رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره اعتماد به نفس آنلاین و تلفنی در ویکی روان

جلسات مشاوره برای اعتماد به نفس در ویکی روان به صورت تلفنی، تصویری و متنی برگزار می‌شود. مشاوره اعتماد به نفس کمک می‌کند مشکلات زیادی را حل کرده و خودباوری واقعی را تجربه کنیم.

نتایج مشاورین مشاور اعتماد به نفس خود را انتخاب کنید
نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره برای بالا بردن اعتماد به نفس چیست؟

مشاوره اعتماد بنفس به فرآیندی گفته میشود که روانشناس اعتماد به نفس آنلاین یا تلفنی در طی جلسات انفرادی یا گروهی، با بررسی و مطالعه وضعیت فعلی مراجع راهکارهای علمی و عملی برای بالا بردن میزان اعتماد بنفس افراد ارائه میدهد تا بهترین نتیجه به دست بیاید.

مشاوره برای اعتماد به نفس راهکار تضمینی برای بهبود حال و آینده افراد است، چون شخصی  که اعتماد بنفس نداشته باشد هیچ چیز ندارد و افراد قوی می توانند زندگی خوبی تجربه کنند.

هدف از مشاوره برای بالا بردن اعتماد به نفس چیست؟

شاید فکر کنید مطالعه کتاب یا گوش دادن به پادکست می توانند کمک کند، اما بهترین راه برای بالا بردن اعتماد به نفس و رهایی از تله بی ارزشی استفاده از مشاوره افزایش اعتماد به نفس آنلاین یا تلفنی است. 

مشاور عزت نفس و اعتماد بنفس به خوبی شرایط بهبود را بررسی کرده و در طی چند جلسه مشکل را در کنارتان حل می کند. در واقع هدف از مشاوره روانشناسی اعتماد به نفس این است که:

 • استعدادهای خود را بهتر بشناسیم
 • از موقعیت های زندگی بهتر استفاده کنیم
 • به نسخه بهتری از خود تبدیل شویم
 • در تمام جنبه های زندگی ارتقا پیدا کنیم
 • با مشاوره افزایش خودباوری بتوانیم آرامش بیشتری داشته باشیم
 • برنامه ریزی کامل تری در تمام جنبه های زندگی داشته باشیم

مشاوره و اعتماد به نفس در کنار هم بهترین نتیجه را دارند، فقط کافیست شروع کنید.

اعتماد به نفس چیست؟ (آشنایی با روش های تقویت خود باوری)

خود باوری یا همان اعتماد به نفس (Self Confidence)، یکی از انواع شرایط روانی می باشد؛ که شخص در آن به دلیل تجربه های قبلی، به توانایی ها و استعدادهای خود در پیروزی انجام کارها به طور موفقیت آمیزی اعتماد و باور دارد. دارا بودن ویژگی اعتماد به نفس، می تواند نقش بسیار موثری در پیشرفت و موفقیت های یک فرد داشته باشد. پژوهشگران به این نتیجه رسیدند که برخلاف آنچه تصور داشتند، اعتماد بنفس در کودکان تا سن پنج سالگی به طور کامل شکل می گیرد.

محققان آمریکایی در بیان اینکه تعریف اعتماد به نفس چیست اظهار دارند که کودکان زمانی که پنج ساله میشوند، از احساس خود باوری بالایی برخوردار هستند که از لحاظ تکامل با بزرگسالان قابل مقایسه می باشد؛ در صورتی که اینطور به نظر می رسید که کودکان تا پیش از رسیدن به سنی که باید به دبستان بروند، کم سن و سال هستند و نمی توانند هیچگونه احساس مثبت و یا منفی به خود داشته باشند.

اعتماد بنفس دارایی اصلی تمام ما است و نبود آن در تمام جنبه های زندگی فردی و اجتماعی احساس میشود، به همین خاطر روانشناسی تاکید بسیاری بر بهبود این وضعیت از راه هایی مانند مشاوره اعتماد به نفس و عزت نفس دارد تا فرد بتواند به پتانسیل های واقعی خود برسد.

افزایش اعتماد به نفس در مقابل دیگران با انجام چند راهکار ساده!

داشتن اعتماد به نفس یا افزایش باور به خویشتن، یکی از موضوعات ضروری در رسیدن به موفقیت می باشد. افرادی که نسبت به خود احساس بهتری دارند، می توانند از تمامی استعدادها و مهارت هایشان به خوبی استفاده کنند. یکی از نشانه های عدم اعتماد به نفس می تواند تردیدهای زیاد در زندگی و استفاده از کلماتی مانند: شاید، اگر، کاش و... باشد. افراد موفق خود باوری را یکی از دلایل مهم پیروزی خود می دانند. ما در ادامه این مطلب توضیحات کاملی در رابطه با راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان، علائم کمبود اعتماد به نفس، راه های افزایش خودباوری در بزرگسالان و... می پردازیم. البته میتوانید در بخش مطالب روانشناسی درباره اعتماد به نفس در ویکی روان هم مقالات مرتبط را مطالعه کنید.

مشاوره اعتماد به نفس آنلاین

علائم کمبود اعتماد به نفس

یکی از مهم ترین مواردی که در مشاوره اعتماد به نفس مورد بررسی قرار میگیرد علائم کمبود اعتماد بنفس است. این نشانه ها به مشاور کمک میکنند تا بهترین تصمیم را برای روند درمان بگیرند.

 • بهانه جویی
 • مبتلا به کمال گرایی
 • ترس از اظهار نظر
 • توجیه کردن اشتباهات
 • مقصر دانستن دیگران

راه های افزایش اعتماد به نفس در نوجوانان و بزرگسالان

در سن نوجوانی، به دلیل مقتضیات خاص این دوره و نیاز استقلال بهتر است که نوجوانان را تشویق به پذیرفتن مسئولیت کرد. در عین حال این مسئولیت ها بر اساس سن و توانایی آنها جوری تنظیم کرد که با اندکی تلاش بتوانند از پس آنها بربیایند. این کار می تواند مهارت ها و توانایی های نوجوانان را تقویت کند. همچنین داشتن فرصت انتخاب به نوجوانان کمک می کند تا از عزت نفس بهتر و بیشتری برخوردار باشند. مهم ترین مسئله در عبور از شکست ها، یادگیری راه های جدید برای رسیدن به هدف می باشد. سایت ویکی روان یکی از بهترین مراکز مشاوره آنلاین اعتماد به نفس در کشور می باشد که توانسته است با ارائه راه های تقویت خود باوری به بسیاری از نوجوانان و بزرگسالان کمک کند.

مشاوره اعتماد به نفس آنلاین در ویکی روان بهترین راه برای رسیدن به جایگاه واقعی در زندگی است. مشاور اعتماد به نفس با بررسی اختصاصی شرایط فعلی بهترین راهکارها برای بهبود وضعیت فعلی را پیشنهاد میکند. به همین خاطر اصولی ترین شیوه، استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی در این زمینه میباشد تا مبادا با آزمون و خطاهای بی مورد راه را اشتباه برویم.

مشاوره اعتماد به نفس آنلاین؛ معرفی بهترین راه درمان کمبود اعتماد به نفس

اگر احساس می کنید که اعتماد به نفس شما پایین آمده است و عدم داشتن احساس رضایت از خود موجب شده است تا بسیاری از فرصت های زندگی خود را از دست بدهید؛ مشاوره انلاین اعتماد به نفس در سایت ویکی روان می تواند علائم حس خود باوری را در شما ارزیابی کند. همچنین اگر به این فکر هستید تا این رویه اخلاقی را در خود تغییر دهید. می توانید با صحبت کردن با بهترین روانشناس اعتماد به نفس راه های تقویت این خصوصیت را بشناسید و تصویری مناسب از خود در ذهن دیگران بسازید. در جلسات مشاوره درباره اعتماد به نفس یاد خواهید گرفت که خودتان را دوست بدارید و نسبت به خود احساس بهتری داشته باشید. داشتن حس رضایت از خویشتن می تواند به شما جسارت انجام بسیاری از کارهای غیرممکن را بدهد.

اما چرا مشاوره برای اعتماد به نفس بهترین راهکار است؟ روشهای زیادی برای بالا بردن میزان اعتماد بنفس وجود دارد، از کتاب های انگیزشی و علمی گرفته تا پادکست های روانشناسی و حتی تجربه ای که افراد در طی زمان کسب میکنند. اما دقیق ترین و کاربردی ترین شیوه، استفاده از مشاوره افزایش اعتماد به نفس است که توسط یک متخصص روانشناس خوب و با تجربه انجام میشود.

مشاوره کمبود اعتماد به نفس ویکی روان چطور برگزار میشود؟

مشاور اعتماد بنفس میتواند جلسات را آنلاین یا حضوری برگزار نماید. حتی مشاوره اعتماد بنفس تلفنی هم طرفداران زیادی دارد و بهترین انتخاب برای افرادی است که نمیتوانند جلسات را تصویری یا حضوری برگزار کنند!

با این حال مشاوره اعتماد به نفس آنلاین و تلفنی پرطرفدارترین شیوه برگزاری جلسات است، چرا که افراد میتوانند از همه جای دنیا با مشاور مورد نظرشان جلسه برگزار نمایند. البته بهتر است مشاوره اعتماد به نفس آنلاین به صورت تصویری برگزار شود.

در سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان، مشاوره اعتماد بنفس و عزت نفس غیرحضوری به شکل صوتی، تصویری و نوشتاری (تایپی) بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری برگزار میشود. در بخش راهنمای ویدئویی برگزاری جلسه مشاوره در ویکی روان توضیحات کامل برای شرکت در مشاوره افزایش عزت نفس داده شده است.

1- مشاوره آنلاین اعتماد به نفس

افرادی که نیاز به مشاوره تصویری دارند یا فارسی زبانان خارج از ایران می توانند از مشاوره اعتماد بنفس آنلاین و تصویری ویکی روان استفاده کنند. جلسات بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری در سایت برگزار می شوند. به دلیل تاثیر گذاری بالا، مشاوره آنلاین عزت نفس و اعتماد به نفس ویکی روان طرفداران زیادی دارد.

2- مشاوره اعتماد به نفس تلفنی

مشاوره تلفنی اعتماد به نفس ویکی روان مخصوص افراد داخل ایران است. اگر ترجیح تان ارتباط تلفنی با مشاور اعتماد به نفس ویکی روان است حتما از مشاوره صوتی و تلفنی افزایش اعتماد به نفس استفاده کنید.

مشاوره روانشناسی تلفنی ویکی روان به وسیله یک تماس امن بین شماره تلفنی مشاور و مراجع انجام می شود و هزینه مکالمه برای مراجع ندارد.

3- مشاوره اعتماد به نفس آنلاین متنی

اگر امکان برگزاری مشاوره تلفنی و تصویری را ندارید، می توانید از مشاوره متنی افزایش اعتماد به نفس در ویکی روان استفاده کنید. این جلسات معمولا در پکیج های 15 و 30 دقیقه برگزار می شوند و ماهیت طرح سوال دارند. 

پیشنهاد  بهترین دکتر اعتماد به نفس در جهان و ایران استفاده از جلسات مشاوره برای اعتماد به نفس آنلاین و تلفنی برای تاثیرگذاری بیشتر است.

درمان اعتماد به نفس در خانم ها با چند فرمول ساده!

اعتماد به نفس بالا، یکی از نیازهای مهم هر فردی می باشد، و هر کس باید در زندگی خود از اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشد. تا احساس مفید بودن و خوشبختی کند. البته باید بدانید که خانم ها نسبت به آقایان بیشتر درگیر این مسئله هستند. بنابراین راه هایی که برای حفظ آن بکار می رود و در خانم ها و آقایان با یکدیگر تفاوت دارد. بسیاری از بانوان از چهره زیبا و توانایی های بارز و بالایی برخوردار می باشند. اما باز هم عدم داشتن اعتماد به نفس، آنها را درگیر یکسری مشکلات شخصی کرده است که برایشان آزار دهنده می باشد؛ و مانع پیشرفت آنها شده است. بهتر است بدانید که قرار نیست کارهای سخت و پیچیده ای برای بالا بردن اعتماد به نفس انجام دهید؛ تنها کافی است راه های ساده آن را برای تقویت خود به کار بگیرید تا فردی موفق و مفید در جامعه خود باشید.

راه های افزایش اعتماد به نفس در زنان چیست؟

راه های افزایش اعتماد به نفس

 • اهمیت دادن به زیبایی خود
 • برقرار کردن ارتباط چشمی با دیگران
 • درست وایسادن و نشستن
 • گوش دادن به موسیقی شاد و نشاط آور
 • انجام ورزش و تمرینات هوازی

تمرینات عملی افزایش اعتماد به نفس

افزایش عزت نفس، یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در زندگی هر فرد می باشد. باعث میشود تا بهترین عملکرد را داشته باشید و در زندگی شخصی و کاری پیشرفت های بسیار زیادی داشته باشید. قبل از شروع هر چیزی باید این موضوع را به یاد داشته باشید که؛ بالا بردن اعتماد به نفس یک فرآیند است و نمی توانید یک شبه به بالا ترین حد خودباوری برسید. این انتظار را از خود نداشته باشید وگرنه مانع بزرگی برای افزایش اعتماد به نفس در خود ایجاد می کنید. اعتماد به نفس یک مسئله اکتسابی می باشد و می توان با تمرین آن را تقویت کرد. کمبود اعتماد به نفس یک باره ایجاد نمی شود، پس انتظار نداشته باشید که درمان اعتماد به نفس در زمان کوتاهی اتفاق بیفتد. برای تقویت عزت نفس باید واقعا بخواهید و توجیه کردن را برای همیشه کنار بگذارید.

مشاوره آنلاین اعتماد به نفس چقدر طول میکشد؟

مدت زمان و تعداد جلسات مشاوره اعتماد بنفس آنلاین یا صوتی به وضعیت مراجع بستگی دارد. این چیزی است که باید توسط مشاور روانشناس عزت نفس و اعتماد بنفس تشخیص داده شود، چون بعضی افراد نیازمند تعداد جلسات بیشتری هستند و مدت زمان درمان طولانی تر خواهد شد. با این حال تفاوتی در تعداد جلسات مشاوره اعتماد به نفس انلاین با مشاوره حضوری وجود ندارد و تنها وضعیت مراجعین وضعیت را مشخص میکند.

با این حال پیشنهاد میکنیم اگر واقعا دنبال بالا بردن میزان عزت نفس خود هستید، به هیچ وجه به تعداد جلسات مشاوره عزت نفس و اعتماد به نفس فکر نکنید. موضوع اصلی مشکلی است که باید درمان شود، بهتر است به تغییرات مثبتی که در زندگی شما نمود پیدا میکند فکر کنید. با این روش انگیزه بالاتری هم برای حضوری در جلست مشاوره روانشناسی اعتماد به نفس خواهید داشت و سریع تر نتیجه خواهید گرفت.

ارتباط بهترین مشاور اعتماد به نفس در کشور

کارشناسان و روانشناسان سایت ویکی روان با بررسی و ریشه یابی در شخصیت و نگرش مختص به هر فردی، راه کارهای مناسب برای بالا بردن اعتماد به نفس را با توجه به تکنیک های روانشناسی، آموزش می دهد و آنها را برای رسیدن به هدف خود آماده می کند. اگر شما هم به دنبال بهترین متخصص روانشناس اعتماد به نفس آنلاین هستید می توانید به سایت ویکی روان مراجعه کنید.

منابع : https://www.usf.edu/student-affairs/counseling-center/top-concerns/what-is-self-confidence.aspx ، https://positivepsychology.com/self-confidence/ ، https://www.entrepreneur.com/article/281874 تیم تحریریه ویکی روان

سوالات متداول