رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
انتخاب نوع پذیرش
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 34671 تجربه : 17 سال

آشنایی با نسرین دشتبانیان روانشناس و مشاور ویکی روان

سلام عزيزان نسرین دشتبانیان هستم كارشناس ارشد روانشناسي عمومی از دانشگاه تهران مركزی، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره به شماره 34671، عضو تیم مشاوره غیرحضوری سایت ویکی روان

سابقه کاری و علمی تسرین دشتبانیان

خانم دکتر نسرین دشتبانیان روانشناس باتجربه با بیش از 17 سال تجربه ارائه خدمات مشاوره و روان درمانی کودک و نوجوان را هستند و مسلط به روشهای درمانی در زمينه كودک و نوجوان، تشخيص با نقاشی و بازی درمانی هستند.

همچنین سابقه سالها تدريس و كار با كودكان دچار اختلال و صرع را دارند.  اگر تشخيص زود هنگام داشته باشند ميتوان تا قبل از ٧ سالگی، لجبازی، وسواس و دلايل خودارضايی در نوجوانان را درمان  نمود.

موضوع مشاوره با نسرین دشتبانیان روانشناس ویکی روان

در زمینه های

  • حل مشکلات زناشويی و خيانت
  • مشکلات عاطفی در روابط
  •  سبک كودک پروری 
  • استرس، تشویش ذهنی و اضطراب
  • مشاوره کودک و نوجوان
  • مشاوره قبل و بعد ازدواج
  • اختلالات سکسولوژی و دلزدگی از  رابطه جنسی
  • غلبه بر افسردگی و احساس ناخوشایند

می توانید با نسرین دشتبانیان مشاوره غیرحضوری در ویکی روان بردارید.

 گاهی يک راه حل ساده از طريق مشورت با مشاور روانشناس ميتواند مشکلات بزرگ را حل نمايد يا از آن جلوگيری كند، پيشگيری ساده تر از درمان است.

زندگی زيباست اگر ديد درستی به آن داشته باشيم

بیشتر از نسرين دشتبانيان بدانیم

نسرین دشتبانیان تجربه کاری بسیار بالا، تخصص مرتبط و رضایت بالای مراجعین را دارند. به همین خاطر از بهترین مشاورین روانشناس در حیطه تخصص خود هستند.

جلسات مشاوره روانشناسی تلفنی ویکی روان از طریق ارتباط امن تلفنی بین مشاور و مراجع توسط سایت انجام می‌شود.

جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی ویکی روان در سایت بدون نیاز به نصب نرم افزار جانبی انجام می‌شود. لینک ورود به جلسه بعد از خرید در پروفایلتان قرار می‌گیرد.

خانم نسرین دشتبانیان مانند دیگر مشاورین ویکی روان دارای تحصیلات دانشگاهی مرتبط و شماره عضویت در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران هستند.

اگر زمان مورد نظرتان موجود نیست، می‌توانید با تیم پشتیبان ویکی روان برای تعریف زمان اختصاصی در ارتباط باشید.

به غیر از هزینه جلسه با نسرین دشتبانیان، هزینه مکالمه تلفنی در ویکی روان حساب نمی‌شود.

تمام جلسات در ویکی روان به صورت غیرحضوری (آنلاین، تلفنی و متنی) برگزار می‌شوند.
بهنوش مرادی

باسلام وعرض ادب فراوان خدمت شما خانم دکتر بزرگوار💐🌺/ بابت مطالب بسیارعالی وکاربردیتون وهمچنین مشاوره های متنی ازشما بسیار سپاسگزاریم وخداوند منان را موفقیتی روز افزون برای حضرتعالی مسئلت می نمائیم🤲 بهترین روانشناس🙏👌💐💐💐💐

نسرين دشتبانيان

ممنون از حضورتان

ابراهیمی م

سلام خانم دکتربسیارعزیزوگرانقدر/ دررابطه بامسئله (تفاوت) درتصویری که فرمودیدنظری داشتم،این تفاوت حاوی پرازمفهوم وراهکارهای جالبه که بستگی به نوع نگرش فکری مخاطب داره ،مثلا من معنی (این تفاوت) رو ازیک عروس دریایی (سمّی) به یک چتر(نجات)رویایی تفسیرکردم که میتونه ازیک آدم بد،فرصت بدویایک پیامدبد،یک راهکاروفرصت خوبی ساخت وبه بهترین شکل یک موقعیت بسیاربحرانی رو به یک موقعیت عالی تبدیل کرد،ویا آنچه را که همیشه منفی گروعاری ازهرسودی ببینیم میتونه (ناجی) مادرموقعیت موردبحثمون باشه، ویا به این مفهوم هم میتونه دیده بشه که نباید درباره آنچه ببینیم زود قضاوت کنیم،البته ازیک زاویه ای هم میشه برای دیدن چگونگی نوعیّت وکمیّت این تفاوت (نگرشی )در ذهن مخاطب تلقی کردویا به مفهومی ساده ترهم میشه تشبیه کرد که بلندپروازی ،نوع نگرش متفاوت ومثبت گرایی میتونه موجب راه نجات فردوهمزمان ترقی فرد بشه.

مصطفی جوان

خانم دشتبانیان روانشناس و مشاور فوق العاده ای هستند. مدت زیادیه ازشون کمک میگیرم و حالم خیلی بهتره.

فرهاد کمالی

من برای مشکلات خانوادگیم از نسرین دشتبانیان مشاوره گرفتم. تخصص بالایی دارن تجربشون مناسبه و دید خوبی به مسائل دارن. اما مهمترین ویژگی دکتر دشتبانیان اینه که فراجنسیتی فکر میکنن و همین کمک کرد وضعیت من و بهتر درک کنن و قضاوت در کار نباشه. مشاوره تلفنی

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای