رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره افسردگی با بهترین روانشناس افسردگی

خرید مشاوره افسردگی در ویکی روان امکان ارتباط با روانشناس و مشاور افسردگی از سراسر دنیا به صورت غیرحضوری را فراهم کرده است. در این صفحه روانشناس افسردگی را انتخاب و در صفحه ایشان از سراسر ایران و جهان جلسه مشاوره برای درمان افسردگی رزرو کنید.

نتایج مشاورین مشاوره افسردگی در ویکی روان
نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره افسردگی در ویکی روان

مشاوره درمان افسردگی یکی از خدمات مشاوره روانشناسی ویکی روان بمنظور رهایی از این اختلال تحت نظر مشاور افسردگی است. بیماری افسردگی اگر درمان نشود زمینه ساز دیگر اختلالات روانی خواهد شد، به همین خاطر استفاده از مشاوره افسردگی در زمان مناسب اهمیت زیادی دارد. ویکی روان با گردآوری تیمی از بهترین مشاوران افسردگی این امکان را مهیا کرده تا از سراسر ایران و جهان مشاوره افسردگی غیرحضوری برگزار کنید.

انتخاب دکتر افسردگی خوب

اولین قدم برای درمان افسردگی، انتخاب دکتر روانشناس افسردگی است. روند درمان با انتخاب یک مشاور افسردگی خوب و اعتماد به او شروع می شود. در انتخاب بهترین مشاور درمان افسردگی باید به 3 موضوع دقت کنید:

 1. تحصیلات مشاور
 2. سابقه کاری
 3. مجوز ارائه مشاوره

مشاور افسردگی باید دارای تحصیلات آکادمیک در رشته روانشناسی بوده و حداقل مدرک کارشناسی ارشد و مجوز ارائه خدمات مشاوره از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران را داشته باشد. صرف داشتن مدرک دکتری به معنی بهتر بودن مشاور روانشناس افسردگی نیست، اما داشتن تخصص از ضروریات است. سابقه کار یکی دیگر از معیارهای مهم در انتخاب مشاور افسردگی است. حداقل سه تا چهار سال سابقه کاری می تواند برای شروع مناسب باشد.

همچنین با خواندن نظرات دیگر کاربران می توانید بهترین روانشناس برای افسردگی را در ویکی روان پیدا کنید. پیش از ادامه پیشنهاد می کنیم مقاله مشاوره افسردگی چیست را در ویکی روان مطالعه کنید.

کیفیت متخصصین روانشناس افسردگی ویکی روان

تیم مشاوره ویکی روان متشکل از بهترین روانشناسان فارسی زبان ایرانی است که همگی عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران بوده و دارای حداقل 2 سال سابقه ارائه روان درمانی افسردگی به صورت حضوری و غیرحضوری هستند.

یک متخصص روانشناس افسردگی برای عضویت در تیم مشاوره افسردگی ویکی روان می بایست دارای مدرک تحصیلی در رشته روانشناسی و سابقه کار قابل پیگیری باشد. ما با گردآوری لیستی از بهترین مشاوران افسردگی در هر موضوع کمک می کنیم تجربه خوب از مشاوره با مشاور افسردگی داشته باشید. اینکه برای درمان افسردگی به کدام دکتر مراجعه کنیم اهمیت زیادی دارد، پس نهایت دقت در انتخاب مشاور روانشناس افسردگی را داشته باشید.

مهم ترین مزایای مشاوره افسردگی در ویکی روان

مهم ترین دلایل استقبال زیاد از جلسات مشاوره درمان افسردگی در ویکی روان عبارتند از:

 • تنوع در شیوه برگزاری مشاوره برای افسردگی
 • دسترسی به تعداد زیادی مشاور روانشناس افسردگی
 • کیفیت بالای برگزاری جلسات
 • حفظ حریم شخصی کاربران در مشاوره افسردگی
 • تیم پشتیبانی در تمام روزهای هفته
 • تمام متخصصین عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره هستند.
 • هزینه بسیار کمتر جلسه با روانشناس افسردگی در ویکی روان در مقایسه با جلسات حضوری.
 • امکان استفاده از تخفیف با خرید پکیج مشاوره روانشناسی
 • امکان خرید مشاوره برای درمان افسردگی از خارج ایران

مشاوره افسردگی در ویکی روان چطور برگزار می شود؟

جلسات مشاوره برای افسردگی به شیوه های متنوعی برگزار می شوند. اگر قصد دارید مشاوره افسردگی غیرحضوری انجام دهید می توانید از گزینه های زیر استفاده کنید:

شیوه برگزاری مشاوره برای افسردگی تاثیری در کیفیت نهایی ندارد، با این حال اگر نیاز به مشاوره تصویری با روانشناس دارید مشاوره آنلاین بهترین انتخاب است.

روند خرید مشاوره درمان افسردگی

بعد از انتخاب روانشناس و مشاور افسردگی، باید نوع پذیرش را انتخاب کنید. در مرحله بعد تاریخ و زمان جلسات را بر اساس گزینه های موجود انتخاب کنید. بعد از انتقال به صفحه صورتحساب وجه مشاوره برای افسردگی را پرداخت نمایید. تیم پشتیبانی ویکی روان آماده کمک به شما است تا بهترین مشاور افسردگی را انتخاب کنید.

برای خرید مشاوره برای خارج از کشور کافیست در صفحه صورتحساب گزینه پرداخت ارزی را انتخاب کنید. جلسات مشاوره افسردگی خارج کشور ویکی روان با بالاترین کیفیت برگزار می شوند.

مشاوره افسردگی در چه موضوعاتی برگزار می شود؟

مشاوره روانشناسی افسردگی ویکی روان

ما در شرایط مختلف به انواع افسردگی مبتلا می شویم. وضعیت سنی، جسمانی و روحی نوع جلسه مشاوره افسردگی را تعیین می کند چون افسردگی در سنین مختلف متفاوت است. در ادامه رایج ترین انواع مشاوره افسردگی را نام می بریم.

 1. مشاوره افسردگی نوجوانان
 2. مشاوره افسردگی سالمندان
 3. مشاوره بعد از فوت اطرافیان و عزیزان که در جلسات مشاوره سوگ هم انجام می شود
 4. مشاوره افسردگی بارداری
 5. مشاوره افسردگی بعد از زایمان
 6. مشاوره افسردگی کودک
 7. مشاوره روانشناسی افسردگی بارداری
 8. مشاوره درمان افسردگی زنان شاغل و افسردگی زنان خانه دار
 9. مشاوره برای افسردگی کنکور (قبل و بعد از کنکور)
 10. مشاوره روان درمانی افسردگی
 11. مشاوره افسردگی بعد از طلاق و جدایی زوجین که از پرمخاطب ترین جلسات مشاوره برای افسردگی شدید است
 12. مشاوره  افسردگی جوانان 
 13. مشاوره افسردگی زنان
 14. افسردگی بعد از مهاجرت
 15. مشاوره افرادی که بیماری جسمانی دارند
 16. افسردگی فصلی
 17. افسردگی های شغلی
 18. افسردگی مزمن
 19. افسردگی مردان
 20. مشاوره اضطراب و افسردگی
 21. مشاوره استرس و افسردگی

یادتان باشد حتی بدترین نوع افسردگی هم با مشاوره قابل درمان است. با این حال اگر به نوع خاصی از مشاوره افسردگی نیاز دارید با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید. 

مشاوره افسردگی آنی در ویکی روان 

درمان افسردگی با مشاوره افسردگی

اگر بدون توجه به زمان و تاریخ های تعریف شده در سایت نیاز به ارتباط فوری با مشاور افسردگی دارید، می توانید در صفحه متخصص افسردگی بعد از انتخاب نوع برگزاری، درخواست آنی ثبت کرده  و جلسه مشاوره فوری روانشناسی برگزار کنید. بعد از پرداخت هزینه، مشاوره افسردگی انجام می شود.

از چه رویکردی در جلسات مشاوره افسردگی استفاده می شود؟

به طور معمول استفاده از رویکرد درمانی در مشاوره و روانشناسی به وضعیت روانی مراجع و تخصص مشاور بستگی دارد. اما در روان درمانی افسردگی از رویکردهای رفتار درمانی شناختی، موسیقی درمانی، گروه درمانی، ایماگو درمانی و طرحواره درمانی استفاده می شود.

با این حال در طی جلسه به جای تمرکز بر شیوه درمانی به دکتر روانشناس متخصص افسردگی اعتماد کنید.

قیمت مشاوره افسردگی ویکی روان چقدر است؟

هزینه مشاوره با روانشناس افسردگی در ویکی روان طبق تعرفه سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران تعریف شده است. اما میزان تجربه مشاور افسردگی و مدرک تحصیلی روانشناس افسردگی تاثیر مستقیم بر قیمت جلسات روان درمانی افسردگی دارد. قیمت یک ساعت مشاوره افسردگی ویکی روان از 350.000 تومان شروع می شود، اما بالا بودن قیمت مشاوره در زمینه افسردگی به معنای کیفیت بالای آن نیست. پیشنهادی می کنیم مقاله قیمت مشاوره روانشناسی را در ویکی روان مطالعه کنید.

دارو درمانی در مشاوره افسردگی کاربرد دارد؟

تحت هیچ شرایطی بدون مشورت با روانپزشک از داروهای ضد افسردگی برای کم شدن علائم افسردگی استفاده نکنید! اولین قدم برای رهایی از این بیماری مشورت  گرفتن از روانشناس و مشاور افسردگی است تا شرایط را بررسی کرده و با حضور در جلسه مشاوره برای افسردگی برای درمان اقدام کنید. در صورت نیاز، روانشناس مراجع را به روانپزشک برای شروع دارو درمانی ارجاع می دهد. اما در بیشتر موارد، مشاوره برای افسردگی بهترین راه برای رهایی از این بیماری است و بیشتر مراجعین از آن نتیجه می گیرند. 

دکتر روانشناس متخصص افسردگی زن باشد یا مرد؟

کیفیت مشاور روانشناس زن یا مرد تفاوتی ندارد. به همین خاطر جنسیت مشاور افسردگی به  احساس راحتی شما بستگی دارد. بیشتر از جنسیت مشاور باید بر نظرات دیگران از جلسه با روانشناس متخصص افسردگی مورد نظر و سابقه کاری او تمرکز کنید.کیفیت جلسات 

پشتیبانی جلسات مشاوره برای افسردگی 

تیم پشتیبانی ویکی روان آماده پاسخگویی به سوالات شما در مورد نحوه انتخاب روانشناس افسردگی و راهنمایی نحوه خرید جلسات است. در صورت نیاز می توانید با شماره تلفن 02191099110 در طی روز تماس حاصل بفرمائید.

سوالات متداول

برای خرید مشاوره برای افسردگی در زمان مورد نظرتان با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

این جلسات به صورت غیرحضوری در سایت انجام می شوند.

چیزی به عنوان بهترین وجود ندارد. همه اعضای تیم مشاوره روانشناسی افسردگی از بهترین های این رشته هستند.

یک ساعت قبل از برگزاری با هماهنگی تیم پشتیبانی ساعت یا تاریخ برگزاری مشاوره افسردگی را تغییر دهید.

با خرید پکیج از تخفیف 5 و 10 درصدی برای جلسات مشاوره برای افسردگی استفاده کنید.

بنابر نیاز مراجع و شرایط حاکم بر محیط جلسه، سوالات متفاوت بوده و توسط مشاور راهبری می شود. به هیچ وجه شیوه درمان در جلسه مشاوره افسردگی برای همه یکسان نیست.

میزان و شدت افسردگی و شرایط مراجع، مدت زمان مشاوره روان درمانی برای افسردگی را مشخص می کنند. در بیشتر موارد افسردگی یک بیماری ریشه دار و قدیمی است که برای درمان نیاز به زمان دارد. به همین دلیل معمولا مشاوره ضد افسردگی بیشتر از 3 جلسه هستند.

به دلیل تفاوت در میزان تحصیلات و میزان تجربه مشاور روانشناس افسردگی، قیمت جلسات برای هر کدام متفاوت است. میتوانید هزینه مشاوره درمان افسردگی را در صفحه مشاور مورد نظرتان بررسی کنید.