راهنمای تصویری نحوه خرید و شرکت در جلسه مشاوره : کلیک کنید

مشاوره درمان افسردگی آنلاین با بهترین مشاور درمان افسردگی در سایت ویکی روان

نتایج مشاورین مشاوره افسردگی
مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
2 نظر

متخصص در مشاوره استرس و اضطراب ، مشاوره افسردگی ، مشاوره جنسی و سکسولوژی ، مشاوره طلاق ، مشاوره خودشناسی ، اعتماد به نفس و عزت نفس

دکترای روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
6 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره خانواده ، مشاوره خودشناسی ، مشاوره افسردگی

مشاور روانشناس
نوع پذیرش : رزرو
2 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره استرس و اضطراب ، مشاوره افسردگی ، مشاوره جنسی و سکسولوژی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره ترک اعتیاد ، مشاوره کودک و تربیت فرزند ، مشاوره تحصیلی

دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
3 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره استرس و اضطراب ، مشاوره افسردگی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره طلاق ، درمان وسواس ، مشاوره خانواده ، درمان شکست عشقی و روابط ، اعتماد به نفس و عزت نفس ، مشاوره درمان خیانت ، مشاوره ترس و فوبیا

نوع پذیرش : رزرو
5 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره طلاق ، مشاوره خانواده ، درمان شکست عشقی و روابط ، مشاوره خودشناسی ، مشاوره روانکاوی ، مشاوره استرس و اضطراب ، مشاوره افسردگی ، اعتماد به نفس و عزت نفس ، روانشناسی مهاجرت

مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
1 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره استرس و اضطراب ، مشاوره افسردگی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره طلاق ، مشاوره خانواده ، درمان شکست عشقی و روابط ، مشاوره درمان خیانت

دكتراى روانشناسى
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
4 نظر

متخصص در مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره استرس و اضطراب ، درمان وسواس ، مشاوره کودک و تربیت فرزند ، مشاوره افسردگی ، درمان شکست عشقی و روابط ، مشاوره طلاق ، مشاوره خانواده ، مشاوره درمان خیانت

مشاور روانشناس
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
0 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره استرس و اضطراب ، مشاوره افسردگی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره خانواده ، مشاوره خودشناسی ، مشاوره کودک و تربیت فرزند ، مشاوره تحصیلی

دكتراى روانشناسى
نوع پذیرش : رزرو
3 نظر

متخصص در مشاوره استرس و اضطراب ، مشاوره افسردگی ، درمان وسواس ، مشاوره خودشناسی ، مشاوره کودک و تربیت فرزند ، اعتماد به نفس و عزت نفس ، هوش هیجانی ، مشاوره ترس و فوبیا

دکتری روانشناسی
نوع پذیرش : آنی ، رزرو
0 نظر

متخصص در مشاوره پیش از ازدواج ، مشاوره افسردگی ، مشاوره جنسی و سکسولوژی ، مشاوره ازدواج و زوج درمانی ، مشاوره طلاق ، مشاوره خانواده ، مشاوره کودک و تربیت فرزند ، مشاوره درمان خیانت

نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

​مشاوره روانشناسی افسردگی چیست؟

این سوال را زیاد در بخش مشاوره روانشناسی ویکی روان دریافت می کنیم که منظور از مشاوره افسردگی چیست و کار مشاور افسردگی انلاین یا حضوری چه چیزی است؟

مشاوره جهت افسردگی به "مجموعه جلسات مشاوره" که توسط مشاور افسردگی بمنظور ریشه یابی و درمان قطعی بیماری افسردگی برگزار می شود گفته می شود. به عبارت "مجموعه جلسات مشاوره" خوب دقت کنید. انواع بیماری افسردگی در تمام موارد ریشه در گذشته ما دارند، گذشته ای که می تواند به سالیان دور برگردد. به همین خاطر مشاوره برای افسردگی در بیشتر موارد با یک یا دو بار برگزاری مشاوره افسردگی به نتیجه خاصی نخواهد رسید.

مشاوره درمان افسردگی بنابر وضعیت مراجع باید در چند جلسه منظم و با برنامه انجام شود تا به نتیجه دلخواه برسد.

کی به مشاوره روانشناسی افسردگی نیاز دارم؟

شاید فکر کنید بهترین زمان برای استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی افسردگی چه زمانی است؟ کی باید از روانشناس برای افسردگی کمک بگیرم؟

وقتی دو یا سه مورد از علائم افسردگی را برای مدت دو ماه یا بیشتر در خود مشاهده می کنید، حتما باید به مشاور افسردگی انلاین یا حضوری مراجعه کنید. یادتان باشد بیماری افسردگی با ناراحتی متفاوت است و به احساس غم هم افسردگی گفته نمی شود! 

در جلسه مشاوره افسردگی، مشاور وضعیت مراجع را بررسی می کند و بر مبنای شرایط موجود راه درمان را ایجاد می کنند. نباید از افسردگی و استفاده از مشاوره برای افسردگی بترسید. مانند بیماری های جسمانی، گاهی ما درگیر بیماری های روانی می شویم که با استمرار و اعتماد به مشاور افسردگی قابل درمان هستند.

چرا در جلسه مشاوره افسردگی شرکت کنم؟

مهم ترین چیزی که باعث می شود در مشاوره افسردگی شرکت کنیم این است که این بیماری می تواند زمینه ساز بیماری های شدید تر شود. متاسفانه نتایج به دست آمده از جلسات مشاوره درمان افسردگی نشان می دهد افرادی که افسردگی خود را نادیده گرفته اند یا درمان را به زمانی دیگری موکول کرده اند به بیماری های دیگر مانند استرس شدید، انواع وسواس و اختلالات شدید تر مبتلا شده اند!

به همین خاطر مشاوره اختلال افسردگی باید در سریع ترین زمان پس از مشاهده نشانه های این بیماری انجام شود.

مشاوره درمان افسردگی چطور برگزار میشود؟

مشاوره روانشناسی افسردگی ویکی روان

انواع مختلف جلسه مشاوره افسردگی وجود دارد و همین تنوع در انواع مشاوره افسردگی باعث می شود دست مراجعین بازتر باشد. جلسات هم به صورت آنلاین و هم غیرآنلاین برگزار می شوند. جلسات غیر آنلاین به جلسه مشاوره افسردگی تلفنی و حضوری گفته می شود، اما مشاوره آنلاین افسردگی بر اساس اینترنت و به شکل صوتی و تصویری و حتی نوشتاری برگزار می گردد.

خوشبختانه به دلیل گستردگی اینترنت در ایران، مشاوره آنلاین افسردگی یکی از محبوب ترین انواع مشاوره افسردگی بین مردم است و کار را برای مشاور و مراجع آسان کرده است.

مشاوره آنلاین افسردگی از سراسر دنیا

جلسات مشاوره افسردگی غیرحضوری این امکان را به مراجعین می دهد تا از سراسر دنیا با مشاور افسردگی مورد نظرشان جلسه مشاوره برگزار نمایند. دقیقا همانطور که در سایت ویکی روان افراد از سراسر جهان با بهترین دکتر برای درمان افسردگی در ارتباط هستند. مزیت اصلی مشاوره افسردگی آنلاین دسترسی به تعداد بسیار زیادی از مشاورین از هر جای دنیا می باشد.

دیگر نیازی به صرف هزینه زیاد برای رفت و آمد و هزینه های جانبی نیست. خوشبختانه مشاوره افسردگی آنلاین امکان برگزار جلسه به ساده ترین و ارزان ترین شکل ممکن را فراهم می کند.

روانشناس خوب برای درمان افسردگی چه ویژگی هایی دارد؟

یکی از مهم ترین بخش ها در درمان بیماری افسردگی انتخاب دکتر روانشناس متخصص افسردگی است. روند درمان زمانی کامل می شود که بتوانید یک مشاور افسردگی عالی پیدا کنید و با اعتماد به او روند جلسات را طی نمائید. در انتخاب مشاور روانشناس افسردگی باید به دو موضوع دقت کنید:1- تحصیلات مشاور 2- سابقه کاری

روانشناس برای افسردگی باید دارای تحصیلات آکادمیک در رشته روانشناسی بوده و حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد باشند. صرف داشتن مدرک دکتری به معنی بهتر بودن کار مشاور روانشناس افسردگی نیست، اما داشتن تخصص از ضروریات است. سابقه کار یکی دیگر از معیارهای بسیار مهم در انتخاب مشاور برای افسردگی است. حداقل سه تا چهار سال می تواند برای شروع مناسب باشد.

انتخاب دکتر مشاوره افسردگی آنلاین در ویکی روان

شما دوست عزیز می توانید در همین صفحه، نسبت به انتخاب بهترین دکتر برای درمان افسردگی اقدام نمائید. بیوگرافی، میزان سابقه و تحصیلات مشاورین افسردگی ویکی روان در صفحه اختصاصی آنها ذکر شده است. 

همچنین می توانید بعد از انتخاب دکتر روانشناس متخصص افسردگی، نسبت به خرید جلسه در صفحه ایشان اقدام کرده و از بین تاریخ و زمانی هایی که تعریف کرده اند اقدام نمائید. اگر در انتخاب روانشناس برای افسردگی نیازمند کمک هستید، می توانید از تیم پشتیبانی سایت ویکی روان کمک بگیرید.

هزینه مشاوره روانشناسی افسردگی چقدر است؟

هزینه مشاوره روانشناسی افسردگی بر اساس معیارهای متفاوتی تعیین می شود. میزان تحصیلات، میزان سابقه کار مشاور و نوع خدماتی که در جلسه مشاوره افسردگی ارائه می دهد در تعیین هزینه مشاوره روانشناسی افسردگی تاثیرگذار هستند.

بالاطبع هزینه جلسات مشاوره تصویری افسردگی با مشاوره نوشتاری تفاوت دارد. به همین خاطر بهترین راه برای اطلاع از قیمت مشاوره آنلاین افسردگی در ویکی روان مراجعه به صفحه اختصاصی مشاورتان است تا از زمان ها و هزینه اطلاع کسب کنید. در صورت نیاز می توانید با انتخاب پکیج چند جلسه ای در ویکی روان، از تخفیف ویژه در خرید مشاوره افسردگی انلاین برخوردار شوید.

مشاوره رایگان افسردگی وجود دارد؟

شاید به ذهنتان خطور کند که استفاده از مشاوره رایگان افسردگی بهترین راه برای درمان و صرفه جویی در هزینه ها است! همانطور که بارها در سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان گفتیم، خدمات با کیفیت روان درمان تنها در صورت دریافت وجه توسط متخصص روانشناس امکان پذیر است. مشاوره افسردگی رایگان به دلیل ماهیتش به هیچ وجه اثرگذار نبوده و در موارد بر شدن بیماری می افزاید!

کمک گرفتن از مشاور افسردگی انلاین رایگان تنها وضعیت را بدتر کرده و زمان شما را هدر می دهد. اگر قصد جدی برای درمان و رهایی از این بیماری دارید، به هیچ وجه دنبال مشاور افسردگی انلاین رایگان نباشید و برای بهبود شرایط خود سرمایه گذاری انجام دهید. مشاور افسردگی انلاین فردی متخصص با تحصیلات عالیه می باشد که به ازای خدمات درمانی وجه منطقی دریافت می کند. حتی پرداخت مبالغ زیاد برای شرکت در جلسات مشاوره روانشناسی افسردگی توصیه نمی شود و هزینه ها باید منطقی و در بیشتر موارد بر اساس تعرفه سازمان نظام روانشناسی باشد.

افسردگی چیست؟ (آشنایی با مهمترین علائم افسردگی حاد)

مشاوره افسردگی چه کاربردی دارد؟ آیا مزیت های مشاوره تلفنی درمان افسردگی و مشاوره آنلاین درمان افسردگی را می دانید؟ قبلا بارها در ویکی روان گفتیم که اختلال افسردگی، یک نوع اختلال روانی است که باعث بروز احساس غم و اندوه در شما میشود. علاوه بر آن می تواند موجب کاهش انگیزه و از بین رفتن علایق، کاهش عملکرد در کار و تحصیل میشود. از این رو شناخت علائم افسردگی و درمان به موقع آن با سایر روش های نوین مانند مشاور تلفنی و آنلاین افسردگی از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می توانید برای درمان این اختلال روان شناختی با بهترین مشاوران و روانشناسان متخصص در زمینه افسردگی سایت ویکی روان در ارتباط باشید.

چون کمک گرفتن از مشاور افسردگی خوب بهترین روش برای غلبه بر این بیماری میباشد. متخصص افسردگی با استفاده از تجربه و علم خود به خوبی میتواند زمینه ساز درمان این بیماری در سنین مختلف باشد.

افسردگی یک حالت خلقی شامل بی حوصلگی و گریز از فعالیت مفید یا بی علاقگی و بی میلی می باشد؛ که می تواند بر روی افکار، رفتار، احساسات، خوشی و تندرستی یک فرد تاثیر می گذارد. افرادی که دارای حالت افسردگی می باشند، ممکن است حالت هایی مانند اضطراب، پوچی، ناامیدی و درماندگی داشته باشند. افسردگی یک بیماری متداول و جدی روانی است که اثرات منفی بر احساسات، روش های فکری و فعالیت های روزمره انسان ها می گذارد. خبر بسیار خوب این است که درمان افسردگی ممکن است. همانطور که در قسمت های بالاتر گفته شد افسردگی عامل احساس غم، اندوه و عدم لذت از هر گونه فعالیت است. این اختلال عامل بسیاری از مشکلات احساسی و فیزیکی می باشد. که توانایی افراد را در عملکرد روزانه آنها در محل کار یا منزل می باشد.

دلایل بروز افسردگی چیست؟

اولین چیزی که در جلسات مشاوره روانشناسی افسردگی مورد بررسی قرار می گیرد، علت ابتلا به به این بیماری است. اما چرا افسرده می شویم؟

 • بیماری و یا فوت یکی از عزیزان
 • خیانت
 • طلاق
 • بی کاری و بی انگیزگی می تواند زمینه ساز باشد
 • مشکلات و مسائل مالی
 • بی تحرکی و سکون زیاد
 • داشتن تجربه های بد در زندگی

اما گاهی دلیل ابتلا چندان مشخص نیست و دکتر روانشناس متخصص افسردگی با بررسی به علت آن پی می برد.

مهم ترین مزیت هایی جلسه مشاوره افسردگی در مردان و زنان

درمان افسردگی با مشاوره افسردگی

 

یکی از راههای درمان و بهبود افسردگی، برگزاری جلسات مشاوره با مشاور روانشناس افسردگی است. در اکثر موارد بدون کمک مشاور افسردگی نمی توان از این مرحله مهم عبور کرد، چون در بسیاری مواقع کنترل اوضاع از دست فرد مبتلا خارج میشود و این اصلا عجیب نیست!

برنامه مشاوره افسردگی به بررسی دلایل و ریشه های به وجود آمدن این بیماری می پردازد و در طی جلسات روانشناسی افسردگی به شما کمک می کند تا به راهکارهای اصولی برای بهبود افسردگی برسید. از جمله روش های درمانی که در جلسه مشاوره افسردگی شدید به کار می رود؛ شامل: طرحواره درمانی، واقعیت درمانی، درمان رفتاری و... می باشد.

البته روش کاری دکتر مشاوره افسردگی روش درمانی را تعیین می کند. عده ای از متخصصین افسردگی از طرحواره درمانی و عده ای از واقعیت درمانی استفاده می کنند، پس باید به مشاور خود اطمینان داشته باشید. لازم به ذکر است تاثیر مشاوره بر افسردگی زمانی بیشتر میشود که ارتباط خوبی بین مراجع و مشاور روانشناس برقرار گردد.

اهمیت روانشناسی و درمان افسردگی:

شاید فکر کنید اصلا چرا باید افسردگی درمان شود؟ چرا باید در جلسات مشاوره درمان افسردگی شرکت کنم؟

ناراحتی روانی و یا همان افسردگی، از جمله بیماری هایی است که فرد تا زمانی که بسیار آشفته و کلافه نشود، آن را نشان نمی دهد. در واقع ممکن است افسردگی پنهان نیز وجود داشته باشد. به شما توصیه میشود در صورتی که نشانه ها و علائم افسردگی را در خودتان مشاهده می کنید با مشاوران و روانشناسان افسردگی در کلینیک روانشناسی و مشاوره ویکی روان در ارتباط باشید. بهتر است هر چه سریع تر از درمانگر افسردگی کمک بگیرید و نگذارید این بیماری به مرحله بحرانی خود برسد.

به نقل از سایت goodtherapy.org :

Depression is a serious, but common, condition. It often causes people to feel sad or empty for long periods of time. It can also affect one’s thinking patterns and physical health. In some cases, depression can lead people to consider suicide. 

تفاوت اختلال افسردگی و احساس غم و اندوه چیست؟

برخی از وقایع و اتفاقات مانند مرگ یکی از عزیزان، از دست دادن شغل، تجربه تنهایی طولانی مدت، فقدان رابطه عاطفی عمیق، پایان یک رابطه و اتفاقاتی از این قبیل ممکن است برای افراد دشوار باشد. این یک روند طبیعی می باشد که با چنین حوادثی افراد غمگین شوند. اما در چنین شرایطی افراد تصور می کنند که دچار افسردگی شده اند؛ اما بهتر است بدانید که غمگین بودن به معنای مبتلا بودن به اختلال افسردگی نیست. فرآیند غم و اندوه بسیار طبیعی است و برای هر فردی منحصر به فرد می باشد. البته یکسری علائم مشترکی با این اختلال روحی دارد. که در هر دو صورت احساس غم و ناراحتی وجود دارد. شما می توانید در سایت ویکی روان از کمک بهترین دکتر برای درمان افسردگی در تهران، تبریز، شیراز و ... بهره مند شوید.

انواع افسردگی:

 1. افسردگی خفیف: علائم آن تاثیر محدودی بر زندگی روزمره می گذارد. بیماران مبتلا به آن معمولا روحیه پایین و حالت ناراحتی دارند. این گروه از افراد نمی توانند برای انجام دادن کارهایی که معمولا از آنها لذت می بردند، انگیزه ای را در خود پیدا کنند.
 2. بالینی یا ماژور: افسردگی بالینی، نوع شدیدتری از این بیماری می باشد که می تواند به بستری شدن نیز بینجامد. علائم آن واضح تر است و در زندگی روزمره اختلال ایجاد می کند و همچنین بر عادت های غذاخوردن، خوابیدن و دیگر فعالیت های روزمره تاثیر می گذارد. برخی از آنها احساس می کنند که این زندگی دیگر ارزش زیستن ندارد و به خودکشی فکر می کنند.
 3. اختلال دوقطبی: نوعی از افسردگی شیدایی است که با نوسانات خلقی بسیار شدیدی همراه می باشد. برای نمونه بیمار در دوره بیش فعالی هیجان زده است و برای فعالیت های بلندپروازانه و دور از دسترس برنامه ریزی می کند.
 4. اختلال عاطفی فصلی: این نوع از افسرده شدن ارتباط نزدیکی با بلندی روزها دارد. اختلال عاطفی فصلی، معمولا در ماه های پاییز و زمستان یعنی زمانی نمایان می شود که روزها کوتاه تر است. علائم این اختلال زمانی که روزها بلندتر و روشن تر میشود از بین می رود.

تنوع موضوعات مشاوره روانشناسی افسردگی

رویکرد هر متخصص در جلسه مشاوره افراد افسرده متفاوت است، یعنی از شیوه های متفاوتی برای درمان افراد در وضعیت های گوناگون و سنین مختلف استفاده می کنند. وضعیت فرد مراجع باعث می شود مشاور روانشناس افسردگی از تکنیک های خاصی برای پیشبرد روند درمان استفاده نماید. در ادامه رایج ترین انواع مشاوره جهت درمان افسردگی را نام میبریم.

 1. مشاوره افسردگی نوجوانان
 2. مشاوره افسردگی بعد از زایمان یکی از رایج ترین جلسات مشاوره در مورد افسردگی
 3. مشاوره افسردگی در کودکان
 4. مشاوره افسردگی بارداری
 5. مشاوره افسردگی زنان شاغل و خانه دار
 6. مشاوره افسردگی کنکور (قبل و بعد از کنکور)
 7. مشاوره برای افسردگی بعد از طلاق و جدایی زوجین که از پرمخاطب ترین جلسات مشاوره افسردگی شدید است
 8. مشاوره افسردگی جوانان 

همانطور که مشاهده می کنید، مشاوره رفع افسردگی انواع بسیاری دارد و مراجعین بر اساس موضوعات متنوع برای رهایی از این بیماری اقدام می کنند.

مشاوره درمان افسردگی شدید؛ بهترین روش های بهبود اختلال روحی و روانی

مشاوره درمان افسردگی و تکنیک و روش های درمان افسردگی بدون دارو چگونه است؟ به بیان ساده تر می توان گفت افسردگی یکی از حالت های روحی است که در برخی از افراد واضح می باشد. به طوری که فرد در درون خود احساس غم، ناامیدی و از دست دادن علاقه خود به چیزهایی است که قبلا با آن احساس رضایت داشته است. مشاوره درمان افسردگی یکی از بهترین راه ها برای درمان این اختلال می باشد. سایت ویکی روان با معرفی بهترین متخصصان و روانشناسان افسردگی می تواند کمک زیادی به شما کند.

مشورت گرفتن از متخصص درمان افسردگی که فردی دلسوز، همدل و با تجربه می باشد، اولین مرحله انگیزشی برای بهبود افسردگی است. دکتر روانشناس متخصص افسردگی بر اساس اطلاعات که از شما در مشاوره آنلاین افسردگی و یا مشاوره تلفنی افسردگی دریافت می کند، می تواند میزان و نوع افسردگی شما را تشخیص دهد. سپس با توجه به شخصیت و توانایی های شما یک روش درمان مناسب را انتخاب می کند. درمان آنلاین افسردگی با رویکردهای مختلف مانند طرحواره درمانی، درمان شناختی و رفتاری افسردگی، واقعیت درمانی و... انجام می پذیرد. در کنار این رویکردها در مواردی نیز از داروهای ضد افسردگی همراه با روان درمانی استفاده می گردد.

روش های درمان افسردگی در خانه

یکی از موضوعات بسیار مهم در مورد این بیماری این است که زنان بیشتر از مردان برای درمان افسردگی، به روانشناس برای غلبه بر افسردگی مراجعه می کنند. این در حالی است که اقدام برای درمان افسردگی شدید و روان درمانی برای هر فرد که از آن بیماری رنج می برد تا طول درمان آن طی شود.

در حقیقت مشاوره افسردگی انلاین یکی از بهترین روش های غلبه بر این بیماری در خانه است که می توانید از سراسر دنیا انجام دهید. مشاوره آنلاین افسردگی کمک می کند صوتی و تصویری با متخصص مورد نظر صحبت کرده و دیگر نگران هزینه های جانبی برگزاری جلسه نباشید. البته اگر روش های درمان افسردگی در خانه کمک نکرد، باید حتما از خدمات مشاوره روانشناسی افسردگی کمک بگیرید. باز هم تاکید می کنیم، نباید افسردگی را به حال خود رها کنید تا هر روز بدتر شود و کار به جایی برسد که چاره ای جز دارو درمان نباشد.

استفاده از دارو درمانی در مشاوره افسردگی شدید

تحت هیچ شرایطی سرخود از دارو برای کم شدن علائم افسردگی استفاده نکنید! اولین قدم برای رهایی از این بیماری کم گرفتن از دکتر روانشناس متخصص افسردگی است تا شرایط را بررسی کرده و با گفتار درمانی (جلسات مشاوره روانشناسی) برای درمان اقدام نماید. در صورت رفع نشدن مشکل، مشاور افسردگی شما را به روانپزشک برای شروع دارو درمانی معرفی می کند. اما در بیشتر موارد، مشاوره روانشناسی افسردگی بهترین راه برای رهایی از این بیماری است و بیشتر مراجعین از آن نتیجه می گیرند. 

روانپزشک برای درمان افسردگی به فردی گفته می شود که اجازه تجویز دارو به منظور درمان را دارد، اما در ابتدا باید به روانشناس برای افسردگی مراجعه کرده و روند درمان را شروع کنید.

سریعترین درمان با شرکت در جلسه مشاوره افسردگی

اگر چه دوره های افسردگی ممکن است به مرور زمان و خود به خود برطرف شود، اما ممکن است این وضعیت چند ماه آسیب های فیزیکی، روانی را به همراه داشته باشد. نتایج نشان داده است که هر چه این دوره طولانی تر باشد، احتمال عود افسردگی در آینده افزایش پیدا می کند. پس بهترین کار کمک گرفتن از بهترین دکتر برای درمان افسردگی است تا در بازه زمانی معقول نتیجه عالی به دست بیاید.

مشاور افسردگی انلاین در ویکی روان

افسردگی تاثیر بسیار زیادی بر زندگی خود فرد و طرافیان او دارد و همین موضوع ضرورت درمان افسردگی خفیف و افسردگی شدید را ثابت می کند.

در صورتی که یکی از نشانه های افسردگی را در خود و یا اطرافیانتان مشاهده می کنید، می توانید با مراجعه به بخش درمان غیرحضوری افسردگی در سایت روانشناسی ویکی روان، از بهترین و حرفه ای ترین روانشناسان به صورت آنلاین کمک بگیرید. ویژگی سایت مشاوره افسردگی ویکی روان استفاده از دکتر روانشناس متخصص افسردگی است تا در کمترین زمان بهترین نتیجه را کسب کنید.

مشاوره افسردگی غیر حضوری در ویکی روان به صورت صوتی، تصویری و نوشتاری (تایپی) برگزار میشود و میتواند از سراسر دنیا با پرداخت ارزی و ریالی با مشاور درمان افسردگی خود صحبت کنید.

دوستان عزیز، مشاوره رایگان افسردگی به دلیل بازدهی کم به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود! اگر دنبال درمان قطعی این اختلال خاموش هستید، حتما دنبال بهترین دکتر روانشناس متخصص افسردگی باشید تا به شما کمک کند به مسیر صحیح بازگردید. بهترین روانشناس برای درمان افسردگی فردی است که شرایط شما را به صورت اختصاصی بررسی کرده و راهکارهای کاملا عملی ارائه میدهد. مشاور افسردگی در تمام مسیر درمان کنارتان است تا درمان کامل انجام شود و احساس تنهایی نکنید.

سوالات متداول

مشاوره افسردگی رایگان به دلیل ماهیت رایگان بودن از کیفیت مناسبی برخوردار نیست. به همین دلیل مشاوره برای افسردگی در ویکی روان رایگان ارائه نمیشوند، اما میتوانید هزینه مشاوره هر متخصص را در صفحه شخصی ایشان در ویکی روان ملاحظه کنید.

به دلیل تفاوت در میزان تحصیلات مشاورین و میزان تجربه این عزیزان، قیمت مشاوره افسردگی برای هر مشاور متفاوت است. میتوانید هزینه مشاوره درمان افسردگی را در صفحه مشاور مورد نظرتان بررسی کنید.

در ویکی روان مشاور افسردگی انلاین برگزار میشود. نیاز به تماس تلفن نیست، میتوانید صوتی، تصویری و حتی تایپی با مشاورین روانشناس در تماس باشید.

ویکی روان؛ وب سایت مشاوره روانشناسی در تمامی موضوعات برای تمام فارسی زبانان است. مشاوره اختلال افسردگی تنها یکی از خدمات مجموعه ویکی روان میباشد.

همانطور که از نامش پیداست، مشاوره اینترنتی افسردگی بر بستر اینترنت و به شکل تماس صوتی، تصویری و تایپی بین مشاور و مراجع انجام میشود. برای برگزار جلسات مشاوره درمان افسردگی در ویکی روان نیاز به نصب هیچ نرم افزاری ندارید.

گاهی برای درمان افسردگی مزمن و شدید نیاز به استفاده از داروهای روانپزشکی است. بنا بر نظر مشاور درمان افسردگی، شاید نیاز به دارو درمانی باشد که در جلسات مشاوره روانپزشکی افسردگی مورد بررسی قرار میگیرد.

بنابر نیاز مراجع و شرایط حاکم بر محیط جلسه، سوالات مشاوره افسردگی متفاوت بوده و توسط مشاور راهبری میشود. به هیچ وجه شیوه درمان در جلسه مشاوره افسردگی برای همه یکسان نیست.

میزان و شدت افسردگی و شرایط مراجع، مدت زمان مشاور برای افسردگی را مشخص میکنند. در بیشتر موارد افسردگی یک بیماری ریشه دار و قدیمی است که برای درمان نیاز به زمان دارد. به همین دلیل بعضا مشاوره ضد افسردگی بیشتر از یک جلسه هستند.