رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره کودک و نوجوان آنلاین، تلفنی و چتی در ویکی روان

در جلسات مشاوره تربیت فرزند ویکی روان، از سراسر جهان با بهترین روانشناس و مشاور کودک و نوجوان به بررسی مسائل مربوط فرزندان خود بپردازید. مشاوره روانشناسی کودک و نوجوان به صورت آنلاین، تلفنی و متنی برگزار می‌شود. از لیست زیر دکتر روانشناس کودک را انتخاب و در صفحه ایشان وقت مشاوره خریداری کنید.

نتایج مشاورین مشاوره کودک و تربیت فرزند
دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
1 نظر
دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
8 نظر
دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
4 نظر
مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
6 نظر
مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
5 نظر
دکترای روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
2 نظر
مشاور روانشناس
نوع پذیرش : رزرو
2 نظر
مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
6 نظر
مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
7 نظر
مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
10 نظر
مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
9 نظر
مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
7 نظر
مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
6 نظر
مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
8 نظر
مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
33 نظر
دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
17 نظر
دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
7 نظر
دکترای روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
10 نظر
مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
12 نظر
مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
9 نظر
نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره کودک و نوجوان آنلاین و تلفنی در مرکز مشاوره کودک ویکی روان

ویکی روان به عنوان مرکز مشاوره غیرحضوری کودک و نوجوان ار سال 1395 به ارائه خدمات مشاوره آنلاین و تلفنی کودک و نوجوان به سراسر ایران و جهان مشغول به فعالیت است.

مشاوره کودک و نوجوان خدمتی در مرکز مشاوره روانشناسی ویکی روان است که به طور تخصصی توسط مشاور کودک بر مشکلات کودکان و نوجوانان تمرکز دارد. مشاوران کودک ویکی روان به درمان اختلالات دوران کودکی کمک می‌کنند و در مسیر تربیت فرزند، آموزش های لازم را در اختیار والدین قرار می‌دهند و به طور کلی در جهت افزایش سلامت روان بچه ها قدم بر می‌گذارند.

مشاوره کودک آنلاین کمک می‌کند با فرزندتان برخورد اصولی تر داشته باشید و از اشتباهات و سهل انگاری های آسیب زا در هنگام تربیت آنها بپرهیزید. در این صورت می‌توانید نقش خود را به عنوان والدین به بهترین نحو ایفا کنید و سلامت روحی و روانی فرزندتان را تضمین کنید. 

مشاوره کودک و نوجوان چیست؟

مشاوره روانشناسی کودک، نوعی از خدمات مشاوره روانشناسی  برای کودکان و نوجوانان است که توسط بهترین مشاور کودک در مشاوره سایت روانشناسی و مشاوره ویکی روان ارائه می‌شود. در جلسات مشاوره آنلاین کودک و نوجوان، مشاور روانشناس کودک را تشویق می‌کند تا بتواند به راحتی هیجاناتش را ابراز کند. روند مشاوره آنلاین کودک و نوجوان می‌تواند در جریان یک بازی رخ دهد. استفاده از بازی یا کارهایی که علاقه و اشتیاق کودک را برمی‌انگیزد، باعث می‌شود تا فرزند شما احساس راحتی بیشتری داشته باشد و آنچه که روانشناس درباره نوع رفتار و ابراز هیجان آموزش می‌دهد را بیشتر یاد بگیرید.

مشاوره کودک یا نوجوان، نوعی از مشاوره است که بر درمان کودکانی که به اختلالات روانی مبتلا هستند تمرکز دارد!

ضرورت استفاده از مشاوره کودک و نوجوان چیست؟

ممکن است بچه ها در سنین مختلف مشکلات روانی و عاطفی مشابه با بزرگسالان را تجربه کنند، به همین دلیل استفاده از مشاوره کودک آنلاین یا حضوری ضروری است. مشکلاتی مانند:

 •  افسردگی کودکان
 • اضطراب و استرس بچه ها
 • اختلال استرسی پس از آسیب های روانی و اندوه
 • ترس و بیم های بی مورد

که بین بزرگسالان و کودکان مشترک ضرورت استفاده از مشاوره کودک آنلاین و تلفنی را بیشتر می‌کند. هرچند که ممکن است علائم این مشکلات در کودکان متفاوت باشد.

مشکلات روحی و روانی کودکان ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. این دلایل  شامل مواردی مانند ملاقات با یک فرد جدید، طلاق، مرگ نزدیکان، سو استفاده، فقر و یا یکسری مشکلات در مدرسه با همسن و سالان خود باشد. کودک درمانی و یا مشاوره کودک آنلاین را می توان توسط کودک، یکی از والدین و یا هر دو یا توسط بیشتر از یک عضو خانواده انجام داد. این موضوع اغلب توسط مشاور کودک و نوجوان یا درمانگری که متخصص است در مرکز روانشناسی کودک و نوجوان انجام می‌شود.

برای کسب آگاهی بیشتر می توانید مقاله " روانشناسی کودک چیست؟ " را مطالعه کنید.

مشاوره آنلاین کودک و نوجوان

هدف از مشاوره کودک چیست؟

اهداف مهم مشاوره روانشناسی کودک این است که به آنها کمک کنیم تا

 • با شیوه بهتری بتوانند با احساسات خود رو به رو شوند
 •  مشکلات را بهتر درک کنند
 •  مهارت های مقابله ای را در خود پرورش دهند
 • و در آخر بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

جلسات مشاوره کودک آنلاین و تلفنی، تنها مختص کودکان نیست و ممکن است دکتر روانشناس کودکان، ابتدا سعی کند تا والدین را آگاه سازد و روش های تربیتی مناسب را به آنها آموزش دهد.

شرکت در جلسات مشاوره برای کودکان بهترین سرمایه گذاری است که والدین برای دلبندان خود انجام می‌دهند. این سرمایه گذاری آینده آنها را شکل می‌دهد و زمینه ساز سلامت روان فرزندان خواهد بود. به همین دلیل مشاور و روانشناس کودک تاکید زیادی بر آگاهی والدین از این دست خدمات دارند.

مشاوره روانشناسی کودک برای چه کسانی مفید است؟

قبل از هر چیزی باید بدانیم مشاور کودک و نوجوان به چه افرادی می‌تواند کمک کند؟

 1. کودکانی که از مهارت های زندگی و مهارت های اجتماعی به اندازه کافی برخوردار نیستند.
 2. آنهایی که با مشکلات سوگ و فقدان والدین روبه رو شده اند و باید در مشاوره سوگ شرکت کنند.
 3. فرزندانی که مورد سوء استفاده قرار گرفته اند حتما باید در تحت نظر مشاور کودک و نوجوان باشند.
 4. کودکانی که با مشکلات روحی مانند افسردگی، استرس و کمبود اعتماد به نفس مواجه هستند.
 5. کودکانی که به اختلالات دوران کودکی مانند اختلالات رفتاری، اختلالات عصبی، رشدی و بیماری‌ های ژنتیکی و کروموزومی مبتلا هستند.
 6. کودکانی که با دیگران با خشونت و عصبانیت رفتار می کنند هم باید تحت نظر روانشناس آنلاین کودک باشند.

جلسات روانشناسی آنلاین کودک چقدر طول می‌کشد؟

اینکه فرزند شما چند جلسه باید به مشاور کودک و نوجوان مراجعه کند، بستگی به موضوعی دارد که به خاطر آن مراجعه کرده اید. متوسط تعداد جلسات معمولا 5 تا 6 جلسه است و هر جلسه بین 45 تا 60 دقیقه زمان می‌برد. توجه داشته باشید که پیگیری جلسات مشاوره بسیار اهمیت دارد، در غیر این صورت نتیجه مورد نظر شما حاصل نمی‌شود. اما یکسری مشکلات در رابطه با زمانی وجود دارد که شما با فرزندتان به جلسات روان درمانی کودک می روید با خواندن مقاله مشکلات مشاوره کودکان می توانید از یکسری مسائل آگاه شوید و بهتر بتوانید رفتارهای فرزند خود را کنترل کنید.

بچه ها از چه سنی می‌توانند از خدمات مشاوره کودک استفاده کنند؟

والدین زیادی در ویکی روان می پرسند مشاوره تربیت فرزند از چند سالگی شروع می‌شود یا مشاوره تربیت فرزند چه زمانی شروع می‌شود؟

مشاوره برای تربیت فرزند از همان بدو تولد آغاز می‌شود و ممکن است والدین در برخورد با نوزاد خود با چالش های زیادی رو به رو شوند. از این رو روانشناسان کودک می‌توانند از همان ابتدای تولد به شما کمک کنند که بهترین شیوه فرزند پروری و روش مشاوره با کودکان را در پیش بگیرید، از نیازهای رشدی فرزندتان آگاه شوید و به سلامت روان او کمک کنید. به همین دلیل در سنین پایین بهتر است که کودکان و والدین آنها از خدمات مشاوره تربیت فرزند آنلاین یا حضوری بهره مند شوند.

یادتان باشد مشاوره تربیت فرزند تنها برای کودک و نوجوان نیست، بلکه با شرکت در این جلسات علم والدین نسبت به شیوه برخورد با فرزندشان بهبود پیدا می‌کند و در نهایت آنها هم تبدیل به انسان های بهتری می شوند. سوالات مشاوره تربیت فرزند والدین را به چالش می کشد تا بتوانند شیوه ارتباطی بهتری با فرزندشان ایجاد کنند.

مشاوره کودک آنلاین

نکات بسیار مهم در رابطه با مشاوره کودک و روش های تربیت فرزندان

خبر خوب این است که حتی اگر فرزندان شما برخی از عادات بد را یاد گرفته باشند، هنوز هم برای تربیت درست دیر نیست. شما می توانید با یادگیری تعریف تربیت فرزند و اصول کنترل احساسات خود، شناخت کامل روانشناسی کودک و متودهای صحیح تربیتی، فرزندانتان را برای شکوفایی در اجتماع و زندگی آینده تربیت کنید. تجربه به دست آمده از مشاوره در مورد تربیت فرزند ثابت کرده است که کلید موفقیت در تربیت کودک، تغییر رفتار پدرمادرها است. کافی است با صبر و حوصله راهکارهای تربیتی کودک را به درستی یاد بگیرید و آنها را به کار بگیرید.

راهکارهای روانشناسی کودک و نوجوان:

بسیاری از والدین با لحن های مختلف و به همراه هیجانات متفاوت از قبیل ناراحتی، نگرانی، ترس و یا عصبانیت به دنبال مشورت و یا راه حل هستند. مشاور کودک آنلاین در دقایق اول صحبت، علاوه بر دلگرمی دادن به آنها، به میزان هیجان آنها دقت می کند و در آن لحظه رسیدن به آرامش را اولویت اصلی می داند. روان شناس کودک خوب به پدر و مادرها در مورد چند نکته احساسی به آنها احساس مثبت امنیت و آرامش می دهد.

 • اول اینکه والدین را درک می کند و دلسوز آنها می باشد.
 • دوم اینکه دلسوز کودک است و نیت بدی به سمت کودک ندارد.
 • متخصص مشاوره کودکان والدین را به خاطر رفتارهای خوبی که دارند تحسین می کند.
 • در صورتی که برخورد والدین جان کودک را تهدید نکرده است، احساس عذاب نکنند و به این روانشناس اعتماد کنند.

اگر شما هم می خواهید پیش از رفتن به روانشناس تشخیص دهید که آیا فرزندتان سالم است یا نه می توانید مقاله " کودک سالم کیست؟ " را مطالعه کنید.

مشاوره کودک و نوجوان چطور برگزار میشود؟

راه های زیادی برای شرکت در جلسه های مشاوره روانشناسی کودک وجود دارد. در واقع این شرایط شما است که نوع برگزار جلسات مشاوره روانشناسی کودکان را مشخص میکند. اما با پیشرفت تکنولوژی و افزایش سرعت اینترنت، مشاوره آنلاین کودک یکی از به صرفه ترین و راحت ترین راه های برقراری ارتباط با روانشناس کودک است. 

با استفاده از موبایل یا کامپیوتر شخصی می توانید به راحتی به شکل صوتی و تصویری از سراسر ایران و جهان با مشاور آنلاین کودک مورد نظرتان ارتباط برقرار کرده و به ساده ترین شکل ممکن یک جلسه مشاوره آنلاین کودک و نوجوان برگزار کنید! اما استفاده از خدمات دیگر مانند مشاوره کودک تلفنی یا حضور در کلینیک های روانشناسی هم یک گزینه ایده آل برای والدین و مربی بچه ها می باشد.

اما افرادی که امکان حضوری فیزیکی در مرکز مشاوره کودکان را ندارند یا بعد مسافت این امر را میسر نمی کند می توانند از مشاوره تربیت فرزند انلاین به شکل صوتی و تصویری استفاده کنند. در هر صورت مهم ترین نکته این است که اهمیت مشاوره روانشناسی کودک و نوجوان را درک کرده و برای آینده فرزندتان سرمایه گذاری کنید.

ویکی روان؛ بهترین کلینیک روانشناسی کودک و نوجوان!

امروزه بسیاری از والدین با وجود اهمیت بسیار زیادی که برای سلامت روان فرزند خود قائل هستند، اما به دلایلی مانند مشکلات مالی و کمبود وقت، امکان شرکت در جلسات مشاوره حضوری را ندارند و در نتیجه از رفتن به مشاوره روانشناسی کودک، صرف نظر می کنند! این در حالی است که در مرکز مشاوره کودک و نوجوان ویکی روان می توانید از خدمات مشاوره کودک تلفنی و آنلاین در ویکی روان استفاده کنید و از راهنمایی های بهترین روانشناس کودک و نوجوان بهره مند شوید. نگران برگزاری مشاوره آنلاین کودک و نوجوان نباشید، کیفیت مشاوره تلفنی کودک و نوجوان به همان اندازه مشاوره حضوری می باشد. متخصصان و روانشناسان در مرکز مشاوره کودک آنلاین ویکی روان در خدمت شما هستند تا در این زمینه به شما کمک کنند.

مشاوره کودک و نوجوان آنلاین

اگر نیاز دارید با مشاور کودک به صورت صوتی و تصویری در ارتباط باشید یا دنبال مشاوره کودک و نوجوان خارج از کشور هستید، ویکی روان خدمات مشاوره آنلاین کودک و نوجوان را پیشنهاد می‌کند. ارتباط بین مراجع و روانشناس کودک آنلاین از طریق ارتباط اینترنتی در سایت برگزار می‌شود.

مشاوره کودک و نوجوان تلفنی

مشاوره کودک تلفنی طرفداران زیادی دارد. ارتباط امن تلفنی بین مشاور کودک و والدین باعث شده مشاوره تلفنی کودک و نوجوان پرطرفدارترین نوع مشاوره در ویکی روان باشد.

اگر داخل ایران هستید و تمایل به ارتباط صوتی دارید، مشاوره کودک تلفنی پیشنهاد ما است.

مشاوره کودک متنی

والدینی که سوال کوتاهی دارند یا به هر دلیل امکان برگزاری مشاوره کودک آنلاین و تلفنی ندارند می‌توانند از مشاوره روانشناسی متنی کودک در ویکی روان استفاده کنند. 

انتخاب روانشناس کودک آنلاین در ویکی روان

در همین صفحه مرکز مشاوره کودک و نوجوان ویکی روان می‌توانید روانشناس کودک آنلاین خود را انتخاب کرده و در صفحه ایشان یک وقت مشاوره آنی یا مشاوره از بین زمان های تعیین شده خریداری کنید.

جلسات مشاوره کودک و نوجوان  ویکی روان به صورت صوتی، تصویری و نوشتاری برگزار می‌شود و هیچ محدودیتی در برگزاری مشاوره کودک  برای خارج از کشور وجود ندارد و عزیزان خارج از ایران هم می‌توانند با پرداخت ارزی مشاوره کودک و نوجوان آنلاین در ویکی روان برگزار نمایند.

سوالات متداول

به مجموعه جلسات مشاوره روانشناسی با محوریت موضوعات مربوط به کودکان، جلسات مشاوره کودکان گفته میشود. این جلسات باید توسط روانشناس کودک و نوجوان برگزار شود

مشاور روانشناس کودک و نوجوان به روانشناسی تحصیل کرده در حوزه کودکان گفته میشود که علاوه بر تحصیلات دانشگاهی باید دارای سابقه ارائه خدمات مشاوره کودک آنلاین یا حضوری را داشته باشد. این افراد به طور تخصصی روی موضوعات کودک و نوجوان کار میکنند.

تربیت فرزند بزرگترین سرمایه گذاری والدین برای فرزندانشان است. روانشناس کودک کمک میکند روند تربیت فرزند را صحیح و بدون اشتباه طی کنید تا در آینده بچه ها دچار مشکلات فردی و اختلالات روانی نشوند

دقیقا مانند مشاوره تربیت کردن بچه ها، مشاوره تربیت نوجوان مربوط به هدایت نوجوانان برای قرار گیری در مسیر صحیح میباشد. روانشناس کودک و نوجوان شرایط را بررسی و پیشنهادات اختصاصی ارائه میدهد

به جلسات مشاوره کودک و نوجوان آنلاین که به صورت غیر حضوری و خارج از کلینیک های روانشناسی برگزار میشود. مشاوره غیرحضوری کودک یا مشاوره آنلاین کودک گفته میشود.

جلسات مشاوره آنلاین کودک و نوجوان در ویکی روان، به صورت صوتی، تصویری و تایپی (مشاوره کودک تایپی) بدون نیاز به نصب کردن هیچ نرم افزاری در سایت برگزار میشوند. از سراسر دنیا میتوانید در جلسات مشاوره اینترنتی کودک در ویکی روان شرکت کنید

قیمت جلسه با هر دکتر روانشناس کودک آنلاین در ویکی روان متفاوت است. نوع مقطع تحصیلی و میزان سابقه کاری مشاور کودک در تعیین هزینه جلسات نقش اصلی را دارند

اگر سن فرزندتان کم است یا تمرکز حواس بالایی ندارد. حضور والدین در جلسات مشاوره ضروری است. اما نوجوانان و جوانان میتوانند به تنهایی در جلسات شرکت کنند

بله، تمام خدمات مشاوره کودکان، نوجوانان و جوانان در سایت مشاوره کودک و نوجوان ویکی روان به صورت غیرحضوری برگزار میشود

متاسفانه جلسات مشاوره کودک آنلاین رایگان از کسفیت و تاثیرگذاری بالایی برخوردار نیستند! برای احترام به حقوق شما و ارائه خدمات با بالاترین کیفیت، از برگزاری جلسات مشاوره کودک رایگان معذوریم

خدمات مشاوره بچه داری و دیگر خدمات مانند، مشاوره بچه های لجباز، مشاوره بچه های بیش فعال و بسیاری دیگر از خدمات، مجموعه آموزش هایی است که به والدین جهت آشنایی با شیوه تربیت فرزند داده میشود. مشاوره بچه داری مهم ترین نقش را در آینده فردی فرزندان ما بازی میکند

انواع مشاوره کودک به جلسات مشاوره برای کودک کم سن (نوازد) کودکان بزرگ تر و پیش دبستانی و مشاوره کودک بعد از مدرسه تا نوجوانی تقسیم میشود. این جلسات توسط روانشناس کودک به صورت آنلاین یا حضوری برگزار میشوند