رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره کودک با بهترین مشاور و روانشناس کودک

جلسات مشاوره کودک در ویکی روان به صورت غیرحضوری از سراسر دنیا با متخصص روانشناس کودک انجام می شود. از لیست زیر دکتر روانشناس کودک را انتخاب کرده و در صفحه ایشان وقت مشاوره با روانشناس متخصص کودک خریداری کنید.

نتایج مشاورین مشاوره کودک
نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره کودک در مرکز مشاوره کودک ویکی روان

ویکی روان به عنوان مرکز مشاوره غیرحضوری کودک و نوجوان از سال 1395 به ارائه خدمات مشاوره کودک  به سراسر ایران و جهان مشغول به فعالیت است.

مشاوره کودک خدمتی غیرحضوری در مرکز مشاوره روانشناسی ویکی روان است که به طور تخصصی توسط مشاور کودک بر مسائل کودکان تمرکز دارد. مشاوران کودک ویکی روان به درمان اختلالات دوران کودکی کمک می‌کنند و در جلسات مشاوره کودک، آموزش های لازم را در اختیار والدین قرار می‌دهند و به طور کلی در جهت افزایش سلامت روان بچه ها قدم بر می‌گذارند.

مشاوره کودک کمک می‌کند با فرزندتان برخورد اصولی تر داشته باشید و از اشتباهات و سهل انگاری های آسیب زا بپرهیزید. در این صورت می‌توانید نقش خود را به عنوان والدین به بهترین نحو ایفا کنید و سلامت روحی و روانی فرزندتان را تضمین کنید

ضرورت استفاده از مشاوره کودک

ممکن است بچه ها در سنین مختلف مشکلات روانی و عاطفی مشابه با بزرگسالان را تجربه کنند، به همین دلیل استفاده از مشاوره با روانشناس کودک ضروری است. مشکلاتی مانند:

که بین بزرگسالان و کودکان مشترک ضرورت استفاده از مشاوره کودک را بیشتر می‌کند. هرچند که ممکن است علائم این مشکلات در کودکان متفاوت باشد.

مشکلات روحی و روانی کودکان ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. این دلایل شامل مواردی مانند ملاقات با یک فرد جدید، طلاق، مرگ نزدیکان، سو استفاده، فقر و یا یکسری مشکلات در مدرسه با همسن و سالان خود باشد. کودک درمانی و یا مشاوره کودک را می توان توسط کودک، یکی از والدین و یا هر دو یا توسط بیشتر از یک عضو خانواده انجام داد. این موضوع اغلب توسط مشاور کودک یا درمانگری که متخصص است در مرکز روانشناسی کودک انجام می‌شود.

برای کسب آگاهی بیشتر می توانید مقاله " روانشناسی کودک چیست؟ " را مطالعه کنید.

هدف از مشاوره کودک چیست؟

اهداف مهم مشاوره روانشناسی کودک این است که به آنها کمک کنیم تا

 • با شیوه بهتری بتوانند با احساسات خود رو به رو شوند
 •  مشکلات را بهتر درک کنند
 •  مهارت های مقابله ای را در خود پرورش دهند
 • و در آخر بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

جلسات مشاوره کودک، تنها مختص کودکان نیست و ممکن است دکتر روانشناس کودکان، ابتدا سعی کند تا والدین را آگاه سازد و روش های تربیتی مناسب را به آنها آموزش دهد.

شرکت در جلسات مشاوره برای کودکان بهترین سرمایه گذاری است که والدین برای دلبندان خود انجام می‌دهند. این سرمایه گذاری آینده آنها را شکل می‌دهد و زمینه ساز سلامت روان فرزندان خواهد بود. به همین دلیل مشاور و روانشناس کودک تاکید زیادی بر آگاهی والدین از این دست خدمات دارند.

مشاوره روانشناسی کودک برای چه کسانی مفید است؟

قبل از هر چیزی باید بدانیم مشاور کودک و نوجوان به چه افرادی می‌تواند کمک کند؟

 1. کودکانی که از مهارت های زندگی و مهارت های اجتماعی به اندازه کافی برخوردار نیستند.
 2. آنهایی که با مشکلات سوگ و فقدان والدین روبه رو شده اند و باید در مشاوره سوگ شرکت کنند.
 3. فرزندانی که مورد سوء استفاده قرار گرفته اند حتما باید در تحت نظر مشاور کودک و نوجوان باشند.
 4. کودکانی که با مشکلات روحی مانند بیمای افسردگی کودکان، استرس و کمبود اعتماد به نفس مواجه هستند.
 5. کودکانی که به اختلالات دوران کودکی مانند اختلالات رفتاری، اختلالات عصبی، رشدی و بیماری‌ های ژنتیکی و کروموزومی مبتلا هستند.
 6. کودکانی که با دیگران با خشونت و عصبانیت رفتار می کنند هم باید تحت نظر روانشناس کودک باشند.

جلسات مشاوره کودک چقدر طول می‌کشد؟

در کل تعداد جلسات مشاوه روانشناسی مشخص نیست و اینکه فرزند شما چند جلسه باید به مشاور کودک مراجعه کند، بستگی به موضوعی دارد که به خاطر آن مراجعه کرده اید. متوسط تعداد جلسات معمولا 5 تا 6 جلسه است و هر جلسه بین 45 تا 60 دقیقه زمان می‌برد. توجه داشته باشید که پیگیری جلسات مشاوره بسیار اهمیت دارد، در غیر این صورت نتیجه مورد نظر شما حاصل نمی‌شود. اما یکسری مشکلات در رابطه با زمانی وجود دارد که شما با فرزندتان به جلسات روان درمانی کودک می روید با خواندن مقاله مشکلات مشاوره کودکان می توانید از یکسری مسائل آگاه شوید و بهتر بتوانید رفتارهای فرزند خود را کنترل کنید.

بچه ها از چه سنی می‌توانند از خدمات مشاوره کودک استفاده کنند؟

والدین زیادی در ویکی روان می پرسند مشاوره برای کودکان از چند سالگی شروع می‌شود یا مشاوره کودک چه زمانی شروع می‌شود؟

مشاوره برای کودکان از همان بدو تولد آغاز می‌شود و ممکن است والدین در برخورد با نوزاد خود با چالش های زیادی رو به رو شوند. از این رو روانشناسان کودک می‌توانند از همان ابتدای تولد به شما کمک کنند که بهترین روش مشاوره با کودکان را در پیش بگیرید، از نیازهای رشدی فرزندتان آگاه شوید و به سلامت روان او کمک کنید. به همین دلیل در سنین پایین بهتر است که کودکان و والدین آنها از خدمات مشاوره تربیت فرزند آنلاین یا حضوری بهره مند شوند.

یادتان باشد مشاوره کودک تنها برای بچه ها نیست، بلکه با شرکت در این جلسات علم والدین نسبت به شیوه برخورد با فرزندشان بهبود پیدا می‌کند و در نهایت آنها هم تبدیل به انسان های بهتری می شوند. سوالات مشاوره با روانشناس کودک والدین را به چالش می کشد تا بتوانند شیوه ارتباطی بهتری با فرزندشان ایجاد کنند.

نکات بسیار مهم در رابطه با مشاوره کودک و روش های آن

خبر خوب این است که حتی اگر فرزندان شما برخی از عادات بد را یاد گرفته باشند، هنوز هم برای اصلا دیر نیست. شما می توانید با یادگیری تعریف تربیت فرزند و اصول کنترل احساسات خود، شناخت کامل روانشناسی کودک و متودهای صحیح تربیتی، فرزندانتان را برای شکوفایی در اجتماع و زندگی آینده تربیت کنید. تجربه به دست آمده از مشاوره با متخصص روانشناس کودک ثابت کرده است که کلید موفقیت در تغییر رفتار پدرمادرها است. کافی است با صبر و حوصله راهکارهای تربیتی کودک را به درستی یاد بگیرید و آنها را به کار بگیرید.

راهکارهای روانشناسی کودک و نوجوان:

بسیاری از والدین با لحن های مختلف و به همراه هیجانات متفاوت از قبیل ناراحتی، نگرانی، ترس و یا عصبانیت به دنبال مشورت و یا راه حل هستند. مشاور کودک در دقایق اول صحبت، علاوه بر دلگرمی دادن به آنها، به میزان هیجان آنها دقت می کند و در آن لحظه رسیدن به آرامش را اولویت اصلی می داند. روان شناس کودک خوب به پدر و مادرها در مورد چند نکته احساسی به آنها احساس مثبت امنیت و آرامش می دهد.

 • اول اینکه والدین را درک می کند و دلسوز آنها می باشد.
 • دوم اینکه دلسوز کودک است و نیت بدی به سمت کودک ندارد.
 • متخصص مشاوره کودکان والدین را به خاطر رفتارهای خوبی که دارند تحسین می کند.
 • در صورتی که برخورد والدین جان کودک را تهدید نکرده است، احساس عذاب نکنند و به این روانشناس اعتماد کنند.

اگر شما هم می خواهید پیش از رفتن به روانشناس تشخیص دهید که آیا فرزندتان سالم است یا نه می توانید مقاله " کودک سالم کیست؟ " را مطالعه کنید.

ویکی روان؛ بهترین کلینیک روانشناسی کودک

امروزه بسیاری از والدین با وجود اهمیت بسیار زیادی که برای سلامت روان فرزند خود قائل هستند، اما به دلایلی مانند مشکلات مالی و کمبود وقت، امکان شرکت در جلسات مشاوره حضوری را ندارند و در نتیجه از رفتن به مشاوره روانشناسی کودک، صرف نظر می کنند! این در حالی است که در مرکز مشاوره کودک  ویکی روان می توانید از خدمات مشاوره کودک غیرحضوری استفاده کنید و از راهنمایی های بهترین روانشناس کودک بهره مند شوید. نگران جلسه با متخصص روانشناس کودک نباشید، کیفیت مشاوره کودک به همان اندازه مشاوره حضوری می باشد. متخصصان و روانشناسان در مرکز مشاوره کودک ویکی روان در خدمت شما هستند تا در این زمینه به شما کمک کنند.

انتخاب بهترین دکتر روانشناس کودک در ویکی روان

در همین صفحه مرکز مشاوره کودک ویکی روان می‌توانید مشاور و روانشناس کودک را انتخاب کرده و در صفحه ایشان یک وقت مشاوره آنی یا مشاوره از بین زمان های تعیین شده خریداری کنید.

جلسات مشاوره کودک ویکی روان به صورت صوتی، تصویری و نوشتاری برگزار می‌شود و مانند مشاوره خارج از کشور هیچ محدودیتی در برگزاری مشاوره کودک برای خارج از ایران وجود ندارد و عزیزان خارج از ایران هم می‌توانند با پرداخت ارزی مشاوره برای کودک در ویکی روان برگزار نمایند.

سوالات متداول

به مجموعه جلسات مشاوره روانشناسی با محوریت موضوعات مربوط به کودکان، جلسات مشاوره کودکان گفته میشود. این جلسات باید توسط روانشناس کودک و نوجوان برگزار شود

مشاور روانشناس کودک و نوجوان به روانشناسی تحصیل کرده در حوزه کودکان گفته میشود که علاوه بر تحصیلات دانشگاهی باید دارای سابقه ارائه خدمات مشاوره کودک آنلاین یا حضوری را داشته باشد. این افراد به طور تخصصی روی موضوعات کودک و نوجوان کار میکنند.

تربیت فرزند بزرگترین سرمایه گذاری والدین برای فرزندانشان است. روانشناس کودک کمک میکند روند تربیت فرزند را صحیح و بدون اشتباه طی کنید تا در آینده بچه ها دچار مشکلات فردی و اختلالات روانی نشوند

دقیقا مانند مشاوره تربیت کردن بچه ها، مشاوره تربیت نوجوان مربوط به هدایت نوجوانان برای قرار گیری در مسیر صحیح میباشد. روانشناس کودک و نوجوان شرایط را بررسی و پیشنهادات اختصاصی ارائه میدهد

به جلسات مشاوره کودک و نوجوان آنلاین که به صورت غیر حضوری و خارج از کلینیک های روانشناسی برگزار میشود. مشاوره غیرحضوری کودک یا مشاوره آنلاین کودک گفته میشود.

جلسات مشاوره آنلاین کودک و نوجوان در ویکی روان، به صورت صوتی، تصویری و تایپی (مشاوره کودک تایپی) بدون نیاز به نصب کردن هیچ نرم افزاری در سایت برگزار میشوند. از سراسر دنیا میتوانید در جلسات مشاوره اینترنتی کودک در ویکی روان شرکت کنید

قیمت جلسه با هر دکتر روانشناس کودک آنلاین در ویکی روان متفاوت است. نوع مقطع تحصیلی و میزان سابقه کاری مشاور کودک در تعیین هزینه جلسات نقش اصلی را دارند

اگر سن فرزندتان کم است یا تمرکز حواس بالایی ندارد. حضور والدین در جلسات مشاوره ضروری است. اما نوجوانان و جوانان میتوانند به تنهایی در جلسات شرکت کنند

بله، تمام خدمات مشاوره کودکان، نوجوانان و جوانان در سایت مشاوره کودک و نوجوان ویکی روان به صورت غیرحضوری برگزار میشود

متاسفانه جلسات مشاوره کودک آنلاین رایگان از کسفیت و تاثیرگذاری بالایی برخوردار نیستند! برای احترام به حقوق شما و ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، از برگزاری جلسات مشاوره کودک رایگان معذوریم

خدمات مشاوره بچه داری و دیگر خدمات مانند، مشاوره بچه های لجباز، مشاوره بچه های بیش فعال و بسیاری دیگر از خدمات، مجموعه آموزش هایی است که به والدین جهت آشنایی با شیوه تربیت فرزند داده میشود. مشاوره بچه داری مهم ترین نقش را در آینده فردی فرزندان ما بازی میکند

انواع مشاوره کودک به جلسات مشاوره برای کودک کم سن (نوازد) کودکان بزرگ تر و پیش دبستانی و مشاوره کودک بعد از مدرسه تا نوجوانی تقسیم میشود. این جلسات توسط روانشناس کودک به صورت آنلاین یا حضوری برگزار میشوند