رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

راهنمای ویدئویی استفاده از بخش مشاوره آنلاین ویکی روان

در این بخش به آموزش نحوه خرید جلسه در سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان می پردازیم. تمام بخش ها دارای فیلم آموزشی هستند و  می توانید مشاهده کنید. برای طرح سوال  از طریق چت پشتیبانی آنلاین سایت استفاده کنید.

موضوعاتی که در این مطب به آنها پرداخته می شود: 

  1. آشنایی با بخش مشاوره ویکی روان
  2. چطور مشاور مناسب پیدا کنم؟
  3. چطور جلسه خریداری کنم؟
  4. نحوه شرکت در جلسات مشاوره ویکی روان

 

1- آشنایی با بخش مشاوره ویکی روان

در این ویدئو، با نحوه کارکرد بخش مشاوره آنلاین سایت ویکی روان آشنا می شوید. اگر با ویکی روان آشنایی ندارید حتما این ویدئو را تماشا کنید

توضیحات تکمیلی: ویکی روان سایت مشاوره روانشناسی غیرحضوری از سراسر دنیا برای تمام فارسی زبانان است. می توانید در ویکی روان مشاوره روانشناسی آنلاین تلفنی و متنی با متخصص مورد نظرتان تهیه کنید.

2- چطور مشاور مناسبم را  پیدا کنم؟؟؟

با چند کلیک ساده مشاور مناسب تان را انتخاب کنید

توضیحات تکمیلی: ابتدا از صفحه تخصص ها موضوع مشاوره را انتخاب کنید. سپس از بین لیست مشاورین روانشناس  وارد صفحه اختصاصی مشاور مورد نظرتان شوید. سپس از بین تاریخ و ساعت هایی که ایشان تعریف کرده اند یک مورد را انتخاب و هزینه جلسه را آنلاین پرداخت کنید. (برای انتخاب مشاور می توانید از پشتیبانی آنلاین سایت کمک بگیرید)

3- چطور جلسه مشاوره خریداری کنم؟

توضیحات تکمیلی: خرید جلسه مشاوره روانشناسی از ویکی روان بسیار ساده و در چند مرحله انجام می گیرد. بعد از انتخاب مشاور، تاریخ و ساعت جلسه (یا درخواست مشاوره آنی) به صفحه صورتحساب هدایت می شوید تا هزینه جلسه را ریالی یا ارزی پرداخت نمائید)

4- نحوه شرکت در جلسات مشاوره ویکی روان

پیشنهاد می کنیم حتما پیش از ورود به جلسه مشاوره اینترنتی در ویکی روان، این ویدئو را مشاهده کنید تا هیچ نقطه مبهمی در ذهنتان باقی نماند.

توضیحات تکمیلی: لینک ورود به اتاق جلسه در مشاوره های تصویری و متنی، 15 دقیقه قبل از شروع در پروفایلتان قرار می گیرد. برای شرکت در جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی ویکی روان نیاز به نصب نرم افزار جانبی ندارید و جلسات در سایت برگزار می شوند.  مشاوره تلفنی روانشناسی ویکی روان از طریق یک تماس امن بین مشاور و مراجع توسط سایت برگزار می شود. یعنی در زمان مقرر با مشاره تلفنی ثبت شده کاربر در سایت تماس گرفته می شود.

اگر در انتخاب مشاور یا موضوع جلسه نیاز به راهنمایی دارید، از چت پشتیبانی یا مشخصات درج شده در صفحه ارتباط با ما استفاده کنید.

برای ثبت نام در ویکی روان کلیک کنید