رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مرکز مشاوره ترک اعتیاد آنلاین، تلفنی و متنی ویکی روان

مشاوره روانشناسی ترک اعتیاد آنلاین، تلفنی و متنی در ویکی روان به افراد مبتلا به انواع اعتیاد کمک میکند با روشهای روان درمانی بر بیماری خود غلبه کنند. بهترین در ویکی روان؛ مرکز مشاوره تلفنی ترک اعتیاد به مواد مخدر گرد هم آمده اند تا به شما کمک کنند.

نتایج مشاورین دکتر روانشناس ترک اعتیاد را انتخاب کنید
نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره ترک اعتیاد در ویکی روان

ویکی روان به عنوان مرکز مشاوره ترک اعتیاد غیرحضوری، با کادری مجرب و متخصص از سال 1395 مشغول به ارائه خدمات مشاوره روانشناسی برای ترک اعتیاد است.  دکتر مشاور ترک اعتیاد در ویکی روان می بایست علاوه بر تخصص و تحصیلات دانشگاهی، از تجربه درمان انواع اعتیاد برخوردار باشد.

به همین دلیل درصد رضایت مراجعین از مشاوره روانشناسی ترک اعتیاد بسیار بالا بوده  و از سراسر ایران و جهان در جلسات ترک اعتیاد آنلاین و تلفنی ویکی روان شرکت می کنند.

مشاوره ترک اعتیاد چیست؟

مشاوره ترک اعتیاد آنلاین و تلفنی به فرآیندی گفته می شود که دکتر مشاور اعتیاد در کنار فرد معتاد به بررسی نوع اعتیاد و راهکارهای درمان می پردازد. جلسه مشاوره روانشناسی اعتیاد می تواند حضوری یا غیرحضوری باشد، اما با پیشرفت تکنولوژی افراد زیادی از مشاوره آنلاین ترک اعتیاد استفاده می کنند.

چه نوع اعتیادی با مشاوره قابل درمان است؟

انواع اعتیاد ویژگی های مشابهی دارند. اگر به هر نوع اعتیاد مبتلا هستید مشاور ترک اعتیاد کمک می کند به مرور بر بیماری خود غلبه کرده و بهبود یابید.

نگران نوع بیماری نباشید، مشاور روانشناس آن را ریشه یابی کرده و راهکارهای عملی برای درمان ارائه می دهد.

دکتر روانشناس ترک اعتیاد کیست و چه وظایفی دارد؟

روانشناس و مشاور ترک اعتیاد یک روان درمانگر متخصص در رشته ترک اعتیاد است. در واقع مشاوره برای ترک اعتیاد باید توسط متخصص انجام شود تا درمان قطعی صورت گیرد. درمان های غیرحرفه ای بدترین راهکار برای افراد معتاد است، چون می تواند سلامت و آینده آنها را تحت تاثیر قرار دهد.

متخصص ترک اعتیاد در سایت ویکی روان  میبایست حداقل 5 سال سابقه خدمات روان درمانی و تحصیلات آکادمیک در زمینه مشاوره ترک اعتیاد آنلاین و حضوری داشته باشد.

کار مشاور اعتیاد خوب چیست؟

یک مشاور خوب  سعی بر این دارد تا بیماری ها و مشکلات روانی فرد معتاد را تشخیص داده و با بررسی وضعیت جسمانی و روانی فرد برای درمان بهتر و موثرتر او اقدام  کند. البته نقش خانواده در فرآیند رهایی از اعتیاد پر رنگ است و حتی جلسات مشاوره و آموزش برای خانواده فرد بیمار مهم و ضروری می باشد.

مشاور درمان اعتیاد چه کارهایی انجام می دهد؟

یک متخصص ترک اعتیاد به این افراد به چشم بیمار نگاه می کند نه یک مجرم.

مشاور ترک اعتیاد آنلاین و تلفنی، در طول جلسات مشاوره فردی و گروهی سعی دارد تا انگیزه فرد برای رهایی از این بیماری و احتمال عود بیماری و بازگشت فرد به سمت مواد مخدر را کاهش دهد. در طی جلسات با کمک جدیدترین روش ها و تکنیک های عملی دلایل و انگیزه فرد نسبت به مصرف مواد مخدر را ریشه یابی می کند و سپس به درمان آن می پردازد.

مهم ترین وظایف مشاور ترک اعتیاد:

 • حمایت روانی از بیمار در حین دارو درمانی
 • شناسایی مشکل و بررسی ریشه های اصلی آن
 • مدیریت کردن تست های دوره ای اعتیاد
 • ادامه مشاوره بعد از اتمام دوره درمان

بهترین پیشنهاد به شما مرکز ترک اعتیاد آنلاین ویکی روان است؛ زیرا روانشناسان مجرب این مجموعه از اصولی ترین روش ها برای ترک مواد مخدر استفاده می کنند.

چه نوع مشاوره ای مناسب من است؟

ماهیت این بیماری یکسان است. یعنی اعتیاد به مواد مخدر و اعتیاد به شمارش یا کندن موی سر تشابهات زیادی دارند. اما می توانید برای شروع از مشاوره ترک اعتیاد تلفنی استفاده کنید، چون حضور فیزیکی تضمین کننده درمان قطعی نیست. در هر صورت اگر درگیر این بیماری هستید،  روانشناس و مشاور ترک اعتیاد می توانند موثر باشند.

مرکز مشاوره ترک اعتیاد آنلاین و تلفنی ویکی روان

روشهای زیادی از جمله روش های دارویی و بدون استفاده از دارو برای درمان اعتیاد معرفی شده است اما شروع درمان ترک اعتیاد، بدون آمادگی فکری و روانی کارایی ندارد و فرد معتاد دیر یا زود دوباره به مصرف مواد مخدر روی می آورد! در بسیاری از مواقع فرد نمی تواند فشارهای سیکل درمانی خود را تحمل کند. به همین علت مشاوره ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره تلفنی ترک مواد مخدر ویکی روان می تواند بسیار به افرادی که به مصرف مواد مخدرعادت دارند و  از همه مهمتر به خانواده های آنها کمک کند.

مشاوره روانشناسی ترک اعتیاد ویکی روان چطور برگزار می شود؟

جلسات مشاوره غیر حضوری ترک اعتیاد ویکی روان به 3 صورت تلفنی، تصویری و متنی برگزار میشوند. هر کدام از جلسات مشاوره ترک اعتیاد مزایای خاصی دارند که در ادامه آنها را شرح می دهیم.

1- مشاوره اعتیاد تصویری و آنلاین

جلسات مشاوره روانشناسی آنلاین و تصویری ویکی روان از محبوب ترین ها هستند. تمام فارسی زبانان از سراسر دنیا میتوانند در جلسات مشاوره ترک اعتیاد آنلاین ویکی روان شرکت کرده و با دکتر مشاوره اعتیاد خود به صورت تصویری و غیرحضوری جلسه مشاوره برگزار کنند.

مشاوره ترک اعتیاد خارج از کشور ویکی روان با پرداخت ارزی و هزینه بیشتر برای عزیزان خارج از ایران امکان پذیر است. همچنین جلسات مشاوره ترک اعتیاد خارج از کشور به صورت صوتی و تصویری با استفاده از اینترنت انجام می شوند.

2- مشاوره اعتیاد تلفنی

جلسات مشاوره اعتیاد تلفنی ویکی روان به وسیله یک ارتباط امن تلفنی بین روانشناس اعتیاد و فرد متقاضی انجام میشود. کیفیت بالای ارتباط صوتی، امن بودن جلسات و هزینه جلسات از مشخصه های اصلی جلسات مشاوره ترک اعتیاد تلفنی ویکی روان است.

هزینه مکالمه مشاوره اعتیاد تلفنی توسط سایت پرداخت می‌شود.

3- مشاوره ترک اعتیاد متنی

اگر به هر دلیل امکان تماس صوتی و تصویری با پزشک آنلاین ترک اعتیاد را ندارید، مشاوره اعتیاد متنی ویکی روان بهترین گزینه برای شماست. جلسات مشاوره متنی اعتیاد در سایت و بدون نیاز به نصب نرم افزار جانبی برگزار میشوند.

لینک ورود به اتاق جلسه مانند مشاوره ترک اعتیاد آنلاین، 15 دقیقه قبل از شروع در پروفایل تان قرار خواهد گرفت.

هزینه مشاوره روانشناسی اعتیاد چقدر است؟

هزینه جلسات در مرکز مشاوره و ترک اعتیاد ویکی روان برای هر متخصص ترک اعتیاد متفاوت است. میزان تحصیلات و سابقه کاری مشاور آنلاین اعتیاد روی هزینه جلسات تاثیر دارد.

میتوانید قیمت مشاوره اعتیاد آنلاین ویکی روان را در صفحه مشاور مورد نظرتان بررسی کنید. جلسات معمولا در پکیج های 60، 30 و 15 دقیقه برگزار میشوند.

خرید مشاوره  ترک اعتیاد آنلاین و تلفنی در ویکی روان

برای شرکت در جلسات ترک اعتیاد غیرحضوری در ویکی روان  در همین  مشاور مورد نظرتان را انتخاب کرده و در صفحه ایشان وقت مشاوره ترک اعتیاد آنلاین یا تلفنی خریداری کنید. می توانید با آدرس ایمیل یا شماره موبایل در سایت ثبت نام کرده و از طریق درگاه امن اینترنتی هزینه جلسه را پرداخت کنید.

تیم پشتیبانی آنلاین آماده پاسخگویی به سوالات احتمای شما درباره انتخاب مشاور آنلاین ترک اعتیاد و خرید جلسات است.

اعتیاد چیست؟ (علل های مختلف گرایش به مواد مخدر و روان گردان)

اعتیاد یک نوع اختلال رفتاری است و به زبان ساده تر می توان آن را عادت کردن، خو کردن و وابستگی به چیزی مخصوصا مواد مخدر تعریف کرد، که به علت افراط در استفاده به وجود می آید. شایع ترین مواد مخدری که در میان جوانان مصرف بالایی دارد؛ می توان به ماده مخدر گل، حشیش، روئین، مورفین، تریاک، شیره، شیشه، متادون، ترامادول و... اشاره داشت. شاید تا کنون دلایل بسیار زیادی برای اعتیاد  نام برده شده است؛ اما سوال اصلی این است که چرا باز هم به اعتیاد روی می آورند؟

مشاوره ترک اعتیاد به مواد مخدر، روندی است که در آن مشاوران ترک اعتیاد، به فرد مصرف کننده کمک می کنند که راحت تر و به شیوه اصولی اقدام به درمان اعتیاد کنند. برای تعریف اعتیاد می توان گفت که معتاد شدن یا همان خوگری حالتی است که در آن شخص به علت روانی یا مصرف مواد شیمیایی و یا به طور طبیعی دچار ضعف اراده در کنترل تکرار اعمال خود می شود. سایت ویکی روان، بزرگ ترین مرکز ترک اعتیاد آنلاین است، که با بکارگیری روش های اصولی به درمان قطعی این مشکل کمک می کند.

درمان ترک اعتیاد، از طریق روش های نوین روان درمانی

معتاد شدن، وابستگی به مواد مخدر و  یا همان (خوگری)، حالتی می باشد که در آن شخص به علت روانی یا مصرف مواد شیمیایی و یا طبیعی دچار ضعف اراده در کنترل تکرار اعمال خود میشود. هر چند که ضعف اراده فی نفسه بیماری نیست ولی به علت تاثیراتی که بر سیستم عصبی مرکزی می گذارد، یک بیماری محسوب میشود و این مشکل با ایجاد اختلال در کنترل بر سیستم عسبی باعث تکرار آن می شود. بیماری اعتیاد مدارهای عصبی مربوط به نظام پاداش، انگیزش و حافظه را در مغز دچار اختلال می کند و باعث بروز آسیب های اجتماعی و روانی میشود. در ادامه این مطلب از مرکز مشاوره و روانشناسی ویکی روان با ما همراه باشید؛ تا با راه های پیشگیری از ترک اعتیاد بیشتر آشنا شوید.

برخی از مشکلات رفتاری افراد معتاد:

 • کاهش اعتماد به نفس
 • عدم انجام مسئولیت در محل کار یا خانواده
 • مشکلات مالی غیر قابل توجیه
 • از دست دادن کار

با توجه به گفته ی therapytribe

There are many misconceptions about what addiction is, making it a highly misunderstood condition. Many believe addiction is a sign of moral weakness, and that stopping the addictive behavior is simply a matter of willpower. Scientific studies have proven this is not the case and have proven that certain structural changes in the brain make recovering from addiction much more challenging. Another common misconception is that all people who use drugs or alcohol regularly are addicted, and that being “addicted” describes being physically dependent on a substance. In reality, addiction is not that simple. Some people who use drugs and alcohol regularly are not addicted, and others who are addicted may not be physically dependent on the substance.

مشاوره اعتیاد آنلاین

برای مشاوره ترک اعتیاد، چه باید کرد؟

بدون استفاده از مشاوره و درمان اعتیاد و کمک گرفتن از بهترین روانشناس برای ترک مواد مخدر، رهایی از این بیماری خانمان سوز بسیار دشوار می باشد و نمی تواند شما را به نتیجه درستی برساند. روش هایی زیادی برای درمان اعتیاد وجود دارد مانند روش های دارویی و بدون استفاده از دارو که برای شروع درمان ترک معتادی کاربرد هر کدام از این راه ها بدون آمادگی فکری و روانی کار بیهوده ای می باشد؛ و فرد معتاد دیر یا زود دوباره به مصرف مواد مخدر روی می آورد. به همین علت مشاوره اعتیاد اینترنتی می تواند به بسیاری از کسانی که به این بیماری قابل درمان دچار هستند، کمک کند.

 

مشاوره ترک اعتیاد آنلاین؛ (موثرترین راه برای بهبود درمان اعتیاد)

مشاوره اعتیاد اینترنتی، یک بخش مهم از پروسه درمان ترک اعتیاد می باشد. در واقع می توان گفت که فرد بیمار برای بازیابی و ریکاوری روانی نیاز به مشورت کردن مسمتر در حین درمان دارویی دارد. از آن گذشته، روند روانشناسی ترک اعتیاد بعد از دوره درمان نیز ادامه دارد؛ زیرا تجربه ثابت کرده افرادی که با این مشکل دسته و پنجه نرم می کنند؛ پس از ترک مواد مخدر به علت مشکلات روحی و روانی، امکان دارد که دوباره به سمت مواد مخدر و یا الکل جذب شوند و یا حتی شدیدتر از قبل دچار این مشکل شوند.

 

 

مشاوره ترک اعتیاد انلاین

کلینیک روانشناسی و مشاوره ویکی روان؛ بهترین مرکز ترک اعتیاد آنلاین:

اگر به هر دلیل شکست در رهایی اعتیاد را تجربه کرده اید، بهتر است این فرصت دوباره را به خود بدهید. ناامیدی، افسردگی و نگرانی شما را از بابت وجود علل عدم ترک اعتیاد موضوعی قابل درک می باشد. اما بهتر است بدانید که همه ی اینها با مراجعه به یک مرکز مشاوره و روانشناسی ترک اعتیاد این بیماری به راحتی قابل درمان است. شما می توانید با مراجعه به سایت ویکی روان که یک مرکز ترک اعتیاد آنلاین معتبر و مناسب می باشد؛ شما به کمک آن می توانید تجربه ترک اعتیاد موفق، مشکلات و آسیب‌های ناشی از رها کردن را در خود حل کنید. تنها کافی است تا کمی انگیزه داشته باشید و به سمت بهترین مرکز مشاوره اعتیاد آنلاین گام بردارید.

علائم و نشانه های اعتیاد:

 • مقاوم تر شدن
 • وسوسه ی مصرف
 • افزایش مصرف
 • بروز نشانه های خماری

مشاوره اعتیاد آنلاین، در سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان:

اغلب بیماران مبتلا به اعتیاد، از پیشینه روانی مناسبی برخوردار نمی باشند؛ زیا اغلب آنها شناخت کافی از شرایط خود ندارند. به طوری که اکثر آنها با ورود به دنیای اعتیاد به صورت کاملا ناآگاه اقدام به تشدید علائم و بیماری زمینه ای خود می کنند. در نظر داشته باشید که بهترین مشاوره اعتیاد آنلاین، با بررسی شرایط و موقعیت های شما درمان را شروع می کنند و به صورت مرحله ای و آگاه پی می برند. ما می توانید در سایت ویکی روان از مشاوره ترک اعتیاد، با حرفه ای ترین روانشناس ها بهره مند شوید.

کیلینیک روانشناسی ویکی روان، توانسته به طور کامل به موضوعات مشاوره اعتیاد بپردازد. یکی از مخرب ترین مواد مخدر شیشه می باشد؛ شما می توانید برای مشاوره ترک اعتیاد شیشه به بزرگ ترین روانشناسان سایت ویکی روان مراجعه کنید. مشاوره آنلاین اعتیاد یکی از بهترین خدمات سایت ویکی روان برای افرادی می باشد که به این بیماری دچار می باشند و می خواهند به صرت اصولی درمان اعتیاد را دنبال کنند.

در جلسات مشاوره کلینیک ترک اعتیاد، چه موضوعاتی مطرح میشود؟

امروزه اکثر متخصصان سعی دارند تا در هر زمینه درمانی بهترین و جدیدترین روش های درمان را برای بیماران در پیش بگیرند. گروه درمانی یکی از روش هایی است که جدیدا روانشناسان برای درمان های مختلف از این روش استفاده می کنند. درمورد مباحث گروه درمانی اعتیاد در کلینیک تخصصی ترک اعتیاد ویکی روان، برای بسیاری از افراد موثر می باشد. موضوعات جلسه گروه درمانی اعتیاد با توجه به مراحل ترک اعتیاد متفاوت می باشد.

اگر به هر صورتی درمان ترک اعتیاد ناموفق را تجربه کرده اید؛ ناامیدی، افسردگی و نگرانی شما از بابت ترک اعتیاد ناموفق کاملا قابل درک می باشد. اما در نظر داشته باشید که تمام این مشکل با مراجعه به یک مرکز مشاوره و ترک اعتیاد خوب قابل درمان است. شما می توانید با مراجعه به یک کلینیک مناسب، علاوه بر تجربه ترک اعتیاد مشکلات و آسیب های ناشی از ترک را درمان کنید. سایت ویکی روان بهترین مرکز مشاوره و ترک اعتیاد و ارائه دهنده پزشک انلاین ترک اعتیاد در کشور می باشد.

منابع : wikipedia ، iran.un.org ، bccc.edu، ottawa.edu، counseling.org

سوالات متداول

به مجموعه جلساتی که مشاور روانشناس با فرد معتاد برگزار میکند تا با روش های روان درمانی او را به سمت ترک کردن اعتیاد سوق دهد، جلسات مشاوره ترک اعتیاد گفته میشود. اعتیاد یک بیماری روانی است، به همین دلیل حضور مشاور ترک اعتیاد خوب در کنار فرد معتاد تاثیر بسیار زیادی دارد.

عوامل زیادی مانند شدت اعتیاد، نوع اعتیاد، میزان انگیزه و اراده فرد معتاد تاثیر مستقیم بر تعداد جلسه های مشاوره اعتیاد دارند. به همین دلیل نمیتوان زمان مشخصی را برای این جلسات در نظر گرفت.

کلا جلسات به صورت آنلاین یا حضوری برگزار میشوند. مشاوره ترک اعتیاد آنلاین برای افرادی مناسب است که دسترسی به مشاور مورد نظر را ندارند یا به هر دلیل میخواهند غیرحضوی در جلسات شرکت کنند. نام دیگر مشاوره آنلاین اعتیاد، مشاوره ترک اعتیاد در خانه است.

هزینه مشاوره ترک اعتیاد آنلاین به نوع تخصص و میزان تجربه مشاور ترک اعتیاد بستگی دارد. میتوانید در همین صفحه هزینه مشاورین ترک اعتیاد ویکی روان را در صفحه اختصاصی آنها مشاهده کنید.

جلسات مشاوره روانشناسی آنلاین ترک اعتیاد در سایت ویکی روان، به صورت صوتی، تصویری و تایپی (مشاوره چتی) برگزار میشوند. از سراسر دنیا، بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری، میتوانید در ویکی روان جلسه مشاوره آنلاین اعتیاد برگزار کنید.