رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
انتخاب نوع پذیرش
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 1800 تجربه : 23 سال

آشنایی با دکتر علی اشرف نورمحمدی روانشناس ویکی روان

سلام من دکتر علی اشرف نورمحمدی هستم، دکترای روانشناسی تربیتی، کارشناس ارشد و کارشناس روانشناسی بالینی از دانشگاه تبریز، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران با شماره عضویت 2016، دارای پروانه اشتغال از سازمان نظام با شماره 1800 و عضو تیم مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین سایت ویکی روان.

موضوعات مشاوره با دکتر علی اشرف نورمحمدی در ویکی روان

آقای دکتر علی اشرف نورمحمدی روانشناس باتجربه با بیش 23 سال تجربه ارائه خدمات راهنمایی، مشاوره روانشناسی حضوری و غیرحضوری در زمینه های:

هستند.

نوع تحصیلات و سابقه کاری بالا، دکتر علی اشرف نورمحمدی را به گزینه ای ایده آل برای خدمات روان درمانی فردی، تربیتی و خانواده تبدیل کرده است.

رزرو مشاوره غیرحضوری با دکتر علی اشرف نورمحمدی روانشناس ویکی روان

شما دوست  گرامی می توانید از سراسر ایران و دنیا، در سایت ویکی روان با دکتر علی اشرف نورمحمدی مشاوره روانشناسی غیرحضوری و آنلاین به صورت تلفنی، تصویری و متنی برگزار نمائید. امکان رزرو پکیج چند جلسه ای با تخفیف ویژه در ویکی روان با  دکتر علی اشرف نورمحمدی مهیا است.

مشاوره خارج از کشور با  دکتر علی اشرف نورمحمدی

عزیزان خارج از ایران می توانند با پرداخت ارزی در صفحه صورتحساب با دکتر علی اشرف نورمحمدی مشاوره آنلاین (صوتی و تصویری) برگزار کنند. 

بیشتر از علی اشرف نورمحمدی بدانیم

سایت ویکی روان یک تماس امن بین مشاور و مراجع برقرار میکند. به غیر از مشاوره تلفنی با دکتر اشرف نورمحمدی، مکالمه هزینه ای ندارد.

اینکه مشاوره تلفنی یا آنلاین رزرو کنید به شرایط شما بستگی دارد. برای مشاوره خارج از کشور با دکتر نورمحمدی باید از مشاوره آنلاین استفاده کنید. اما عزیزان داخل ایران میتوانند مشاوره تلفنی هم رزرو کنند.

میتوانید در پکیج های 60، 30 و 15 دقیقه مشاوره تلفنی و آنلاین با دکتر اشرف نورمحمدی روانشناس ویکی روان رزرو نمائید.

جلسات تصویری و متنی در ویکی روان بدون نیاز به نصب نرم افزار جانبی و داخل سایت برگزار میشوند. لینک ورود به جلسه داخل پروفایلتان قرار میگیرد.

برای رزرو میتوانید از همین صفحه اقدام کرده یا با چت پشتیبانی یا مشاره تلفن 02191099110 در تماس باشید و تیم پشتیبانی جلسه را برای شما رزرو کنند.

بله، می‌توانید برای درمان مشکلات فردی اعم از استرس، اضطراب، افسردگی، اعتماد بنفس و خودشناسی از دکتر علی اشرف نور محمدی مشاوره بگیرید.
سارا نوری

تجربه بالای آقای دکتر نورمحمدی خیلی به کارم اومد. ممنون از ویکی روان و دکتر عزیز

علی اشرف نورمحمدی

با سلام، موفق باشید

سمیرا

باتجربه صبور و کار درست.ممنون از آقای دکتر نور محمدی

سارا رنجبر

دکتر نور محمدی خیلی صبور و با علم هستند. جلسات بسیار کاربردی با ایشان داشتم. مرسی ویکی روان عزیز

esiii

برای مشکل خانوادگی از دکتر نورمحمدی کمک گرفتم. همه بسیار تجربه دارن و فرد با دانشی هستند. به نظرم تجربه در مشاوره از هر چیزی مهم تره

علی اشرف نورمحمدی

موفق باشید

نوری

آقای دکتر اشرف نور محمد یکی از بهترین هاس من تجربه با مشاورای زیادی و داشتم. ایشون خیلی با تجربه هستن

بهنام و سارا

خیلی مسلط به امور مشاوره و تحلیل روان مراجع هستن آقای دکتر نورمحمدی. در مسائل خانوادگی و زوج از ایشون کمک گرفتیم که عالی بودن

Zzz

باسلام . دکتر خوبی هستند از اون جهت که فکر میکنم باورهای من رو به چالش کشیدن واین یعنی ترس از دادن مراجع رو ندارن و کارشون هم درسته . راهنمای های ایشون با توجه به‌ زمان کم عالی بود و دوباره مشاوره میگیرم با ایشون .مرسی ویکی روان .

ویکی روان

موفق باشید

Behroooz

مشاور خیلی خوبی هستن آقای دکتر نورمحمدی

تبمبت

حتماً پیشنهاد میشن دکتر نورمحمدی به خصوص مشاوره تصویری

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای