رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره آنلاین کسب و کار در ویکی روان

نتایج مشاورین متخصص و مشاور کسب و کار
نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاور کسب و کار چیست؟

مشاوره کسب و کار و یا مشاوره کارآفرینی یکی از موضوعاتی است که برای جوانانی که تازه وارد حوزه کار و مشاغل مختلف می باشند مهم می باشد و می توانید یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار برای آینده ی آنها باشد. مشاوره روانشناسی ویکی روان با در اختیار گذاشتن حرفه ای ترین و با تجربه ترین مشاوران توانسته بهترین مشاوره کسب و کار را در اختیار کسانی بگذارد که می خواهند کارآفرینی کنند و یا شغل متناسب با ویژگی و خصوصیت اخلاقی خود را پیدا کنند.

مشاوره کسب و کار موضوع پیچیده ای است که نیازمند دانش و تخصص در کنار تجربه می باشد. فرقی ندارد که شغل مورد نظر شما به صورت آنلاین اداره میشود و یا نه در هر صورت شما نیازمند یک مشاور کسب و کار هستید. امروزه در بازار رقیبان تلاش می کنند تا نفر اول در شروع کسب و کار خود باشند. زیرا تجزیه و تحلیل دائم، محیط رقابتی بازار، بهبود عملکرد و ارائه راهکارهای مختلف برای توسعه و پیشرفت کسب و کار نیازمند زمان و هزینه های هنگفت است؛ در حالی که شما می توانید با مشاوره آنلاین کسب و کار بیشترین راه حل ها و پیشنهاداتی را که به آن نیاز دارید را بدست آورید.

موضوعاتی که تحت عنوان مشاوره کسب و کار مطرح میشود شامل: ایجاد شغل، مشاوره برای کسب و کار اینترنتی، فرصتها و چالش های کسب و کار خانگی، مدیریت کسب و کارهای کوچک و تمام آن چیزی است که به یک کسب و کار موفق ارتباط دارد. شما می توانید با کمک گرفتن از بهترین روانشناسان به پاسخ بسیاری از سوالات خود دست پیدا کنید.

مشاوره انلاین کسب و کار؛ مزایای مشاور کسب و کار غیرحضوری!

اکثر مدیران بعد از آنکه بهترین مشاور کسب و کار را پیدا کردند، آگاه میشوند که دوری و فاصله مانع بهره گیری از خدمات روانشناسی کسب و کار میشود. اما جای هیچگونه نگرانی نیست زیرا بسیاری از خدمات شکل اینترنتی و غیرحضوری به خود گرفته اند. پس می توان نتیجه گرفت که بهره گیری از خدمات مشاور کسب و کار از راه دور نیز امکان پذیر است. به طوری کلی مشاوره کسب و کار می تواند از طریق آنلاین، ایمیل، تلفنی و یا حضوری باشد.

برخی از مدیران و رئیس شرکت های بزرگ عقیده دارند که جلسات مشاوره کسب و کار انلاین، چندان کارآمد نیست و باید روانشناسی شغل و کسب درامد در جلسه حضوری، کار و مقدمات آن را تشریح کند. جلسات مشاوره کسب و کار حضوری برای بهره وری بیشتر در برخی از کسب و کارها الزامی می باشد اما در آغاز کار و برای آشنایی با ایده اصلی، چنین فرآیندی از طریق آنلاین صورت می گیرد و جای هیچگونه نگرانی برای کارفرمایان ندارد.

هزینه مشاور کسب و کار چقدر است؟

مشخص کردن تعرفه کسب و کار بر اساس دو شیوه مختلف محاسبه میشود. مشاوره پروژه ای: این نوع از مشاوره برای کسب و کارهایی است که از همان ابتدا یک پروژه به مشاور کسب و کار نیاز است؛ در انجام این فرآیند قیمت مشاور کسب و کار طبق توافق دو طرف تعیین میشود. مشاور ساعتی: اگر در برهه ای از زمان کسب و کارها دچار بحران شده باشند و در مدت زمان موقتی به مشاور کسب و کار نیاز داشته باشند، مشاوره ساعتی کسب و کار مناسب است. در هر صورت شما می توانید برای ارتباط با بهترین روانشناسان به سایت مشاوره و روانشناسی آنلاین ویکی روان مراجعه کنید.

منبع : Business Advisor

سوالات متداول