با ویژگی و خصوصیت اخلاقی خود را پیدا کنند.

مشاوره کسب و کار موضوع پیچیده ای است که نیازمند دانش و تخصص در کنار تجربه می باشد. فرقی ندارد که شغل مورد نظر شما به صورت آنلاین اداره میشود و یا نه در هر صورت شما نیازمند یک مشاور کسب و کار هستید. امروزه در بازار رقیبان تلاش می کنند تا نفر اول در شروع کسب و کار خود باشند. زیرا تجزیه و تحلیل دائم، محیط رقابتی بازار، بهبود عملکرد و ارائه راهکارهای مختلف برای توسعه و پیشرفت کسب و کار نیازمند زمان و هزینه های هنگفت است؛ در حالی که شما می توانید با مشاوره آنلاین کسب و کار بیشترین راه حل ها و پیشنهاداتی را که به آن نیاز دارید را بدست آورید.

موضوعاتی که تحت عنوان مشاوره کسب و کار مطرح میشود شامل: ایجاد شغل، مشاوره برای کسب و کار اینترنتی، فرصتها و چالش های کسب و کار خانگی، مدیریت کسب و کارهای کوچک و تمام آن چیزی است که به یک کسب و کار موفق ارتباط دارد. شما می توانید با کمک گرفتن از بهترین روانشناسان به پاسخ بسیاری از سوالات خود دست پیدا کنید.

مشاوره انلاین کسب و کار؛ مزایای مشاور کسب و کار غیرحضوری!

اکثر مدیران بعد از آنکه بهترین مشاور کسب و کار را پیدا کردند، آگاه میشوند که دوری و فاصله مانع بهره گیری از خدمات روانشناسی کسب و کار میشود. اما جای هیچگونه نگرانی نیست زیرا بسیاری از خدمات شکل اینترنتی و غیرحضوری به خود گرفته اند. پس می توان نتیجه گرفت که بهره گیری از خدمات مشاور کسب و کار از راه دور نیز امکان پذیر است. به طوری کلی مشاوره کسب و کار می تواند از طریق آنلاین، ایمیل، تلفنی و یا حضوری باشد.

برخی از مدیران و رئیس شرکت های بزرگ عقیده دارند که جلسات مشاوره کسب و کار انلاین، چندان کارآمد نیست و باید روانشناسی شغل و کسب درامد در جلسه حضوری، کار و مقدمات آن را تشریح کند. جلسات مشاوره کسب و کار حضوری برای بهره وری بیشتر در برخی از کسب و کارها الزامی می باشد اما در آغاز کار و برای آشنایی با ایده اصلی، چنین فرآیندی از طریق آنلاین صورت می گیرد و جای هیچگونه نگرانی برای کارفرمایان ندارد.

هزینه مشاور کسب و کار چقدر است؟

مشخص کردن تعرفه کسب و کار بر اساس دو شیوه مختلف محاسبه میشود. مشاوره پروژه ای: این نوع از مشاوره برای کسب و کارهایی است که از همان ابتدا یک پروژه به مشاور کسب و کار نیاز است؛ در انجام این فرآیند قیمت مشاور کسب و کار طبق توافق دو طرف تعیین میشود. مشاور ساعتی: اگر در برهه ای از زمان کسب و کارها دچار بحران شده باشند و در مدت زمان موقتی به مشاور کسب و کار نیاز داشته باشند، مشاوره ساعتی کسب و کار مناسب است. در هر صورت شما می توانید برای ارتباط با بهترین روانشناسان به سایت مشاوره و روانشناسی آنلاین ویکی روان مراجعه کنید.

منبع : Business Advisor

مقالات مرتبط