روابط زناشویی

بررسی 7 نوع بغل کردن (فواید بغل عاشقانه)

ما در روز به چه مقدار بغل نیاز داریم؟

بغل کردن و در آغوش گرفتن (بغل کردن به انگلیسی = Hug) یک عمل احساسی از طرف انسان ها است که تعابیر مختلفی می توان برای آن در نظر گرفت. فواید بغل کردن آنقدر زیاد است که حتی در جلسات مشاوره زوج درمانی، متخصصین روانشناس تاکید زیادی بر انجام مداوم آن می کنند چون می تواند سبب نزدیکی زوجین به هم شود. در هر صورت در این مطلب سایت ویکی روان به بررسی روانشناسی بغل کردن می پردازیم و فواید انواع بغل کردن و در آغوش گرفتن را بیان می کنیم.

فلسفه بغل کردن چیست؟

با مطالب روانشناسی جالب و خواندنی همراه باشید.

فلسفه بغل کردن شاید به هزاران سال قبل بازگردد، زمانی که انسان های اولیه بیشتر برای بقا می جنگیدند تا پیشرفت و تعالی!

زمانی که انسان ها در مواجه با شرایط استرس آور و ترسناک، زمانی که جان خود را در خطر می دیدند، همدیگر را در آغوش می گرفتند تا احساس امنیت بیشتری کنند.

در واقع این فلسفه بغل کردن بعد هزاران سال و از اجداد غار نشین با ما بوده است، تا امروز که هنوز هم از انجام آن احساس آرامش و اطمینان به ما دست می دهد. پس از ابتدا موضوع بغل عاشقانه مطرح نبوده، بلکه هدف ایجاد آرامش قلبی در مواجهه با خطرات بوده است!

بیشتر حرکات در زبان بدن ما نشات گرفته خاطراتی است که به یاد نمی آوریم و به نوعی ثمره فرگست انسان های پیشین است!

روانشناسی بغل كردن هم بر همین موضوع تاکید دارد، این کار را به دلیل احساس خوبی که به ما منتقل می کند انجام می دهیم اما دلیلش را نمی دانیم. اما می توان در آغوش گرفتن را تحلیل کرد تا به یک اجماع برسیم.

مشاورین روانشناس مرتبط با این موضوع
سید حامد واحدی اردکانی سید حامد واحدی اردکانی
دکترای روانشناسی
از 100,000 هزار تومان
زهره قربانی زهره قربانی
مشاور روانشناس
از 87,500 هزار تومان
محمد جواد اسکندری محمد جواد اسکندری
مشاور روانشناس
از 60,000 هزار تومان
کیومرث مروت کیومرث مروت
دکتری روانشناسی
از 75,000 هزار تومان
بابک ساسانی بابک ساسانی
دکتری روانشناسی
از 100,000 هزار تومان
مهرانگیز متقی مهرانگیز متقی
مشاور روانشناس
از 75,000 هزار تومان
سیما حداد سیما حداد
دکتری روانشناسی
از 75,000 هزار تومان
مهناز شاه مرادی مهناز شاه مرادی
دکترای روانشناسی
از 125,000 هزار تومان

چرا شناخت انواع بغل کردن مهم است؟

شاید اجدادمان در گذشته برای حفظ امنیت همدیگر را بغل می کردند، اما امروزه شرایط بسیار متفاوت است! مانند انواع رابطه عاطفی که در طی زمان به وجود آمده، انواع در آغوش گرفتن هم به مرور ایجاد شده است.

اما چرا باید انواع بغل کردن را بشناسیم؟ چرا متخصصین در جلسات مشاوره تلفنی زوج درمانی تاکید زیادی بر آن دارند مهم ترین دلیل این است که امروزه آقایان همدیگر را در آغوش میگیرند، دقیقا همانطور که خانم ها همدیگر را در آغوش میگیرند. در موقعیت های اجتماعی گوناگون مانند، مهمانی ها، محل کار، پارک، خانه و مسافرت افراد با نسبت های متفاوت را در آغوش می گیریم، اما همه آنها یک معنی ندارند!

مثلا انواع بغل عاشقانه با بغل از پشت سر متفاوت است! همانطور که درآغوش گرفتن همسر با والدین فرق دارد.

در واقع بغل کردن مانند خیلی دیگر از رفتارهای ما معانی زیادی می دهد که باید آنها را بشناسیم و بدانیم هر بغل کردن معنی خاص خود را دارد.

دلیل بغل کردن چیست؟

بغل کردن و در آغوش گرفتن یک حرکت احساسی است که ریشه در قدمت انسان و فرهنگی که او ساخته دارد. از دید علم روانشناسی فواید بغل کردن کم نیستند، چون هم بر بعد روانی و هم جنبه احساسی افراد تاثیر زیادی می گذارد.

بغل کردن انواع مختلفی دارد که تمام آنها، اگر با میل دو طرف صورت بگیرد خوب هستند و یکی از راههای داشتن زندگی عاشقانه هستند، دقیقا مانند انواع بوسه که هر کدام ویژگی خاصی دارند و قبلا در ویکی روان به آنها پرداخته ایم.

در ادامه قصد داریم مهم ترین فواید بغل کردن از دید علمی را بررسی کنیم. اما پیش از شروع پیشنهاد می کنیم مقاله تعریف عشق چیست را در ویکی روان مطالعه کنید تا کمک کند بفهمیم ما در روز به چند بغل نیاز داریم؟

انواع بغل کردن چیست؟

در آغوش گرفتن انواع مختلفی دارد که در جلسات زوج درمانی شناختی رفتاری بر آنها تاکید می شود هر کدام به هدفی خاص و در موقعیتی مشخص انجام می شود. در ادامه به مهم ترین انواع بغل گرفتن اشاره می کنیم:

۱- بغل گرفتن از روبرو (بغل در بغل)

عکس بغل کردنهای عاشقانه
عکس بغل کردنهای عاشقانه

این نوع، رایج ترین نوع در آغوش گرفتن است که خود به دو نوع رسمی و عاشقانه تقسیم می شود:

۱-۱ – بغل گرفتن رسمی از روبرو

بیشتر در مراسم های رسمی یا حتی خانوادگی با اعضای نه چندان نزدیک انجام می شود، آنها به نشانه احترام همدیگر را بغد می کنند اما اصراری به ماندن در آغوش هم ندارند. متخصصین در جلسات مشاوره زوج درمانی بر اساس رویکرد واقعیت درمانی تاکید زیادی بر استفاده هر روزه این نوع بغل کردن دارند تا صمیمیت زوجین بیشتر شود.

۱-۲ – بغل گرفتن عاشقانه از روبرو

این شیوه بغل کردن عاشقانه مخصوص افرادی است که ارتباط عاطفی عمیقی با هم دارند. مثل والدین و فرزندان، زن و شوهر یا هر کسی که برای انتقال محبت و صمیمیت همدیگر را در آغوش می گیرند.

در این حالت بهتر است حداقل برای ۲۰ ثانیه همدیگر را محکم در آغوش بگیرید تا احساسات مثبت به خوبی منتقل شود.

البته خیلی از افراد دوست ندارند این نوع بغل کردن را در جمع اجرا کنند که به فرهنگ و محیطی که در آن قرار دارند مربوط می شود!

۲- بغل عاشقانه از پشت رایج ترین انواع بغل عاشقانه

بغل عاشقانه از پشت
بغل عاشقانه از پشت

بغل عاشقانه از پشت مخصوص زوجین و عشاق است.

یکی از آنها از پشت به دیگری نزدیک می شود و با فشردن (البته نه زیاد) احساسات خود را منتقل می کند. معمولا زوجین بمنظور شروع ارتباط جنسی از بغل عاشقانه از پشت استفاده می کنند، یعنی آقایان از پشت خانم ها را در آغوش می گیرند.

البته قانون خاصی در این مورد نیست، بلکه می توان آن را در محیط های اجتماعی هم پیاده کرد.

معنی بغل از پشت چیست؟

همانطور که گفتیم، بغل کردن از پشت برای زوج ها و افرادی که با هم رابطه بسیار صمیمی دارند کاربرد دارد. (مثلا دوست دختر و دوست پسرها) در واقع به دلیل چسبیدن اندام تناسلی دو فرد به هم، بغل از پشت فقط مخصوص زوج ها است.

به همین دلیل بسیاری از خانم ها وقتی توسط مردی غیرصمیمی از پشت بغل شوند، آن را نوعی آزار و اذیت جنسی تلقی می کنند. پس حواستان باشد چه فردی را از پشت بغل می کنید.  🙂

اما این نوع در آغوش گرفتن احساس بسیار خوبی را به زوجین منتقل میکند و مزایای بسیاری دارد. دقیقا مثل فواید بوسیدن زن و شوهر که در ویکی روان توضیح دادیم.

۳- روانشناسی بغل کردن نشسته

شاید فکر کنید این نوع بغل گرفتن سخت است، اما اینطور نیست.

دو نفر می توانند دوش به دوش، در کنار هم بنشینند و همدیگر را در آغوش بگیرند، این شیوه هم برای انتقال صمیمیت و نزدیکی استفاده می شود. حتی آقایان یا خانم ها می توانند دوستشان را اینطور بغل بگیرند.

مشاورین متخصص با موضوع زوج درمانی در ویکی روان:

۴- بغل کردن خوابیده

این نوع از انواع بغل کردن هم به صورت از پشت هم روبرو انجام می شود و روانشناسی بغل کردن به این شیوه مربوط به زوجین و افرادی است که در تخت با هم احساس نزدیکی زیادی دارند.

هر کدام از انواع بغل کردن بسته به حال و شرایط شما می توانند احساسات و مقصودتان را به فرد مورد نظر بیان کنند.

انواع بغل خوابی از پشت بیشتر مخصوص زن و شوهرها و افرادی که ارتباط جنسی دارند انجام می شود. چون بغل کردن از پشت و خوابیده یکی از پوزیشن ها در سکس است که مفصل درباره آنها در ویکی روان صحبت کردیم.

5- انواع بغل دوستانه

انواع بغل دوستانه
انواع بغل دوستانه

همانطور که از نامش پیداست بغل کردن های دوستانه مخصوص دو فردی است که ارتبا دوستانه و با احترام زیادی با هم دارند. در واقع دوست کسی است که احساس نزدیکی زیادی با او داریم و از بودن و گذراندن زمان با او لذت می بریم.

به همین خاطر بغل کردن دوست نوع نشان دادن میزان صمیمیت دو نفر به هم است، که پهلو به پهلو انجام می شود.

6- بغل کردن یک طرفه

این شیوه در آغوش گرفتن، هم برای دو دوست و هم دو عاشق قابل انجام است. شیوه انجام این نوع بغل کردن مانند تصویر بالا است. یک نفر دیگری را به حالت کناری در آغوش می گیرد تا صمیمیت خود را نشان دهند.

این شیوه بغل کردن کمک می کند نزدیکی بیشتری به همسرتان پیدا کنید، اما رمز کار انجام مداوم آن است.

7- در آغوش گرفتن با حلقه زدن دور کمر

انواع بغل عاشقانه

یکی دیگر از انواع بغل عاشقانه همین مدل است.

زوج ها معمولا برای نشان دادن میزان صمیمیت خود این شیوه را انتخاب می کنند. البته در رقص یا پیش از رابطه جنسی هم برای ایجاد نزدیکی بیشتر از این بغل عاشقانه استفاده می شود.

پس حلقه زدن دور کمر هم مانند بغل کردن از پشت مخصوص زوج ها می باشد و نباید روی دیگران انجام شود. شاید عجیب باشد، اما در جلسات مشاوره زوج درمانی آنلاین، مشاورین تاکید زیادی بر استفاده از انواع بغل کردن های عاشقانه دارند تا ارتباط زوجین بیشتر شود.

مهم ترین فواید بغل کردن کدامند؟

رابطه از پشت چه مضراتی دارد

سعی کنید بارها این مطلب را بخوانید تا ملکه ذهنتان شود، همچنین آن را برای عشقتان بفرستید تا متوجه در آغوش گرفتن های زیاد شما شود.  🙂

۱- بغل کردن استرس را کاهش می دهد

هنگامی که یک دوست یا یکی از اعضای خانواده در زندگی خود با چیزی دردناک یا ناخوشایند روبرو هستند، آنها را در آغوش بگیرید.

متخصصین روانشناس می گویند:

پشتیبانی از شخص دیگر از طریق لمس می تواند به کاهش استرس او کمک زیادی کند

حتی می تواند استرس فردی که باعث آسایش خاطر شده است را کاهش دهد. پس پدر، مادر، همسر، خواهر و برادر خود را در آغوش بگیرید، حتی بای چند ثانیه کوتاه.

۲- در آغوش گرفتن از شما در برابر بیماری ها محافظت کند

افزایش کیفیت رابطه جنسی

تأثیرات کاهش دهنده استرس در آغوش گرفتن نیز ممکن است برای حفظ سلامتی شما مؤثر باشد. در مطالعه ای که بر روی بیش از ۴۰۰ بزرگسال در مورد فواید بغل کردن انجام شد، محققان دریافتند که:

بغل کردن ممکن است احتمال بیمار شدن فرد را کاهش دهد

یعنی شرکت کنندگان با سیستم حمایت بیشتر، کمتر بیمار می شدند.

آن‌ هایی که سیستم حمایتی بیشتری داشتند، نسبت به آن‌ هایی که دارای سیستم حمایتی کم و یا بدون هیچ سیستم حمایتی نبودند، علائم کمتری داشتند.

۳- در آغوش گرفتن می تواند سلامت قلب شما را تقویت کند

روانشناسی بغل کردن تاکید زیادی بر سلامت جسمانی به واسطه در اغوش گرفتن دارد.

در واقع از فواید بغل کردن این است که می‌ تواند برای سلامت قلب شما خوب باشد، این دقیقا به خاطر احساس آرامش و اطمینان بیشتری است که در زمان در آغوش گرفتن به شما دست می دهد.

در یک مطالعه منبع معتبر، دانشمندان یک گروه  ۲۰۰ نفره بزرگسال را به دو گروه تقسیم کردند:

 1. در یک گروه، پارتنرهای عاشق به مدت ۱۰ دقیقه دست در دست داشتند و به دنبال آن ۲۰ ثانیه یکدیگر در آغوش گرفتند
 2. گروه دیگر دارای پارتنرهای عاشقی بود که مدت ۱۰ دقیقه و ۲۰ ثانیه در سکوت نشسته بودند

افراد گروه اول کاهش بیشتری در میزان فشار خون و ضربان قلب نسبت به گروه دوم نشان دادند!

طبق این یافته ها، یک رابطه محبت آمیز ممکن است برای سلامت قلب شما مفید باشد.

۴- از مزیت بغل کردن این است که می‌ تواند شما را شادتر کند

بغل کردن عاشقانه باعث شادتر شدن زوجین می شود و این خاطر ترشح هورمون اکسی توسین است!

اکسی توسین (Oxytocin) یک ماده شیمیایی در بدن ماست که دانشمندان گاهی اوقات آن را “هورمون در آغوش گرفتن” می نامند

دلیل آن این است که وقتی بغل می کنیم، لمس می کنیم یا در نزدیکی شخص دیگری می نشینیم، سطح آن بالا می رود. اکسی توسین با شادی و استرس کمتری همراه است.

