راهنمای تصویری نحوه خرید و شرکت در جلسه مشاوره : کلیک کنید

مشاوره روانکاوی آنلاین در ویکی روان

نتایج مشاورین مشاوره روانکاوی
دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : رزرو
1 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، درمان استرس و اضطراب ، درمان افسردگی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، درمان وسواس ، مشاوره خانواده ، مشاوره خودشناسی ، مشاوره روانکاوی ، درمان انواع ترس ها ، روانشناسی مهاجرت

نوع پذیرش : رزرو
5 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره طلاق ، مشاوره خانواده ، درمان شکست عشقی و روابط ، مشاوره خودشناسی ، مشاوره روانکاوی ، درمان استرس و اضطراب ، درمان افسردگی ، اعتماد به نفس و عزت نفس ، روانشناسی مهاجرت

مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
1 نظر

متخصص در مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، درمان شکست عشقی و روابط ، درمان افسردگی ، مشاوره خودشناسی ، مشاوره روانکاوی

مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
0 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، درمان استرس و اضطراب ، درمان افسردگی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره خانواده ، مشاوره خودشناسی ، مشاوره روانکاوی ، مشاوره درمان خیانت

تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره روانکاوی انلاین

در این قسمت از سایت روانشناسی ویکی روان توضیحاتی در رابطه با اینکه روانکاوی چیست و چه تفاوتی میان یک روانکاو و روانشناس وجود دارد و روانکاو آنلاین چه کارهایی انجام می دهد، برایتان قرار داده ایم و در ادامه قصد داریم تا مشاور روانکاو خوب در تهران، کرج، اصفهان و ... را به شما معرفی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با مراکز روانکاوی بدست آورید.

روان کاوی یا روان تحلیل گری چیست؟

مشاوره و روانکاوی، نظریه ای درباره عملکرد ذهن، اختلال های روانی و نام شیوه ای از روان درمانی است که بر اساس این فرضیه استوار است؛ و اکثر فعالیت های ذهنی و پردازش آن در ضمیر ناخودآگاه رخ می دهد. فردی به نام ژاک لاکان می گوید که روانکاوی کاری است که یک روانکاو می کند. در حقیقت می توان گفت که روانکاوی زیر شاخه ای از روانشناسی است که که در آن مطالعه ی دقیق و علمی رفتار و فرآیندهای ذهنی است. که رکن اساسی آن این است که بیشتر فعالیت های ما ناشی از ناخوادگاه است، مشاور و روانکاو، بررسی های اصلی را بر روی ناخوداگاه می گذارد تا بتواند مشکلات را به طور عمیق حل کند.

بهترین مشاوره آنلاین

معرفی بهترین مشاور روانشناس روانکاو

قبل از بررسی ابعاد مختلف یک روانکاو خوب و معرفی مراکز مشاوره روانکاوی، نکته ی قابل توجه این است که اکثر مردم روانکاوی را یک روش درمانی برای بیماری و اختلال های روانی می دانند. در صورتی که روانکاوی به بررسی ابعاد مختلف شخصیت، رشد انسان و تحلیل و تفسیر دقیق افکار علمی می پردازد. همچنین می توان گفت افراد با یک دوره روانکاوی در سایت ویکی روان بسیاری از مشکلات خود را شناسایی می کنند و می توانند بازخورد مثبت آن را در بیشتر فعالیت های خود مشاهده کنند.

کاربردهای روانکاوی چیست؟

روانکاوی کاربردهای زیادی دارد ولی در برخی از مشکلات، کمک گرفتن از یک دکتر روانکاو خوب، تاثیر بیشتری در بهبود و درمان اختلالات و مشکلات روحی و روانی فرد ایفا می کند. برخی از کاربردهای آن را به شما معرفی می کنیم. اگر دچار مشکلات زیر هستید؛ می توانید به یک مرکز روانکاوی خوب در تهران و یا شهرستان خود مراجعه کنید.

مشاوره آنلاین روانکاوی، مزایای زیادی برای افراد سالم دارد به طور نمونه می تواند خود آگاهی را افزایش دهد، خلاقیت مغز را تقویت کند، فعالیت مغز را بیشتر می کند، به افراد کمک می کند تا بهتر دیگران را بشناسند و مقاومت در برابر مسائل مختلف را کاهش می دهد. با انجام یک جلسه مشاوره روانکاوی، مقاومت های بین فردی کاهش پیدا می کند و قدرت پذیرش فرد افزایش پیدا می کند.

تعداد جلسات مشاوره روانکاوی

تعداد جلسه های روانکاوی و مدت زمان هر جلسه با توجه به روش های دکتر روانکاو می تواند متفاوت باشد. ولی اکثرا جلسات به مدت45 دقیقه و حداقل سه روز در هفته انجام میشود.

چند اصول اساسی روانکاوی

  1. نمی توان رشد و شخصیت فردی را فقط بر مبنای ویژگی های ارثی قرار داد، بلکه معمولا به خاطر رویدادها و اتفاقات فراموش شده ی دوران کودکی می باشد که فرد به آن آگاه نمی باشد.
  2. شناسایی رفتار و شناخت انسان به طور گسترده ای توسط افکار غیر منطقی در ناخودآگاه فرد ایجاد میشود.
  3. بسیاری از ریشه های استرس و اضطراب افراد به علت درگیری هایی است که میان خودآگاه و ناخودآگاه افراد وجود دارد.
  4. یکی از راه های پیدا کردن محتویات ناخودآگاه رفتارها و لغزش های زبانی است که توسط مشاور روانشناس روانکاوی آنالیز میشود.
  5. برای رهایی از طرح واره های غلط و باورهای اشتباه به صورت ناخودآگاه روانکاو سعی دارد تا افکار شما را به هشیار  و از طریق مداخله ی درمانی روانکاوی هدایت کند.
  6. روان درمانی پویش شکلی از روان درمانی است که فشرده تر و کوتاه مدت تر انجام میشود. از طریق روان پویشی به مراجع کننده ها کمک میشود که بتوانند بر مقاومت خود غلبه کنند و احساسات واقعی خود را نسبت به گذشته و عواطفی ک به صورت ناخوداگاه به علت دردناک بودن و یا ترسناک بودن آن را پس زده اند؛ به سادگی بتوانند با آن روبه رو شوند.

مشاوره روانکاوی آنلاین

روانکاوی چه تفاوتی با روانشناسی دارد؟

در ابتدا باید بدانید که روانکاوی یک قسمت و یک زیر شاخه از روانشناسی می باشد. پس هر روانکاو، یک روانشناس محسوب می شود. که دوره های تخصصی در زمینه رویکرد و شیوه درمان روانکاوی را گذرانده است. اگر به دنبال بهترین روانشناس هستید که در زمینه روانکاوی نیز تخصص داشته باشد بهتدر است که به سایت ویکی روان مراجعه کنید. روان کاو در مقایسه با دیگر روانشناسان عمیق تر مشکلات را بررسی می کند؛ تا متوجه شود که مشکل فرد از کجا نشات می گیرد؛ به همین علت است درمان هایی که در مرکز روانکاوی انجام میشود عموما طولانی تر از سایر روش های درمانی در روانشناسی است.

کاربردهای روانکاو آنلاین در بررسی مشکلات شخصیتی

مشاوره روانکاوی اینترنتی، کاربردهای بسیار زیادی دارد؛ ولی در برخی از مشکلات، استفاده از یک دکتر روانکاو خوب، تاثیر بیشتری در بهبود و درمان اختلالات و مشکلات روحی، روانی فرد را ایجاد می کند. برخی از کاربردهای مشاوره با روانکاوی عبارتند از: افسردگی، مشکلات جنسی، اضطراب، آسیب های کودکی، وسواس و... اگر شما هم به یکی از این مشکلات دچار می باشید، بهتر است به مرکز روانکاوی ویکی روان مراجعه کنید و از مشاوره به شیوه روانکاوی بهره مند شوید.

ویکی روان؛ بهترین مرکز مشاوره روانکاوی انلاین

روانکاوی تنها یک درمان برای رنج های عاطفی و روحی نیست. با توجه به نتایج روانکاوی که برای ترمیم روح و روان تلاش می کند؛ وظیفه یک روانکاو یک غذای مفید برای روحیه یک فرد از زمان نوزادی تا پیری می باشد. نتایج مشاوره روانکاوی تلفنی یکی از بهترین ابزارها برای بنا کردن یک جامعه سالم می باشد. سایت ویکی روان، یکی از بهترین کلینیک روانکاوی می باشد که به صورت اینترنتی فعالیت می کند. شما می توانید در سایت ویکی روان با بهترین فوق تخصص روانکاوی در ارتباط باشید.

شما می توانید در کلینیک مشاوره روانشناسی ویکی روان بهترین و با تجربه ترین روانکاو را انتخاب کنید که سال های زیادی در زمینه بهبود مشکلات و ارتقا سطح کیفیت زندگی سالم در زمینه ی بالینی کار کرده است.

منبع: psychotherapy.psychiatryonline، psychoanalysis،academia

سوالات متداول

مقالات مرتبط