رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
انتخاب نوع پذیرش
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 37594 تجربه : 10 سال

آشنایی با سارا مددزاده روانشناس و مشاور ویکی روان

سلام، من سارا مددزاده روانشناس، عضو سازمان نظام روانشناسی ايران با شماره عضویت 37594، دارای پروانه تخصصی اشتغال  از سازمان نظام روانشناسی با شماره 7101 و عضو تیم مشاوره روانشناسی ویکی روان هستم.

سابقه علمی و کاری سارا مددزاده مشاور روانشناس ویکی روان

سارا مددزاده دارای مدرک کارشناسی مشاوره و راهنمایی و کارشناسی ارشد مشاوره خانواده، عضو انجمن مشاوران ایران، عضو انجمن روانشناسان آمریکا (APA)  هستند.

سارا مددزاده علاوه بر تحصیلات دانشگاهی، بمنظور افزایش مهارت های روان درمانی و مشاوره در کارگاه های و کلاس های تخصصی شرکت کرده است و از رویکردهای هیجان مدار (درمان متمرکز بر هیجان - EFT) و سیستمی در جلسات مشاوره و روان درمانی استفاده می کند.

سارا مددزاده بیش از 9 سال سابقه ارائه خدمات مشاوره روان درمانی حضوری در کلینیک های روانشناسی و مشاوره غیرحضوری به صورت آنلاین و تلفنی دارند.

سارا مددزاده روانشناس و متخصص درمان های فردی و مسائل مربوط به زوجین و ازدواج است و از سراسر ایران و جهان در ویکی روان مشاوره غیرحضوری برگزار می‌کند.

تسلط بالا به این موضوعات باعث شده جلسات مشاوره روانشناسی سارا مددزاده در ویکی روان طرفداران زیادی از داخل و خارج  ایران داشته باشد.

در چه موضوعاتی با سارا مددزاده مشاوره روانشناسی رزرو کنیم؟

می توانید در موضوعات زیر با سارا مددزاده جلسه مشاوره خریداری کنید:

است.

سارا مددزاده روانشناس موفق با درصد رضایت بالا از جلسات روان درمانی است و مراجعین زیادی از پکیج های چند جلسه ای سارا مددزاده استفاده می کنند.

جلسات مشاوره سارا مددزاده چطور انجام می شوند؟

می توانید در ویکی روان با سارا مددزاده مشاوره آنلاین روانشناسی با استفاده از ارتیاط اینترنتی یا مشاوره تلفنی روانشناسی با استفاده از ارتباط امن تلفنی برگزار کنید.

اگر تمایل به ارتباط تایپی دارید، از مشاوره متنی روانشناسی ویکی روان با سارا مددزاده استفاده کنید. عزیزان خارج از ایران می توانند از مشاوره خارج از کشور با سارا مددزاده به صورت آنلاین استفاده کنند که یکی از جلسات مشاوره تصویری روانشناسی می باشد.

رزرو جلسه مشاوره غیرحضوری با سارا مددزاده در ویکی روان

شما همراه گرامی می توانید از سراسر ایران و جهان با سارا مددزاده  جلسه مشاوره روانشناسی تلفنی، آنلاین و چتی (متنی) خریداری کنید. اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، تیم پشتیبانی ویکی روان در تمام ایام هفته آماده پاسخگویی به سوالات شما است.

تخفیف ویژه جلسات سارا مددزاده 

با خرید پکیج های 5 و 10 جلسه ای از تخفیف ویژه ویکی روان برای مشاوره با سارا مددزاده استفاده کنید. برای استفاده از تخفیف ها بعد از تعیین "نوع پذیرش" جلسه با سارا مددزاده نوع پکیج را انتخا کنید.

بیشتر از سارا مددزاده بدانیم

برای مشاهده هزینه مشاوره با سارا مددزاده از همین صفحه ابتدا نوع پذیرش را انتخاب و در صفحه بعد هزینه ها را مشاهده کنید.

جلسات مشاوره روانشناسی خارج از کشور ویکی روان به صورت آنلاین (صوتی، تصویری و متنی) برگزار میشوند. میتوانید با انتخاب گزینه پرداخت ارزی در صفحه صورتحساب، با سارا مددزاده جلسه مشاوره خارج از کشور برگزار کنید.

یکی از محبوب ترین جلسات سارا مددزاده در ویکی روان به مشاوره زوج درمانی و مشاوره خانواده مربوط میشود.

مشاوره روانشناسی متنی ویکی روان بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری در سایت برگزار می‌شود. لینک ورود به جلسه بعد از خریداری در پروفایلتان قرار می‌گیرد.

