رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
انتخاب نوع پذیرش
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 20512 تجربه : 7 سال

آشنایی با دکتر پردیس میرمعینی روانشناس ویکی روان

درود، من پردیس میرمعینی دکتری روانشناسی سلامت هستم. عضو رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران به شماره 20512، دارای پروانه اشتغال به شماره 1358337 و عضو تیم مشاوره روانشناسی آنلاین و تلفنی سایت ویکی روان می باشم.

تحصیلات دکتر پردیس میرمعینی

بعد از دریافت مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی تصمیم گرفتم با تحصیل در رشته روانشناسی سلامت و شناخت و دانش درباره بیماری های مزمن جسمی  به مراجعینم در ارتقا سلامت جسمی و روانی توأمان کمک کنم. همانطور که اشاره شد عضو رسمی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران هستم و پروانه فعالیتم را از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره دریافت کرده ام. و بیش از 7 سال تجربه ارائه خدمات روان درمانی و مشاوره حضوری و غیرحضوری دارم.

در چه زمینه ای با دکتر پردیس میرمعینی مشاوره برداریم؟

با تسلط به زبان های آلمانی و انگلیسی جدید ترین پژوهش ها و مطالب علمی روز را در جلسه های تراپی استفاده می کنم و از زمان کارشناسی ارشد تا دکتری تمرکز درمان و مهارت افزایی من در زمینه درمان افسردگی، استرس،  اضطراب مشکلات مشکلات عاطفی ،هیجانی و تاب آوری بوده و با گذراندن دوره های روابط بین فردی، از مشاوره پیش از ازدواج، زوج درمانی با رویکرد های شناختی رفتاری و طرحواره خیانت و طلاق در این زمینه ها به ارائه خدمات و کسب تجربه مشغول بوده ام.

سوابق علمی و دیگر تخصص های دکتر پردیس میرمعینی روانشناس و مشاور غیرحضوری

کارگاه های مختلفی برای استرس و هوش هیجانی، بهداشت روان، مهارت های بین فردی، کنترل نگرانی و تاب آوری برای گروه های بیماران خاص و مدیران برگزار کرده ام.
دوره هایی که برای افزایش کیفیت و رضایت مراجعین از جلسات مشاوره گذرانده ام به شرح ذیل می باشند:

  • دوره درمان شناختی رفتاری (CBT) 
  • دوره طرحواره درمانی  پیشرفته (ST)  
  • دوره درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT
  • دوره درمان متمرکز بر شفقت (CFT)
  • دوره مداخله در روابط فرازناشویی و خیانت و مشاوره طلاق
  • دوره مشاوره پیش از ازدواج 
  • دوره های زوج درمانی با رویکرد شناختی رفتاری و همچنین طرحواره
  • دوره سنجش روانی با آزمونهای NEO ،MCMI ،MMPI

رزرو وقت مشاوره روانشناسی با دکتر پردیس میرمعینی در ویکی روان

برای تهیه وقت مشاوره با خانم دکتر پردیس میرمعینی می توانید از همین صفحه اقدام کرده و بعد از انتخاب نوع پذیرش، تاریخ و ساعت مورد نظرتان را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید.

شما دوست گرامی می توانید از سراسر دنیا  با دکتر پردیس میرمعینی مشاوره آنلاین، تلفنی و متنی در ویکی روان برگزار نمائید.

بیشتر از پردیس میرمعینی بدانیم

مشاوره روانشناسی تلفنی در ویکی روان به وسیله یک تماس تلفنی امن بین مشاوره و مراجع توسط سایت انجام می‌شود. هزینه مکالمه تلفنی برای مراجعین 0 است.

مشاوره روانشناسی خارج از کشور ویکی روان به صورت آنلاین انجام می‌شود. کافیست در صفحه صورتحساب گزینه پرداخت ارزی را انتخاب کنید.

تجربه کاری بالا، تحصیلات مرتبط و تنوع تخصص در کنار رضایتمندی مراجعین دکتر میرمعینی را به مشاور روانشناس خبره و قابل اعتماد تبدیل کرده است.
محمد

من از قبل از کرونا با خانم دکتر آشنا شدم به خاطر مشکل طرحواره که زندگی من را فلج کرده بود، خیلی خوب به من کمک کردند و من از جلسات مشاوره ایشان بسیار استفاده کردم . حالا هم هر از گاهی که به مشکلی برمی خورم همچنان از راهنمایی ایشان استفاده می کنم و به شدت توصیه می کنم.

پردیس میرمعینی

قطعا شما لایق بهترین حال و بالاترین سطح از صلح با خودتان و جهان هستید بهترین ها را برایتان آرزو می کنم

شمیم

از وقتی مهاجرت کردم مسائل خاصی برام پیش اومد که اکثرا ناخواسته بودن.خوشحالم که دکتر میرمعینی را پیدا کردم و با ایشان جلسات مشاوره دارم . صرف صحبت کردن با ایشون خیلی آرامش خاطر به من داده و مشتاقانه انگیزه درمان دارم.

پردیس میرمعینی

پیگیری شما برای داشتن حال خوب قطعا بهترین یاری دهنده در جلسات هست

محسن

خانم میرمعینی با ۱ جلسه صحبت دیدگاه و زمین بازی رو کاملا برام عوض کرد و از این بابت واقن خوشحالم و بسیاری درگیری ها و سوالات ذهنیم با همین ۱ جلسه از بین رفتند و قطعا در آینده هم اگ ب مشکلی بخورم از ایشون استفاده میکنم، کما اینکه ایشون رو ب دوستانم هم پیشنهاد دادم

پردیس میرمعینی

بهترین ها را در پیوستار زندگی برای شما آرزومندم

Pedii

دکتر میرمعینی اینقدر با کارشون مسلط هستن که 2 نفر دیگه و به ایشون معرفی کردم. روان درمانی من با دکتر میرمعینی تلفنی در ویکی روان انجام شد

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای