راهنمای تصویری نحوه خرید و شرکت در جلسه مشاوره : کلیک کنید

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
رزرو مشاوره آنلاین
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 37337 تجربه : 17 سال

سلام من فرشته همدانی هستم، مشاور خانواده، زوج درمانگر و روان درمانگر با ۱۷ سال سابقه ارائه مشاوره درمانی و  برگزار کننده کارگاه های مختلف در کلنیک ها و بیمارستان های سراسر کشور.

تخصص اصلی من  در زمینه های آسیب شناسی کودک و نوجوان در دبستان تا دبیرستان و نیز مشاوره فردی و روابط بین فردی در موضوعات   مشاوره قبل و بعد از ازدواج، مشاوره سکس تراپی مرحله اول، روابط فرازناشویی (مشاوره درمان خیانت)، تربیتی، تحصیلی، بلوغ، آسیب شناسی کودک و نوجوان، مشاوره روان درمانی کودک و بزرگسال در زمینه اضطراب، افسردگی، وسواس فکری، اعتماد به نفس، تردید در تصمیم گیری، مشاوره معنوی در حیطه جهان بینی، عرفان و خودشناسی، جذب و رسیدن به خواسته ها و اهداف، آموزش مهارت های زندگی و تکنیک های درمانی چون انواع مراقبه، کنترل افکار، مشاوره کنترل خشم، چاکرا درمانی مقدماتی، افسردگی پس از سوگ و... 

همچنین برای انجام تست های خودشناسی، شخصیت، ازدواج ، هوش کودکان و... با استفاده از رویکردهای شناخت درمانی، معنا درمانی و طرحواره درمانی می توانم کمکتان کنم تا بهترین نتیجه را بگیرید.

و اما حق تو بر من این است که  تو را خوب بشنوم،  از زاویه دیدت بنگرم، با تو همدل باشم و در عین حال،  قضاوتت نکنم، نصیحتت نکنم  و بجایت تصمیم نگیرم.

از هر جای دنیا که هستید می توانید در همین صفحه سایت ویکی روان با من مشاوره روانشناسی آنلاین و تلفنی رزرو کنید.

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای