رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره آنلاین، تلفنی و متنی درمان خیانت در ویکی روان

مشاوره خیانت زناشویی به بررسی راه‌های درمان عواقب این کار می‌پردازد. مشاوره خیانت آنلاین تلفنی و متنی در ویکی روان توسط بهترین روانشناس خیانت از سراسر دنیا برگزار می ‌شود. از لیست زیر مشاور خیانت را انتخاب کرده و در صفحه ایشان وقت جلسه رزرو کنید.

نتایج مشاورین انتخاب مشاور روانشناس خیانت
نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

​مشاوره خیانت آنلاین چیست؟ (مشاوره خیانت زناشویی)

مشاوره خیانت آنلاین و تلفنی به جلساتی گفته می‌ شود که موضوع آن خیانت یکی از طرفین یک ارتباط عاطفی است. خیانت یعنی وفا نکردن به عهد عاطفی که بین زن و مرد بسته شده است. وقتی یکی از طرفین وارد ارتباط موازی حتی برای یکبار می شود، خیانت صورت می گیرد. تفاوتی ندارد فرد خیانتکار کار خود را قبول داشته باشد یا نه، در هر صورت خیانت فعلی است که منجر به خدشه دار شدن ارتباط خواهد شد.

مشاوره خیانت روندی را طی می کند که روانشناس و مشاور خیانت در آن سعی می کند خیانت را ریشه یابی کرده و در صورت امکان با ارائه راهکارهای علمی و کاربردی رابطه را حفظ کند یا مسیری را پیشنهاد دهد تا کمترین آسیب به طرفین وارد شود. به همین دلیل مشاوره خیانت های زناشویی اهمیت زیادی دارد و با هر نوع خیانت، افراد باید از آن استفاده کنند. در ادامه بیشتر به بررسی مشاوره روانشناسی خیانت در ویکی روان می پردازیم.

مشاوره بعد از خیانت همسر چیست؟

به مجموعه جلساتی که در طی آن علت سنجی یک خیانت زناشویی بررسی شده و بهترین راهکار با توجه به شرایط فعلی سنجیده می شود، مشاوره درباره خیانت همسر یا همان مشاوره روانشناسی خیانت گفته میشود. قاعدتا مشاوره آنلاین خیانت باید توسط مشاور روانشناس خیانت برگزار و مدیریت شود.

1- مشاوره خیانت زن به مرد

شاید فکر کنید آقایان بیشتر خیانت می کنند، اما همیشه اینطور نیست! یکی از موضوعات همیشگی مشاوره خیانت زن به مرد در مورد رفتار خانم ها با آقایان است. به همین دلیل آقایان هم می توانند مخاطبین این جلسات باشند.

اما متاسفانه مردهای کمی حاضر می شوند در جلسه مشاوره خیانت زن به همسر شرکت کرده و زندگی مشترک خود را نجات دهند. اگر شما هم در دسته مخاطبین جلسات مشاوره خیانت زن به مرد هستید حتما برای درمان جدی اقدام نمائید.

2- مشاوره خیانت مرد به زن

مخاطب اصلی این جلسات مشاوره خیانت، خانم هایی هستند که توسط همسرشان مورد خیانت قرار گرفته اند. هر نوع خیانت می تواند پای خانم ها را به جلسات مشاوره خیانت مرد به زن باز کند، چون خانم ها انتظارات خاصی از رابطه دارند و نمی خواهند مورد آسیب قرار بگیرند.

حتی آقایانی که به همسرشان بی وفایی و خیانت کرده اند هم مخاطلب جلسات مشاوره در مورد خیانت شوهر هستند. چون گاهی دچار عذاب وجدان می شوند و می خواهند اشتباه خود را جبران کنند! در جلسات مشاوره خیانت مرد به زن روانشناس به بررسی علل بروز این اتفاق و راه های درمان اختلال روانی مربوط به آن  می پردازد.

بررسی اهمیت جلسات مشاوره خیانت همسر 

امروزه در جامعه آمارهای زیادی را در مورد خیانت همسر و در آخر طلاق شاهد  هستیم که باعث شده بسیاری از روانشناسان را به فکر پیشگیری از خیانت از طریق مشاوره طلاق و مشاوره خیانت به صورت تخصصی و تیمی بی اندازد. روابط فرا زناشویی در میان زنان و مردان رواج پیدا کرده است؛ که نیاز به سبب شناسی توسط دکتر روانشناس خیانت دارد. بی شک امروزه شاهد خیانت زنان و مردان زیادی هستیم که نسبت به شریک زندگی خود بی وفایی می کنند. اما راه چیست؟

ما در کلینیک مشاوره روانشناسی آنلاین ویکی روان، امیدواریم بتوانیم برای هدایت رفتارها به سمت صحیح از طریق برگزاری جلسات مشاوره خیانت همسران راهکاری برای این موضوع پیدا کنیم. جلسات مشاوره درباره خیانت راهکاری برای پیشگیری و درمان بی وفایی همسران است. هدف این جلسات درمان فرد خیانتکار و امکان سنجی بازگشت به رابطه عاطفی است. شاید فکر کنید خیانت کردن به هیچ وجه قابل بخشش نیست، اما مشاوره خیانت آنلاین کمک می کند با دید متفاوتی به این عمل نگاه کنید.

نکات پیش از مشاوره خیانت همسر

قبل از شرکت در این جلسات باید به چند نکته دقت کنید:

 • نیاز نیست همسرتان از روند این جلسات مطلع باشد.
 • بدون پیش زمینه ذهنی در جلسات شرکت کنید. یعنی شاید تصمیمتان درباره خیانت عوض شود.
 • فاصله زمانی بین جلسات را کمتر کنید.
 • نگاه فراجنسیتی به مشاور خیانت  داشته باشید. روی زن یا مرد بودن او تاکید نکنید.
 • نوع برگزاری مشاوره برای خانت همسر تفاوتی در کیفیت آن ایجاد نمی کند.
 • در انتخاب روانشناس مناسب دقت کنید.

توجه به نکات فوق پیش از مراجعه به مشاور متخصص درباره ازدواج کمک می کند نتیجه کامل تری دریافت کنید.

دکتر روانشناس خیانت کیست؟

مشاور خیانت فردی تحصیل کرده و آموزش دیده در زمینه مشاوره درمان خیانت است که بدون هیچگونه پیش داوری و قضاوت سعی می کند از طریق تکنیک های درمانی مراجعین را نسبت به ادامه دادن این مسیر اشتباه آگاه کند و بعد از آگاهی شما را در مسیر رابطه ای هموار نسبت به همسرتان قرار دهد و پیشگیری های لازم را قبل از تصمیم به طلاق و از دست دادن زندگی مشترک اقداماتی را انجام دهد.

در واقع کار اصلی روانشناس متخصص خیانت بررسی شرایط موجود، اتفاقاتی که ما را در این وضعیت قرار داده اند و ارائه راهکارهایی است که باعث می شود وضعیت پایدار ایجاد نماید یا به بهترین شکل جدا شوید.

یکی از مهم ترین ریشه های خیانت شناختن نیازهای واقعی و ناآگاهی نسبت به هویت و شخصیت خود فرد می باشد. تا زمانی که چشمانتان را بر روی واقعیت، غرایز و فطرتتان می بندید، خیانت بیشتر میشود و از مسیر شناخت واقعیت ها خارج میشوید و به بیراهه می روید. به همین خاطر فکر نکنید حضور در جلسات مشاوره خیانت زناشویی هیچ کاری از پیش نمیبرد، بلکه از این وضعیت به عنوان پلی برای تجربه شرایط بسیار بهتر در زندگی خود استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله " پیامدهای خیانت کردن" را مطالعه کنید.

پیدا کردن بهترین روانشناس خیانت

یافتن روانشناس در مورد خیانت کار ساده ای نیست، اما دومین مرحله بعد از احساس نیاز به حضور در جلسات است. باید بتوانید با مشاور خود ارتباط برقرار کنید، به او اعتماد کرده و راهکارهایی که ارائه می دهد را اجرا کنید. البته می توانید با بهترین روانشناس خیانت در سایت ویکی روان جلسه مشاوره غیرحضوری برگزار کنید تا ببینید چطور نظرات یک متخصص در مسیر زندگی شما اثرگذار خواهد بود.

چند نوع مشاوره روانشناسی خیانت وجود دارد؟

این سوال خیلی از مراجعین ویکی روان است که چند نوع مشاوره روانشناسی خیانت وجود دارد و مخاطب هر کدام چه افرادی هستند؟ کلا مشاوره خیانت همسر به چند نوع اصلی تقسیم بندی می شود:

 1. مشاوره خیانت برای فردی که خیانت دیده
 2. مشاوره برای فرد خیانتکار
 3. مشاوره برای پیشگیری از خیانت

هر کدام از موارد فوق به دسته بندی های دیگر هم نقسیم می شوند. برای نمونه روند مشاوره خیانت به شوهر با مشاوره خیانت شوهر به زن متفاوت است. همچنین مخاطب بسیار از جلسات مشاوره خیانت زن، آقایانی هستند که خیانت دیده اند و حالا دنبال بهترین راهکار هستند. همانطور که مشاوره خیانت مرد عموما برای خانم ها برگزار می شود که شوهرشان خیانت کرده است یا علائم خیانت مرد به زن را در زندگی خود مشاهده می کنند.

1- مشاوره خیانت برای افراد خیانتکار

شاید کمی عجیب به نظر برسد، چون بسیاری از مراجعین جلسات مشاوره بعد از خیانت افرادی هستند که خیانت کرده اند و از شرایط فعلی راضی نیستند! در واقع این افراد یا از کاری که کرده اند بسیار ناراضی هستند و با وجود عدم اطلاع همسر یا عشقشان می خواهند فشار روانی خیانت را کاهش دهند، یا مشاوره بعد از خیانت برای افرادی است که همسرشان از خیانت آنها مطلع شده و حالا به دنبال درمان خیانت انجام شده هستند تا وضعیت به حالت پایدار بازگردد. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد مشاوره بعد از خیانت زن یا مرد می دهیم.

2- افرادی که مورد خیانت واقع شده اند

بعضا مخاطبین مشاوره انلاین خیانت همسر در ویکی روان افرادی هستند که همسرشان به آنها خیانت کرده یا به او شک کرده اند! این افراد بدترین شرایط را تجربه کرده اند و الان از مشاور خیانت همسر کمک می خواهند تا بهترین تصمیم را بگیرند.

روند جلسات بر اساس تشخیص روانشناس متفاوت خواهد بود، اما بدون شک تاثیر فوق العاده ای بر آنها خواهد داشت، چون روانشناس خیانت آنلاین و تلفنی به خوبی کمک می کند بهترین تصمیم را بگیرید.

3- جلوگیری کردن از خیانت

گاهی احساس می کنیم در معرض خیانت قرار گرفته ایم یا امکان بروز آن زیاد است. یا حتی خودمان نسبت به انجام آن مردد شده ایم. یادتان باشد بهترین نوع مشاوره برای خیانت زمانی است که هنوز اتفاقی رخ نداده و همسران نسبت به این موضوع کمی شک کرده اند.

در واقع مشاوره خیانت همسران کمک می کند از اتفاقات ناخوشایند زندگی مشترک جلوگیری کنیم.

روانشناسی بعد از خیانت چیست؟

بدون شک در جامعه ای که آمار بالایی از اختلافات زناشویی دیده می شود؛ باید اقدامات اساسی را برای به حداقل رساندن چنین مسائلی انجام داد. نکته اول درباره علت خیانت بعد از ازدواج ضعف در آموزش و مدیریت نیازهای هیجانی زوج ها است. در نظر داشته باشید که دوست داشتن و نیاز به دوست داشته شدن در هر سنی برای افراد وجود دارد. وارد یک رابطه عاطفی دو نفره شدن آسان است اما نگهداشتن آن نیازمند مهارت و خودآگاهی است.

اما خیانت چیست؟ به نقل از ویکی پدیا:

خیانت عبارت است از  نقض یک قرارداد فرضی ، اعتماد یا اطمینان که موجب ایجاد تعارض اخلاقی و روانی در روابط بین افراد ، بین سازمان ها یا بین افراد و سازمان ها می شود. غالباً خیانت عمل حمایت از یک گروه رقیب است ، یا این یک گسست کامل از هنجارهای قبلی است که یک طرف از طرف دیگر تصمیم گرفته یا فرض کرده است. کسی که به دیگران خیانت می کند معمولاً خائن یا خیانت خوانده می شود.

عشق به تازگی و طراوت نیاز دارد؛ اگر توجه، هیجان، احساسات را از طرف مقابل خود دریغ کنید بدون شک به تنفر تبدیل میشود. پس شما نیاز دارید که در وهله اول مفهوم اساسی برخی از واژگان را بدانید. در مسیر درمان شما تحت نظر دکترهای متخصص مانند روانشناس خیانت و سکس تراپی، مرحله اول سبب شناسی را پشت سر می گذاریم تا با دید بازتری بتوانیم مشکلات بوجود آمده را بپذیرید و بعد تکنیک های آموزش را برای ترمیم رابطه آسیب خورده پشت سر می گذارید.

مشاوره درمان فرد خیانت دیده، چه مزایایی دارد؟

خیلی از افراد در بخش مشاوره آنلاین روانشناسی ویکی روان سوال می پرسند که:

 • شرکت در جلسات مشاوره روانشناسی خیانت چه کاربردی دارد؟
 • من خیانت دیدم، پس مشاوره خیانت زوجین چه چیزی را عوض میکند؟
 • من می خواهم جدا شوم، چرا باید از مشاوره درمان خیانت استفاده کنم؟

در نظر داشته باشید که ممکن است افراد زیادی با مشکل شما مواجه شده باشند؛ اما هیچ اقدامی برای پایان دادن به آن نکرده باشند، که این موضوع واقعا دردناک است که آدمها به مسیر اشتباه آگاه شوند اما تلاشی برای بهبود آن انجام ندهند. شرکت در جلسات مشاوره تلفنی یا آنلاین خیانت چند مزیت اصلی دارد:

 1. حدودا دو سوم زوجین بعد از جلسات مشاوره درمان خیانت به ازدواج برگشته اند
 2. تصمیمی نمی گیرید که به دیگران آسیب وارد کند
 3. متوجه می شوید خیانت چطور اتفاق می افتد
 4. از خیانت پیشیگری می کنید چون آموزش می بینید. این آموزه ها در جلسات زوج درمانی هم گفته می شوند
 5. اهداف و آرزوهای جدیدی برای خود ایجاد می کنید، چون شناختتان بیشتر می شود
 6. اعتماد از دست رفته زوجین در جلسات مشاوره روانشناسی خیانت بهبود میابد
 7. از اختلالات روانی که به موجب این اتفاق می تواند رخ دهد جلوگیری می شود
 8. بهتر می توانید روابط/رابطه عاطفی خود را مدیریت کنید

اگر شما هم درگیر روابطی خارج از روابط زناشویی هستید با کمی درایت و آینده گری از روانشناس متخصص خیانت در ویکی روان می توانید مشاوره های لازم را دریافت کنید. ما با مشاوره پس از خیانت همراه شما هستیم تا روابط عاطفی بین شما و همسرتان را باری دیگر با عشق و در مسیری سلامت بدون عذاب وجدان بپذیرید.

مشاوره خیانت انلاین و تلفنی، یکی از مهم ترین خدمات آنلاین روانشناسی است، که با ارائه راهکارهایی برای درمان خیانت زناشویی توانسته است مانع فروپاشی بسیاری از خانواده هایی شود که امید به بخشش و ادامه زندگی زوجین  وجود دارد. روانشناسی بعد از خیانت به بررسی مشکلات شخصی زن و یا شوهر می پردازد. اگر این سوال برای شما پیش آمده است که بعد از خیانت همسر چه کنیم؟ می توانید با استفاده از مشاوره تخصصی خیانت همسر، در سایت ویکی روان، مشکل خود را با بهترین و باتجربه ترین روانشناسان در میان بگذارید.

مشاوره خیانت آنلاین

آیا بعد از خیانت می شود زندگی کرد؟

خیانت، می تواند هر نوع رابطه ای باشد که زن یا شوهر خارج از رابطه زناشویی با فرد سومی برقرار می کنند و این نوع رابطه می تواند به صورت های مختلفی مانند نگاه کردن، عشوه گری، قرار ملاقات گذاشتن، رابطه جنسی، رابطه عاطفی باشد. انواع خیانت بسیار زیاد است و حتی کوچک ترین موارد را هم شامل می شود. تعهد بخش بسیار مهمی از یک رابطه زناشویی است و زمانی که یکی از طرفین، این اصل مهم را نادیده می گیرند؛ طرف مقابل دچار خشم و ناراحتی شدیدی می شود و دلسردی وحشتناکی نسبت به زندگی مشترک خود پیدا می کند. خیات، یکی از عوامل مهم از هم پاشیدن زندگی مشترک است.

تعهد شامل زمانی، حمایتی، عاطفی و جنسی است. زمانی که هر کدام از زوجین برای برآورده کردن هر کدام از تعهدات برای شریک زندگی خود کوتاهی می کند و در یک رابطه دیگر نیازهای خود را برطرف می کند و تعهد خود را زیر پا می گذارد، باید بگوییم که در حال خیانت کردن است. ازدواج، یک تعهد است و اگر هر کدام از طرفین این تعهد را زیر پای بگذارد یعنی خیانت کرده است.

انواع موضوعات جلسه مشاوره آنلاین خیانت

در مرکز مشاوره خیانت همسر ویکی روان، جلسات با موضوعات مختلفی برگزار می شوند. برای نمونه:

 • مشاوره بعد از خیانت زن (برای برخورد با زنان خیانتکار)
 • مشاوره خیانت زن به شوهر (مختص زنان خیانتکار)
 • مشاوره خیانت پدر به مادر و بالعکس
 • مشاوره خیانت دوست پسر
 • مشاوره خیانت دوست دختر
 • مشاوره برای خیانت پدر و مادر (که توسط فرزندان برگزار می شود)
 • مشاوره خیانت شوهر به زن
 • مشاوره بعد از خیانت مردان (بعضا مخاطبین این جلسات آقایان هستند)
 • دیگر انواع خیانت که مربوط به خانواده، رابطه دوستی و خیانت های غیر زناشویی و عاطفی می باشد

همانطور که مشاهده می کنید، بیشتر جلسات مربوط به مشاوره خیانت های زناشویی هستند و افراد به دنبال راهی برای رهایی از وضعیت موجود می باشند.

انواع خیانت شامل:

چرا مردم به مشاوره آنلاین خیانت مراجعه می کنند؟ چه خیانت هایی باعث می شود افراد از هم جدا شوند یا رابطه آسیب های جدی ببیند؟

انواع خیانت شامل خیانت عاطفی، خیانت جنسی، خیانت کلامی، خیانت عاطفی- جنسی و یا خیانت مجازی باشد. خیانت جنسی، زمانی اتفاق می افتد که شخص از رابطه فعلی خود راضی نباشد؛ در خانم ها زودتر تمام می شود چون زنان محتاط تر هستند؛ اما در مردان اکثرا ادامه می یابد و حتی به خیانت عاطفی – جنسی نیز ادامه پیدا می کند. خیانت عاطفی، بیشتر در روابط سرد دیده می شود، روابطی که مرد برای احساسات همسر خود ارزش قائل نیست و اهمیت نمی دهد و بالعکس.

خیانت مجازی چیست؟ (نشانه های خیانت در فضای مجازی!)

خیانت مجازی، که در سال های اخیر به علت گسترش ارتباطات اینترنتی افزایش یافته است؛ اغلب ما فکر می کنیم که یک چت کردن و یا درد و دل کردن، یا یک دوست اجتماعی و غریبه خیانت محسوب نمی شود؛ ولی هر کدام از این موارد مصداقی از بی وفایی هستند. ما هر روزه با انواعی از خیانت مواجه می شویم که می تواند موجب فروپاشی بنیان خانواده شود. در قدم اول اگر با مشکلی در زندگی مشترک خود احساس می کنید، بهتر است آن را با همسر خود در میان بگذارید و سعی کنید خودتان و یا با مشورت یک روانشناس خیانت برطرفش کنید. مرکز مشاوره و روانشناسی ویکی روان، با معرفی بهترین مشاوران و روانشناسان خیانت توانسته است به زوج هایی که زندگی آنها دچار دگرگونی شده است؛ کمک کند.

روانشناسی بعد از خیانت؛ بازسازی رابطه پس از خیانت

مشاوره بعد خیانت

درمورد بازسازی رابطه بعد از خیانت، می توان گفت که یکسری از عوامل باعث می شود که رابطه خارج زناشویی شکل بگیرد. زمانی که شکستن تعهد و خیانت در یکی از زوجین شکل گرفت باید بررسی کرد که آیا رابطه زوجین بعد از این مسئله بهبود پیدا می کند یا خیر؟ این موضوع زمانی که شما به دکتر روانشناس خیانت مراجعه می کنید در طول جلسات مشاوره خیانت آنلاین مشخص میشود.

بعد از خیانت همسر چه کنیم؟ پس از اینکه هر کدام از زوجین متوجه شده اند که همسرشان خیانت کرده است باید به مشاوره درمورد خیانت همسر، مراجعه کنند و با کمک او درمان خیانت را طوری پیش ببرند که دیگر چنین مشکلی به وجود نیاید. البته این در صورتی است که فرد خیانت دیده، طرف مقابل را ببخشد که این موضوع هم به جلسه درمانی نیاز دارد.

بررسی برخی از علت های خیانت مردان:

از جمله علل خیانت مردان، از بین رفتن علاقه به همسر و یا هوسرانی است؛ اما زنان نیز به اشتباه و در تلافی خیانت همسرشان به دلیل انتقام جویی خیانت می کنند. و به این ترتیب پایه های زندگی زناشویی هر روز سست تر میشود تا جایی که اگر خودشان فکری به حال زندگی مشترکشان نکنند، کارشان به طلاق و جدایی ختم می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله " نشانه های خیانت همسر چیست؟ " را مطالعه کنید.

مشاوره خیانت همسر چطور برگزار می شود؟

مانند دیگر جلسات مشاوره، مشاوره خیانت همسر به شکل اینترنتی، تلفنی با حضوری انجام می شود. بنابر شرایط مراجعین نوع تشکیل جلسات متفاوت خواهد بود، اما ماهیت آن در تمام حالات یکی می باشد. اگر امکان حضور در دفتر مشاوره را ندارید یا بعد مسافت باعث می شود امکان برگزار جلسه مشاوره خیانت حضوری با مشاور مورد نظرتان را نداشته باشید، برگزار جلسه مشاوره آنلاین خیانت می تواند بهترین گزینه باشد.

1- مشاوره آنلاین خیانت در ویکی روان

مشاوره آنلاین خیانت در سایت ویکی روان توسط مشاورین برجسته کشور انجام می شود. تمام مشاورین دارای مدارک معتبر دانشگاهی بوده و تجربه بالای برگزاری جلسات درمان خیانت را دارند. حتی افرادی که دنبال برگزار مشاوره روانشناسی خارج از ایران هستند می توانند از خدمات مشاوره برای خیانت همسر در سایت ویکی روان استفاده نمایند. 

تمام فارسی زبانان می توانند به صورت صوتی، تصویری و حتی نوشتاری در جلسات مشاوره خیانت خارج از کشور ویکی روان شرکت کنند تا بهترین نتیجه به دست بیاید. یادتان باشد هزینه جلسات مشاوره خیانت خارج از کشور کمی بیشتر از هزینه های مشابه برای ایرانیان داخل است.

2- مشاوره خیانت تلفنی

گاهی شرایط برگزاری مشاوره آنلاین خیانت فراهم نیست! در صورتی که دسترسی به اینترنت پرسرعت برای برگزاری جلسه را ندارید، می توانید مشاوره تلفنی درمان خیانت استفاده کنید. مشاوره خیانت تلفنی از طریق ارتباط امن صوتی که توسط ویکی روان انجام میشود مشاور و متقاضی را به هم متصل می کند. مشاوره تلفنی خیانت در ویکی روان برای افراد داخل ایران امکان پذیر است.

هزینه کمتر ارتباط، راحتی در استفاده و کیفیت بسیار مناسب ارتباط صوتی باعث شده جلسات مشاوره خیانت تلفنی گزینه ای ایده آل برای افراد باشد. هزینه  جلسات مشاوره درمان خیانت تلفنی در ویکی روان با جلسات تصویری تفاوت ندارد.

3- مشاوره خیانت متنی

یکی دیگر از انواع جلسات مشاوره آنلاین خیانت متنی است. اگر امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری را ندارید، مشاوره خیانت متنی بهترین گزینه است.

جلسات مشاوره روانشناسی متنی در ویکی روان بدون نیاز به نصب نرم افزار در سایت برگزار می شوند.

مزایای مشاوره بعد خیانت همسر به صورت تلفنی و اینترنتی:

با دریافت مشاوره خیانت همسر، در طی مصاحبه های جامع و کاملی که از شما و همسرتان به عمل می آید. نقش زن و شوهر در خیانت مشخص میشود. این فرآیند کمک می کند تا امکان بخشش خیانت برایتان فراهم شود، چرا که هیچ انسانی کامل و بدون عیب نیست. در واقع همه افراد در زندگی مرتکب اشتباهاتی میشوند. البته طی کردن این پروسه به زمان نیاز دارد؛ تا بتوانید بار دیگر طعم آرامش را تجربه کنید و با آگاهی کامل و از روی منطق برای آینده خود تصمیم گیری کنید و مشکلات را برطرف کنید.

در برخی از موارد دلیل خیانت کردن، بیماری های روانشناسی فرد مثل اختلال های شخصیت یا اختلالات جنسی است. پس باید در درجه اول در جلسه مشاوره درمان خیانت این مشکلات حل شود و سپس روانشناسی زوجین و مشاوره بعد خیانت همسر آغاز گردد. هر چه جلسات مشاوره خیانت سریع تر آغاز شود از عمیق تر شدن زخم و جراحت روحی ناشی از خیانت همسر، می توانید جلوگیری کنید.

مشاوره درمان خیانت آنلاین و تلفنی کمک میکند از هر جای دنیا که هستید در جلسات شرکت کرده و بدون هیچ بهانه ای روند درمان را شروع کنید. مشاوره بعد خیانت باید سریع و بدون فوت وقت انجام شود تا بهترین نتیجه را به دست بیاورد. یادتان باشد، اگر خیانت دیده اید بیشتر از هر فردی به مشاوره جهت خیانت همسر نیاز دارید چون می تواند زمینه ساز اختلالات روانی بسیار در شما شود!

روند برگزاری مشاوره خیانت چگونه است؟

نحوه برگزاری جلسه مشاوره خیانت به همسر تماما بسته به نوع خیانت و شیوه انجام آن است. اینکه چطور خیانت انجام شده و الان رابطه در چه وضعیتی است تاثیر زیادی بر برگزاری مشاوره برخورد با خیانت دارد.

اما معمولا فرد خیانتکار یا خیانت دیده به تنهایی وارد جلسه می شود و بعد از آن در صورت صلاح دید مشاوره، جلسه به صورت گروهی (3 نفره) برگزار می شود. روند مشاوره انلاین خیانت دقیقا به همین شکل می باشد و تفاوتی در آن دیده نمی شود.

انواع راه های درمان فرد خیانت دیده در رابطه زناشویی:

 • کمک گرفتن از مشاوره متخصص درمان خیانت
 • تمام کردن رابطه با نفر سوم
 • پذیرفتن اشتباهات، اعتراف به خیانت و پاسخگو بودن
 • مواجه شدن با خشم
 • رفتارها و احساسات ناشی از ناامنی
 • زمان دادن به ترمیم رابطه
 • تعهد دادن
 • کار کردن بر روی رابطه
 • پیدا کردن یک سیستم حمایتگر

بعد از خیانت همسر چه کنیم؟

مشاوره انلاین خیانت همسر

بهترین کار در برابر بی وفایی همسر، این است که فرد خیانت دیده با تمرکز و آرامش کامل تمام ابعاد خیانت اتفاق افتاده را از جمله دلایل و شرایطی که این اتفاق افتاده است را بررسی می کند و سپس با چشمانی باز به همراه درایت و آینده نگری درمورد زندگی خود تصمیم گیری می کند. زوجین باید در نظر داشته باشند که برخی از آسیب های ناشی از این مشکل قابل ترمیم است و با کمی مدیریت می توان از فروپاشی زندگی زناشویی جلوگیری کرد. اگر خیانت صورت گرفته است و در همان ابتدای شکل گیری باشد یا ثابت شود که فرد خیانتکار ناخواسته این عمل را انجام داده اند و ارزش بخشیدن را دارد. بهترین کار این است که به فرد فرصت دوباره داده شود و با احتیاط و مراقبت بیشتری به او کمک کنیم.

اگر افراد احساس کنند که در مدیریت کردن مسئله هستند؛ بهترین کار این است که به یک روانشناس باتجربه مراجعه کنید و با بهره مندی از مشاوره بعد خیانت همسر و کسب اطلاعات و آگاهی کامل توسط مشاور از بهترین راهنمایی ها استفاده کنید تا بهتر و راحت تر به هدف خود که بازسازی زندگی زناشویی است برسید.

آیا بخشش بعد از خیانت، کار درستی است؟ مشاوره خیانت همسران چقدر تاثیرگذاری دارد؟

باید توجه داشته باشید که گاهی به هیچ عنوان بدعهدی صورت گرفته نمی تواند افراد عاقل را مجاب کند که یک زندگی مشترک و رابطه زناشویی و مهم تر از آن خانواده ای را که فرزندان در آن حضور دارند را نابود کند. موضوع اعتماد کردن به همسر بعد از خیانت در چنین مواقعی مطرح میشود.

اعتماد کردن به همسر پس از خیانت، می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به طور مثال ممکن است این باشد که باید از آسیب های به وجود آمده از خیانت در رابطه زناشویی در فضایی خارج از شک و تردید همراه با کمی اعتماد رفع شود. در کل اگر فرد خیانت دیده به هر نحوی قصد بخشش فرد خیانتکار را دارد، باید از کینه و شک دوری کند؛ زیرا به نفع هر دوی آنهاست که زندگی را که قصد ادامه دادن آن را دارند از نو بسازند.

اعتماد به همسر بعد از خیانت :

جلب اعتماد همسر بعد از خیانت، یکی از سخت ترین تصمیمات و کارهایی است که همسر خیانت دیده می تواند با آن مواجه شود. ممکن است هنوز هم مهر و محبت سابق در دل او باشد و میل به ادامه ی زندگی با همسر خود در دلش باقی مانده باشد. از سوی دیگر اعتماد کردن به همسر پس از خیانت نمی تواند همراه با تضمین وفاداری او باشد.

به هر حال هر چقدر که اعتماد کردن به شوهر و یا زن بعد از خیانت مشکل و دشوار باشد. گاهی بهترین و منطقی ترین کاری که فرد می تواند در چنین شرایطی انجام دهد، کمک گرفتن از بهترین مشاور است. مشاوره روانشناسی آنلاین ویکی روان، با معرفی بهترین متخصصان و روانشناسان درحوزه مشاوره بعد خیانت توانسته به بسیاری از زوجین کمک کند تا بتوانند بعد از سپری کردن جلسات مشاوره بعد از خیانت همسر عاقلانه ترین تصمیم را برای زندگی مشترک خود بگیرند.

مشاوره خیانت آنلاین چقدر طول می کشد؟

انتظار نداشته باشید با یک یا دوبار شرکت در جلسه مشاوره آنلاین خیانت مشکل برای همیشه حل شود. بارها در ویکی روان گفته ایم که خیانت یک شبه اتفاق نمی افتد. پس باید در جلسات مشاوره بعد از خیانت همسر صبور بوده و به آرامی پیش بروید. عجله فقط می تواند کار را بدتر کند، پس به مشاور خود اطمینان داشته باشید و مشاوره تخصصی خیانت را قدم به قدم پیش ببرید.

هزینه مشاوره تخصصی خیانت چقدر است؟

به طور کل میزان تحصیلات مشاورین و میزان تجربه آنها هزینه مشاوره در مورد خیانت شوهر را تعیین می کند. هزینه ها را میتوانید بعد از انتخاب مشاورتان در همین صفحه و بعد در صفحه ایشان در ویکی روان مشاهده نمائید. برای عزیزانی که تمایل به مشاوره روانشناسی خارج از کشور هستند، امکان پرداخت ارزی هزینه جلسات مهیا می باشد. 

سوالات مشاوره خیانت چیست؟

نباید نگران مواردی مانند سوالات مشاوره خیانت باشید. هدف اصلی خارج شدن از وضعیت فعلی است و اطمینان به روانشناس خیانت مهم ترین کاری است که باید انجام دهید. در پاسخ به سوال مشاوره خیانت چگونه است باید بگوییم، جلسه با سوالاتی که مشاور از طرفین می پرسند شروع می شود و با توضیحات مراجعین ادامه پیدا می کند.

یک جلسه مشاوره روانشناسی خیانت تماما تعاملی است، فکر نکنید باید با عشقتان در جلسه دعوا کنید یا تمام اتفاقاتی که منجر به این اشتباه شده را دوباره بازگویی کنید! مشاوره برای خیانت یک روند درمانی است، یعنی با هدف بهبود شرایط فعلی و امکان سنجی بازگشت به رابطه سالم جلسه برگزار می شود. در غیر اینصورت بهترین مشاوره خیانت هم کاری برایتان نمی تواند انجام دهد.

انتخاب بهترین دکتر روانشناس خیانت

حالا که تصمیم دارید تغییری اساسی در وضعیت فعلی ایجاد کنید، می توانید در همین صفحه ویکی روان بهترین دکتر روانشناس خیانت را انتخاب کنید و در صفحه ایشان از بین تاریخ و زمان های تعریف شده جلسه خریداری نمائید.

برای انتخاب مشاور روانشناس متخصص خیانت باید به این دقت کنید که با روانشناسان مرد احساس راحتی بیشتری دارید تا مشاورین خانم. چون مهم ترین موضوع این است که با فراغ خاطر تمام موضوعات را برای مشاور شرح داده و چیزی را از ایشان پنهان نکنید. دوست عزیز، مشاوره خیانت زن به شوهر با برعکس با هدف درمان برگزار می شود، پس در انتخاب مشاور دقت کنید.

مشاوره آنلاین خیانت همسر، در کلینیک روانشناسی و مشاوره ویکی روان

خیانت، مسئله ای نیست که یک روزه اتفاق بیفتد، ممکن است شناختن و دیدن نشانه های آن برای خود زوجین به علت بودنشان در رابطه زناشویی آسان نیست. اگر در موقعیتی هستید که دچار شک و گمان شده اید و تغییرات در رفتار همسرتان برای شما قابل پذیرش نیست یا نشانه های خیانت همسر را در او می بینید، می توانید از بهترین مشاوران خیانت در مرکز مشاوره روانشناسی ویکی روان کمک بگیرید و شیرینی اعتماد را به زندگی خود بازگردانید.

مشاوره آنلاین خیانت، یکی از بهترین خدمات سایت روانشناسی آنلاین ویکی روان است که با کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی در زمینه خیانت همسر به شما می باشد. شاید بعد از تجربه کردن چنین شرایطی برایتان سخت باشد که به صورت حضوری با یک فرد درمورد بی وفایی و عهد شکنی همسرتان صحبت کنید. اما مشاوره خیانت همسر تلفنی و اینترنتی در کلینیک روان درمانی ویکی روان این امکان را برایتان فراهم کرده است تا با پاسخگویی به سوالات در مورد خیانت همسر بتوانید به راحتی نگرانی ها و مشکلات خود را با یک مشاور روانشناس خیانت در میان بگذارید و بهترین راهکار را دریافت کنید.

منبع : mightymarriages.org، onlyyouforever.com، mtlawleycounselling.com.au

سوالات متداول

جلسات مشاوره تلفنی ویکی روان از طریق یک ارتباط تلفنی امن بین مشاور و مراجع بدون هزینه مکالمه تلفنی برگزار می‌شود.

جلسات مشاوره تلفنی ویکی روان از طریق یک ارتباط تلفنی امن بین مشاور و مراجع بدون هزینه مکالمه تلفنی برگزار می‌شود.