جلسات مشاوره روانشناسی تلفنی در ویکی روان بالاترین کیفیت ارتباطی را دارند. مشاوره تلفنی با سارا مددزاده توسط یک ارتباط امن تلفنی توسط سایت ایجاد میشود.

میتوانید در همین صفحه با سارا مددزاده مشاوره تلفنی، آنلاین یا متنی رزرو کرده یا با تیم پشتیبانی ویکی روان در تماس باشید تا نزدیک ترین زمان مشاوره با مددزاده برای شما رزرو شود.

جلسات مشاوره تلفنی روانشناسی در ویکی روان از طریق ارتباط تلفنی امن بین مشاور و مراجع توسط سایت انجام میشود. هزینه مکالمه برای مراجعین حساب نمیشود.

تجربه کاری بالا، تحصیلات مرتبط و رضایت بالای مراجعین سارا مددزاده را به روانشناسی خبره و محبوب تبدیل کرده است.
آرش سیمانی

خیلی خیلی خوب بود ممنون از دکتر مددزاده

سارا مددزاده

موفق باشید

محمدی

مسلط، با دانش و حرفه ای واقعی خیلی راضی بودم

من و من

سالها بود از خودارضایی رنج میبردم. خدا خیرتون بده الان خیلی بهترم

فریبا ...

خوبی دکتر مدددزاده اینه که از این مشاورا نیستن که وقت و هدر بدن خیلی ساده و کاربردی راهکار ارائه میدن تا مشکل آدم حل بشه

سارا مددزاده

ممنون

الهام

من مشکل نسبتا پیچیده ای از نامزدم داشتم که با کمک دکتر مددزاده حل شد. بعضی وقتا نیازه مشاور دیدت به زندگی و تغییر بده و خودت بتونی راه و بری. مرسی ویکی روان

بماند به یادگار

با انرژی با علم مهم تر از همه شنونده خیلی خوبی هست دکتر مددزاده 4 جلسه داشتم با ایشون

امید

اصلا پیشنهاد نمیدم من برای یه موضوعی که مد نظرم بود جهت مشاوره به ایشون تماس تلفنی گرفتم ولی مدام از بحث اصلی من خارج میشدن و انحراف به موضوع میدادن و اصلا به موضوع بنده پرداخته نشد و رو به حاشیه رف از طرفی ایشون خیلی تو صحبت ها میپرن و اجازه کلام کم میدن.

abtiiin

مشاوره متنی 30 دقیقه ای داشتم با سارا مددزاده خوب راهنمایی گرفتم. امیدوارم ویکی روان پکیج 60 دقیقه متنی هم بزاره نمیدونم چرا نمیزاره؟؟؟

رمضانی

مدتیه با دوست دخترم مشکل دارم. قصدمون ازدواجه اما از وقتی خونواده ها خبردار شدن همه چیز ریخته به هم. ظاهرا کنترلی روی شرایط نداریم هیچ کدوم. دکتر مددزاده میتونن در این مورد کمک کنن؟

ویکی روان

سلام، حل مشکلات روابط و مسائلی که فرمودین تخصص اصلی خانم دکتر سارا مدد زاده است.

unknown me

دو جلسه مشاوره تلفنی با سارا مددزاده داشتم. اول فکر کردم بیهوده است اما به مشاوره یا به قول خودشون روان درمانی ایمان آوردم. من فکر میکردم مشاوره یعنی همین حرفای مامان باباها اما اینجوری نیست

طباطبایی ...

دلم نیومد برای خانم سارا مددزاده کامنت نزارم. کارشون خیلی خوبه و از دل مشاوره متنی هم متوجه موضوع من شدن و راه حل خوبی دادن. امیدوارم موفق باشید خانم مددزاده عزیز

آبتین ادهمی

فکر نمیکردم اینقدر تاثیرگذار باشه مشاوره روانشناسی با خانم سارا مددزاده اما خیلی سریع جلسات پیش رفت و حتما ادامه میدم. یک مشاور امروزی با دید باز به مسائل جوانان

بدون نام باشم

مشاوره 15 دقیقه تلفنی داشتم در ویکی روان با خانم سارا مددزاده. پیشنهاد پشتیبانی آنلاین سایت بود و منم خیلی رضایت داشتم.

Sahar banooo

عالی بودن خانم مددزاده مشاوره تلفنی داشتیم ۶۰ دقیقه ای

معصومی

بدون شک خانم مددزاده یکی از بهترین های ویکی روان هستن خیلی عالی بود

mohsen78

خیلی کمک کردن و راضی بودم ممنون از خانم سارا مددزاده و ویکی روان با پشتیبانی عالی

Mani987

خیلی خوب بود

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای