رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

خدمات روانشناسی صنعتی و سازمانی - ویکی روان

آشنایی با خدمات روانشناسی صنعتی و سازمانی ویکی روان

ویکی روان (شرکت روان پردازش ملل) به عنوان سامانه سلامت روان، علاوه بر خدمات مشاوره روانشناسی به ارائه خدمات روانشناسی سازمانی و صنعتی به صورت حضوری و غیرحضوری مشغول است.

مجموعه ویکی روان با تیمی متشکل از مشاوران روانشناس متخصص در حوزه های مختلف سلامت روان آماده همکاری با سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی به منظور ارائه خدمات زیر است:

  • برگزاری وبینارهای روانشناسی سازمانی
  • برگزاری سمینارهای حضوری
  • مشاوره روانشناسی فردی و گروهی به سازمان ها و شرکت ها
  • ارزیابی پیش از استخدام
  • مربی گری فردی و گروهی

در ادامه به بررسی بیشتر خدمات روانشناسی سازمانی و صنعتی می پردازیم.

برگزاری وبینارهای روانشناسی سازمانی و صنعتی

یکی از دغدغه های سازمان ها و شرکت ها خصوصی و دولتی افزایش کارایی اعضا و ایجاد محیط کار کاربردی تر است. کارمندان و اعضای هر مجموعه به عنوان یکی از بازوهای پیشرو می توانند تاثیرات شگرفی در پیشرفت یا پسرفت هر مجموعه داشته باشند. به همین دلیل خدمات روانشناسی صنعتی و سازمانی می توانند زمینه پیشرفت و رشد اعضا را فراهم کنند.

ویکی روان با سال ها تجربه در ارائه خدمات مرتبط به سلامت روان در ایران و خارج از کشور به همراه  تیمی از بهترین روانشناسان ایرانی، برگزاری خدماتی حضوری و غیرحضوری بمنظور بهبود سلامت روان کارکنان در مجموعه های اقتصادی را پیشنهاد می دهد. پر واضح است بالندگی روانی اعضای سازمان ها در نهایت به رشد و نمو کلی مجموعه منجر می شود که نتیجه آن بهره وری اقتصادی بیشتر و افزایش رشد خواهد شد.

1- وبینارهای سازمانی در چه موضوعاتی برگزار می شوند؟

در ادامه به تعدادی از پرمخاطب ترین کارگاه های غیرحضوری می پردازیم که در مجموعه ها برگزار شده است:

  • مدیریت استرس و تشویش ذهنی در محیط کار
  • آشنایی با روش های کنترل خشم و عصبانیت
  • آموزش شیوه تعامل با دیگر اعضا
  • آموزش مدیریت زمان بمنظور افزایش بهره وری
  • آموزش خودشناسی و راه های موفقیت فردی و گروهی

2- برگزاری سمینارهای حضوری 

اگر تمایل به برگزاری کارگاه های فوق در مجموعه خود دارید می توان از خدمات حضوری روانشناسی سازمانی صنعتی استفاده کرد. اما به دلیل سهولت استفاده از خدمات غیرحضوری مانند برگزاری در خارج از ساعات اداری و روزهای تعطیل، خدمات غیرحضوری روانشناسی صنعتی و سازمانی ویکی روان با استقبال زیادی مواجه شده است.

3- مشاوره روان درمانی در سازمان ها

بدون شک مشاوره روانشناسی سازمانی به صورت انفرادی از کارگاه های عمومی اثر بخشی بیشتری دارد. اگر تمایل دارید تعدادی از کارکنان یا مدیران مجموعه به صورت شخصی با مشاور روانشناس در ارتباط باشند، پیشنهاد می کنیم از مشاوره روانشناسی آنلاین و تلفنی به عنوان دیگر خدمات روانشناسی صنعتی و سازمانی استفاده کنید.

جلسات مشاوره می توانند در زمینه ارزیابی و درمان اختلالات مرتبط با سلامت روان به صورت انفرادی یا گروه های کوچک انجام شود.

4- ارزیابی پیش از استخدام 

ارزیابی پیش از استخدام از کاربردی ترین خدمات روانشناسی صنعتی و سازمانی است، چون بر کیفیت تیم کارمندان تاثیر مستقیم دارد.

یکی از دغدغه های مدیران پیشرو استخدام کارمندان و مدیران مرتبط با چارت و فرهنگ سازمانی است. اگر می خواهید افراد شایسته را در مجموعه خود استخدام کنید که علاوه بر تخصص دارای استعداد ذاتی مرتبط با پوزیشن کاری شما هستند می توانید از تیم روانشناسان ویکی روان کمک بگیرید.

مشاوران روانشناس با مصاحبه حضوری و انجام تست های روانشناسی با افراد مورد نظر بهترین گزینه از بین متقاضیان مورد نظرتان را به سازمان شما پیشنهاد خواهند داد.

5- مربی گری فردی

بهره وری حداکثری از توانایی های مدیران خرد و کلان هر مجموعه از دغدغه های همیشگی سازمان ها است. یکی از خدمات روانشناسی سازمانی صنعتی مربی گری فردی و گروهی (couching) برای کشف استعدادهای افراد و هدایت آنها به نسخه بهتر فردی و سازمانی است.

جلسات مربی گری توسط متخصصات روانشناس باتجربه به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می شود.

چطور از خدمات روانشناسی سازمانی و صنعتی ویکی روان استفاده کنیم؟

اگر تمایل به استفاده از خدمات فوق دارید یا قصد دارید ایده های شما توسط تیم ویکی روان اجرا شود، با شماره تلفن 02191099110 تماس گرفته یا درخواست رسمی خود را به آدرس ایمیل info[@]wikiravan.com ارسال نمائید.