رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
انتخاب نوع پذیرش
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 44808 تجربه : 10 سال

زهرا جعفری  روانشناس و درمانگر هستم دارای پروانه اشتغال (به شماره ۱۴۳۵۷۴۸) و عضو رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران، عضو انجمن روانشناسی آمریکا (APA) و عضو تیم مشاوره تلفنی و آنلاین سایت ویکی روان برای تمام فارسی زبانان از سراسر دنیا.

تحصیلات زهرا جعفری مشاور روانشناس ویکی روان

در مقطع کارشناسی بالینی  خواندم در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی و بعد از فارغ التحصیلی به ارائه خدمات روان درمانی مشغول هستم.

سابقه علمی زهرا جعفری

دوره های تخصص  من علاوه بر تحصیلات دانشگاهی شامل موارد زیر هستند تا در موضوعات متنوع با بالاترین کیفیت خدمات روان درمانی ارائه دهم:

  • دوره درمان شناختی رفتاری (CBT
  • دوره طرحواره درمانی (ST)  
  • دوره درمان هیجان مدار (EFT)
  • دوره تربیت مربی مهارت های ازدواج (قبل، بعد و حین ازدواج)
  • دوره زوج درمانی
  • دوره (Mmt)

در چه موضوعاتی از زهرا جعفری مشاوره روانشناسی بگیریم؟

در زمینه مشاوره خانواده آنلاین، مشاوره افسردگی، زوج درمانی و مشاوره ازدواج، مشاوره پیش از ازدواج ،مشاوره کودک و نوجوان، اختلالات فردی، درمان تخصصی وسواس، مشاوره اختلالات اضطرابی ،کنترل خشم ،مشاوره ترک اعتیاد و مشاوره درمان شکست عشقی میتوانید با زهرا جعفری در ویکی روان جلسه مشاوره روانشناسی تلفنی، تصویری و متنی رزرو نمائید.

من زهرا جعفری راهنماگر شما هستم

بیشتر از زهرا جعفری بدانیم

مشاوره روانشناسی تلفنی ویکی روان با زهرا جعفری و دیگران مشاورین با یک تماس امن بین مشاور و مراجع که توسط سایت ایجاد میشود برگزار میشود.

جلسات مشاوره روانشناسی آنلاین ویکی روان با زهرا جعفری و دیگر مشاورین بدون نیاز به نصب نرم افزار جانبی و در سایت برگزار میشود.

میتوانید از سراسر جهان با پرداخت ارزی در سایت (پی پال، مستر و ویزا کارت) با زهرا جعفری مشاوره آنلاین در ویکی روان برگزار کنید.

تمام مشاورین روانشناس ویکی روان دارای حداقل مدرک کارشناسی ارشد، شماره عضویت در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران بوده و پروانه تخصص اشتغال به کار دارند.

میتوانید در همین صفحه هزینه جلسات زهرا جعفری روانشناس ویکی روان را مشاهده کنید. 60 دقیقه 240.000 تومان، 30 دقیقه 120.000 تومان و 15 دقیقه 60.000. هزینه جلسات زهرا جعفری برای خارج کشور بیشتر است.

در صفحه مشاور مورد نظرتان نوع جلسه را انتخاب کرده، از بین تاریخ و زمان های تعیین شده یک گزینه را انتخاب و در صفحه صورتحساب هزینه جلسات را پرداخت نمائید. در صورت تمایل میتوانید با پیم پشتیبانی سایت برای رزرو دستی جلسات در ارتباط باشید.
زهره نصیری

یکی از بهترین ها هستن دکتر زهرا جعفری مشاوره تلفنی داشتم در ویکی روان و خوب بود ممنون از پشتیبانی خوب سایت

ویکی روان

ممنون از همراهی شما با سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان

مرتضوی

مشاوره خانواده داشتن با دکتر جعفری تلفنی و با کیفیت انجام شد

محمود اصلانی

به نظرم دکتر زهرا جعفری روانشناس فوق العاده ای هستن. جهت فکری منو تغییر داد و الان دیدم نسبت به وظایفم به عنوان مرد در زندگی مشترک خیلی تغییر کرده. سختم بود از یک خانم مشاوره بگیرم اما دکتر زهرا جعفری مشاور خبره و کارکشته ای هستن

اردشیر

مسلط دلسوز کار درست اینا چیزایی بود که از دکتر زهرا جعفری تو ذهنم مونده. مشاوره تلفنی فردی داشتم1

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای