رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره استرس و افسردگی

می توانید از سراسر ایران و جهان در ویکی روان مشاوره استرس و افسردگی به صورت آنلاین، تلفنی و متنی برگزار کنید. از لیست زیر متخصص مورد نظر را انتخاب و جلسه مشاوره استرس و افسردگی رزرو نمائید.

نتایج مشاورین مشاوره استرس و افسردگی
نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
کاربران از مشاوره استرس و افسردگی ویکی روان رضایت داشتند؟ دیگران درباره مشاوره برای استرس و افسردگی چه می گویند؟
چطور در ویکی روان مشاوره استرس و افسردگی برگزار کنیم؟ راهنمای خرید مشاوره استرس و افسردگی

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره استرس و افسردگی

گاهی اختلالاتی مانند استرس و بیماری افسردگی در یک زمان اتفاق می افتند و تاثیرات دو چندان بر سلامت روان فرد خواهند داشت. مشاوره استرس و افسردگی برای افرادی مناسب است که به انواع افسردگی مبتلا شده اند، اما استرس و تشویش زیادی هم تجربه می کنند. به همین خاطر در جلسات مشاوره استرس افراد زیادی با علائم افسردگی مشاهده می شوند. این جلسات شباهت هایی با مشاوره اضطراب و افسردگی دارند، اما به دلیل تفاوت استرس و اضطراب ماهیت آنها هم متفاوت است.

خرید مشاوره استرس و افسردگی در ویکی روان

اگر نشانه های استرس در شما دیده می شود و به افسردگی هم مبتلا هستید، می توانید در همین صفحه متخصص مورد نظر را انتخاب کرده و جلسه مشاوره برای استرس و افسردگی خریداری کنید. روند خرید مانند دیگر جلسات مشاوره روانشناسی ویکی روان بسیار ساده است:

 1. انتخاب متخصص
 2. انتخاب نوع پذیرش
 3. انتخاب تاریخ و ساعت جلسه
 4. پرداخت وجه جلسه

مزایای مشاوره استرس و افسردگی ویکی روان

از مهم ترین دلایل استقبال مردم از مشاوره استرس و افسردگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کیفیت بالای برگزاری جلسات
 • دسترسی به تعداد زیادی مشاور روانشناس
 • هزینه بسیار کمتر
 • حفظ حریم شخصی کاربران در مشاوره استرس و افسردگی
 • تنوع در شیوه برگزاری
 • تمام اعضا عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران هستند.
 • پشتیبانی قوی از جلسات مشاوره استرس و افسردگی در تمام ایام هفته
 • امکان پرداخت ارزی و دلاری برای مشاوره خارج از کشور

کیفیت جلسات مشاوره استرس و افسردگی

متخصصین ویکی روان برای عضویت در تیم مشاوره استرس و افسردگی باید دارای تحصیلات دانشگاهی در رشته روانشناسی باشند. علاوه بر آن عضویت در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران و داشتن حداقل 2 سال سابقه کار از الزامات حضور در تیم مشاوره برای استرس و افسردگی است. به همین دلیل جلسات در ویکی روان از استانداردهای لازم برخوردار هستند.

قیمت مشاوره استرس و افسردگی

هزینه جلسات بر اساس تعرفه سازمان نظام روانشناسی تعریف شده اند. با این حال جلسات مشاوره استرس و افسردگی ویکی روان با تعرفه کمتر قابل خریداری هستند. قیمت مشاوره با هر متخصص در ویکی روان بر اساس میزان تجربه و تحصیلات دانشگاهی تعیین شده است. می توانید در صفحه اختصاصی متخصص هزینه مشاوره استرس و افسردگی را مشاهده کنید.

تخفیف ویژه جلسات

اگر دید بلند مدت به درمان داشته باشید، با خرید پکیج مشاوره روانشناسی که به صورت 5 و 10 جلسه ای انجام می شوند از تخفیف ویژه ویکی روان برای مشاوره استرس و افسردگی بهره مند می شوید. به طور معمول افرادی که با این اختلالات درگیر هستند که تعداد جلسات بیشتر برای درمان افسردگی و استرس نیاز دارند.

نحوه برگزاری مشاوره استرس و افسردگی

مشاوره در ویکی روان غیرحضوری و به صورت آنلاین، تلفنی و متنی برگزار می شود. مشاوره آنلاین روانشناسی برای افرادی که نیاز به ارتباط تصویری با متخصص دارند بهترین گزینه است. به همین دلیل افرادی که ایران حضور ندارند یا از استرس مزمن رنج می برند از مشاوره آنلاین استرس بیشتر استفاده می کنند. اما اگر قصد ارتباط صوتی را دارید، مشاوره تلفنی روانشناسی انتخاب هوشمندانه ای است. با این حال امکان برگزاری مشاوره متنی روانشناسی برای جلسات مشاوره استرس و افسردگی در ویکی روان وجود دارد. محبوب ترین روش های برگزاری عبارتند از:

تیم پشتیبانی جلسات مشاوره استرس و افسردگی

اگر در روند خرید یا برگزاری نیاز به راهنمایی دارید، تیم پشتیبانی آنلاین و تلفنی ویکی روان آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی شما است. در تمام مراحل در کنارتان هستیم با بیشترین نتیجه از مشاوره استرس و افسردگی را کسب کنید.

سوالات متداول

مشاوره تلفنی برای استرس و افسردگی در ویکی روان از طریق ارتباط امن تلفنی بین مشاور و مراجع توسط سایت انجام می شود.

مشاوره آنلاین در ویکی روان از سریق ارتباط صوتی و تصویری در سایت انجام می شود. لینک ورود پیش از شروع جلسه در پنل کاربری شما قرار می گیرد.

معمولا موضوع جلسه تفاوتی در هزینه نهایی ایجاد نمی کند. با این حال می توانید هزینه مشاوره استرس و افسردگی را در صفحه متخصص مورد نظر مشاهده کنید.

با مطالعه بیوگرافی و توضیحات متخصص اطلاعات خوبی درباره میزان تخصص و تجربه ایشان به دست می آورید. نظرات دیگر کاربران هم راهنمایی مناسبی است. با این حال برای انتخاب مرتبط ترین متخصص مشاوره استرس و افسردگی از تیم پشتیبانی کمک بگیرید.

برای تغییر در تاریخ و ساعت مشاوره استرس و افسردگی کافیست با تیم پشتیبانی ویکی روان در ارتباط باشید.

کافیست در صقحه صورتحساب گزینه ارزی را انتخاب و با استفاده از کارت های بین المللی هزینه مشاوره استرس و افسردگی را پرداخت نمایید.

مقالات مرتبط