دانشمندان دریافتند که این هورمون بر خانم ها تأثیر زیادی دارد، به همین خاطر خانم ها بیشتر از آقایان بغل کردن عاشقانه را دوست دارند. 🙂

اکسی توسین باعث کاهش فشار خون و هورمون استرس، نوراپی نفرین می شود

یک مطالعه در مورد فواید بغل کردن نشان داد که فواید مثبت اکسی‌توسین در زنانی بیشتر بوده‌ است که روابط بهتری با شریک عشقی خود دارند.

همچنین زنان وقتی نوزادان خود را بغل می کنند، اثرات مثبت اکسی توسین را مشاهده می کنند.

۵- در آغوش گرفتن کمک می کند ترس های خود را کاهش دهید

دانشمندان دریافته اند که لمس کردن می تواند اضطراب را در افرادی که عزت نفس پایین دارند، کاهش دهد.

جالب است که بغل کردن می تواند، افرادی را  که به دلیل مرگ نزدیکان خود در انزوا فرو رفته اند را از انزوا در آورد۱

حتما بخوانید

آنها دریافتند که حتی لمس کردن یک جسم بی‌ جان – مانند یک خرس عروسکی – به کاهش ترس‌ های مردم در مورد وجود آن‌ ها کمک می‌ کند. همانطور که قبلا در مقاله تعریف عشق در ویکی روان گفتیم، بغل کردن نوعی انتقال عشق و احساسات ناب است که متاسفانه مردم از آن استفاده نمی کنند.

۶- بغل گرفتن عاشقانه به کاهش دردهای شما کمک کند

مشاوره جنسی آنلاین و تصویری در ویکی روان

تحقیقات دیگر در مورد فواید بغل کردن نشان می دهد:

برخی از اشکال لمس کردن ممکن است در کاهش دردهای جسمانی موثر باشد

در یک مطالعه، افراد مبتلا به fibromyalgia شش معالجه، لمس درمانی داشتند. هر درمان شامل لمس سبک بر روی پوست بود. شرکت کنندگان افزایش کیفیت زندگی و کاهش درد را گزارش کردند.

بغل کردن یک نوع دیگر از لمس کردن است که ممکن است به کاهش درد کمک کند.

۷- بغل کردن به شما کمک می‌ کنند با دیگران ارتباط برقرار کنید

بیشتر ارتباطات انسانی به صورت کلامی و یا از طریق حالات صورت از طریق زبان بدن انجام می‌ گیرد.

اما لمس کردن یک روش مهم دیگر است که مردم می‌ توانند پیام‌ ها را به یکدیگر ارسال کنند

دانشمندان دریافته اند که یک غریبه با لمس کردن قسمت های مختلف بدن، قادر به بیان طیف گسترده ای از احساسات خود به فرد دیگر بوده است. برخی از احساسات بیان شده عبارتند از:

 • عصبانیت
 • ترس
 • احساس انزجار
 • عشق
 • قدردانی
 • خوشبختی
 • غم
 • و اندوه

اما با در آغوش گرفتن فردی که به او علاقه داریم، عشق و احترام را به او منتقل می کنیم.

قوانین بغل کردن چیست؟

باید بر طبق روانشناسی بغل كردن برای خودتان قانون بزارید، اولین قانون این است که هر کسی را در آغوش نگیرید. بله، برای خود حریم شخصی داشته باشید و هر شخصی را در آغوش نگیرید مگر اینکه با او صمیمی باشید.

قانون دوم که می تواند مفید باشد این است که زیاد در آغوش افراد نمانید مگر اینکه از اعضای خانواده شما هستند یا تعلقات عاشقانه به هم دارید

زیاد در آغوش ماندن می تواند فرکانس های اشتباه به دیگران در مورد فلسفه بغل کردن شما ارسال نماید!

همه چیز درباره اولین بغل

منظور از اولین بغل در آغوش گرفتن پدرتان برای بار اول نیست! بلکه تجربه بغل عاشقانه با کسی که دوستش دارید برای اولین بار است.

همانطور که عشق اول زندگی تجربه ای ناب است، اولین بغل کردن عشقتان هم می تواند تجربه ای ناب و به یاد ماندنی باشد. اما چطور انجامش دهیم؟ یادتان باشد

 • نباید برای تجربه اولین بغل کردن عجله کنید.
 • باید به حریم شخصی احترام بزارید
 • از نظر احساسی نزدیک شوید بعد انجام دهید (دقیقا همانطور که در مقاله اولین رابطه جنسی در ویکی روان توضیح دادیم)
 • خوش بو و تمیز باشید
 • نیاز نیست اولین بغل خیلی طولانی باشد

بغل کردن دختر

تنها در صورتی بغل کردن دختر را انجام دهید که با او در رابطه عاشقانه هستید. مهم ترین نکته در بغل کردن دختر این است که نباید به زور این کار را انجام دهید.

از اصرار کردن زیاد خودداری کنید و اجازه دهید در امنیت و آرامش واقعی باشد. به میل خودش باید در آغوش گرفتن دختر مورد نظرتان را انجام دهید نه با زور! یادتان باشد خانم ها بسیار حساس تر از مردها هستند و این تجربه می تواند دنیای آنها را برای همیشه تغییر دهد، پس هر کسی را در آغوش نگیرید.

انواع بغل کردن دخترها

اگر می خواهید خواهرتان یا فرزند برادر و خواهرتان را در آغوش بگیرید، این کار را به آرامی و بدون فشار دادن بدنشان به طوری که موجب ناراحتی آنها شود انجام دهید. را لطافت با آنها رفتار کنید.

یادتان باشد این نوع از بغل کردن دختر بیشتر به معنی محبت است نه یک بغل عاشقانه با احساس خاص.

چگونه یک پسر را بغل کنیم؟

مانند بغل کردن دخترها، بغل کردن پسرها هم باید زمانی انجام شود که با او در رابطه عاطفی واقعی قرار دارید. فکر نکنید هر پسری عاشق این است که همه دخترها او را در آغوش بگیرند! مردها حریم شخصی دارند و باید به آن احترام بزارید. با این حال آقایان دوست دارند صمیمانه آنها را دوست بدارید و همانطور که خودتان دوست دارید بغل شوید آنها را بغل کنید.

انواع بغل کردن که در بالا توضیح دادیم را برای آقایان استفاده کنید. اجازه بدهید آنها هم از فواید بغل کردن و در آغوش گرفته شدن بهره مند شود.

چه تعداد آغوش نیاز داریم؟

این سوال زیاد در بخش مشاوره روانشناسی ویکی روان مطرح می شود که ما در روز به چه مقدار بغل نیاز داریم و بغل کردن زیاد نشانه چیست؟

ما به چهار بغل در روز، برای زنده ماندن، به ۸ بغل در روز برای بقا و به ۱۲ بغل در روز برای رشد نیاز داریم.

به نظر می رسد تعداد این بغل کردن ها زیاد باشد، اما تعداد زیاد آنها بهتر از کمبود آنهاست. بنابراین، باید چه تعداد آغوش برای سلامتی مطلوب در روز داشته باشید؟

روانشناسی در پاسخ به سوال ما در روز به چه مقدار بغل نیاز داریم پاسخ های زیادی دارد، اما بهترین همان است که در بالا گفته شد. با توجه به یافته های علمی، تا جایی که ممکن است باید به تعداد بیشتری یکدیگر را بغل کنیم تا به فواید بغل کردن دست یابیم.

متأسفانه، اکثر مردم غربی امروز – به ویژه در کشورمان – محروم از لمس کردن عاشقانه هستند. بسیاری از افراد زندگی انفرادی یا شلوغ همراه با کاهش تعامل اجتماعی و لمس کردن دارند.

مشاورین روانشناس مرتبط با این موضوع
سمیه بهاروند سمیه بهاروند
مشاور روانشناس
از 280,000 هزار تومان
مریم اصولی مریم اصولی
مشاور روانشناس
از 100,000 هزار تومان
اسما مشمول اسما مشمول
دکتری روانشناسی
از 87,500 هزار تومان
آناهیتا افخمی آناهیتا افخمی
مشاور روانشناس
از 210,000 هزار تومان
سید محمد ستارزاده سید محمد ستارزاده
مشاور روانشناس
از 87,500 هزار تومان
پریسا سبزواری پریسا سبزواری
دکتری روانشناسی
از 87,500 هزار تومان
فرشته همدانی فرشته همدانی
مشاور روانشناس
از 55,000 هزار تومان
نسرین دشتبانیان نسرین دشتبانیان
مشاور روانشناس
از 75,000 هزار تومان

نتیجه گیری در مورد انواع بغل کردن و فواید آن

حالا که شرایط زندگی انسان فرق کرده، پس بهتر است از فواید بغل کردن برای بهبود حال خود و عزیزانمان استفاده کنیم. در آغوش گرفتن یکی از انواع صمیمیت عاطفی است که می توانید بدون هزینه انجام دهید. پس با شناخت انواع بغل کردن در ویکی روان از آن به صورت روزانه بهره ببرید.

بمنظور بهبود شرایط زندگی مشترک و کاهش احساسات ناخوش خود میتوانید از یک مشاور روانشناس خبره و با تجربه استفاده کنید.

مشاوره روانشناسی صحیح راهی مناسب و قطعی برای رفع مشکلات روحی روانی است.

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که به هر دلیلی دسترسی به مشاور حضوری ندارید، می توانید از خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین سایت ویکی روان برای برقراری ارتباط با مشاور مورد نظرتان به صورت صوتی و تصویری اقدام نمائید.

ویکی روان

ویکی روان سامانه سلامت روان با خدمات متنوع برای تمام فارسی زبانان است. می‌توانید در ویکی روان مشاوره روانشناسی برگزار کنید، در وبینارهای روانشناسی شرکت کرده و از مطالب مرتبط با روانشناسی استفاده کنید. جلسات مشاوره روانشناسی ویکی روان به صورت آنلاین، تلفنی و متنی برگزار می‌شوند.

‫21 دیدگاه ها

 1. سلام پسری ۱۷ ساله هستم به شدت عاشق بوسیدن و بغل کردن (میلیون ها برابر بالاتر از رابطه جنسی) این درحالی است که بلوغ جنسی من از ۱۲ سالگی شروع شد
  آیا این معنی خاصی دارد ؟ تا جایی که میدانم معمولا مردان رابطه جنسی را ترجیح میدهند

  1. سلام کاملا عادیه
   ما به چهار بغل در روز، برای زنده ماندن، به ۸ بغل در روز برای بقا و به ۱۲ بغل در روز برای رشد نیاز داریم.
   من تازه فهمیدم چرا اینقدر روح و روان مردم اشفته اس

  1. حالا کی گفته بکن؟

   روان شناس ها روان پریش ترین آدمای دنیان .. روان پریشی من و شمارو همون بهتر ک اینترنتی تشخیص بدن، حضوری جیییییزه

 2. تو واقعا نسبت به بقیه پسرا فرشته ایقدر خودت بدون کم هس پسر اینجوری
  موفق باشی طاها جان
  بهترین ها سهم قلب مهربونت

 3. چهار بغل در روز برای زنده ماندن؟ :/
  بغل کردن خودم بغل حساب میشه؟

  1. بعله زمانی که احساس نیاز به بغل کردن داشتید و شخص مناسبی دست رسی نداشتی ساعدو دست را دور بازوان مقابلش بپیچ و دقایقی خودت را احساس کن
   تجربه غریب و آرام بخشی میتواند باشد

  2. سلام کاملا عادیه
   ما به چهار بغل در روز، برای زنده ماندن، به ۸ بغل در روز برای بقا و به ۱۲ بغل در روز برای رشد نیاز داریم.
   من تازه فهمیدم چرا اینقدر روح و روان مردم اشفته اس

 4. من سن و سالم ۱۹ سال است.
  تا حالا ۴ بغل در روز که بجا، در همه عمرم هم چهار تا نمیشه.

 5. هر وقت دلم بغل کردن می خواد میرم
  مامانم بغل می کنم یه ماچ هم ازش می کنم حله دیگه
  ولی بابامو نمی تونم بغل کنم خجالت می کشم
  هی یادش بخیر بچه بودم بغلش می کردم الان دیگه بزرگ شدم نمیشه

 6. میشه یکی منو راهنمایی کنه ممنون میشم. خانم قهر کرد خانواده ها بگو مگو راه انداختن خانواده خانواده خانم میگفتن دیگه باید طلاق بگیرین خانم هم نمیتانه رو حرف خانوادش حرف بزنه وکیل گرفتن منم چون خانم رو دوست داشتم نمیخواستم طلاق بگیرم چند بار رفته بودم دنبالش خانوادش نمیزاشتن برگرده .خانم بهم گفت‌ در خواست تمکین بده حکم تمکین بیاد خانوادم کوتاه میان میزارن برگردم منم درخواست تمکین دادم دادن حل اختلاف ولی خانواده خانم نزاشته بودن خودش بیاد وکیله رو فرستاده بودن وقتی جلسه حل اختلاف تمام شد امدیم بیرون وکیلشان گفت خانوادش گفتن اگه میخواد بزاریم برگرده سر زندگیش باید وکالت طلاق بده بعد بیاد دست زنش رو بگیره برن‌ سر زندگیشان در صورتی که یک بار دیگه اشتباه تو تکرار کنی اون موقع با این وکالت هم طلاقشو میگیریم هم مهریشو منم چون میخواستم خانم برگرده شرتط شان رو قبول کردم رفتیم وکالت دادم همین که وکالته رو گرفت امدیم بیرون گفت ممنون با همین طلاقشو میگیرم گولم برای گول زدن من اون حرفا رو زد . به خانم گفتم گفت میام فسخش میکنم وکیله فهمید عصبانی شده بود زنگ زده بود خانوادش گفته بود مگه من‌مسخرم بهم میگین کارا رو انجام بده الان بیاد فسخش کنه .وکیله حتی توی روی خودم هم اینحرفا رو زده بود و بهشان گفته بود ارتباطشان رو قط کنید منو خراب نکنید ارتباط مان رو قط کردن و با وکالته طلاقشو گرفتن الان من باید چکار کنم این بیشرف زندگیمو خراب کرده و بدش میاد زنم برگرده من با خانم مشکلی نداشتم خودش گفت حکم تمکین بیاد خانوادش کوتا میان این بیشرف با گول زدنم‌همه چی رو خراب کرد من به خاطر زندگیم گول این بیشرف رو خوردم باید چکار کنم میزنه سرم بلایی سر اون بیشرف بیارم دارم‌ دیوانه میشم لطفا بگید چه کاری درسته انجام بدم ؟

  1. من مسئول سایت نیستم ولی ببین طرف تورو میخواد؟ اگه خواست تو رو برین با خوانواده خونشون حرف بزنین و خودتون دو خانواده حل کنید اگه هم طرف تورو نخواد دیگه چیزی نیس که بگم بهتون ولی بهتره برین از روانشناس یا یه کسی که فکر میکنین خیلی بهتون کمک میکنه همه برین پیشش مشاوره بگیرین یا هم برین مشاور خانواده امیدوارم همه چی خوب پیش بره از صمیم قلبم میخوام کسایی که همو میخوان به هم دیگه برسن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا