مشاوره طلاق آنلاین در ویکی روان

مشاوره طلاق، موضوع مهمی است که به زوجین کمک می کند تا بتوانند بهترین تصمیم را برای زندگی مشترک خود بگیرند. ممکن است مشاور طلاق برای حل مشکلات و به امید رفع اختلافات انجام شود و با یک مشاور حقوقی طلاق برای آشنایی بیشتر با قوانین و روند طلاق صورت بگیرد.
مشاور طلاق آنلاین خود را انتخاب کنید موضوع مشاوره را انتخاب کنید
پروانه صفایی مقدم پروانه صفایی مقدم دكتراى روانشناسى 5
مهارت ها : مشاوره ازدواج و زوج درمانی درمان استرس و اضطراب درمان وسواس مشاوره کودک و تربیت فرزند درمان افسردگی درمان شکست عشقی و روابط مشاوره طلاق مشاوره خانواده مشاوره درمان خیانت

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

120,000 تومان
رزرو جلسه
پروانه رخشان پروانه رخشان مشاور روانشناس 4.9
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره طلاق مشاوره خانواده درمان وسواس مشاوره درمان خیانت

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

70,000 تومان
رزرو جلسه
نیایش مسلمیان نیایش مسلمیان مشاور روانشناس 4.9
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج مشاوره خانواده مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره طلاق درمان شکست عشقی و روابط مشاوره درمان خیانت

هزینه 60 دقیقه مشاوره:

170,000 تومان
رزرو جلسه
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره طلاق مشاوره خانواده درمان شکست عشقی و روابط مشاوره خودشناسی مشاوره روانکاوی

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

300,000 تومان
رزرو جلسه
علی شاه سنایی علی شاه سنایی دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره طلاق مشاوره خانواده مشاوره جنسی و سکسولوژی

هزینه 60 دقیقه مشاوره:

150,000 تومان
رزرو جلسه
ندا جاوید خلیلی ندا جاوید خلیلی مشاور روانشناس 4.8
مهارت ها : مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره پیش از ازدواج مشاوره طلاق مشاوره روانکاوی

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

70,000 تومان
رزرو جلسه
چرا از ویکی روان مشاوره آنلاین بگیرم؟
کاهش هزینه های غیر ضروری

با مشاوره آنلاین روانشناسی دیگه نیاز به صرف هزینه هایی مانند بنزین، هزینه رفت و آمد و دیگر هزینه های جانبی برای رفتن به دفتر مشاوره نیست

صرفه جویی در وقت شما

با مشاوره آنلاین وقت شما در ترافیک، رفت و آمد و انتظار در کلینیک های مشاوره تلف نمی شود. حالا از هر جا که هستید جلسه مشاوره برگزار کنید

دسترسی سریع و آسان به مشاور

به راحتی از هر نقطه جهان، فقط با چند کلیک با بهترین مشاورها جلسه مشاوره برگزار کنید

مشاوره صوتی و حتی تصویری

مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان از مشاوره تلفنی یا چتی (تایپی) کیفیت و اثر بخشی بسیار بالاتری دارد

سهولت در استفاده

هر کاربر با هر سطح دانشی می تواند در ویکی روان جلسه مشاوره تهیه و در آن شرکت کند (به همراه ویدئوی آموزشی و تیم پشتیبانی)

دیگران از مشاوره آنلاین راضی بودند؟

برای حفظ حریم کاربران از عکس حقیقی آنها استفاده نشده است

ویژگی مشاوره آنلاین در ویکی روان
مشاوره آنلاین

از هر جای دنیا با موبایل یا کامپیوتر در جلسه مشاوره آنلاین حضور پیدا کنید

امکانات زیاد اتاق جلسه

به صورت صوتی و یا تصویری، با بهترین کیفیت با مشاورتان صحبت نمائید

بدون نیاز به نصب نرم افزار

نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی گوشی یا کامپیوتر ندارید. مشاوره ها در سایت برگزار میشوند

پرداخت آنلاین وجه مشاوره

به صورت ریالی یا ارزی از هر جا به صورت آنلاین وجه جلسه را پرداخت کنید

تضمین کیفیت بالای فنی

کیفیت بسیار بالای ارتباط صوتی و تصویری از سراسر ایران و جهان

روانشناسان حرفه ای

تمام مشاورین ویکی روان دارای مدرک عالی تحصیلی و تجربه کار بالا هستند

نهایت امنیت

هیچ سازمان، نهاد، سایت یا فردی به اطلاعات شما دسترس نخواهد داشت

تنوع در خدمت رسانی

می توانید در دسته بندی های بسیار متنوع و بر اساس نیازتان مشاور خود را بیابید

باز هم سوال داری؟

برای آشنایی بیشتر با چگونگی مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان حتما به بخش سوالات متداول مراجعه کنید

مشاوره طلاق چیست و چگونه است؟

مشاوره طلاق، یکی از مهم ترین مراحلی است که افراد باید طی کنند و سپس حکم طلاق برای آنها اجرا شود. با توجه به مقدس بودن زندگی مشترک و اهمیت حفظ بنیان خانواده هم برای زوجین و فرزندان هم برای اجتماع، پیش از طلاق زوجین و حتی فرزندان مشاوره هایی را پشت سر بگذارند. این مراحل طی مدت زمان طولانی انجام میشود و مسائلی را که زوجین به تنهایی قادر به حل آن نبودند و یا نتوانستند راه حل های مناسبی برای آن پیدا کنند، به کمک مشاور طلاق حل و فصل میشود. بسیاری از زوجین در همین جلسات مشاوره طلاق، به زندگی خود باز می گردند و از جدایی منصرف میشوند. گاهی اوقات مشاوره درباره ی طلاق آنقدر طولانی میشود تا بتوان راهی برای ادامه زندگی پیدا کرد.

مشاوره برای طلاق، یک نوع روابط درمانی است که برای زوج های متاهلی که در آستانه جدایی هستند یا پس از جدایی دائمی توسط دادگاه و مشاوران خانواده در نظر گرفته میشود. طلاق بر تمام اعضای خانواده تاثیر می گذارد و اثرات منفی آن تا مدت ها بر روی این افراد می ماند. این موضوع در کشورهای مختلف قوانین و شرایط مختص به خود را دارد و در هیچ جایی راه حل مناسبی به حساب نمی آید. از این جهت معمولا در هر کشوری یک سری مراحل مهم در رابطه با مشاوره برای طلاق گرفتن وجود دارد.

اگر چه جدایی پس از زندگی مشترک موضوع شایعی می باشد اما می تواند فشار زیادی را بر روی خانواده ها ایجاد کند. نه تنها بر اثر عوامل عاطفی، حقوقی و روانی بلکه تغییرات چشمگیر زندگی پس از پایان فرآیند طلاق آسیب های زیادی را به افراد وارد می کند. از این رو بسیاری از ملاحضات قبل از طلاق باید در نظر گرفته شود؛ همچنین مشاوره پیش از طلاق این مطالب را به افراد یادآوری می کند.

ایا مشاوره قبل طلاق اجباری است؟

دلایل متنوعی برای قطع رابطه یا طلاق در ازدواج جود دارد؛ اگر چه ممکن است برخی از زوجین بگویند که ما نیازی به مشاوره نداریم، اما همیشه توصیه میشود که قبل تصمیم گیری برای درخواست طلاق، در ابتدا به یک روانشناس ازدواج معتبر مراجعه کنید.

مشورت گرفتن از یک فرد بی طرف می تواند تا حد زیادی به زوجین کمک کند تا در هنگام بروز مشکلات، دوباره باهم دیدار کنند. در شرایطی که مشاوره طلاق از طرف زن و یا از طرف مرد باشد و شریک مقابل راضی به طلاق نباشد، قاضی می تواند مراجعه به مشاوره جهت طلاق را برای هر دو زوج اجبرای کند.

 با این وجود زوجینی که علاقمند به حل و فصل نیستند ممکن است تصمیم بگیرند که بدون پیگیری مشاوره طلاق، روند جدایی را طی کنند. به طور کلی مشاوران طلاق در مرکز مشاوره ویکی روان به شما و همسرتان در تقویت و التیام روابط کمک می کنند؛ بنابراین آنها فورا جدایی را توصیه نمی کنند.

مشاوره طلاق آنلاین

نقش مشاور طلاق:

امروزه آمار طلاق افزایش یافته است. طلاق ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. برای نمونهممکن است زوجین در روابط جنسی و زناشویی خود دچار مشکل شده باشند؛ و یا درگیر مسائلی مانند خیانت، مشکلات مالی و یا عدم تفاهم باشند. مراجعه به بهترین روانشناس طلاق، می تواند میزان طلاق را کاهش دهد وبه افراد در حل مشکلات آنها کمک کند. از سوی دیگر حتی اگر راهی به جز پایان دادن به زندگی مشترک وجود نداشته باشد.راهنمایی های یک مشاور طلاق خوب، می تواند به زوجین کمک کند تا به درستی و به نحوی از این مسیر عبور کنند که ضربه های روحی و پیامدهای منفی ناشی از آن کاهش پیدا کند.

در مشاوره طلاق توافقی چه بگوییم؟

در مشاوره جهت طلاق، درمورد احساسات خود با مشاور صحبت کنید!

یک مشاور با تجربه و حرفه ای، پیچیدگی های روابط زناشویی را درک می کند. شاید برخی از مسائل فردی مانند افسردگی، اضطراب و استرس و یا اختلالات خوردن منجر به بروز مشکلات در شما شده باشد. حتی این موارد می توانند مانعی برای دوست داشتن شما باشند. شما و همسرتان می توانید این موارد را با یک دکتر و متخصص طلاق، در میان بگذارید. این موضوع بسیار مهم است که خودتان را دوست داشته باشید و برای ارزش گذاشتن به خودتان به یک روانشناس و مشاور اعتماد کنید.

مشاوره قبل از طلاق چند جلسه است؟

با توجه به قانونی که وجود دارد، مشاوره طلاق حداقل 4 جلسه در یک ماه است که البته با توجه به تشخیص مشاور خانواده و با توجه به شرایط خاص زن و شوهر می توانند در یک جلسه باهم باشند. در رابطه با اینکه مشاوره طلاق چقدر زمان میبرد، باید در نظر داشت، در صورتی که زوجین تمایل به طلاق توافقی داشته باشند لازم است که هر دو طرف در این جلسات حضور داشته باشند و در غیر این صورت طلاق یک طرفه از طرف زن یا مرد مطرح میشود.

مزایای استفاده از مشاوره‌ طلاق:

  • باعث میشود نگرش متفاوت و درستی به ازدواج، جامعه و زندگی آینده خود داشته باشد .

  • در جلسات آنلاین مشاوره طلاق، به مرحله ای میرسید که واکنش‌ ها و احساسات خود را به بهترین شکل به اشتراک بگذارید.

  • در روانشناسی طلاق با مسائل و مشکلاتی که پس از طلاق خواهید داشت آگاهی کامل پیدا خواهید کرد.
  • با این مشاوره میتوانید واکنش کودکانتان را نسبت به موضوع طلاق بشناسید و با آگاهی کامل به مدیریت این واکنش ها بپردازید.
  • با این مشاوره می توانید عصبانیت ، خستگی ، نارضایتی و احساس کمبود خود را مدیریت نمایید.

مشاوره طلاق توافقی

هزینه مشاوره طلاق چقدر است و بر عهده کیست؟

در میان انواع طلاق، طلاق توافقی هزینه کمتری دارد و چون دردسر کمتری دارد و کلا حق الزحمه کمتری دریافت می کنند. هزینه های معمول انجام طلاق توافقی علاوه بر حق الزحمه وکیل شامل موارد زیر می باشد:

  1. هزینه تنظیم دادخواست
  2. هزینه های ثبت دادخواست و برگهای پیوست آن که در خدمات الکترونیک قضایی یا دفاتر دادگاههای خانواده صورت می گیرد.
  3. هزینه دادرسی
  4. هزینه مشاوره طلاق در مراکز مشاوره خانواده .
  5. هزینه ثبت طلاق در دفاتر رسمی ازدواج و طلاق

ممکن است طلاق از جانب مرد مطرح شود، از طرف زن و یا اینکه توافق هر دو بر جدایی باشد. در نوع سوم که طلاق توافقی است و هر دوی آنها متقاضی جداشدن هستند، بنابراین هزینه مشاوره قبل از طلاق نیز برعهده ی هر دو آنهاست. البته در صورتی که یک نفر بخواهد دادخواست بدهد، هزینه هایی مانند دادرسی بر عهده او خواهد بود.

ویکی روان؛ بهترین مرکز مشاوره طلاق آنلاین و تلفنی

خدمات مربوط به مشاوره قبل طلاق به صورت تلفنی یا آنلاین در سایت روانشناسی و مشاوره ویکی روان ارائه میشود. قبل از آنکه هر اقدامی در زمینه جدایی از همسر خود انجام دهید بهتر است با مشاوره های برتر در این زمینه مشورت کنید. زیرا که بهم زدن یک زندگی خسارت های جبران ناپذیر مادی و معنوی زیادی را برای شما و همسرتان به همراه دارد.

متاسفانه ممکن است برخی از ازدواج ها سرانجام خوشی نداشته باشدو به بن بست برسد و زن وشوهر ناچارا از هم جدا شوند. اما گاهی اوقات می توان مشکلات آنها را تنها با مشاوره و بحث در مرکز مشاوره طلاق ویکی روان و استفاده از خدمات روانشناسی طلاق آنلاین، با ریشه یابی اساسی حل کرد تا از فروپاشی یک زندگی آن هم با وجود فرزند جلوگیری کرد. سایت ویکی روان، با ارائه مشاوره طلاق آنلاین در شهرهایی همچون اطفهان، اهواز، ارومیه، بندرعباس، شیراز، کرمانشاه، بیرجند و بروجرد و... توانسته است به افراد زیادی کمک کند تا با مزایای مشاوره برای طلاق توافقی بتوانند بهترین تصمیم را برای ادامه زندگی خود بگیرند.

منبع :  goodtherapy.org، ct.counseling.org، regain.us

مقالات مرتبط