رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره شکست عشقی

مشاوره برای شکست عشقی در ویکی روان به صورت غیرحضوری توسط متخصص روانشناس برگزار می شود. می توانید در همین صفحه مشاوره شکست عاطفی با متخصص مورد نظرتان خریداری کنید.

نتایج مشاورین نتایج مشاورین مشاوره شکست عشقی
نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره شکست عشقی 

مشاوره شکست عشقی به مجموعه جلسات مشاوره گفته می شود که تحت نظر متخصص برای فرد یا افرادی انجام می شود که یک رابطه عاشقانه شکست خورده را تجربه کرده اند. 

مشاوره برای شکست عشقی بعد از اتمام یک رابطه انجام شده و هدف آن بهبود شرایط مراجع و ایجاد فرصت از دل مشکلی است که برای او به وجود آمده است. متخصص مشاور شکست عشقی قرار نیست شما را دلداری داده یا مانند اطرافیان سعی در آرام کردن شما داشته باشد. مشاور شکست عشقی با نگاهی علمی و با تکیه بر تجربیات به دست آمده شما را در مسیری قرار میدهد تا از دل بحران به وجود آمده بیرون بیایید و بتوانید مانع از وقوع اتفاقات گذشته شوید. 

یادتان باشد مشاوره برای شکست عشقی روندی است که در آن فرد به زندگی واقعی و مسیر صحیح باز میگردد و از تجربه به دست آمده بهترین استفاده را برای ساختن یک رابطه جدید می کند. به همین دلیل مشاوره شکست عشقی اهمیت زیادی دارد و بهترین راه بمنظور پیشگیری از مشکلات روانی حاصل از شکست های عاطفی می باشد.

می توانید از سراسر دنیا در سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان جلسه مشاوره برای شکست عشقی به صورت غیرحضوری برگزار کنید. روانشناس و مشاور شکست عشقی کمک می کند دلایل برهم خوردن رابطه را پیدا کنید و به ایمن ترین شکل این مرحل را طی کنید. این جلسات با مشاوره روایط عاطفی تفاوت دارند و زمانی انجام می شوند که یک رابطه با شکست مواجه شده باشد.

چرا از مشاوره شکست عشقی استفاده کنیم؟

مشاوره آنلاین شکست عاطفی

مشاوره شکست عاطفی یکی از بهترین خدمات مرکز مشاوره آنلاین روانشناسی ویکی روان است. همانطور که می دانید عشق از جمله عادی ترین و بهترین احساسات انسانی می باشد. اما برخی مواقع به دلایل مختلف شکست عشقی نیز به وجود می آید. رابطه عاطفی که به جدایی و شکست منجر می شود، می تواند مجموعه ای از احساسات منفی مانند: غم، گریه، اضطراب، خشم، عصبانیت و ... را به همراه داشته باشد. مشاوره شکست عشقی، در مرکز مشاوره روانشناسی ویکی روان به شما کمک می کند تا به کمک متخصص مشاوره شکست عشقی از بحران های عاطفی رابطه خود عبور کنید و از زندگی عاشقانه خود لذت بیشتری ببرید.

هدف از مشاوره درباره شکست عشقی چیست؟

همانطور که گفتیم هدف اصلی مشاوره شکست رابطه عاطفی شناخت بایدها و نبایدها در رابطه است. اگر رابطه امکان بازیابی داشته باشد، مشاوره برای شکست در عشق تمرکز خود را روی اصلاح افراد و در نتیجه رابطه بین آنها خواهد کرد. این امکان سنجی توسط متخصص مشاوره بعد از شکست عشقی انجام می شود. 

اما گاهی هدف از شرکت در جلسات مشاوره درباره شکست عشقی پیشگیری از اتفاقات مشابه در آینده است. اگر بدانیم چه اشتباهاتی داشته دو دستاورد خواهیم داشت:

  1. اشتباهاتمان را تکرار نمی کنیم.
  2. در انتخاب شریک عاطفی بهتر عمل خواهیم کرد.

به همین خاطر مشاوره شکست عشقی برای تمام افراد توصیه می شود. حتی اگر از رابطه ای بیرون آمده اید باز هم برای فردایی بهتر باید در این جلسات شرکت کنید. صحبت های اطرافیان و دوستان جنبه علمی نداشته و نمی تواند تضمین کننده روابط آتی ما باشد! مشاوره درمان شکست عشقی ابتدا روی ما تمرکز دارد و بعد به بهبود روابط عاطفی می پردازد.

در واقع مشاوره شکست عاطفی، یکی از  بهترین راهکارها برای درمان شکست عشقی در نوجوانان، مردان و زنان است. در طول زندگی امکان تجربه روابط عاطفی متنوعی برای ما وجود دارد، اما نباید موجب آسیب دیدن ما شوند! به عنوان بهترین راهکار شکست عشقی می توان از مشاوره شکست عشقی استفاده کرد تا تهدید را تبدیل به فرصت و تجربه ای مناسب کنیم.

مشاوره شکست عاطفی چقدر طول میکشد؟

درمان شکست عشقی

شاید برای شما هم سوال باشد که مشاوره شکست عشقی چند جلسه طول می‌کشد؟ تعداد جلسات مشاوره روانشناسی مشخص نیست این اصل برای مشاوره شکست عشق هم صدق می کند. اما تعداد جلسات را وضعیت زوجین و شدت مشکل به وجود آمده تعیین می کند.

اگر قصد بهبود شرایط رابطه فعلی را دارید، تعداد جلسات مشاوره بعد از شکست عشقی زیاد نیست و طی چند جلسه کوتاه مشاور شرایط را بررسی و راهکار ارائه خواهد کرد.

مزایای مشاوره شکست عاطفی

  • دسترسی به تعداد زیادی مشاور از سراسر دنیا
  • امکان پرداخت ارزی و ریالی
  • هزینه کمتر نسبت به دیگر جلسات مشاوره
  • تیم پشتیبانی قوی ویکی روان

مشاوره برای شکست عشقی در مردان با زنان متفاوت است؟

دنیای روابط عاطفی زنان و مردان متفاوت است، دید آنها به مسائل عاطفی نیز با هم فرق دارد. اما مشاور شکست عشقی برای مردان و زنان با هم متفاوت نیست. در واقع یک متخصص خبره به خوبی می تواند شرایط را بررسی کرده و با توجه به جنسیت مراجع و شرایطی که در آن قرار دارد بهترین راهکار را ارائه دهد. به همین خاطر مشاوره درباره شکست عشقی را نباید با نگاه جنسیتی شروع کنید.

برخی از روش های موثر برای درمان در جلسات مشاوره شکست عاطفی

روانشناسی شکست عشقی

  • نیمه پر لیوان را ببینید و مبت نگر باشید.
  • بیرون بروید و سرگرم باشید.
  • به روح و جسم خود رسیدگی کنید.
  • وارد جامعه و اجتماع شوید.

همچنین شما می توانید برای اطلاع از راه های بیشتر مقاله " راهکارهای مقابله با شکست عشقی " را مطالعه نمایید.

سایت ویکی روان؛ بهترین مرکز مشاوره شکست عاطفی

مطمعنا بعد از تجربه شکست عاطفی، با خودتان می گویید که دیگر به سمت عشق و عاشقی نمی روید! اما می دانید که این حس و حال ناخوشایند و منفی به خاطر زخمی است که از سوی طرف مقابل خود خورده اید. در چنین شرایطی بهترین کار این است که با کمک از بهترین مشاور شکست عاطفی و عشقی بهترین فرد را برای داشتن یک رابطه خوب و سالم اتخاب کنید و روابط خود را استحکام ببخشید.

سوالات متداول

مقالات مرتبط