رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره قبل ازدواج با دکتر روانشناس پیش از ازدواج

با بهترین دکتر مشاوره قبل از ازدواج در ویکی روان، مشاوره پیش از ازدواج غیرحضوری از سراسر ایران و جهان خریداری کنید. روانشناس و مشاور پیش از ازدواج خوب تضمین کننده زندگی مشترک سالم و پایدار است. برای رزرو از همین صفحه اقدام کنید یا با شماره 02191099110 تماس بگیرید.

نتایج مشاورین مشاوره پیش از ازدواج
نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره پیش از ازدواج در ویکی روان

جلسات مشاوره قبل ازدواج در ویکی روان تو متخصصین و مشاور پیش از ازدواج غیرحضوری انجام می شود. این جلسات تضمین کننده سلامت یک وصلت در آینده نیستند، اما تا حد زیادی امکان سنجی صحیحی در مورد ازدواج موفق دارند.

ویکی روان به عنوان مرکز مشاوره پیش از ازدواج امکان شرکت به صورت آنلاین، تلفنی و چتی را برای تمام فارسی زبانان از سراسر دنیا فراهم کرده است. یکی از دلایل پرمخاطب بودن این جلسات در ویکی روان، حضوری متخصصین باتجربه در تیم مشاوره پیش از ازدواج است. تمام اتفاقات در جلسه مشاوره پیش از ازدواج توسط متخصص مدیریت می شود.

شیوه برگزاری مشاوره قبل از ازدواج در ویکی روان

شیوه برگزاری مشاوره می تواند متفاوت باشد، به همین خاطر تمرکز خود را بر نتیجه بگذارید. اگر دسترسی به مشاور پیش از ازدواج برای جلسات حضوری ندارید، می توانید از خدمات غیرحضوری مشاوره پیش از ازدواج ویکی روان استفاده کنید.

تنها تفاوت این دو در شیوه برگزاری است و کیفیت نهایی تفاوت ندارد. اگر می خواهید ارتباط تصویری با مشاور پیش از ازدواج داشته باشید و از این طریق احساس راحتی بیشتری دارید، مشاوره قبل از ازدواج گزینه بهتری برای شما است. اما اگر دسترسی به اینترنت پایدار نداشته یا ترجیح می دهید از طریق صدا جلسه برگزار کنید، مشاوره تلفنی پیش از ازدواج می تواند گزینه ایده آل تری باشد. در هر حال هر دوی این خدمات در ویکی روان ارائه می شوند. اگر سوال دارید آیا مشاوره قبل ازدواج اجباری است باید بگوییم خیر.

پکیج مشاوره پیش از ازدواج

گاهی بررسی به زمان بیشتری نیاز دارد و تعداد جلسات بیشتر می شود. در این مواقع استفاده از پکیج مشاوره پیش از ازدواج بهترین گزینه است. می توانید در یک سامانه مشاوره پیش از ازدواج ویکی روان از پکیج های چند جلسه ای با تخفیف ویژه بهره ببرید.

در ویکی روان جلسات 10 جلسه ای با 10 درصد تخفیف و جلسات 5 جلسه ای با 5 درصد تخفیف قابل خریداری هستند.

 

مشاوره پیش از ازدواج

 

انتخاب  مشاور پیش از ازدواج خوب

انتخاب مشاور روانشناس قبل از ازدواج اولین قدم برای استفاده از خدمات روان درمانی است. باید نهایت دقت را در انتخاب به عمل بیاورید چون ارتباط مستقیم با نتیجه نهایی خواهد داشت. اما دکتر روانشناس پیش از ازدواج خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  • تحصیلات دانشگاهی در حوزه روانشناسی داشته باشد.
  • دارای مجوز فعالیت از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران باشد.
  • سابقه کار مرتبط با مشاوره قبل ازدواج داشته باشد.
  • نظر اکثر کاربران درباره خدمات مشاوره روانشناسی او مثبت باشد.

اینکه فکر کنید روانشناس مرد خوبه یا زن تفاوتی در نتیجه نهایی نخواهد داشت. روانشناس پیش از ازدواج باید دارای علم و سابق کاری مرتبط با این رشته باشد.

قیمت جلسات در ویکی روان

هزینه جلسه با مشاور پیش از ازدواج به عواملی مانند:

  • میزان تجربه کاری مشاور
  • میزان تحصیلات متخصص

ارتباط مستقیم دارد. قیمت مشاره روانشناسی در ویکی روان بر اساس نرخ سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران می باشد. برای اطلاع از نرخ مشاوره کافیست به صفحه مشاور روانشناس پیش از ازدواج مراجعه کنید.

نحوه خرید مشاوره پیش از ازدواج در ویکی روان

برای انتخاب مشاور پیش از ازدواج خوب کافیست در همین صفحه روانشناس مورد نظر را انتخاب کرده و در صفحه ایشان وقت جلسه خریداری کنید.

می توانید در صفحه اختصاصی هر مشاور پیش از ازدواج زمان ها و تاریخ های تعریف شده را مشاهده کرده و در صفحه صورتحساب هزینه جلسه را پرداخت نمائید.

مرکز مشاوره پیش از ازدواج ویکی روان امکان خرید و شرکت در جلسات را برای تمام فارسی زبانان فراهم کرده است.  پس از انتخاب مشاور پیش از ازدواج در صفحه صورتحساب گزینه پرداخت ارزی را انتخاب کنید.

هزینه مشاوره خارج از کشور بیشتر است و عزیزان خارج از ایران می توانند با پرداخت ارزی  وجه جلسه را با کارت های بین المللی و حساب پی پال پرداخت کنند.

خدمات ویژه مشاوره پیش از ازدواج ویکی روان

سایت ویکی روان خدمات ویژه ای برای افرادی که قصد شرکت در مشاوره پیش از ازدواج را دارند، اما در یک موقعیت جغرافیایی نیستند فراهم کرده است.

در این حالت جلسه سه نفره فعال شده و متقاضیان به همراه روانشناس و مشاور پیش از ازدواج در جلسه حضور پیدا می کنند. جلسه می تواند تصویری یا صوتی برگزار شود. البته پیشنهاد می کنیم از پکیج مشاوره پیش از ازدواج برای بهره وری بیشتر استفاده کنید.

چرا از ویکی روان مشاوره قبل از ازدواج بگیرم؟

ما در سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان با تیم از متخصصین و روانشناسان بهترین کیفیت جلسه مشاوره پیش از ازدواج برای شما فراهم  می کنیم.  اعضای تیم مشاوره قبل ازدواج ویکی روان می بایست:

  • حداقل مدرک کارشناسی ارشد در زمینه روانشناسی داشته باشند.
  • حداقل 5 سال سابقه ارائه مشاوره قبل ازدواج داشته باشند.
  • و دارای شماره عضویت در سازمان نظام روانشناسی باشند.

به همین دلیل درصد رضایت از مشاوره پیش از ازدواج ویکی روان بسیار بالا است.

تیم پشتیبانی جلسات

ویکی روان به عنوان مرکز مشاوره پیش از ازدواج غیرحضوری خدمات 24 ساعته مشاوره ارائه می دهد. تیم پشتیبانی ویکی روان آماده پشتیبانی از جلسات خریداری شده یا راهنمایی جهت تهیه بهترین مشاوره با روانشناس پیش از ازدواج هستند. در صورت نیاز با شماره 02191099110 تماس گرفته یا از طریق چت آنلاین پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر، شرکت در جلسات مشاوره قبل از ازدواج اجباری نیست. اما به دلیل افزایش احتمال یک ازدواج موفق، به تمام افراد پیشنهاد میشود قبل از تصمیم قطعی حتما روانشناس مشاوره قبل از ازدواج کمک بگیرند.

جلسات مشاوره پیش از ازدواج آنلاین در سایت ویکی روان برگزار شده و نیاز به نصب نرم افزار جانبی نیست. لینک ورود به اتاق جلسه 15 دقیقه قبل از شروع در پروفایلتان قرار می گیرد.

به غیر از مراجع و مشاور هیچ شخص و سازمانی دسترسی به محتوای جلسات نداشته و نخواهد داشت.

جلسات مشاوره قبل از ازدواج رایگان کیفیت لازم را ندارند. سر زندگی مشترک تان ریسک نکنید و به هیچ وجه سراغ مشاوره روانشناسی قبل از ازدواج رایگان نروید.

می توانید بعد از انتخاب مشاور، تاریخ و ساعت جلسه هزینه را در صفحه صورت حساب با انتخاب پرداخت ارزی مشاهده کنید.

می توانید یک ساعت قبل از شروع، درخواستتان را با تیم پشتیبانی مطرح کنید.

همزمان زوجین بهترین گزینه برای جلسات مشاوره پیش از ازدواج حضوری است، اما می‌توان جلسات را به صورت تکی هم برگزار کرد.