رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره استرس با بهترین روانشناس استرس

مشاوره برای استرس بهترین راهکار برای درمان نگرانی های ذهنی است. دکتر استرس کمک میکند دلیل تشویش ذهنی را یافته و آن را درمان کنیم. از لیست زیر روانشناس مشاوره برای استرس را انتخاب و در صفحه ایشان وقت مشاوره خریداری کنید.

نتایج مشاورین مشاوره استرس در ویکی روان
نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره روانشناسی استرس در ویکی روان

ویکی روان از سال 1395 مشغول به ارائه مشاوره استرس است. متقاضیان می توانند از سراسر ایران و جهان از خدمات مشاوره برای درمان استرس ویکی روان به صورت تلفنی، تصویری و متنی استفاده کنند.

تعداد زیادی دکتر و روانشناس استرس در ویکی روان گردهم آمده اند تا با کیفیت ترین و بهترین مشاوره برای درمان استرس به فارسی زبانان ارائه شود. یک دکتر استرس برای برگزاری جلسه باید دارای حداقل  مدرک کارشناسی ارشد بوده و سابقه کاری بیش از 2 سال داشته باشد تا بتواند در تیم مشاوره درمان استرس ویکی روان مشغول به فعالیت شود.

به دلیل اهمیت مشاوره استرس، بهترین ها را گردهم آوردیم تا در کمترین زمان بهترین نتیجه به دست بیاید.

 

مشاوره استرس چیست؟ (درمان استرس با مشاوره)

مشاوره برای درمان استرس به مجموعه جلسات حضوری یا غیرحضوری گفته می شود که توسط متخصص و  مشاور روانشناس استرس و با حضوری مراجع یا مراجعین به هدف درمان انواع استرس و نگرانی انجام می شود. دیالوگ یک جلسه مشاوره استرس برای هر فرد متفاوت است، چون نوع بیماری یا علت به وجود آمدن آن بسیار متفاوت می باشد. پس اگر دنبال مشاوره برای استرس هستید، باید بدانید نوع برگزاری و شیوه مدیریت جلسه شما می تواند با دیگران متفاوت باشد.

مشاوره برای درمان استرس کاری بسیار تخصصی و حساس است. اگر اختلال تشویش ذهنی درمان نشود به مرور زمینه ساز دیگر اختلالات روانی خواهد شد. پس مشاوره درمان استرس را جدی بگیرید.

چرا از مشاوره کنترل استرس استفاده کنیم؟

ممکن است در مقابل بسیاری از مشکلات و مسائل زندگی خود دچار تشویش و نگرانی شده باشید، اما نتوانسته اید مشکل خود را به صورت اصولی حل کنید! در جامعه امروزی استرس یک اختلال شایع در میان افراد است که در سنین مختلف به این مشکل دچار می شود. اما یکی از بهترین راه های درمان آن کمک گرفتن از مشاوره استرس در سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان است. مشاوره با یک دکتر متخصص استرس می تواند به شما کمک تا به آرامش درونی برسید.

مشاوره اختلال استرس با توجه به استرس و تنش های زیادی که در دنیای امروز بر افراد وارد میشود، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از آنجایی که افراد در شرایط حساس دچار تشویش و نگرانی می شوند، همواره به دنبال راه حلی برای کاهش علائم استرس هستند! زمانی که تحت فشار قرار دارید، راه حل ذهن ناهشیار، مرور بیش از حد افکار آزار دهنده و منفی ممکن است اوضاع را بدتر کند. در مشاوره استرس ویکی روان به شما آموزش داده میشود، تا از راهکارهایی برای مدیریت هیجانات استفاده کنید و بر افکار منفی خود غلبه کنید.

معمولا با توجه به شرایط شما، راهکارها اختصاصی بوده و  مشاوره استرس بر اساس شرایط موجود انجام می شود. 

روانشناس استرس خوب چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین دکتر استرس فردی است که شرایط مراجع را صورت اختصاصی بررسی کرده و راهکارهایی ارائه دهد تا شرایط تغییر کند. در واقع مشاوره استرس زمانی تاثیرگذارتر خواهد بود که تنها بر اساس شرایط شما طراحی شده باشد. پس مشاور استرس می بایست:

 • دارای تحصیلات دانشگاهی در زمینه روانشناسی باشد.
 • عضو سازمان نظام و مشاوره ایران باشد.
 • متخصص درمان استرس باشد.
 • مطلع از شیوه برگزاری جلسات مشاوره استرس باشد.
 • به صحبت های مراجع و دلیل مراجعه گوش دهد.
 • راهکارهای اختصاصی در طی مشاوره استرس ارائه دهد.
 • روانشناس استرس نگاه جنسیتی به مسائل ندارد.
 • مشاور استرس خوب هزینه معقولی از مراجعین دریافت می کند.

شیوه کار دکتر استرس برای درمان چیست؟

در جلسات مشاوره استرس، روانشناس و مشاور استرس به صورت کاملا اختصاصی به بررسی مشکلاتی می پردازد که موجب بروز این اختلالات در مراجع شده اند. در نهایت با توجه به شرایط موجود، راهکارهایی برای غلبه بر استرس و نگرانی ارائه می دهند.

یادتان باشد هدف از مشاوره استرس دلداری دادن به شما نیست، بلکه دکتر روانشناس استرس با ریشه یابی دلایل این احساسات با کمک شما مسیر درمانی را شروع می کند. به همین خاطر نیاز است تمام و کمال به مشاور خود اطمینان کرده و تمام جلسات مشاوره استرس را طی کنید تا نتایج عالی به دست بیاید. 

در مواردی خاص اگر مشاوره کاهش استرس موثر نباشد، مشاور شما را به دکتر روانپزشک استرس ارجاع می دهد تا از خدمات دارو درمانی استفاده ببرید. اما در بیشتر موارد، مشاوره درمان استرس تاثیرات مثبت خواهند داشت.

مشاوره استرس چه مزایایی دارند؟

مشاوره استرس، می تواند برای افرادی که از مشاوره های حضوری می ترسند و یا امکان شرکت در  جلسات حضوری را ندارند، مفید باشد. دکتر متخصص استرس در روند جلسات مشاوره استرس ممکن است از شیوه های مختلفی استفاده کنند. برخی از آنها یک روند درمانی مشخصی را انتخاب می کنند. اما بعضی از درمانگرها ممکن است روندهای درمانی ترکیبی از چند روش را ترجیح دهند.

اما مهم ترین نکته درباره جلسات مشاوره برای استرس این است که می توانید از هر جای دنیا در آن شرکت کرده و با بهترین دکتر استرس جلسه برگزار کنید. 

مزایای مشاوره استرس

 • دسترسی به تعداد بسیار زیاد روانشناس خوب استرس.
 • هزینه کمتر در مقایسه با دیگر شیوه های برگزاری.
 • تنوع روش های برگزاری مشاوره استرس.
 • کاهش هزینه های جانبی مانند رفت و آمد.
 • صرفه جویی در زمان.
 • امکان شرکت در جلسات مشاوره استرس از سراسر جهان.

انواع مشاوره درمان استرس در سایت ویکی روان

جلسات درمان استرس با مشاوره به چند روش برگزار می شوند:

 1. مشاوره آنلاین استرس
 2. مشاوره تلفنی استرس
 3. مشاوره متنی استرس 

با این روش ها به ساده ترین شکل با روانشناس استرس جلسه برگزار کنید.

مشاوره استرس در چه موضوعاتی برگزار می شود؟

با توجه به تخصص مشاورین و حوزه فعالیت ویکی روان جلسات مشاوره درمان استرس در موضوعات متنوعی برگزار می شوند:

هزینه مشاوره استرس چقدر است؟

در مقاله قیمت مشاوره روانشناسی توضیح دادیم عوامل زیادی بر هزینه نهایی تاثیر دارند. نوع تخصص و میزان تجربه کاری روانشناس قیمت مشاوره استرس را تعیین می‌کند. عواملی مانند جنسیت مشاور به هیچ وجه تعیین کننده نیستند.

هزینه مشاوره برای درمان استرس در ویکی روان بر اساس مصوبه سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران در نظر گرفته می شود. هزینه 60 دقیقه مشاوره برای استرس در ویکی روان از 350.000 هزار تومان برای یک ساعت شروع می شود. می توانید در همین صفحه نرخ مشاوره برای استرس را در صفحه دکتر استرس مورد نظرتان مشاهده نمائید.

کدام نوع جلسه مشاوره استرس برای من مناسب است؟

مهم ترین اصل در انتخاب نوع جلسه مشاوره برای درمان استرس راحتی در استفاده و شرایط فعلی شماست. اگر امکان برگزاری مشاوره آنلاین روانشناسی را دارید، بهترین گزینه برای شما ارتباط تصویری با مشاور است. اگر می خواهید از ارتباط صوتی داشته باشید، مشاوره تلفنی روانشناسی بهترین گزینمه است. اما اگر دنبال مشاوره روانشناسی خارج از ایران هستید، بهترین گزینه همان ارتباط تصویری است.

مشاوره استرس آنی

اگر برای همین لحظه جلسه مشاوره استرس و نگرانی نیاز دارید، می توانید در صفحه روانشناس استرس از گزینه مشاوره آنی استفاده کنید. بعد از تایید مشاور و پرداخت وجه، جلسه برگزار می شود. مشاوره فوری روانشناسی بهترین انتخاب برای جلسات مشاوره استرس سریع و آنی است.

مشاوره استرس چه کمکی به افراد استرسی می کند؟

به طور کلی روند درمانی و مشاوره برای استرس به شما کمک می کند، تا افکار منفی را کنترل کنید و به مرور با شرایط استرسی رو به رو شوید و در نهایت یاد بگیرید که وضعیت خودتان را کنترل کنید. سایت ویکی روان بهترین بستر مشاوره استرس با سابقه طولانی در ارائه خدمات مشاوره برای استرس است. در سایت ویکی روان، با کمک از مجرب ترین دکتر متخصص استرس می توانید تمامی تنش های ناشی از فشار روحی و جسمی را از بین ببرید. 

از چه رویکردی در مشاوره برای درمان استرس استفاده می شود؟

متخصصین برای درمان یا پیشگیری از استرس از انواع رویکردهای درمانی استفاده می کنند که بنابر شرایط مراجع و تخصص مشاور استرس از یکی از موارد زیر استفاده می شود:

می توانید رویکردی که مشاور استرس استفاده می کند را در صفحه ایشان مشاهده کنید.

مشاوره استرس کودکان در ویکی روان

ما در تمام سنین استرس و نگرانی را تجرب می کنیم، حتی در سنین پایین. مشاوره استرس کودکان توسط مشاور روانشناس استرس که متخصص در زمینه کودکان است انجام می شود. 

در ویکی روان تعداد زیادی روانشناس استرس متخصص در زمینه کودکان مشغول به فعالیت ارائه مشاوره روانشناسی استرس هستند.

مشاوره از بین بردن استرس همراه با دارو درمانی است؟

از آنجایی که اکثر افراد با یادگیری تکنیک های کنترل استرس و استفاده از مشاوره رایگان برای استرس مشکل آنها برطرف میشود، استفاده از دارو برای روش جدید درمان استرس کمتر اتفاق می افتد. اما چنانچه وضعیت فرد بسیار وخیم باشد، دکتر متخصص استرس فرد را جهت دارو درمانی به یک مشاور روانپزشک ارجاع می دهد تا در کنار درمان روانشناختی، دارو درمانی نیز انجام شود. در نظر داشته باشید بیشتر اختلالات مربوطه با شرکت در جلسات مشاوره استرس قابل درمان است.

چند جلسه مشاوره استرس نیاز دارم؟

سوالات زیادی مطرح می شود که چند جلسه مشاوره درمان استرس نیاز است؟ به طور کلی تعداد جلسات مشاوره به وضعیت فعلی مراجع بستگی دارد. گاهی با یک جلسه مشاوره می توان وضعیت را تغییر داد، اما گاهی به چند جلسه نیاز است. به همین دلیل تمرکز خود را بیشتر روی درمان بگذارید نه تعداد جلسات مشاوره استرس. البته نوع برگزاری مشاوره برای درمان استرس بر تعداد جلسات تاثیر مستقیم دارد.

کی به مشاوره برای کنترل استرس نیاز دارم؟

زمانی که می بینید نگرانی و تشویش ها بر کیفیت زندگی شما تاثیر منفی می گذارند، زمانی که نمی توانید از آنها برای مدت طولانی رهایی پیدا کنید، حتما به مشاوره استرس نیاز خواهید داشت. اجازه ندهید اوضاع به حدی برسد که همه چیز تیره و تار شود، باید ابتدای نگرانی ها و تشویش های ذهنی از مشاوره استرس برای بهبود شرایط کمک بگیرید. مطالب زیادی برای آموزش مردم جهت کاهش استرس و نگرانی وجود دارد، اما بهترین راه کمک گرفتن از روانشناس خوب برای استرس و تغییر وضعیت است. مشاور بر اساس شرایط شما پیشنهادهای کاربردی ارائه می دهد تا وضعیت شما تغییر کند، پیشنهاداتی که شاید برای فرد دیگر کاربردی نباشد. به همین دلیل مشاوره درمان استرس باید به صورت اختصاصی برگزار شود.

یادتان باشد، شرکت در جلسات مشاوره استرس هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری برای بهبود سلامت روان تان است.

تخفیف ویژه برای مشاوره استرس در ویکی روان

با خرید پکیج مشاوره روانشناسی می توانید از تخفیف ویژه ویکی روان برای مشاوره درمان استرس استفاده کنید. پکیج 5 جلسه با 5 درصد تخفیف و پکیج 10 جلسه ای از 10 درصد تخفیف ویژه برخوردار است.

پشتیبانی از جلسات مشاوره برای استرس

تیم پشتیبانی سایت ویکی روان تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات ذهنی شما برای انتخاب روانشناس و مشاور استرس و خرید جلسه مشاوره درمان استرس است.

برای پشتیبانی تلفنی با شماره 02191099110 تماس بگیرید.

سوالات متداول

مشاوره برای استرس به روندی گفته میشود که در آن متخصص درمان استرس و نگرانی به بررسی شرایط مراجع و راهکارهای درمان استرس از دید علمی میپردازد.

به هیچ وجه تعداد جلسات مشاوره استرس و اضطراب از قبل مشخص نیست. شدت استرس و شرایط بیمار همگی در تعداد جلسه های مشاوره جهت استرس تاثیر دارند

تمام موضوعات مربوط به استرس و اضطراب اعم از، مشاوره استرس شغلی، مشاوره استرس امتحان و حتی مشاوره استرس کرونا میتوانند موضوع جلسات مشاوره اضطراب و استرس باشند

پاسخ به این سوال بستگی به شرایط شما دارد. اگر امکان حضور در دفتر مشاوره را ندارید یا رفت و آمد به هر دلیلی برایتان دشوار است، مشاوره استرس آنلاین گزینه بهتری نسبت به مشاوره اضطراب و استرس حضوری است

جلسات مشاوره درمان استرس و اضطراب در ویکی روان به شکل صوتی، تصویری و تایپی (چت کردن با مشاور) برگزار میشود. میتوانید با استفاده از فیلتر همین صفحه مشاورتان را انتخاب کنید

دیالوگ و شیوه کار مشاورین در این جلسات بنا بر شرایط مراجعه کننده و شدت استرس فرد متفاوت است. به هیچ وجه جلسات مشاوره برای اضطراب از شرایط یکسانی برخوردار نیستند.

بله. استرس های آشکار و پنهان، تشویش، نگرانی و اضطراب در تمام سنین قابل درمان است و برای رهایی قطعی از آنها باید سریع اقدام شود.

مانند دیگر موضوعات مربوط به استرس و اضطراب، جلسات مشاوره استرس کرونا در ویکی روان به شکل صوتی، تصویری و البته تایپی توسط مشاور مورد نظرتان انجام میشود

متخصص و مشاور استرس باید دارای مدرک رسمی روانشناسی (یا روانپزشکی) باید و در زمینه مشاوره استرس اضطراب دارای تخصص قابل پیگیری باشد. تمامی متخصصین درمان استرس در ویکی روان دارای مدرک کارشناسی ارشد با بالا بوده و سالها تجربه برگزار جلسات موفق را دارند.

تمامی جلسات مشاوره در ویکی روان، به صورت آنلاین در سایت برگزار میشوند و نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی ندارید. به همین خاطر جلسات مشاوره روانشناسی درمان استرس در ویکی روان از تاثیرگذاری بیشتری برخوردار هستند.

بله حتما