راهنمای تصویری نحوه خرید و شرکت در جلسه مشاوره : کلیک کنید

صديقه فنائی

دکتری روانشناسی
نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
رزرو مشاوره آنلاین
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : ۷۹۴۸ تجربه : 30 سال

سلام، من دکتر صدیقه فنائی هستم دکترای روانشناسی تربیتی.

دارای ۳۰ سال سابقه فعالیت در آموزش و پرورش و مراکز مشاوره، عضو انجمن روانشناسی آمریکا APA، عضو سازمان نظام روانشناسی به شماره ۷۹۴۸، عضو انجمن روانشناسی ایران، مدرس کارگاه های آموزشی والد - فرزند، مدرس کارگاه های مهارت های مورد نیاز کودکان برای ورود به عرصه یادگیری، مدرس رسمی انجمن اولیا مربیان به شماره مدرسی ۹۶۱۲۲۰۰۰۳،  عضو هسته مشاوره آموزش و پرورش میباشم.

همچنین خدمات مشاوره غیرحضوری در زمینه مشکلات رفتاری و ارتباطی کودکان، مهارت های اجتماعی، مشاوره درمان اضطراب و استرس، کم رویی، مشاوره کمبود عزت نفس، ناسازگاری در مدرسه، مشکلات یادگیری، مداخلات زودهنگام در زمینه رشد و تحول کودکان ارائه میدهم.

در صورت تمایل می توانید با من، دکتر صدیقه فنائی جلسه ی مشاوره صوتی و تصویری روانشناسی  در سایت ویکی روان برگزار کنید.

تبریزی

سلام خانم دکتر. وقت شما بخیر. دختر من امسال کلاس دومه. با اکراه میره مدرسه و هر روز بهانه میاره و طفره میره و حتی وقتی میره با نارضایتی میاد خونه. باید چکار کنم؟

صديقه فنائی

با سلام خدمت شما دوست گرامی تلاش برای نرفتن به مدرسه، وانمود کردن به مریضی، چسبیدن به والدین و ... در دوران ابتدایی بسیار رایج است. این فقط یک عقبگرد کوچک در پیشروی طبیعی کودک به سمت استقلال است. اما همین موارد در برخی مواقع می تواند نشانه ی مسائل اضطرابی باشد. دلیل این موضوع هر آنچه که هست؛ در صورت تداوم نیاز به بررسی کامل و دقیق دارد. موفق باشید.

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای