راهنمای تصویری نحوه خرید و شرکت در جلسه مشاوره : کلیک کنید

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
رزرو مشاوره آنلاین
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 37337 تجربه : 17 سال

سلام من فرشته همدانی هستم، مشاور خانواده، زوج درمانگر و روان درمانگر با ۱۷ سال سابقه ارائه مشاوره درمانی و  برگزار کننده کارگاه های مختلف در کلنیک ها و بیمارستان های سراسر کشور.

تخصص اصلی من  در زمینه های آسیب شناسی کودک و نوجوان در دبستان تا دبیرستان و نیز مشاوره فردی و روابط بین فردی در موضوعات   مشاوره قبل و بعد از ازدواج، مشاوره سکس تراپی مرحله اول، روابط فرازناشویی (مشاوره درمان خیانت)، تربیتی، تحصیلی، بلوغ، آسیب شناسی کودک و نوجوان، مشاوره روان درمانی کودک و بزرگسال در زمینه اضطراب، افسردگی، وسواس فکری، اعتماد به نفس، تردید در تصمیم گیری، مشاوره معنوی در حیطه جهان بینی، عرفان و خودشناسی، جذب و رسیدن به خواسته ها و اهداف، آموزش مهارت های زندگی و تکنیک های درمانی چون انواع مراقبه، کنترل افکار، مشاوره کنترل خشم، چاکرا درمانی مقدماتی، افسردگی پس از سوگ و... 

همچنین برای انجام تست های خودشناسی، شخصیت، ازدواج ، هوش کودکان و... با استفاده از رویکردهای شناخت درمانی، معنا درمانی و طرحواره درمانی می توانم کمکتان کنم تا بهترین نتیجه را بگیرید.

و اما حق تو بر من این است که  تو را خوب بشنوم،  از زاویه دیدت بنگرم، با تو همدل باشم و در عین حال،  قضاوتت نکنم، نصیحتت نکنم  و بجایت تصمیم نگیرم.

از هر جای دنیا که هستید می توانید در همین صفحه سایت ویکی روان با من مشاوره روانشناسی آنلاین و تلفنی رزرو کنید.

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
درباره ویکی روان

مشاوره روانشناسی تصویری و مشاوره روانشناسی تلفنی یکی از کاربردی ترین انواع مشاوره روانشناسی آنلاین می باشند. با استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی اینترنتی در ویکی روان می توانید با مشاور آنلاین مورد نظرتان به صورت صوتی و تصویری از هر جای دنیا، در ارتباط باشید. با توجه به آنلاین بودن این نوع مشاوره روانشناسی دیگر محدودیت های جغرافیایی بین مراجع و مشاور و کمبود گزینه در انتخاب مشاور روانشناس خوب معنایی ندارند

صفحات سایت
راهنمای شما
عضویت در خبرنامه

برای دریافت بهترین اخبار و پیشنهادهای ویژه بخش مشاوره روانشناسی آنلاین، عضو خبرنامه ویکی روان شوید.

کلیه حقوق سایت ویکی روان متعلق به شرکت روان پردازش ملل (602311) می باشد.