راهنمای تصویری نحوه خرید و شرکت در جلسه مشاوره : کلیک کنید

مشاوره آنلاین درمان مشکلات جنسی، روابط زناشویی و سکس تراپی

نتایج مشاورین مشاوره جنسی و سکسولوژی
دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
1 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، درمان استرس و اضطراب ، مشاوره جنسی و سکسولوژی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره طلاق ، مشاوره خانواده ، درمان شکست عشقی و روابط ، مشاوره خودشناسی ، اعتماد به نفس و عزت نفس

مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
0 نظر

متخصص در درمان استرس و اضطراب ، مشاوره افسردگی ، مشاوره جنسی و سکسولوژی ، مشاوره طلاق ، مشاوره خودشناسی ، اعتماد به نفس و عزت نفس

مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
2 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، درمان استرس و اضطراب ، مشاوره افسردگی ، مشاوره جنسی و سکسولوژی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره ترک اعتیاد ، مشاوره کودک و تربیت فرزند ، مشاوره تحصیلی

دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
1 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره جنسی و سکسولوژی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره طلاق ، مشاوره ترک اعتیاد ، مشاوره خانواده ، مشاوره ترس و فوبیا ، مشاوره تحصیلی

دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
0 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره افسردگی ، مشاوره جنسی و سکسولوژی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره طلاق ، مشاوره خانواده ، مشاوره کودک و تربیت فرزند ، مشاوره درمان خیانت

دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
5 نظر

متخصص در درمان استرس و اضطراب ، مشاوره افسردگی ، مشاوره جنسی و سکسولوژی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره ترک اعتیاد ، درمان شکست عشقی و روابط ، مشاوره کودک و تربیت فرزند ، مشاوره ترس و فوبیا

مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
0 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، درمان استرس و اضطراب ، مشاوره افسردگی ، مشاوره جنسی و سکسولوژی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره خانواده ، درمان شکست عشقی و روابط ، مشاوره خودشناسی ، مشاوره کودک و تربیت فرزند ، اعتماد به نفس و عزت نفس ، مشاوره درمان خیانت ، مشاوره ترس و فوبیا

مشاور روانشناس
نوع پذیرش : رزرو
8 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، درمان استرس و اضطراب ، مشاوره جنسی و سکسولوژی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره ترک اعتیاد ، درمان شکست عشقی و روابط ، هیپنوتیزم درمانی

دکترای روانشناسی
نوع پذیرش : رزرو
5 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، درمان استرس و اضطراب ، مشاوره افسردگی ، مشاوره جنسی و سکسولوژی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، درمان وسواس ، مشاوره ترک اعتیاد ، روانشناسی سلامت ، مشاوره درمان خیانت

نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره جنسی و زناشویی آنلاین، راهکارهایی موثر برای بهبود روابط جنسی:

مشاوره جنسی یا سکس تراپی آنلاین، نوعی از گفتار درمانی است که توسط مشاور سکس تراپیست (sex therapist) برای کمک به زوج های جوان در رسیدگی به عوامل پزشکی، روانشناختی، شخصی و یا بین فردی برای رضایت جنسی فراهم شده است. هدف از مشاوره جنسی و زناشویی کمک کردن به افرادی است که می خواهند به راحتی از چالش های جسمی و روحی برای داشتن یک رابطه زناشویی بهتر و لذت بخش تر عبور کنند.

کاربرد مشاوره روابط جنسی چیست؟

به علت عدم آگاهی از مشکلات امور جنسی است که روانشناسی جنسی تلفنی به یک موضوع خجالت آور و پیچیده تبدیل شده است. هر چند که سکس تراپی (Sex Therapy)، معمولا به زندگی زناشویی و روابط زن و شوهر پس از ازدواج ارتباط دارد. اما صرفا مشکلات آن به زندگی زناشویی محدود نمی شود. هر فردی، چه دختر چه پسر با رسیدن به سن بلوغ، که معمولا با تغییر هورمون آغاز میشود، با شرایط جدیدی رو به رو میشود که نیازمند دریافت آموزش و آگاهی های لازم از سکسولوژیست آنلاین یا حضوری می باشد. آموزش های جنسی، می تواند به بسیاری از زوج هایی که در شروع زندگی مشترک خود هستند کمک کند. مشاوره جنسی آنلاین، موجب رفع بسیاری از مشکلات زوج ها و افرادی است که تازه به سن بلوغ رسیده اند.

وجود عارضه های جنسی که بسیاری مربوط به موضوعات روانی می باشند در نهایت سطح کیفی زندگی فرد را کاهش داده و فشارهای عصبی بسیاری به او وارد می کند. به همین دلیل است که مشاوره سکس تراپی علاوه بر مسائل فردی، بر مسائل غیرفردی هم تاثیر زیادی دارد!

مشکلات جنسی رایج در میان زوجین:

علاوه بر آموزش والدین و نوجوانان درمورد مسائل زناشویی، استفاده از سکسولوژی می تواند برای زوج های جوان تاثیرگذار باشد. اغلب کسانی که به مشاوره نیاز دارند زوج های جوانی می باشند که تازه زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند. مشکلاتی که معمولا در زوج های جوان دیده میشود این است که افراد در ابتدای زندگی خود شناخت مناسبی از زندگی مشترک و روابط جنسی ندارند. در زمانی که زوج های از مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی آنلاین در مرکز مشاوره روانشناسی ویکی روان استفاده کرده اند؛ نتیجه گرفته ایم که روابط آنها مستحکم تر شده و میزان علاقه و محبت زوجین نسبت به یکدیگر افزایش پیدا کرده است.

رایج ترین مشکلات جنسی چیست؟

یکی از انواع مشکلات جنسی که بسیار رایج می باشد و افراد زیادی را به سمت مشاوره جنسی می کشاند، مشکل نعوظ در مردان است. که شاید بتوان آن را یکی از رایج ترین مسائل زناشویی در میان مردان و زنان دانست؛ که مشکلات متعددی را از نظر روحی و روانی برای زن و مرد ایجاد می کند و البته بیشتر در سن میان سالی به بعد در مردان خود را نشان می دهد. در لیست زیر برخی از مشکلات جنسی نام برده شده است که معمولا در جلسات مشاوره آنلاین سکسولوژی به آنها پرداخته می شود:

  • دیرانزالی
  • زودانزالی
  • بی میلی در رابطه
  • خیانت و دگرخواهی
  • همجنس گرایی
  • تجاورگرایی
  • تنوع طلبی

اهمیت مشاوره جنسی و روابط زناشویی برای زوج های جوان:

بسیاری از زن و شوهر ها در نزدیکی دچار مشکلاتی میشوند؛ که ممکن است کیفیت رابطه عاطفی آنها را تحت تاثیر خود قرار دهد. از جمله رایج ترین این مشکلات می توان به زود انزالی در مردان و بی میلی جنسی در زنان اشاره کرد که پرمخاطب ترین موضوعات مشاوره سکسولوژی می باشند. بسیاری از افراد به علت خجالت زدگی و شرمندگی برای دریافت خدمات حرفه ای تر همچون روانشناسی جنسی اقدام نمی کنند. در صورتی که اختلالات جنسی از جمله مشکلات رایج در میان مردم می باشد و امروزه درمان ها و روش های بسیار کارآمدی برای حل آنها وجود دارد. در سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان، می توانید اطلاعات بیشتری در رابطه با اختلالات جنسی، زود انزالی، بی میلی و ... بدست آورید.

حتی اگر نمی توانید به صورت حضوری به روانشناس مراجعه کنید، مشاوران و متخصصان ویکی روان در زمینه مشاوره سکس تراپی آنلاین، می توانند از طریق راه های ارتباطی مجازی به شما کمک کنند. علاوه بر آن مشورت گرفتن در این زمینه با افزایش سطح اطلاعات بهداشتی شما از بروز بیماری هایی مقاربتی جلوگیری می کند.

چه کسانی به مشاوره جنسی نیاز دارند؟

یک روش برای اینکه تعیین کند شما به یک درمانگر جنسی نیاز دارید، این است که تجزیه و تحلیل کنید که چه بخش هایی از زندگی شما در شرایط روحی و جسمی، بیشترین تاثیر را دارد! اگر کیفیت زندگی و سلامت عاطفی شما تحت تاثیر اختلال عملکرد قرار گرفته است، مراجعه به یک روانشناس جنسی ایده خوبی است. علاوه بر آن اگر عدم صمیمت یا مشکل در برقراری ارتباط با شریک زندگی خود مواجه هستید می توانید به یک متخصص روان درمانی مراجعه کنید.

نکته جالب این است که مشکلات جنسی می توانند بر تمام جنبه های زندگی فرد سایه بیندازند. به همین دلیل مشاوره آنلاین سکسولوژی یکی از بهترین روش ها برای رهایی از بسیاری از مشکلات فردی اجتماعی هستند.

 به نقل از سایت pubmed.ncbi.nlm.nih.gov :

Sexual health is a part of total health. Sexual problems can cause marital dissolution and emotional impoverishment. The physician is seen as a wise authority figure often and one who can provide sexual guidance and counsel. To be an effective counselor, an obstetrician/gynecologist must acquire sexual knowledge, comfort, and counseling skills.

مشاوره سکس تراپی آنلاین چیست؟

مشاوره سکس تراپی آنلاین، نوعی گفتگوی درمانی است که به منظور کمک به افراد و زوجین در رسیدگی به عوامل پزشکی، روان شناختی، شخصی و یا بین فردی تاثیرگذار بر رضایت روابط زناشویی طراحی شده است. شما می توانید برا کمک گرفتن از بهترین سکس تراپیست، به مشاوره روانشناسی ویکی روان مراجعه کنید و از تمام راهنمایی های او برای درمان مشکلات زناشویی استفاده کنید.

هدف اصلی مشاوره جنسی آنلاین یا حضوری این است که افراد به نهایت کیفیت در ارتباط جنسی خود دست پیدا کنند. به همین دلیل جلسات هم به صورت انفرادی و هم با شریک جنسی و همسر متقاضی انجام می گیرد. معمولا افرادی از که از متخصص امور جنسی کمک می گیرند، تاثیر فوق العاده آن را در زندگی خود احساس می کنند.

ویژگی های مشاور جنسی خوب چیست؟

ویژگی هایی که یک مشاور جنسی خوب را از سایر روانشناسان و مشاوران متمایز می کند، داشتن تخصص در زمینه سکس تراپی آنلاین و آموزش های سکسلوژی می باشد. که فرد مراجعه کننده باید از قبل راجع به بروز بودن علم، پزشک و معالج خود اطلاعات مناسبی بدست آورد. خصوصیت دیگر یک مشاور سکس تراپی خوب، این است که از ارتباط عمومی خوبی برخوردار باشد تا بتواند به بهترین شکل با مراجعان خود ارتباط کلامی و عاطفی برقرار کند. همچنین یک مشاور خوب باید تجربه کافی و لازم در زمینه سکستراپی داشته باشد.

بخش روانشناسی آنلاین ویکی روان، با در اختیار داشتن بهترین سکس تراپ ها و متخصصان سکسولوژی توانسته به افرادی که در زمینه برقراری رابطه جنسی مشکل دارند، در مورد اهمیت و چگونگی یک رابطه موفق اطلاعات مفیدی در اختیار آنها قرار دهد.

به نقل از سایت ویکی پدیا:

کامش‌درمانی یا سکس‌درمانی یا سکس‌تراپی (به انگلیسی: sex therapy) درمانی است برای بهبود عملکرد جنسی و درمان اختلالات جنسی شامل انزال زودرس یا تاخیر در انزال و اختلال نعوظ، عدم علاقه جنسی یا تحریک دردناک (واژینیسموس و dyspareunia). سکس تراپی برای درمان انحرافات جنسی و میل بالای جنسی (hypersexuality) و عدم اعتماد به نفس جنسی، دوره نقاهت بعد از تجاوز جنسی و کاهش میل جنسی در پیری و بیماری یا ناتوانی نیز استفاده می‌شود.

مهم ترین روش های شرکت در مشاوره جنسی

انواع جلسات مشاوره سکسولوژی می تواند راهکاری مناسب برای کاهش مضرات این موضوع مهم و اساسی برای افراد مختلف جامعه باشد.

1- مشاوره جنسی تلفنی

در جلسات مشاوره جنسی تلفنی، نیازی به حضور رو در رو نیست و می توان از مشکل مورد نظر خود بدون ابراز شرم و ناراحتی صحبت کرد. این نوع مشاوره روابط جنسی بیشتر برای افرادی که امکان برقراری ارتباط اینترنتی را ندارند مناسب است.

2- مشاوره آنلاین جنسی

در این حالت فرد می تواند با سکس تراپی آنلاین، حس اعتماد و اطمینان را نسبت به مشاور جنسی خود بدست آورد. بنابراین متناسب با نیاز شما مرکز مشاوره و روانشناسی اینترنتی ویکی روان، توانسته است با ارائه انواع خدمات روانشناسی جنسی تلفنی و حتی مشاوره آنلاین جنسی هر چه بهتر و شایسته تر در تصمیم گیری برای حل انواع مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی کمک کند.

مشاوره آنلاین جنسی می تواند به صورت صوتی، تصویری و حتی نوشتاری یا همان تایپی انجام شود که هر کدام ویژگی خاصی دارند. اما قاعدتا سکس تراپ آنلاین به دلیل تماس تصویری بهتر می تواندد روند درمان را هدایت کند.

بهتر است بدانید که روش های مختلفی برای دریافت مشاوره سکسولوژی، به افراد پیشنهاد می شود که هر فرد با توجه به شرایط خود می تواند یکی از آنها را انتخاب کند. همانطور که بارها در ویکی روان گفتیم، یکی از انواع این مشاوره ها، مشاوره سکسولوژی تلفنی است. نوعی از خدمات روانشناسی که هر فرد در صورت نیاز و عدم تمایل به دریافت مشاوره جنسی با مشاور خانم و یا آقا به صورت حضوری می تواند از آن استفاده کند. دقت داشته باشید که مشاوره جنسی آنلاین به جز چت کردن می تواند به صورت تصویری هم باشد. شما می توانید برای دریافت سکس تراپی آنلاین، به صورت صوتی و یا تصویری به سایت ویکی روان مراجعه کنید.

چه سوالاتی در جلسات سکسولوژی آنلاین پرسیده می شود؟

جای هیچ نگرانی نیست، مشاور امین شماست و مسائل مطرح شده در جلسات بین شما باقی می ماند. از طرفی سوالاتی مطرح شده در جلسات سکسولوژی آنلاین بنابر مشکل مراجع متفاوت خواهد بود. به همین دلیل ذهن خود را به جای روند جلسه بر روی درمان متمرکز کنید.

یک باور بسیار رایج درباره جلسات مشاوره سکس تراپی آنلاین این است که مشاور از آنها می خواهد آلت تناسلی خود را نشان ندهد! این باور بسیار اشتباه است و درمانگر جنسی تنها با گفتار درمانی سعی در رفع مشکلات مراجعین خود دارد.

چطور سکسولوژیست آنلاین پیدا کنیم؟

می توانید در همین صفحه سایت ویکی روان مشاور سکسولوژیست آنلاین خود را پیدا کرده و در صفحه ایشان یک وقت جلسه مشاوره اینترنتی از سراسر دنیا رزرو نمائید. اگر خارج از ایران هستید می توانید با پرداخت ارزی از خدمات سکسولوژی آنلاین استفاده نمائید.

منابع  :تیم تحریریه سایت ویکی روان، Sex Therapy healthline.com ، Sex therapy - Mayo Clinic ، Sex therapy - Wikipedia ، Sex Therapy | University of Michigan School of Social Work ، Sex Therapy Certificate | CIIS

سوالات متداول

مشاوره جنسی یا سکسولوژی به جلساتی گفته می شود که در آن سکسولوژیست به بررسی و مشکلات جنسی و ارائه راهکارها جهت رفع آنها میپردازد. مشکلات و سوالات جنسی می توانند مربوط به آقایان یا خانم ها باشند