رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره روانکاوی با بهترین متخصص روانکاوی

درمان با روانکاوی در سایت ویکی روان به صورت غیرحضوری با بهترین متخصص روانکاوی انجام می شود. برای خرید مشاوره روانکاوی ابتدا متخصص را انتخاب و در صفحه ایشان مشاوره روانکاوی رزرو کنید.

نتایج مشاورین مشاوره روانکاوی
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره روانکاوی در ویکی روان

مشاوره روانکاوی از موثرترین روش ها برای درمان مشکلاتی است که ریشه در گذشته دور ما دارد. به همین دلیل درمان با روانکاوی در بسیار موارد بهترین گزینه برای رفع اختلالاتی است که با مشاوره روانشناسی قابل درمان نمی باشند. 

استفده از تکنیک های روانکاوی توسط مشاور روانکاو کمک می کند در سریع ترین زمان مشکلاتی که سال ها با ما همراه بودند درمان شوند. سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان این امکان را مهیا کرده تا از هر جای جهان با فوق تخصص روانکاوی جلسه غیرحضوری برگزار کنید.

روان کاوی یا روان تحلیل گری چیست؟

مشاوره و روانکاوی، نظریه ای درباره عملکرد ذهن از زیگموند فروید، اختلال های روانی و نام شیوه ای از روان درمانی است که بر اساس این فرضیه استوار است و اکثر فعالیت های ذهنی و پردازش آن در ضمیر ناخودآگاه رخ می دهد. فردی به نام ژاک لاکان می گوید که تکنیک های روانکاوی کاری است که یک مشاور روانکاو می کند. در حقیقت می توان گفت که روانکاوی زیر شاخه ای از علم روانشناسی است که که در آن مطالعه دقیق و علمی رفتار و فرآیندهای ذهنی است. که رکن اساسی آن این است که بیشتر فعالیت های ما ناشی از ناخوادگاه است، مشاور و روانکاو، بررسی های اصلی را بر روی ناخوداگاه می گذارد تا بتواند مشکلات را به طور عمیق حل کند.

مشاوره به شیوه روانکاوی بر موضوعاتی تکیه می کند که فرد نمی تواند به خودی خود آنها را تحلیل یا ریشه یابی کند. به همین خاطر دکتر روانکاو باید با داشتن برنامه درمانی خاص برای هر مراجع، روند درمان را مدیریت کند.

بهترین مشاوره آنلاین

معرفی بهترین مشاور روانشناس روانکاو

قبل از بررسی ابعاد مختلف یک روانکاو خوب و معرفی مرکز مشاوره روانکاوی، نکته قابل توجه این است که اکثر مردم روانکاوی را یک روش درمانی برای بیماری و اختلال های روانی می دانند. در صورتی که مشاوره روانکاوی به بررسی ابعاد مختلف شخصیت، رشد انسان و تحلیل و تفسیر دقیق افکار علمی می پردازد. همچنین می توان گفت افراد با یک دوره روانکاوی و تحلیل در سایت ویکی روان مشاوره روانکاوی، بسیاری از مشکلات خود را شناسایی می کنند و می توانند بازخورد مثبت آن را در بیشتر فعالیت های خود مشاهده کنند.

کاربردهای روانکاوی چیست؟

اگر بدانید فرق روانشناس و روانکاو چیست حتما پی به تفاوت ها می برید. همچنین درک تعریف روانکاوی کمک می کند با دید بازتر از خدمات مشاوره روانکاوی استفاده کنید.

روانکاوی کاربردهای زیادی دارد ولی در برخی از مشکلات، کمک گرفتن از یک مشاور یا دکتر روانکاو خوب، تاثیر بیشتری در درمان اختلالات و مشکلات روحی و روانی فرد ایفا می کند. برخی از کاربردهای آن را به شما معرفی می کنیم. اگر دچار مشکلات زیر هستید؛ می توانید به یک مرکز روانکاوی خوب در تهران و یا شهرستان خود مراجعه کنید. یادتان باشد مشاوره روانکاوی هم می تواند مانند جلسات حضوری کاربرد داشته باشد.

کاربرد مشاوره روانکاوی غیرحضوری

مشاوره روانکاوی، مزایای زیادی برای افراد سالم دارد به طور نمونه می تواند:

 • خود آگاهی را افزایش دهد
 • خلاقیت مغز را تقویت کند
 • فعالیت مغز را بیشتر می کند
 • به افراد کمک می کند تا بهتر دیگران را بشناسند
 • و مقاومت در برابر مسائل مختلف را کاهش می دهد

با انجام یک جلسه مشاوره روانکاوی، مقاومت های بین فردی کاهش پیدا می کند و قدرت پذیرش فرد افزایش پیدا می کند.

مشاوره روانکاوی چطور انجام می شود؟

جلسات مشاوره به شیوه روانکاوی به روش های متنوعی در ویکی روان برگزار می شوند که عبارتند از:

روانکاوی غیرحضوری در برابر روانکاوی حضوری

یکی از مهم ترین ویژگی های مشاوه روانکاوی غیرحضوری این است که از سراسر دنیا امکان برگزاری جلسه با مشاور روانکاو مورد نظرتان را دارید. یک مشاور روانکاو خوب حتی می تواند با تماس صوتی تصویری جلسه را به خوبی برگزاری و روند درمان را مدیریت کند.

به خصوص افرادی که دنبال مشاوره روانشناسی خارج از کشور هستند می توانند از خدمات درمان با روانکاوی استفاده کنند. این مهم ترین مزیت مشاوره روانکاوی غیرحضوری در برابر حالت های دیگر است.

تعداد جلسات مشاوره روانکاوی

همانطور که در مقاله تعداد جلسات مشاوره روانشناسی گفته شد، تعداد جلسه های روانکاوی و مدت زمان هر جلسه با توجه به روش های دکتر روانکاو می تواند متفاوت باشد. ولی اکثرا جلسات به مدت 45 دقیقه و حداقل سه روز در هفته انجام می شود. البته تمام موارد بالا احتمال بوده و مشاور روانکاو تصمیم گیرنده نهایی در مورد شیوه پیشبرد جلسات است.

روانکاوی چقدر طول میکشد؟

روانکاوی بالینی به موضوع جلسه و وضعیتی که مراجع در آن قرار دارد بستگی دارد. به همین خاطر مشاور روانکاو خوب با استفاده از تکنیک های روانکاوی باید شرایط را بررسی و بعد از جلسه اول نسبت به تعداد جلسات پیش رو ابراز نظر کند. یادتان باشد درمان با روانکاوی یک روند برای درمان اختلالات ریشه دار است، پس انتظار درمان با یک یا دو جلسه را نداشته باشید!

روانکاوی چگونه انجام میشود؟ 

مانند دیگر جلسات مشاوره روان درمانی، مشاوره روانکاوی به صورت دو نفره و به شکل رو در رو یا تصویری و اینترنتی انجام می شود. بهترین حالت در مشاوره روانکاوی این است که مشاور تصویر واضحی از شما داشته باشد تا بتواند بهتر روند جلسه را مدیریت کند. پس تفاوت خاصی بین جلسات درمان با روانکاوی یا دیگر جلسات مشاوره روان شناسی وجود ندارد.

چند اصول اساسی روانکاوی 

گاهی افراد تصورات اشتباه از مشاوره با روانکاو دارند و این تصورات باعث می شود روند درمان را به خوبی طی نکنند یا حتی فکر کنند دکتر روانکاو مناسبی را انتخاب نکرده اند! پیش از آغاز درمان با روانکاوی به موارد زیر دقت کنید:

 1. نمی توان رشد و شخصیت فردی را فقط بر مبنای ویژگی های ارثی قرار داد، بلکه معمولا به خاطر رویدادها و اتفاقات فراموش شده دوران کودکی می باشد که فرد به آن آگاه نمی باشد.
 2. شناسایی رفتار و شناخت انسان به طور گسترده ای توسط افکار غیر منطقی در ناخودآگاه فرد ایجاد میشود.
 3. بسیاری از ریشه های استرس و اضطراب افراد به علت درگیری هایی است که میان خودآگاه و ناخودآگاه افراد وجود دارد.
 4. یکی از راه های پیدا کردن محتویات ناخودآگاه رفتارها و لغزش های زبانی است که توسط مشاور روانشناس روانکاوی آنالیز میشود.
 5. برای رهایی از طرح واره های غلط و باورهای اشتباه به صورت ناخودآگاه روانکاو سعی دارد تا افکار شما را به هشیار  و از طریق مداخله ی درمانی روانکاوی هدایت کند.
 6. مشاوره روان پویشی شکلی از روان درمانی است که فشرده تر و کوتاه مدت تر انجام می شود. از طریق روان پویشی به مراجع کننده ها کمک میشود که بتوانند بر مقاومت خود غلبه کنند و احساسات واقعی خود را نسبت به گذشته و عواطفی که به صورت ناخوداگاه به علت دردناک بودن و یا ترسناک بودن آن را پس زده اند؛ به سادگی بتوانند با آن روبه رو شوند.

مشاوره روانکاوی آنلاین

روانکاوی چه تفاوتی با روانشناسی دارد؟

قبلا در سایت مشاوره آنلاین ویکی روان درباره فرق روانشناس و روانکاو توضیح دادیم، اما بد نیست برای آشنایی قبل از مراجعه به مرکز مشاوره روانکاوی بیشتر با این مفهوم آشنا شوید.

در ابتدا باید بدانید که روانکاوی یک قسمت و یک زیر شاخه از روانشناسی می باشد. پس هر مشاور روانکاو، یک روانشناس محسوب می شود که دوره های تخصصی در زمینه رویکرد و شیوه درمان روانکاوی را گذرانده است. اگر به دنبال بهترین روانشناس هستید که در زمینه روانکاوی نیز تخصص داشته باشد بهتر است که به سایت ویکی روان مراجعه کنید. روان کاو در مقایسه با دیگر روانشناسان عمیق تر مشکلات را بررسی می کند؛ تا متوجه شود که مشکل فرد از کجا نشات می گیرد. به همین علت است درمان هایی که در مرکز روانکاوی انجام می شود عموما طولانی تر از سایر روش های درمانی در روانشناسی است.

برای درمان مشکلات عمومی مشاوره با روانکاو باید دید طولانی مدت داشته باشید و صبر مهم ترین ویژگی است. پس از انتخاب دکتر روانکاو خوب باید به او اطمینان داشته و روند جلسات را به خوبی طی کنید.

کاربردهای روانکاو آنلاین در بررسی مشکلات شخصیتی

مشاوره روانکاوی، کاربردهای بسیار زیادی دارد؛ ولی در برخی از مشکلات، استفاده از یک دکتر روانکاو خوب، تاثیر بیشتری در بهبود و درمان اختلالات و مشکلات روحی روانی فرد را ایجاد می کند. برخی از کاربردهای مشاوره با روانکاوی عبارتند از:

اگر شما هم به یکی از این مشکلات دچار می باشید، بهتر است به مرکز مشاوره و روانکاوی ویکی روان مراجعه کنید و از مشاوره به شیوه روانکاوی بهره مند شوید.

روانکاوی برای خارج از ایران

یکی از خدمات  سایت ویکی روان، ارائه مشاوره روانشناسی و روانکاوی خارج از کشور است تا تمام ایرانیان و فارسی زبانان بتوانند از مشاوره خبره داخلی ایران استفاده کنند. اگر نیازمند خدمات مشاوره روانکاوی هستید می توانید در همین صفحه مشاور خود را انتخاب کرده و در صفحه ایشان از بین زمان هایی که تعریف کرده اند جلسه روانکاوی خارج از کشور یا حتی داخل ایران را تهیه نمائید.

عزیزان خارج کشور این امکان را دارند تا با پرداخت ارزی جلسات روانکاوی را تهیه نمایند.

ویکی روان؛ بهترین مرکز مشاوره روانکاوی از سراسر جهان

روانکاوی تنها یک درمان برای رنج های عاطفی و روحی نیست! با توجه به نتایج روانکاوی که برای ترمیم روح و روان تلاش می کند؛ وظیفه یک مشاور روانکاو یک غذای مفید برای روحیه یک فرد از زمان نوزادی تا پیری می باشد. نتایج مشاوره روانکاوی یکی از بهترین ابزارها برای بنا کردن یک جامعه سالم است. سایت ویکی روان، یکی از بهترین کلینیک روانکاوی می باشد که به صورت اینترنتی فعالیت می کند. شما می توانید در سایت ویکی روان با بهترین فوق تخصص روانکاوی در ارتباط باشید.

شما می توانید در مرکز روانکاوی ویکی روان بهترین و با تجربه ترین روانکاو را انتخاب کنید که سال های زیادی در زمینه بهبود مشکلات و ارتقا سطح کیفیت زندگی سالم در زمینه بالینی کار کرده است. برای اولین قدم، از همین صفحه برای مشاوره با روانکاو فرد مورد نظر را انتخاب و در صفحه ایشان یک وقت جلسه روانکاوی رزرو نمائید. بدون شک روانکاو حرفه ای و دلسوز در ویکی روان به خوبی می تواند مشکلاتی که ریشه در گذشته ما دارند را به خوبی بررسی و درمان نمایند.

منبع: تیم تحریریه ویکی روان +  psychotherapy.psychiatryonline، psychoanalysis،academia

 

سوالات متداول

مقالات مرتبط