عشق

نحوه ابراز علاقه به مردان چیست؟ (16 تکنیک عالی)

چگونه به یک پسر ابراز علاقه کنیم؟

نحوه ابراز عشق به مردان یکی از سوالات همیشگی خانم ها است چون افراد زیادی در ویکی روان می پرسند بهترین شیوه ابراز علاقه دختر به پسر از نظر روانشناسی چیست؟ یا نحوه ابراز عشق به مرد چطور باید باشد؟ خب راه های زیادی برای ابراز عشق به مردان وجود داره و میشه به راحتی دل آنها را به دست آورد. در جلسات مشاوره عشقی روانشناس توضیحات زیادی برای یافتن پاسخ اختصاصی می دهد، اما در ادامه این مطلب سایت روانشناسی ویکی روان قصد داریم به بهترین راه های ابراز عشق به مردان و آقایان از دید رشته روانشناسی بپردازیم.

شاید بد نباشد پیش از شروع مقاله خصوصیت زن مورد علاقه مردان چیست را هم در ویکی روان مطالعه کنید.

خب دوستان عزیز یادتان باشد در نحوه ابراز علاقه به مردان باید خیلی ظریف و با سیاست رفتار کنید تا رابطه دچار سو تفاهم نشود. پس چند بار مواردی را که در ادامه درباره اینکه چگونه به مردان ابراز علاقه کنیم را مطالعه کنید تا ملکه ذهنتان شود.

راه ابراز عشق به مردان چیست؟ چگونه به مردان ابراز علاقه کنیم؟

عشق افلاطونی

با سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

شاید بعضی از این کارهای ابراز عشق به شوهر که بیان می کنیم برای مردتان جذاب نباشد، پس کمی خلاقیت برای ابراز محبت به مرد خود نشان دهید تا تاثیرگذاری بیشتری هم داشته باشد.

این مطالب بیشتر جنبه ایده دهی دارند و شما باید مسیر خودتان را پیدا کنید. چون هر مردی اخلاق و خواسته های متفاوتی دارد. چون نوع رابطه عاطفی که در  آن حضور دارید شیوه ابراز علاقه به مرد را مشخص می کند.

مشاورین روانشناس مرتبط با این موضوع
صبا مهرپور صبا مهرپور
مشاور روانشناس
از 60,000 هزار تومان
مهناز شاه مرادی مهناز شاه مرادی
دکترای روانشناسی
از 125,000 هزار تومان
کتایون داودی کتایون داودی
مشاور روانشناس
از 77,500 هزار تومان
نیایش مسلمیان نیایش مسلمیان
مشاور روانشناس
از 120,000 هزار تومان
مریم سادات موسی کاظمی مریم سادات موسی کاظمی
مشاور روانشناس
از 87,500 هزار تومان
فرح ناز حیاة غیبی حقیقی فرح ناز حیاة غیبی حقیقی
مشاور روانشناس
از 100,000 هزار تومان
سارا مددزاده سارا مددزاده
مشاور روانشناس
از 75,000 هزار تومان
نیلوفر رستگاری نیلوفر رستگاری
مشاور روانشناس
از 87,500 هزار تومان

چرا ابراز احساسات به پسر و مرد مورد علاقه مهم است؟

قبلا در ویکی روان درباره راز داشتن عشق طولانی مدت و پایدار صحبت کردیم، اما چطور باید به آن دست پیدا کرد؟ یکی از راه های داشتن عشق واقعی این است که زن و مرد به هم ابراز علاقه داشته باشند. این کار باید به شیوه کلامی و عملی انجام شود چون انگیزه مهمی برای ادامه ارتباط سالم است.

پس به عنوان خانم فکر نکنید فقط آقایان باید به خانم ها ابراز علاقه کنند! هر چند قبلا در مورد شیوه ابراز علاقه به عشق به دختر مورد علاقه صحبت کردیم، اما ابراز عشق به مرد مورد علاقه تان کاری است که باید انجام دهید.

۱- اولین راه ابراز عشق به مردان این است که از او تعریف و تمجید کنید

دانستن این نکته که مردان تا چه حد از تعریف و تمجید خوششان می‌آید، ممکن است باعث تعجب شما شود!

البته این در مورد خانم ها هم صادق است اما تعریف کردن صادقانه یک شیوه حرفه ای ابراز عشق به شوهر و مرد مورد علاقتان می باشد. ما در هر رابطه ‌ای، احساس می ‌کنیم که باید توجه یک زن را جلب کنیم و برایشان جذاب باشیم.

بدون در نظر گرفتن این موضوع که تعریف کردن از مردها برای خانم ها چقدر احمقانه است، این یک واقعیت است که بسیاری از مردان آن را تایید می کنند و دوست دارند.

به همین دلیل متوجه شدیم که اغلب وقتی تعریف و تمجید می کنیم، به خصوص زمانی که در مورد کسی باشد، نشانه این است که واقعا به او اهمیت می ‌دهیم.

پس برای ابراز محبت به مرد مورد علاقه تان از او دست و دلبازانه تعریف کنید. اما باید این کار را صادقانه انجام دهید، وگرنه متوجه می شود! بزارید بداند خوبی های او را می بینید و به آنها اهمیت می دهید. این کار حتی مثل گفتن دوستت دارم به مردان برای آنها جذابت دارد.

پس یکی از راه های ابراز علاقه به پسر مورد علاقه تان تعریف کردن های صادقانه شما از اوست. پیشنهاد می کنیم مقاله راه های گفتن دوستت دارم را حتما در ویکی روان مطالعه و اجرا کنید.

۲- برای یادگیری ابراز علاقه زن به مرد، از او سوال کنید و راهنمایی بگیرید

عشق و عاشقی

این نکته اغلب مورد بحث بین مردان و زنان است، زیرا اگر یک زن به مردی درباره مشکلات خود می‌گوید، لزوما به دنبال راه‌ حل نیست (مگر اینکه درخواست کند).

به هر حال، توجه کنید که یک مرد طبق غریزه مردانه سعی می ‌کند به شما کمک کند و به زن گوش می دهد تا در صورت نیاز از او حمایت کند و راه حلی به او ارائه دهد.

با این حال، این نشان دهنده این است که غریزه مرد، حل ‌کننده مشکلات و مسائل است.

این تکنیک زنانه باعث می ‌شود او احساس کند برای شما مفید و مورد نیاز است و آنقدر به شما نزدیک است که از او درخواست کمک کرده اید. به همین دلیل از او بخواهید که شما را راهنمایی کند و مشکل را حل کند که این باعث می شود احساس کند واقعا در زندگی شما تاثیرگذار است.

با اینکه این تکنیک یک راه ابراز علاقه به مرد است اما در استفاده از آن زیاده روی نکنید چون سربار می شوید و خوششان نمی آید. یعنی اصرار زیاد بر انجام این کار باعث می شود نتیجه عکس بگیرید، پس حواس جمع جلو بروید!

مشاوران ویکی روان برای شیوه ابراز عشق به مردان و بهبود روابط عاطفی:

۳- چگونه به پسری ابراز علاقه کنیم؟ : لباسی را بپوشید که می دانید او دوست دارد

عشقم و کجا پیدا کنم

این یک واقعیت جنجالی است که مطمئنم هیچ‌ کس قبلا نشنیده است: مردها موجودات بصری و دیداری هستند. عجیبه!

اما حقیقت این است که مردان به طور خاص به محرک های بصری، به ویژه اگر از طرف زن در زندگی ‌شان باشد، واکنش نشان می‌ دهند.

اما فقط موضوع ظاهر خوب نیست. اگر مردی شما را در لباسی ببیند که او دوست دارد، می ‌داند که شما سعی می‌کنید برای او خوب به نظر برسید و این راهی برای ابراز عشق به مردان است.

صرف‌ نظر از این که شما چه مدتی با هم هستید این راه خوبی برای این است که به او نشان دهید او را به همان اندازه دوست دارید که او دوست دارد.

ابراز محبت به مرد ها از شیوه های بصری راحت ترین کاری است که خانم ها می توانند انجام دهند.

پس یادتان باشد برای ابراز عشق به شوهر باید بتوانید آگاهانه لباس هایی را بپوشید که او دوست دارد، شک نکنید او این رفتارتان را تحلیل می کند و می فهمد به او اهمیت می دهید.

حتی بعضی مواقع وقتی لباس مورد علاقه او را می پوشید، بد نیست از همسرتان بپرسید هنوز این لباس را دوست دارد یا نه؟؟؟

این کار بیش از پیش توجه او را جلب می کند.پیشنهاد ویکی روان به شما: لباس هایی که مردها را تحریک می کنند

۴- برای ابراز عشق به شوهر خود باید کاملا توجه خود را به او معطوف کنید

ابراز عشق به دخترها

البته یادتان باشد این یک راه ابراز علاقه دختر به پسر از نظر روانشناسی است که کمتر در مورد آن صحبت شده است.

نکته مهم این است که می ‌دانیم زنان بهتر از مردان چند کار را همزمان انجام می دهند.

به این معنی که شما می‌ توانید مثلا موبایل تان را چک کنید و به او هم توجه کنید.

وقتی شما به این روش به او توجه می کنید ممکن است کاملا متوجه نشود.

بهترین راه ابراز علاقه به آقایان این است که نشان دهید او کاملا توجه شما را به خود جلب کرده است. حتی این گفته خود آقایان است:

 • آنها می خواهند وقتی در حال صحبت کردن هستند به آنها توجه کنید.
 • می خواهند به لباس پوشیدن آنها توجه کنید
 • می خواهند زحمات آنها را ببینید و قدردان آنها باشید

تمام موارد بالا از راه های ابراز علاقه به پسر یا مرد مورد علاقه تان می باشد که باید در آنها استاد شوید.   🙂

۵- برای ابراز محبت به مرد تان کاری کنید که او بیشتر با شما احساس راحتی کند

غذای عشق

اغلب به مردان گفته می ‌شود که باید فرد قوی باشند، که معمولا به طور غلط ترجمه می‌ شود یا اینکه عاری از احساس باشند.

در حالی که نشان دادن احساسات به قدرت بیشتری نسبت به حفظ آن نیاز دارد، اما ساختارهای اجتماعی اشتباه ما، می‌ توانند این موضوع را بر عکس بیان کنند

این به این معنی است که شخص مورد اطمینان کمی برای مردان وجود دارد که آن‌ ها بتوانند با او واقعا درد دل کنند و در مورد آنچه که آن‌ ها را اذیت کرده، صحبت کنند.

می پرسید چگونه به مردان ابراز علاقه کنیم ؟؟؟ از این تکنیک برای ابراز عشق به مردان استفاده کنید و تاثیر شگرف آن را مشاهده کنید.

بله، بهترین راه ابراز عشق به مردان این است که آنها با شما راحت باشند و بتوانند به شما اطمینان خاطر داشته باشند. در اینصورت آنها قدم به قدم وابسته شما می شوند و دل کندن از شما دشوار می شود. اما چطور اطمینان او را جلب کنم؟

پیشنهاد می کنیم مطلب روش های جلب اطمینان دیگران را حتما در سایت ویکی روان مطالعه کنید.

۶- برای ابراز علاقه به آقایان بهتر است با او مهربان باشید

با اینکه این یک نکته ساده در نحوه ابراز علاقه به مردان است، اما اغلب نادیده گرفته می ‌شود! اگر بدانیم هدف عشق چیست و چطور به بلوغ می رسد، مهربانی کردن برای ابراز علاقه به پسر مورد نظرمان سخت نیست!

برای ابراز عشق به شوهر خود کارهای کوچکی مثل:

 • گرفتن دست او
 • با او قدم زدن
 • سر خود را روی شانه (یا هنگام خوابیدن روی سینه ‌اش ) بگذارید
 • برایش غذا درست کنید
 • از ظاهرش تعریف کنید
 • کار کوچکی برایش انجام دهید که دوست دارد و توجهش را جلب می کند

این کارهای شما باعث می شود احساس کند همیشه همراه شماست و از شما در مقابل آسیب حفاظت می کند، کاری که اکثر مردان خوب باید انجام دهند.

این کارهای ساده تاثیر زیادی در کسب علاقه مردان نسبت به شما دارد. در کل ابراز محبت به مرد کار پیچیده ای نیست فقط باید تبحر کسب کنید.

پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با این موضوع مقاله معنی عشق چیست را در ویکی روان بخوانید.

۷- به او نشان دهید اولویت دارد، هر روز نشان دهید!

جملات عاشقانه برای جذب مردان

همه مشغول زندگی خودمان هستیم و دغدغه های زیاد هم داریم.

دوستان، خانواده، کار و اوضاع روزمره می تواند دیوانه کننده شود. اینکه در تمام مراحل یک مورد بسیار مهم را در مقابل همه این کارها قرار دهید ممکن است غیر واقعی به نظر برسد.

اما در هر جا تا حد امکان او را هم در نظر بگیرید و اجازه ندهید که احساس کند آخرین جعبه ای است که کف اتاق مانده، یا اگر خیلی سرتان شلوغ باشد، او را نمی خواهید.

زمان ارزشمندترین دارایی ماست، چون ما نمی ‌توانیم بعد از این که خرجش کردیم آن را برگردانیم. پس قدر زمانتان با مرد مورد علاقه خود را بدانید.

بنابراین، این مهم ‌ترین هدیه ‌ای است که می ‌توانیم به کسی بدهیم. یک مسیر برای نحوه ابراز عشق به شوهر، گذراندن زمان ارزشمندتان با او است. اما باز هم می گوییم که مدام با او نباشید، نزارید عادی شوید.

برنامه خاصی برای زندگی فردی خود داشته باشید، اما در چیدن این برنامه خودخواهی نکنید و او را رکن اصلی زندگی قرار دهید.

۸- چگونه به پسری ابراز علاقه کنیم ؟ برایش غذای مورد علاقه ‌اش را بپزید

اصلاح سبک غذایی

بهترین راه برای ورود به قلب یک مرد ممکن است از شکم او باشد! شاید کمی عجیب اما واقعی است. در واقع انتظار آقایان از همسرشان این است که بتواند با کیفیت ترین غذاها را برای او آماده کند.

دانستن اینکه او چه غذایی را دوست دارد، بدون اینکه از او سوالی کنید، نشان دهنده این است که شما چقدر او را می شناسید و برایتان اهمیت دارد.

زوج‌ هایی که ما با آنها روبرو می شوم و جزئیات کوچکی در مورد یکدیگر می‌ دانند، شادترین و موفق ترین ازدواج را دارند.

شاید شما آشپز خوبی هستید که شوهرتان هر چیزی که می پزید را دوست دارد. اما در هر صورت از ترفند غذا پختن برای ابراز عشق به مردان حتما استفاده کنید، هر چند آشپزی برایتان سخت است.

یادتان باشد آشپزی کردن کسر شان یک زن نیست بلکه تکنیک فوق العاده برای ابراز محبت به مرد است، مردی که دوستش دارد.

۹- بیشتر مراقب خود باشید

درمان-افسردگی

کاهش استرس، غذای سالم خوردن، آگاه بودن از مزایای ورزش کردن، ترک سیگار و حتی لوس کردن خود ممکن است برای شما خوشایند به نظر برسد، اما راه‌ هایی برای نشان دادن عشق به مردان نیز هستند.

این ارتباط برقرار می‌ شود که من می ‌خواهم یک زندگی طولانی و عالی با شما داشته باشم و هر کاری که لازم باشد را انجام خواهم داد تا شما تجربه غم از دست دادن کسی را نداشته باشید.

وقتی با مردی در ارتباط هستید و هر نوع عشقی را تجربه می کنید حتما از این تکنیک استفاده کنید تا ببیند شما هم انسانی ارزشمند هستید.

وقتی دقت زیادی به زندگی فردی خود داشته باشید بعنی به خوبی راه های ابراز علاقه به پسر یا مرد مورد علاقتان را درک کرده اید. چون هر مردی بهترین نسخه زن مورد علاقه اش را می خواهد و خوشحال می شود وقتی شما این احساس را درک می کنید.

۱۰- او را تشویق کنید که برای خود زمان بگذارد

گاهی اوقات، پیشنهاد کنید که او برای رسیدن به آرامش بیشتر، یک روز را با دوستانش بگذاراند، بازی ‌های ویدیویی کند، روی ماشین کار کند، یا حتی فقط بخوابد.

این حمایت شما را نشان می ‌دهد و به او این امکان را می‌ دهد که آنچه را که نیاز دارد انجام دهد تا احساس بهتری داشته باشد

پس یک راه حقیقی برای ابراز عشق به مردان این است که خودتان را جای آنها بزارید و حتی کمی از آنها فاصله بگیرد.

اما مانند هر روش دیگری که در ابراز محبت به مرد که در سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان توضیح دادیم نباید در این مورد هم زیاده روی شود.

۱۱- همیشه از او به خاطر چیزهای کوچک تشکر کنید

سندروم کوشینگ

خانم های زیادی در ویکی روان از ما سوال می کنند چگونه به شوهرمان ابراز علاقه کنیم در صورتی که هیچ ارتباط مثبتی با او ندارد.

یک مرد خوب همیشه حاضر است کارهای کوچکی را برای شما انجام دهد. فرقی نمی‌کند که نسخه شما را از داروخانه بگیرد یا زباله‌ ها را بیرون ببرد، اینها برخی از راه‌ هایی هستند که او عشق خود را به شما نشان می ‌دهد.

ابراز قدردانی به مردی که این کارها را انجام می‌ دهد، چیزی است که بارها در مقالات سایت ویکی روان بیان شده چون نکته مهمی است که باید به آن اشاره کرد.

یکی از ارزشمندترین چیزهایی که ما به عنوان انسان می‌ شنویم این است: “من از شما قدردانی می‌ کنم

در جامعه ‌ای که اغلب مردها تصور می کنند که زن‌ ها به آنها نیاز ندارند، ما واقعا تمایل داریم که احساس کنند که آنها را می خواهیم و یا اینکه به آنها نیاز داریم، البته واقعا اینطور است.

مردان با تامین و حفاظت پیشرفت می کنند و تلاش‌ می کنند که تصدیق شوند. پس این فرصت را از آنها نگیرید

۱۲- همیشه وقت شناس باشید

مشکلات-دختر-در-رابطه-با-پسر

در هر کاری وقت شناسی بسیار مهم است، در هر نوع رابطه ای وقت شناس باشید چون رشد شخصیت شما را نشان می دهد.

در ذهنتان زمان ابراز عشق را به خوبی تعیین کنید و بر اساس آن قدم بردارید. این زمان برای همه یکسان نیست بلکه خودتان باید آن را پیدا کنید.

زمان نامناسب ابراز علاقه می تواند تمام زحمات شما را به باد دهد. پس ببینید او کی خسته است،کی گرسنه است و کی بی حوصله می شود.

اینها زمان های قرمزی هستند که نباید روی اعصاب او بروید. این تکنیک های زمان شناسی را خانم ها باید خود یاد بگیرند.

پیشنهاد می کنیم مطلب علائم عاشق شدن را در سایت ویکی روان مطالعه کنید تا بهتر بتوانید رفتارهای مردتان را تحلیل کنید.

۱۳- در اتاق‌ خواب فعال بمانید و به او توجه کنید 😉

زندگش عاشقانه

بله، این نکته اساسی در نحوه ابراز علاقه به مردان باید آخر سر ذکر می شد.

ممکن است بچه‌ گانه یا غار‌نشینانه به نظر برسد یا هر چیزی که می‌ خواهید اسمش را بگذارید، اما حقیقت این است که این یکی از بهترین کارهایی است که می ‌توانید برای مردی که دوستش دارید انجام دهید.

در مطلب تعریف روابط جنسی، در ویکی روان گفتیم که رابطه جنسی برای آقایان یک نیاز همیشگی و بخشی دائم در ذهن آنهاست. این موضوع را در نظر داشته باشید

از دید علم روانشناسی یکی دیگر از روش های ابراز عشق به مردان این است که شما هم در این بازی شریک باشید و به آن اهمیت دهید. در جلسات مشاوره قبل از طلاق بسیار دیده می شود به دلیل بی اهمیت جلوه دادن ارتباط جنسی، ازدواج ها در مرز شکست قرار دارند.

در این مورد جزئیات زیادی نخواهیم گفت، می‌ توانید از تخیل خود استفاده کنید! اما یادتان باشد همیشه او نباید پا پیش بزارد، بلکه شما هم باید میل نشان دهید و این از بهترین راه های ابراز علاقه به پسر مورد علاقه تان است.

شاید مقاله ای در ویکی روان با عنوان  مردان چگونه به اوج لذت میرسند به شما کمک زیادی کند.

۱۴- از کلمات مناسب استفاده کنید

همه انسان ها دوست دارند حرف های خوبی درباره خودشان بشنوند.

استفاده از کلمات محبت آمیز برای مردان جادو می کند. آنها ابراز علاقه کلامی را بسیار دوست دارند. همانطور که شما دوست دارید.

از لحن آرام و زنانه خود استفاده کنید تا مردتان را جذب نمائید و ببینید ابراز محبت به مرد ها آنقدر هم سخت نیست. کلمات محبت آمیز برای مردان می تواند درباره

 • ظاهرش
 • توانایی هایش
 • خصوصیات اخلاقی
 • مرد بودنش
 • لوس کردنش
 • و حتی لذت داشتن رابطه جنسی با او

باشد. فرق عشق و دوست داشتن در روانشناسی این است که وقتی عاشق او هستید از بهترین تکنیک ها برای ابراز عشق به مردتان استفاده می کنید.

قبلا در ویکی روان در مقاله ای مفصل درباره حرف هایی که مردان را دیوانه و عاشق می کند صحبت کردیم. حتما سری به آن مطلب بزنید.

15- احترام خانواده او را حفظ کنید

خانواده برای بیشتر ما عزیز است و اینکه به خانواده همسرتان احترام بگذارید بهترین راه ابراز محبت به مرد است.

در ویکی روان درباره چگونگی ارتباط با خانواده همسر صحبت کردیم، گفتیم وقتی با خانواده همسرتان ارتباط سازنده و صمیمانه ای دارید در واقع به همسرتان ابراز علاقه می کنید.

پس نحوه ابراز علاقه زن به مرد به شیوه ارتباط شما با خانواده او مربوط می شود. اگر در این مورد نیاز به مشورت با متخصص دارید، حتما به بخش مشاوره خانواده آنلاین ویکی روان مراجعه کنید.

16- برای ابراز عشق به مردان او را شگفت زده کنید

هر چقدر هم آقایان بگویند از سورپرایز شدن خوششان نمی آید، اما همه دوست دارند توسط عزیزترین افراد زندگی شان شگفت زده شوند.

حتما برای این کار برنامه داشته باشید. نیاز نیست زیاد هزینه کنید، می توانید به سادگی و حتی در خلوتتان او را شگفت زده کنید. این یکی از بهترین راه های ابراز احساسات به پسر و مرد مورد علاقه تان است.

مشاورین روانشناس مرتبط با این موضوع
پردیس میرمعینی پردیس میرمعینی
دکتری روانشناسی
از 65,000 هزار تومان
فاطمه غواص معانی فاطمه غواص معانی
مشاور روانشناس
از 75,000 هزار تومان
سمیرا رضایی سمیرا رضایی
مشاور روانشناس
از 60,000 هزار تومان
حمید رضا مهرابی بهار حمید رضا مهرابی بهار
مشاور روانشناس
از 75,000 هزار تومان
پریوش شیخ الاسلامی پریوش شیخ الاسلامی
مشاور روانشناس
از 75,000 هزار تومان
سمیه بهاروند سمیه بهاروند
مشاور روانشناس
از 175,000 هزار تومان
فاطمه ابراهیم فاطمه ابراهیم
مشاور روانشناس
از 55,000 هزار تومان
آناهیتا افخمی آناهیتا افخمی
مشاور روانشناس
از 210,000 هزار تومان

پیشنهاد ویکی روان چیست؟

احتمالا الان می دانید چگونه به یک پسر ابراز علاقه کنیم و یا چگونه به یک مرد محبت کنیم؟ روانشناسی راهکارهای بسیار کاربردی برای ابراز علاقه به آقایان دارد.

کافیست آنقدر آنها را تکرار کنید تا در استاد ابراز علاقه و محبت کلامی به مرد شوید.

در هر صورت می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه های ابراز عشق و علاقه به مردان به بخش مشاوره روانشناسی سایت ویکی روان مراجعه کنید و با مشاورین روانشناس به صورت آنلاین صحبت نمائید.

یک مشاور روانشناس خبره به خوبی می تواند شما را در مسیر رسیدن به آرامش در روابط زناشویی راهنمایی کند.

https://www.wikiravan.com/

ویکی روان

ویکی روان سامانه سلامت روان با خدمات متنوع برای تمام فارسی زبانان است. می‌توانید در ویکی روان مشاوره روانشناسی برگزار کنید، در وبینارهای روانشناسی شرکت کرده و از مطالب مرتبط با روانشناسی استفاده کنید. جلسات مشاوره روانشناسی ویکی روان به صورت آنلاین، تلفنی و متنی برگزار می‌شوند.

‫6 دیدگاه ها

 1. سلام. دختری ۳۳ هستم که حدود۲ ساله با پسر۳۲بسیار مغرور ولی باشخصیت، مهربان، تحصیلکرده و خانواده دار جهت همکاری در زمینه نتورک آشنا شدم. اوایل بسیارشوخ طبع، خوش برخورد صمیمی بود و بیشتر درمورد موضوعات علمی صحبت میکردیم ولی به مرور سرسنگین تر و جدی تر شد. تا دو سه ماه پیش ازخودش عکس وفیلم میفرستاد ولی دیگه نمیفرسته . من باهاش صمیمی و خودمونی صحبت میکنم و هرچتد میدونم دیگه شوخی نمیکنه ولی من علاوه بر شوخی گاهی اوقات ازاخلاق و رفتار و شخصیت و ظاهرش تعریف میکنم ولی تاالان بهم تذکر نداده که تکرار نکنم . خودم احساس میکنم بهم تا حدودی علاقه داره اما چیزی بروز نمیده که بفهمم . چند بار با شماره های مختلف بهش برای دوستی و آشنایی پیام دادم تا امتحانش کنم ولی هربار جواب رد داد و شماره ها رو مسدود کرد. چند باری هم قطع ارتباط کرد و تصمیم گرفت بلاکم کنه ولی باز به بهانه های مختلف برگشت اما هیچ وقت بلاکم نکرد. ۱) به نظرتون با وجود اخلاقهایب که نشون میده صلاحه که از علاقه م آگاهش کنم ؟ ۲) چطور بفهمم بهم علاقه داره ؟ ۳) راهی بگید تا بتونم علاقه مندش کنم .نکته: مطمعنم اگه روی هردختری دست بذاره بلافاصله قبولش می کنند. و اینکه مسکن ملی ثبت نام کرده و برای اینکه این فرصت رو ازدست نده باید زددتر ازدواج کنه . ممنون میشم بتونید کمکم کنید بهش برسم .

  1
  2
  1. سلام،
   قبلا از هر چیزی باید طرف مقابل را به خوبی بشناسید.
   اینکه علاقه سطحی ایجاد شده کافی نیست، یادتون باشه اگر این آقا به شما علاقه منده باید پا پیش بزاره و خودی نشون بده.
   اینکه میخواسته با شما قطع ارتباط به معنی بلاک کردن داشته باشه خوب نیست، شاید بد نباشه شما هم مثل ایشون رفتار کنید تا ببینید چه رفتاری خواهند داشت.
   در هر صورت برای بررسی بهتر موضوع حتما با مشاور روابط عاطفی ارتباط برقرار کنید. چون خیلی نکات ریزتر در حین جلسه مشاوره مطرح خواهد شد.

 2. سلام ببخشین من 20 سالمه و پسره هم 29 سالشه بهم میگه دوسم داره ولی من چند بار بهش بی محله کردم و باز بهم پیام داد و گف صادقانه دوست دارم بهش امید پیدا کنم حتی بهم گف حواسم بهت هس و…گف هیچ کس نمیتونه بهت آسیب برسونه در مورد این یعنی عاشقمه یا نه؟؟؟ هرچی گفتم بهش خریده

 3. سلام من عاشق دختر خاله ام شده ام یک سال از من بزرگتره
  مسافرت که رفتیم،اون به من چندین بار نگاه میکرد و خیلی سعی میکرد که با من ارتباط چشمی برقرار کنه و یه بار هم چشم تو چشم شدیم برای ۶ ثانیه هر وقت که من کاری انجام میدادم به من نگاه میکرد و همیشه هم تلاش میکرد که با من صحبت کند من نمیدونم اون منو دوست داره یا نه اگه میشه لطفا راهنماییم کنید

 4. سلام خسته نباشید من دا سالی هست ازدواج کردم خلاصه میگویم خانمم خیلی بهم سرداست یعنی تاپیام محبت آمیزبراش نفرستم هیچگاه برام نمی فرستدباکوچکترین پیشنهادی سریع عصبی میشود ومتهمم میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا