راهنمای تصویری نحوه خرید و شرکت در جلسه مشاوره : کلیک کنید

مشاوره خانواده آنلاین و تلفنی با بهترین روانشناسان خانوادگی

نتایج مشاورین مشاوره خانواده
دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
1 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره جنسی و سکسولوژی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره طلاق ، مشاوره ترک اعتیاد ، مشاوره خانواده ، مشاوره ترس و فوبیا ، مشاوره تحصیلی

دکترای روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
9 نظر

متخصص در مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره استرس و اضطراب ، مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره طلاق ، مشاوره ترک اعتیاد ، مشاوره خانواده ، درمان شکست عشقی و روابط ، اعتماد به نفس و عزت نفس

دکترای روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
6 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره خانواده ، مشاوره خودشناسی ، مشاوره افسردگی

دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
2 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره استرس و اضطراب ، مشاوره جنسی و سکسولوژی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره طلاق ، مشاوره خانواده ، درمان شکست عشقی و روابط ، مشاوره خودشناسی ، اعتماد به نفس و عزت نفس

دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
3 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره استرس و اضطراب ، مشاوره افسردگی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره طلاق ، درمان وسواس ، مشاوره خانواده ، درمان شکست عشقی و روابط ، اعتماد به نفس و عزت نفس ، مشاوره درمان خیانت ، مشاوره ترس و فوبیا

مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
5 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره استرس و اضطراب ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، درمان شکست عشقی و روابط ، مشاوره کودک و تربیت فرزند ، مشاوره ترس و فوبیا ، مشاوره خانواده

نوع پذیرش : رزرو
5 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره طلاق ، مشاوره خانواده ، درمان شکست عشقی و روابط ، مشاوره خودشناسی ، مشاوره روانکاوی ، مشاوره استرس و اضطراب ، مشاوره افسردگی ، اعتماد به نفس و عزت نفس ، روانشناسی مهاجرت

مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
1 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره استرس و اضطراب ، مشاوره افسردگی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره طلاق ، مشاوره خانواده ، درمان شکست عشقی و روابط ، مشاوره درمان خیانت

دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : رزرو
1 نظر

متخصص در مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره خانواده ، مشاوره کودک و تربیت فرزند ، مشاوره تحصیلی

دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
1 نظر

متخصص در مشاوره استرس و اضطراب ، مشاوره خانواده ، مشاوره خودشناسی ، مشاوره کودک و تربیت فرزند ، هوش هیجانی ، مشاوره تحصیلی

نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

​مشاوره خانواده؛ معرفی بهترین مشاوره خانواده آنلاین

مشاوره خانواده تلفنی و حضوری به بررسی و حل انواع چالش ها در خانواده می پردازد. به طور کلی خانواده از مهم ترین پایگاه ها در زندگی تمامی افراد است؛ از این رو هر نوع تزلزل در آن می تواند موجب بروز مشکلات متعدد برای تمامی اعضای خانواده شود. مشاوره خانواده موجب ایجاد روابط سالم تری بین اعضای خانواده می شود، به همین دلیل استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی خانواده برای تمام اعضای جامعه توصیه می شود چون می تواند زمینه ساز یک فضای بهتر برای رشد و ترقی فردی و اجتماعی باشد.

نتایج به دست آمده از جلسات مشاوره روانشناسی می گوید، شما برای حفظ سیستم خانواده و رشد و تکامل اعضای آن باید هر تلاشی را کنید. بهترین مشاوره خانواده آنلاین در بهترین مرکز مشاوره خانواده آنلاین به بررسی مشکلات خانواده به خصوص در محیط منزل می پردازند. در جلسات مشاوره خانواده خوب در تهران یا هر شهر دیگر، ممکن است افراد به صورت گروهی درمان شوند یا این که مشاوره رایگان فردی را دریافت کنند.

مشاوره خانواده چیست؟

خانواده درمانی نوعی از درمان بر اساس ماهیت و تعریف خانواده است که هدف آن سلامت و بهبود کارکرد خانواده است و کمک می کند تا افراد مشکلات خود را حل کنند. از این رو در انواع مشاوره خانواده ناراحتی های روانشناختی را درمان کرده و با تسلط بر تغییرات موجب کارکرد بهتر اعضای خانواده می شود. مشاوره خانواده آنلاین و حضوری موجب می شود تا مشکلات افراد را در بافت خانواده ببینیم و از این طریق موجب می شود تا مشکلات را در همان بافت حل شوند.

در واقع روش تعامل و ارتباط اعضای خانواده در این بافت مهم است و موجب مشخص شدن شیوه شکل گیری مشکلات افراد و حل و درمان آن تاثیر زیادی دارد. مشاوره و روانشناسی خانواده تمام مسائل را به صورت اختصاصی بررسی کرده و از ارائه راهکارهای عامه پسند و عمومی جلوگیری می کند تا مشکلات به صورت ریشه ای درمان شوند.

مشاوره خانواده

بررسی انواع مشاوره خانواده

جلسات مشاوره خانواده درمانی به اشکال گوناگون انجام می شوند. بنابر شرایط مراجع و نوع خدماتی که نیاز دارد باید از انواع مشاوره روانشناسی خانواده استفاده شود. برای نمونه:

 1. مشاوره آنلاین خانواده 
 2. مشاوره خانواده حضوری
 3. مشاوره خانواده تایپی (نوشتاری)
 4. مشاوره خانواده تلفنی

هر کدام از انواع خدمات بالا ویژگی هایی دارند که برای مراجعین اهمیت دارد. در ادامه بیشتر به توضیح مشاوره خانواده اینترنتی که یکی از خدمات سایت ویکی روان است می پردازیم.

مزایای مشاوره خانواده انلاین

 • ایجاد مرزهای سالم
 • بهبود ارتباطات
 • تعریف نقش هر کسی در خانواده
 • بهبود پویایی و روابط خانوادگی
 • ارائه قدرت و ابزارهای مقابله ای برای اعضای خانواده
 • پرداختن به تعاملات ناکارآمد
 • بهبود توانایی حل مسئله خانواده
 • افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس هر اعضا
 • افزایش فهم و بینش نسبت به منبع تعارض و کارکرد آن
 • استفاده راحت و دسترسی ساده یکی از ویژگی های مشاوره آنلاین خانواده است
 • تنوع در نوع خدمات
 • دسترسی به تعداد زیادی مشاور از سراسر جهان. مناسب برای مشاوره روانشناسی خارج از کشور و داخل ایران
 • خدمات باکیفیت با بستری ایمن

مقاله پیشنهادی: روانشناسی خانواده چیست و چه مزایایی دارد؟

مزایای مشاوره خانواده تلفنی در ویکی روان

گاهی دسترسی به اینترنت  پر سرعت و با کیفیت آسان نیست، یا مراجعین ترجیح میدهند از طریق تماس تلفنی به ساده ترین شکل با مشاور خود جلسه برگزار کنند. در این موارد مشاوره خانواده تلفنی گزینه ای ایده آل در ویکی روان است. 

مشاوره روانشناسی تلفنی  در ویکی روان از طریق یک ارتباط امن ایجاد شده و با کیفیت بسیار بالا انجام میشود. از هر جای ایران که باشید، بدون هزینه مکالمه میتواند با مشاور دلخواهتان در ویکی روان جلسه مشاوره خانواده تلفنی و صوتی برگزار کنید. عزیزان خارج از ایران هم امکان برگزاری جلسات مشاوره خانوادگی صوتی به صورت آنلاین را دارند.

مشاوره خانواده چه مشکلاتی را حل می کند؟

همانطور که بارها در ویکی روان درباره تعریف خدمات مشاوره خانواده حضوری و آنلاین توضیح دادیم، دکتر مشاوره خانواده به بررسی و مطالعه راهکارهایی می پردازد که ارتباط بین اعضای خانواده را بهبود می بخشد. مشاور خانواده با ارائه راهکارهای اختصاصی سبک زندگی افراد را ارتقا می بخشد و پیشنهاداتی ارائه می دهد تا اعضا از بودن در کنار هم بیشتر لذت ببرند و به مشکلات خود به عنوان یک فرصت برای بهتر شدن در تمام جنبه ها استفاده کنند.

به طور کلی دکتر مشاور خانواده آنلاین در بسیاری از زمینه ها مانند مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره خیانت، مشاوره ازدواج، مشاوره جنسی، مشاوره طلاق، مشاوره کودک و ... می پردازد. پس این نوع مشاوره در خیلی از زمینه ها به شما کمک می کند تا مشکلات حل شوند. در ادامه تعدادی از مشکلاتی را بیان می کنیم که شما نیازمند به یک مشاوره خانواده تلفنی یا حضوری از ویکی روان دارید.

1- مشکلات ارتباطی با همسر

ممکن است در برهه ای از زمان زندگی مشترک تان دچار چالش و تنش با همسرتان شوید! شما باید قبل از این که حرمت ها شکسته شود اقدام به حل مشکل خود کنید. مشکلات کوچک امروز شما با همسرتان در صورت نادیده گرفتن در آینده موجب بی علاقگی، سردی ، بی اعتنایی، بی میلی جنسی و ... می شود. شما به کمک مشاوره روانشناسی خانواده می توانید این مشکلات را به راحتی حل کرده و از آثار سو آن در آینده جلوگیری کنید.

2- دلسردی و طلاق عاطفی بین زوجین

اگر در طولانی مدت زوج ها علاقه خود را به یکدیگر نشان ندهند به مرور زمان موجب دلسردی و احساس دو هم خانه به هم می شود. با از بین رفتن صمیمیت در بین زوجین طلاق عاطفی ایجاد می شود، پس زوجین باید به کمک یک مشاوره خانواده آنلاین یا تلفنی دوباره صمیمت و علاقه را در ارتباط خود بازسازی کنند. در واقع مشاور روانشناس خانواده به بررسی مشکلاتی می پردازد که وضعیت فعلی را به وجود آورده است، یعنی مسائلی مانند تربیت فرزند، ارتباط با خانواده همسر، شیوه تعامل با دیگران و بسیاری مسائل می توانند موجب ایجاد مشکلاتی بین زن و مرد شوند.

مشاوره خانواده انلاین

3- زمانی که طلاق آخرین گزینه در زندگی مشترک تان شده است

در هنگام بحث و دعوا، مقداری فاصله و دوری بین زوجین می تواند مفید باشد، یا کمک گرفتن از مشاور طلاق حتما مفید است اما درصورتی که این دوری زیاد شد حتما از یک مشاور روانشناس خانواده کمک بگیرید در ضمن شما برای دانستن حق و حقوق خود در این زمان می توانید از یک مشاوره حقوقی خانواده آنلاین نیز کمک بگیرید. شما باید بدانید که قهرهای طولانی مدت مشکل شما را حل نمی کند و تنها موجب دور شدن و دلسردی بیشتر شما با همسرتان می شود.

4- رابطه والدین با فرزندان نوجوان

با توجه به اختلاف میان نسلی که بین والدین و فرزندان شان وجود دارد، ممکن است در برهه ای از زمان مانند سنین بلوغ و نوجوانی فرزندان شان دچار مشکلات ارتباطی با آن ها شوند. والدین از طریق مشاوره انلاین برای نوجوانان خود می توانند آن ها را از مشکلاتی مانند روابط نامشروع، انحرافات اجتماعی و رفتاری و همچنین مشکلات و بحث های میان خواهر و بردارها را حل کنید. در ضمن والدین باید با توجه تغییرات فرزندان شان در دوران بلوغ، سبک رفتاری شان را رشد دهند.

هزینه مشاوره خانواده چقدر است؟

هزینه مشاوره خانواده تماما به مشاور مورد نظرتان بستگی دارد. هزینه جلسات مشاوره خانواده بنابر میزان تحصیلات و تجربه مشاورین تقسیم بندی می شود. برای اطلاع از هزینه مشاوره خانواده آنلاین در ویکی روان، به صفحه مشاور مورد نظرتان در همیشه صفحه مراجعه کرده و با مشاهده پکیج های موجود، از قیمت های روانشناس و مشاور خانواده خود اطلاع کسب کنید.

چطور مشاوره رایگان خانواده برگزار کنم؟

متاسفانه به هر دلیل، بسیاری از مراجعین دنبال استفاده از مشاوره رایگان خانواده هستن تا بدون پرداخت هزینه ای از خدمات مشاوره استفاده کنند. لازم به ذکر است که مانند دیگر خدمات مجانی، مشاوره خانواده رایگان از کیفیت بالایی برخوردار نیست و تاثیرگذاری بالایی در وضعیت مراجعین نخواهد داشت. اگر به دنبال حل مشکلات خانواده خود هستید، حتما از بهترین مشاوره خانواده کمک بگیرید تا با بررسی دقیق شرایط فعلی شما بهترین راهکار را پیشنهاد دهد.

هزینه مشاوره خانواده یک سرمایه گذاری مطمئن برای امروز و فردای خانواده ای است که با عشق آن را تشکیل داده اید، پس به آن به چشم سرمایه گذاری نگاه کنید نه هزینه ناخواسته! با این حال در سایت مشاوره خانواده ویکی روان، بازه بسیار متنوعی از قیمت ها و مشاورین خبره گنجانده شده تا با دست بازتر بتوانید مشاور خود را انتخاب کنید.

تعداد جلسات مشاوره خانوادگی آنلاین چقدر است؟

تعداد جلسات مشاوره آنلاین خانواده به یک موضوع بستگی دارد، نوع مشکل مراجع که نیاز به درمان دارد. به همین خاطر به هیچ عنوان نمی توان تعداد دقیقی برای تعداد جلسات مشاوره آنلاین خانوادگی در نظر گرفت و تشخیص مشاور روانشناس تعیین کننده است.

مشاوره خانواده خوب آنلاین چه اقداماتی را انجام می دهد؟

در حالت کلی، هدف مشاوره خانواده غیرحضوری این می باشد که با یک کار گروهی و توسط حل کردن مشکلات عاطفی و رفتاری از فروپاشی خانواده جلوگیری می کند. برای داشتن یک زندگی سالم، مشاوره رایگان خانواده به افراد به سازگاری بیشتر، حل مسئله و ایجاد درک و فهم متقابل بین اهداف شخصی و جمعی کمک زیادی می کند. در یک مشاوره خانواده بصورت آنلاین با توجه به نوع مشکل برنامه ریزی درمانی خاصی چیده می شود.

امروزه زندگی در شهرهای پرجمعیت دارای چالش های زیادی است و عوامل استرس زا موجب ایجاد بحران های خانوادگی بین افراد می شود. از این رو افراد برای حل مشکلات و ایجاد تعادل بین شغل و زندگی خانوادگی خود باید به انجمن مشاوره آنلاین مراجعه کرده و از طریق بهترین مشاوره خانواده آنلاین، مشاوره روانشناسی خود را دریافت کند. تصمیم گیری در مورد نوع دریافت مشاوره بستگی به سبک زندگی فرد دارد. از این رو افرادی با سبک زندگی شلوغ می توانند مشاوره خانواده آنلاین در تلگرام، واتساپ، تلفنی و چت را انتخاب کنند. تجربه نشان داده است که کیفیت مشاوره آنلاین تایپی مانند مشاوره های حضوری می باشد. درضمن هزینه مشاوره آنلاین نسبت به حضوری نصف قیمت می باشد.

مقاله پیشنهادی: مشاوره خانواده چند جلسه است؟

بهترین دکتر مشاوره خانواده خوب در تهران

مشاور خانواده خانم بهتر است یا آقا؟

به هیچ وجه جنسیت نمی تواند در میزان کیفیت جلسات مشاوره آنلاین خانواده تاثیر داشته باشد. به همین دلیل مبنای انتخاب روانشناس خانواده باید میزان سابقه کاری و تحصیلات او باشد و در درجه دوم راحتی شما و اعضای خانواده در برقراری ارتباط با مشاور خانواده مورد نظر.

خانواده درمانی در بهترین مرکز مشاوره خانواده آنلاین

مشاوره خانواده حضوری دارای قیمت بالاتر است و همچنین نیازمند مراجعه به مرکز مشاوره خانواده و گرفتن نوبت است. در طول این مدت ممکن است زمانی که نوبت فرد شود کار از کار گذشته باشد و مشکلات وارد مرحله بحرانی شده باشد. در این صورت بهترین راه حل مشاوره خانواده تلفنی و بصورت آنلاین است.

در این میان سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان به عنوان یکی از بهترین مرکز مشاوره خانواده آنلاین و یکی از معتبرترین انجمن مشاوره آنلاین در سطح کشور آماده مشاوره آنلاین 24 ساعته می باشد. شما با مراجعه به سایت این مجموعه می توانید بهترین دکتر مشاوره خانواده آنلاین خود را انتخاب کرده و به صورت چت مشاوره آنلاین رایگان واتساپ و تلگرام یا تلفنی با آن در ارتباط باشید.

منابع: relate.org.uk ، goodtherapy.org، dspsychology.com.au، mayoclinic.org

سوالات متداول

مشاوره خانواده آنلاین که به آن مشاوره خانواده غیرحضوری هم گفته میشود، به شکل صوتی، تصویری و تایپی از سراسر دنیا قابل برگزاری است. در سایت ویکی روان، جلسات مشاوره خانواده اینترنتی بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری برگزار میشود.

مشاور خانواده مرد هیچ برتری بر مشاور خانواده زن ندارد (و بالعکس) بنابر شرایط و خواستتان می توانید مشاور خانواده خانم یا مرد انتخاب کنید

در ویکی روان مشاور خانواده خارج از کشور برای تمام فارسی زبانان برگزار میشود. برای مثال افرادی که دنبال مشاور خانواده در ونکوور یا مشاور خانواده در آمریکا هستند میتوانند در ویکی روان از با متخصص خانواده درمانی مورد نظرشان در ارتباط باشند.

ماهیت مراجعه به مشاور خانواده به حل مشکلات درون خانوادگی اعم از روابط بین فردی و بهبود شرایط حاکم مربوط میشود. مشاور خانواده خوب کمکتان میکند سوالات و مشکلات موجود را مطرح کنید، پس نگران اینکه به مشاور خانواده چه بگوییم نباشید.

ماهیت مشاوره خانواده حضوری و آنلاین یکسان است. اگر امکان حضور در مرکز مشاوره خانواده را ندارید، مشاوره آنلاین خانواده بهترین گزینه است.

وظیفه اصلی مشاور روانشناس خانواده بررسی شکل روابط و شیوه تعامل اعضای خانواده بوده تا با خواست و اراده آنها بهترین حالت ممکن را در خانواده ایجاد نماید. در واقع دکتر مشاور خانواده باید مشکلات درون خانواده را حل نماید.

مشاور خانواده تلفنی در ویکی روان به صورت "آنلاین" تشکیل میشود. یعنی مشاور خانواده تلفنی آنلاین و صوتی که بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری و در سایت برگزار میگردد.

هزینه مشاوره خانواده بنابر "میزان تحصیلات" و "سابقه کاری مشاور" متفاوت می باشد. به همین دلیل نمیتوان هزینه مشاوره خانواده را ثابت اعلام کرد. میتوانید در همین صفحه لیست قیمت مشاوره خانواده در ویکی روان را بررسی نمائید.

موضوع مشاوره و شرایط مراجع یا مراجعین تاثیر مستقیم بر تعداد جلسات مشاوره خانواده دارد. به همین خاطر نمیتوان عدد ثابتی را برای مشاور خانواده حضوری یا آنلاین در نظر گرفت. اما پیشنهاد میکنیم ذهنتان را به جای تعداد جلسات، بر درمان قطعی مشکل متمرکز کنید.