رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره ازدواج غیرحضوری با بهترین مشاور ازدواج

دکتر مشاوره ازدواج کمک می‌کند ازدواج بهتری تجربه کرده و از مشکلات رایج پیشگیری کنیم. می‌توانید در همین صفحه مشاور ازدواج مورد نظرتان را انتخاب کرده و جلسه مشاوره ازدواج خریداری کنید. برای رزرو تلفنی با شماره 02191099110 تماس بگیرید.

نتایج مشاورین ازدواج
نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره ازدواج در ویکی روان

مشاوره ازدواج یکی دیگر از خدمات مشاوره روانشناسی ویکی روان است که به صورت غیرحضوری به تمام فارسی زبانان ارائه می شود. مراجعین از سراسر دنیا می توانند در ویکی روان با روانشناس و مشاور ازدواج جلسه برگزار کنند.

چطور مشاور ازدواج خوب انتخاب کنم؟

اولین قدم برای حضور در جلسات مشاوره برای ازدواج انتخاب یک مشاور ازدواج مناسب است. می توانید در همین صفحه لیست بهترین مشاور ازدواج را مشاهده کنید. اما در انتخاب متخصص باید به معیارهای زیر دقت کنید:

  • میزان تحصیلات مشاور ازدواج
  • میزان سابقه کاری
  • مجوزهای مربوط به مشاوره ازدواج

دکتر مشاوره ازدواج باید دارای تحصیلات دانشگاهی در رشته روانشناسی بوده و در کارگاه های مرتبط بمنظور تسلط به انواع مشاوره ازدواج شرکت کرده باشد. حداقل مدرک مورد نیاز برای مشاوره ازدواج کارشناسی ارشد است و مشاور ازدواج باید عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران باشد که تمام اعضای تیم مشاوره ازدواج ویکی روان این شرایط را دارند.

انتخاب دکتر روانشناس ازدواج در ویکی روان

می توانید در همین صفحه بهترین مشاور در مورد ازدواچ را انتخاب کرده و در صفحه ایشان وقت مشاوره روانشناسی خریداری کنید. برای انتخاب دکتر متخصص ازدواج از بخش نظرات دیگر کاربران استفاده کنید. تیم پشتیبانی ویکی روان آماده راهنمایی شما بمنظور انتخاب دکتر روانشناس ازدواج است.

نحوه خرید مشاوره ازدواج در ویکی روان

بعد از انتخاب مشاور ازدواج مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. انتخاب نوع پذیرش در صفحه روانشناس ازدواج
  2. انتخاب مدت زمان مشاوره ازدواج از پکیج های موجود
  3. انتخاب تاریخ و ساعت جلسه

بعد از مراحل فوق در صفحه صورتحساب هزینه مشاوره ازدواج را پرداخت نمائید. اگر تمایل به مشاوره خارج از کشور دارید، در بخش نوع پذیرش گزینه آنلاین را انتخاب کنید.

 

مشاوره ازدواج آنلاین

مشاوره ازدواج چطور انجام می شود؟

روش های متنوعی برای شرکت در جلسات مشاوره ازدواج وجود دارد. شرایط شما می‌تواند شیوه برگزاری را تعیین کند. مشاوره برای ازدواج در ویکی روان به شیوه های زیر برگزار می شوند:

  • مشاوره آنلاین ازدواج
  • مشاوره تلفنی ازدواج
  • مشاوره متنی ازدواج

مشاوره ازدواج برای همین الان

اگر برای همین لحظه نیاز به ارتباط با روانشناس ازدواج دارید، در صفحه مشاور بعد از انتخاب نوع پذیرش درخواست مشاوره آنی ثبت کنید. در صورت تائید درخواست جلسه همین الان برگزار می شود.

مشاوره آنلاین ازدواج گروهی

اگر از همسرتان دور هستید و نیاز به مشاوره دارید، می توانید بعد از خرید وقت جلسه مشاوره ازدواج در ویکی روان با تیم پشتیبانی آنلاین یا تلفنی ویکی روان در ارتباط باشید تا جلسه به 3 نفره تغییر باید. لازم به ذکر است مشاوره ازدواج 3 نفره فقط در ارتباط آنلاین امکان پذیر است.

چرا ویکی روان را برای مشاوره ازدواج انتخاب کنم؟

هر کدام از مراکز مشاوره ازدواج ویژگی خاصی دارند، اما کسب بهترین نتیجه از جلسات هدف نهایی ما است.  مرکز مشاوره ازدواج ویکی روان بهترین مشاوران ازدواج را گردهم آورده تا کمک کنند ازدواج بهتری تجربه کنید.

تمام اعضای تیم مشاوره  روانشناسی ویکی روان دارای تحصیلات دانشگاه در رشته روانشناسی بوده و عضویت سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران را دارند. هر مشاور برای عضویت در تیم مشاوره باید حداقل 2 سال سابقه ارائه خدمات روان درمانی داشته باشد.

پشتیبانی جلسات 

اگر در انتخاب مشاور ازدواج نیاز به راهنمایی دارید یا نیاز به وقت اختصاصی برای جلسات هستید، می توانید با تیم پشتیبانی ویکی روان در ارتباط باشید یا با شماره تلفنی 02191099110 تماس بگیرید.

سوالات متداول

برای احترام به شما کاربر عزیز و حفظ کیفیت جلسات مشاوره ازدواج، مشاوره رایگان ارائه نمی شوند.

تمام مشاوران ازدواج در مجموعه ویکی روان از بهترین ها انتخاب شده اند و تنها تجربه بین آنها تفاوت ایجاد می کند.

بله، تمام فارسی زبانان از سراسر دنیا میتوانند با پرداخت ارزی، با مشاور روانشناس ازدواج مورد نظرشان جلسه برگزار کنند.

هیچ تفاوتی در جنسیت مشاور ازدواج وجود ندارد. احساس راحتی شما با مشاور و میزان اعتمادتان حرف اول را میزند، پس ذهنتان را درگیر جنسیت دکتر روانشناس ازدواج نکنید.

نوع برگزاری تفاوتی در هزینه مشاوره ازدواج ایجاد نمی کند. با این حال می‌توانید در صفحه مشاور ازدواج لیست قیمت ها را مشاهده کنید.