رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
انتخاب نوع پذیرش
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 6170 تجربه : 11 سال

آشنایی با لاله دستوری روانشناس ویکی روان

سلام، من لاله دستوری  مشاور روانشناس دارای مدرک کارشناس ارشد روانشناس بالینی به شماره پروانه اشتغال تخصصی ۶۱۷۰ از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران و عضو تیم مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین سایت ویکی روان هستم.

سابقه کاری لاله دستوری

لاله دستوری روانشناسی با تجربه دارای سابقه 10 سال سابقه شغلی در کلینیک ها روانشناسی و مشاوره و همین طور اورژانس اجتماعی تهران را هستند.

سالهاست به صورت غیرحضوری لاله دستوری مشاوره روانشناسی غیرحضوری به تمام فارسی زبانان از سراسر دنیا ارائه می‌دهند و یکی از مشاورین با تجربه ویکی روان هستند.

فعالیت های لاله دستوری به عنوان مشاور روانشناس

عمده فعالیت من مشاوره به نوجوانان و بزرگسالان در زمینه مسائل مختلف فردی از جمله مشاوره مدیریت استرس، افسردگی و همین طور مسائل ارتباطی مثل رابطه با پارتنر یا روابط دوستانه، مشاوره خانوادگی و کاری است.

رویکرد درمانی لاله دستوری چیست؟

برای کمک به مراجعانم رویکردهای شناختی  رفتاری (CBT)، فراشناختی و رویکرد متمرکز بر ذهن آگاهی و شفقت را به کار می گیرم. همین طور من روانشناس آموزش دیده مداخله در خودکشی هستم و می توانم به مراجعانی که در شرایط بحرانی هستند مشاوره اورژانسی ارائه کنم.

علاوه بر این با تکیه بر تجربه و آموزشی که دیده ام، می توانم پاسخگوی سوالات والدین در زمینه تربیت جنسی کودکان و نوجوانان باشم.

رزرو مشاوره روانشناسی با لاله دستوری در ویکی روان

برای رزرو مشاوره غیرحضوری با لاله دستوری می توانید از همین صفحه اقدام کنید. مشاوره آنلاین (تصویری و صوتی)، مشاوره تلفنی و متنی با لاله دستوری امکان پذیر است.

جلسات بدون نیاز به نصب نرم افزار جانبی در سایت برگزار می شوند.

بیشتر از لاله دستوری بدانیم

می توانید رزرومه تحصیلی و کاری لاله دستوری روانشناس ویکی روان را بالا مطالعه کنید.تجربه بالا، سابقه کاری و تحصیلی فوق العاده ایشان کمک رسان بسیاری بوده است.

جلسات مشاوره خودکشی با لاله دستوری باید با فرد مورد نظر انجام شود. در صورتی که ایشان تمایل به شرکت در جلسه ندارند، شما برای آشنایی با مراحل پیشگیری در جلسات شرکت کنید.

مشاوره تلفنی ویکی روان به وسیله یک ارتباط تلفنی بین مشاور و مراجع توسط سایت انجام می‌شود. هزینه مکالمه برای مراجعین حساب نمی‌شود.

عزیزان خارج از ایران می‌توانند با پرداخت ارزی با لاله دستوری یا مشاورین دیگر جلسه رزرو کنند.جلسات به صورت صوتی و تصویری در سایت انجام می‌شود.
mohammad

خیلی خوب برگزار شد. برادرم خانم لاله دستوری و پیشنهاد دادم. مشاوره تلفنی درمان افسردگی داشتیم که ادامه دار خواهد بود

احسان بلغاری

مشاوره متنی داشتم و پیشنهاد میکنم خانم لاله دستوری و سپاس

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای