رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
انتخاب نوع پذیرش
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 34671 تجربه : 17 سال

آشنایی با نسرین دشتبانیان روانشناس و مشاور ویکی روان

سلام عزيزان نسرین دشتبانیان هستم كارشناس ارشد روانشناسی عمومی از دانشگاه تهران مركزی، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره به شماره 34671، دارای پروانه اشتغال از سازمان نظام روانشناسی به شماره  1340666 و  عضو تیم مشاوره روانشناسی غیرحضوری سایت ویکی روان.

سابقه کاری و علمی نسرین دشتبانیان

خانم دکتر نسرین دشتبانیان روانشناس با  بیش از 17 سال تجربه ارائه خدمات مشاوره و روان درمانی کودک و نوجوان و مسلط به روشهای درمانی در زمينه كودک و نوجوان، تشخيص با نقاشی و بازی درمانی از بهترین مشاورین ویکی روان در زمینه کودک و نوجوان هستند.

همچنین خانم نسرین دشتبانیان سابقه سالها تدريس و كار با كودكان دچار اختلال و صرع را دارند.  اگر تشخيص زود هنگام داشته باشند مي‌توان تا قبل از ٧ سالگی، لجبازی، وسواس و دلايل خودارضايی در نوجوانان را درمان  نمود.

البته به غیر از مشاوره کودک، نسرین دشتبانیان با گذراندن دوره های تخصصی در زمینه درمان های بالینی و مشاوره فردی و روابط زوج به روانشناسی خبره تبدیل شده اند.

موضوعات مشاوره با نسرین دشتبانیان روانشناس ویکی روان

در زمینه های

  • حل مشکلات زناشويی و خيانت
  • مشکلات عاطفی در روابط
  •  سبک كودک پروری 
  • استرس، تشویش ذهنی و اضطراب
  • مشاوره کودک و نوجوان از تخصص های اصلی نسرین دشتبانیان است
  • مشاوره قبل و بعد ازدواج
  • اختلالات سکسولوژی و دلزدگی از  رابطه جنسی
  • غلبه بر افسردگی و احساس ناخوشایند

می‌توانید با نسرین دشتبانیان مشاوره غیرحضوری در ویکی روان رزرو کنید.

رزرو جلسه مشاوره با نسرین دشتبانیان روانشناس ویکی روان

 گاهی يک راه حل ساده از طريق مشورت با مشاور روانشناس می‌تواند مشکلات بزرگ را حل نمايد يا از آن جلوگيری كند، پيشگيری ساده تر از درمان است.

شما دوست گرامی می‌توانید از سراسر ایران و جهان با نسرین دشتبانیان مشاوره روانشناسی آنلاین و تلفنی رزرو نمائید. همچنین در ویکی روان مشاوره روانشناسی خارج از کشور با پرداخت ارزی امکان پذیر است.

زندگی زيباست اگر ديد درستی به آن داشته باشيم

بیشتر از نسرین دشتبانیان بدانیم

نسرین دشتبانیان تجربه کاری بسیار بالا، تخصص مرتبط و رضایت بالای مراجعین را دارند. به همین خاطر از بهترین مشاورین روانشناس در حیطه تخصص خود هستند.

جلسات مشاوره روانشناسی تلفنی ویکی روان از طریق ارتباط امن تلفنی بین مشاور و مراجع توسط سایت انجام می‌شود.

جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی ویکی روان در سایت بدون نیاز به نصب نرم افزار جانبی انجام می‌شود. لینک ورود به جلسه بعد از خرید در پروفایلتان قرار می‌گیرد.

خانم نسرین دشتبانیان مانند دیگر مشاورین ویکی روان دارای تحصیلات دانشگاهی مرتبط و شماره عضویت در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران هستند.

اگر زمان مورد نظرتان موجود نیست، می‌توانید با تیم پشتیبان ویکی روان برای تعریف زمان اختصاصی در ارتباط باشید.

به غیر از هزینه جلسه با نسرین دشتبانیان، هزینه مکالمه تلفنی در ویکی روان حساب نمی‌شود.

تمام جلسات در ویکی روان به صورت غیرحضوری (آنلاین، تلفنی و متنی) برگزار می‌شوند.
بهنوش مرادی

باسلام وعرض ادب فراوان خدمت شما خانم دکتر بزرگوار💐🌺/ بابت مطالب بسیارعالی وکاربردیتون وهمچنین مشاوره های متنی ازشما بسیار سپاسگزاریم وخداوند منان را موفقیتی روز افزون برای حضرتعالی مسئلت می نمائیم🤲 بهترین روانشناس🙏👌💐💐💐💐

نسرین دشتبانیان

ممنون از حضورتان

ابراهیمی م

سلام خانم دکتربسیارعزیزوگرانقدر/ دررابطه بامسئله (تفاوت) درتصویری که فرمودیدنظری داشتم،این تفاوت حاوی پرازمفهوم وراهکارهای جالبه که بستگی به نوع نگرش فکری مخاطب داره ،مثلا من معنی (این تفاوت) رو ازیک عروس دریایی (سمّی) به یک چتر(نجات)رویایی تفسیرکردم که میتونه ازیک آدم بد،فرصت بدویایک پیامدبد،یک راهکاروفرصت خوبی ساخت وبه بهترین شکل یک موقعیت بسیاربحرانی رو به یک موقعیت عالی تبدیل کرد،ویا آنچه را که همیشه منفی گروعاری ازهرسودی ببینیم میتونه (ناجی) مادرموقعیت موردبحثمون باشه، ویا به این مفهوم هم میتونه دیده بشه که نباید درباره آنچه ببینیم زود قضاوت کنیم،البته ازیک زاویه ای هم میشه برای دیدن چگونگی نوعیّت وکمیّت این تفاوت (نگرشی )در ذهن مخاطب تلقی کردویا به مفهومی ساده ترهم میشه تشبیه کرد که بلندپروازی ،نوع نگرش متفاوت ومثبت گرایی میتونه موجب راه نجات فردوهمزمان ترقی فرد بشه.

مصطفی جوان

خانم دشتبانیان روانشناس و مشاور فوق العاده ای هستند. مدت زیادیه ازشون کمک میگیرم و حالم خیلی بهتره.

فرهاد کمالی

من برای مشکلات خانوادگیم از نسرین دشتبانیان مشاوره گرفتم. تخصص بالایی دارن تجربشون مناسبه و دید خوبی به مسائل دارن. اما مهمترین ویژگی دکتر دشتبانیان اینه که فراجنسیتی فکر میکنن و همین کمک کرد وضعیت من و بهتر درک کنن و قضاوت در کار نباشه. مشاوره تلفنی

خیری

خانم نسرین دشتبانیان از بهترین روانشناسایی هستن که مشاوره داشتم باهاشون. برای مشاوره کودک در ویکی روان دنبال روانشناس خوب بودم که با خانم دشتبانیان آشنا شدم و دو جلسه تلفنی داشتم.

مصطفوی بهنام

خانم دکتر نسرین دشتبانیان مشاور خیلی خوبی هستند و برای مشکلات ریشه دار خانوادگی در ویکی روان ازشون کمک گرفتم. خدا خیرشون بده

Parasto

خیلی خیلی مشاور فوق العاده ای هستن خانم نسرین دشتبانیان. استفاده کردم و رضایت دارم

مصطفی شاد

مشاور بسیار کاربلد و ماهری هستند خانم دشتبانیان پیشنهاد میشن حتما

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای