رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره روانشناسی با بهترین مشاوران روانشناس

از سراسر ایران و جهان در ویکی روان مشاوره روانشناسی با بهترین مشاوران روانشناس خریداری کنید. کافیست در صفحه مشاور روانشناس مورد نظرتان نوع پذیرش، تاریخ و ساعت جلسه را انتخاب و در صفحه صورتحساب وجه جلسه مشاوره را پرداخت کنید. (می توانید برای انتخاب مشاور متخصص روانشناسی با شماره 02191099110 تماس بگیرید)

نتایج مشاورین مشاوره روانشناسی
نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران از مشاوره روانشناسی ویکی روان دیگران از مشاوره با روانشناس در ویکی روان راضی بودند؟
چطور در ویکی روان مشاوره روانشناسی بخریم؟ راهنمای گام به گام رزرو مشاوره با روانشناس

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره روانشناسی با بهترین متخصصین روانشناس

مشاوره روانشناسی کمک می کند در کنار یک مشاور روانشناس با نگاهی متفاوت به بررسی و ریشه یابی مشکلات موجود در زندگی بپردازیم. نگاه علمی مشاور روانشناس در کنار تجربه برگزاری جلسات کمک می کنند در کمترین زمان بیشترین بازدهی را از مشاوره با روانشناس داشته باشیم.

ویکی روان با گردآوری بهترین مشاوران و روانشناسان ایرانی، امکان خرید مشاوره روانشناسی را فراهم کرده است. روند دشوار مصاحبه علمی و تائیدیه سازمان نظام روانشناسی باعث شده فقط بهترین متخصصین عضو تیم مشاوره روانشناسی ویکی روان باشند. به همین دلیل درصد رضایت از جلسات مشاوره روانشناسی ویکی روان بسیار بالا است.

مشاوره روانشناسی در ویکی روان چطور انجام می‌شود؟

ارتباط با مشاور روانشناس در ویکی روان به 3 نوع زیر انجام می شود:

مشاوره روانشناسی آنلاین: اگر نیاز به ارتباط صوتی و تصویری با مشاور روانشناس دارید می توانید از  این نوع استفاده کنید. ارتباط چشمی مهم ترین ویژگی این نوع مشاوره با روانشناس است، به همین دلیل مشاوره تصویری روانشناسی طرفداران زیادی دارد.

مشاوره روانشناسی تلفنی: پرطرفدارترین مشاوره روانشناسی ویکی روان این نوع است. تماس تلفنی بین مشاور روانشناس و مراجع توسط سایت انجام می شود و جلسات به آسانی انجام می شوند.

مشاوره روانشناسی متنی: اگر تمایل به ارتباط متنی با مشاور روانشناس دارید این نوع مشاوره پیشنهاد می شود. 

خرید مشاوره روانشناسی برای همین الان

یکی از خدمات پرکاربرد در ویکی روان مشاوره فوری روانشناسی است. اگر قصد دارید همین الان با مشاور روانشناس جلسه داشته باشید، در صفحه متخصص روانشناس درخواست مشاوره آنی ثبت کنید. پس از قبول درخواست شما و پرداخت هزینه، جلسه مشاوره برگزار می شود.

8 دلیل خرید مشاوره روانشناسی از ویکی روان

هر سایت و اپلیکیشن مشاوره و روانشناسی تعرفه متفاوتی برای خدمات مشاوره دارد و یافتن بهترین مشاور روانشناس دشوار می‌شود. پیدا کردن متخصص روانشناس خوب در ویکی روان بر اساس پیشنهاد دیگر کاربران و مشاهده لیست مشاورین انجام می‌شود. در ادامه مزایای خرید مشاوره روانشناسی ویکی روان را بررسی می‌کنیم.

1. تنوع در شیوه برگزاری جلسه

تنوع برگزاری جلسات مشاوره روانشناسی در ویکی روان شما را از حضور در کلینیک روانشناسی بی نیاز می کنند.

2- پرداخت ارزی و ریالی

متقاضیان که در کشور حضور ندارند می توانند با پرداخت بین المللی در ویکی روان مشاوره روانشناسی برای خارج از کشور خریداری کنند.

3- تنوع پشتیبانی

با وجود تعداد زیاد جلسات مشاوره روانشناسی ویکی روان پشتیبانی در 7 روز هفته ارائه می‌دهد. اگر نیاز به مشاوره برای انتخاب مشاور روانشناس دارید تیم پشتیبانی آماده پاسخگویی به شما است.

4- لیست روانشناسان مورد تایید

یک مشاور روانشناس خوب برای عضویت در تیم مشاوره روانشناسی ویکی روان علاوه بر بررسی تخصصی، می‌بایست دارای حداقل مدرک کارشناسی ارشد، حداقل 2 سال سابقه کار مشاوره قابل پیگیری، شماره عضویت در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران و دارای پروانه اشتغال تخصصی به عنوان روانشناس باشد.

به همین دلیل هر مشاور روانشناس در ویکی روان مورد تائید مراجع علمی کشور است و به سختی وارد تیم مشاوره روانشناسی غیرحضوری شده است.

5- حفظ حریم شخصی

به غیر از مراجع و مشاور روانشناس هیچ شخص، نهاد یا سازمان دسترسی به محتوای جلسات مشاوره ویکی روان ندارد.

6- تنوع در خدمات روان درمانی

می‌توانید در تمام موضوعات مشاوره با روانشناس در ویکی روان خریداری کنید. تنوع خدمات موجب رفع تمام نیازهای مراجعین شده است.

7- استفاده از بیمه درمانی برای مشاوره روانشناسی

در صورت برگزاری جلسه با مشاور روانشناس که متخصص در رشته بالینی هستند، می توانید با هماهنگی دکتر روانشناس و دریافت گواهی شرکت در جلسه، برای دریافت هزینه مشاوره روانشناسی از بیمه اقدام نمائید.

8- امکان خرید پکیج با تخفیف ویژه

افرادی که دید بلند مدت به درمان و مشاوره دارند، می توانند با خرید پکیج مشاوره روانشناسی از تخفیف ویژه ویکی روان استفاده کنند. 

موضوعات مشاوره روانشناسی در ویکی روان

جلسات مشاوره روانشناسی ویکی روان در دسته بندی های زیر برگزار می شوند:

جلسات مشاوره روانشناسی در ویکی روان با موضوع فردی در موضوعات زیر انجام می‌شوند:

این جلسات مشاوره با روانشناس با موضوعات غیرفردی عبارتند از:

موضوعات پرمخاطب مشاوره روانشناسی ویکی روان عبارتست از:

می توانید برای انتخاب مرتبط ترین موضوع مشاوره با متخصص روانشناس از تیم پشتیبانی ویکی روان کمک بگیرید.

مهم ترین رویکردهای درمان در جلسات مشاوره ویکی روان

با توجه به تخصص مشاور روانشناس و موضوع جلسه، از رویکردهای درمانی متفاوتی در جلسات استفاده می شوند. از رایج ترین رویکردها در جلسات مشاوره با روانشناس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

راهنمای خرید مشاوره روانشناسی ویکی روان

با استفاده از راهنمای گام به گام زیر جلسه مشاوره با روانشناس در ویکی روان تهیه کنید:

 • وارد بخش موضوعات مشاوره در ویکی روان شوید و  موضوع جلسه را انتخاب کنید.
 • در صفحه جدید، لیستی از بهترین مشاوران روانشناسی در آن موضوع را مشاهده می‌کنید.
 • با کلیک بر روی مشاور روانشناس مورد نظر وارد صفحه اختصاصی مشاور روانشناس می‌شوید که حاوی توضیحات به همراه لیست تخصص ها  است.
 • در بخش "انتخاب نوع پذیرش" تاریخ و ساعت برگزاری را انتخاب و بر دکمه سبز رنگ کلیک کنید. (اگر برای الان نیاز به مشاوره فوری روانشناسی دارید، گزینه مشاوره آنی را انتخاب کنید.)
 • بعد از هدایت به صفحه صورتحساب، یکی از  گزینه های پرداخت ریالی یا ارزی را انتخاب و در درگاه بانک پرداخت را نهایی کنید.

برای اطلاع بیشتر به بخش راهنمای ویدئویی استفاده از بخش مشاوره ویکی روان مراجعه کنید.

راهنمای انتخاب مشاور روانشناس در ویکی روان

توجه به ویژگی های مشاور خوب برای انتخاب مشاور روانشناس در ویکی روان اهمیت دارد. با اینکه تمام اعضای تیم مشاوره روانشناسی دارای تاییدیه سازمان نظم هستند. به منظور سهولت در روند انتخاب مشاور روانشناس ویکی روان اطلاعات زیر درباره متخصصین را فراهم کرده است:

 • میزان سابقه کاری
 • درصد رضایت دیگر کاربران از مشاور
 • تخصص مشاوران روانشناس
 • میزان تحصیلات  مشاور روانشناس
 • بیوگرافی مشاور و روانشناس
 • قیمت جلسه

با توجه به موارد فوق می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. مطالعه دقیق بیوگرافی مشاور روانشناس، نوع تخصص و نظرات دیگر کاربران بهترین راه برای انتخاب روانشناس مناسب است. اگر نیاز به تخصص خاص مانند مشاوره بالینی روانشناسی دارید به صفحه تخصص مراجعه کنید.

اقدامات لازم پیش از حضور در جلسات مشاوره روانشناسی ویکی روان

15 دقیقه پیش از شروع مشاوره روانشناسی پیامک/ایمیل یادآوری دریافت می کنید. برای حضور در جلسات مشاوره ویکی روان نیاز به کار خاصی نیست، فقط از به روز بودن مرورگر دستگاه خود مطمئن باشید. در جلسات تلفنی، در زمان مقرر سایت ارتباط صوتی بین مشاور روانشناس و متقاضی ایجاد می کند.

قیمت مشاوره روانشناسی ویکی روان چقدر است؟

قیمت مشاوره روانشناسی به عوامل زیادی ارتباط دارد. هر ساله تعرفه مشاوره با روانشناس بر اساس مصوبه دولت تعیین شده و توسط سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران اعلام می‌گردد. هزینه مشاوره با متخصص روانشناس هر ساله افزایش حدود 20 تا 30 درصدی دارد، اما بسیاری از مراکز از نرخ آزاد استفاده می‌‌کنند! به همین دلیل یافتن مشاوره ارزان روانشناسی دشوارتر از قبل شده است.

هزینه مشاور روانشناسی در ویکی روان بر اساس تعرفی سازمان نظام و حتی کمتر از آن است. قیمت مشاوره ویکی روان از 300.000 تومان برای یک ساعت شروع می شود و بر مبنای تخصص و میزان سابقه مشاور روانشناس افزایش می یابد. با این حال کمتر بودن هزینه جلسه مشاوره با روانشناس به معنای بی کیفیت بودن آن نیست. طبق قوانین ویکی روان قیمت مشاوره خارج از کشور بیشتر از هزینه داخل است.

عودت وجه مشاوره روانشناسی

پس از خرید مشاوره روانشناسی اگر نیاز به تغییر جلسه و کنسل کردن داشته باشید، می توانید با تیم پشتیبانی آنلاین و تلفنی در ارتباط باشید تا جلسه مشاوره با روانشناس کنسل شده و وجه به کیف پولتان برگشت داده شود تا برای جلسه آتی از آن استفاده کنید.

پشتیبانی جلسه مشاوره روانشناسی

ویکی روان خود را موظف می داند تا تمام جلسات مشاوره روانشناسی را پشتیبانی کند. تیم پشتیبانی ویکی روان در تمام ایام هفته آماده پاسخوگویی به سوالات و ابهامات ذهنی شما برای خرید جلسه مشاوره با روانشناس هستند.

سوالات متداول

قیمت جلسات مشاوره برای هر روانشناس بر اساس میزان تحصیلات، نوع تخصص و سابقه کاری متفاوت است.

برای انتخاب موضوع مشاوره روان درمانی یا انتخاب مناسب ترین مشاور روانشناس با تیم پشتیبانی آنلاین و تلفنی ویکی روان در ارتباط باشید.

می‌توانید از لیست مشاوران دکتر روانشناس مورد نظر را انتخاب کنید یا از تیم پشتیبانی آنلاین ویکی روان برای انتخاب روانشناس و مشاور کمک بگیرید.

در صورت نیاز به تغییر زمان جلسه حداقل یک ساعت قبل از شروع با پشتیبانی آنلاین و تلفنی تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید.

تمام خدمات مشاوره روان درمانی ویکی روان، به صورت غیر حضوری و به شکل تلفنی، آنلاین و تایپی برگزار میشوند. مشاوره روانشناسی آنلاین بهترین جایگزین برای مشاوره روانشناسی حضوری است.

کیفیت حرف اول را در ویکی روان میزند. بمنظور حفظ کیفیت و اثر بخشی بیشتر امکان برگزاری جلسات مشاوره روانشناسی رایگان وجود ندارد. مشاوره روانشناسی آنلاین رایگان از کیفیت بالایی برخوردار نیستند و منجر به حل مشکلات مراجع نمیگردد. هزینه مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین مطابق تعرفه های سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران بوده و حتی از آن کمتر میباشد.