راهنمای تصویری نحوه خرید و شرکت در جلسه مشاوره : کلیک کنید

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
رزرو مشاوره آنلاین
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : ۷۹۴۸ تجربه : 30 سال

سلام، من دکتر صدیقه فنائی هستم دکترای روانشناسی تربیتی.

دارای ۳۰ سال سابقه فعالیت در آموزش و پرورش و مراکز مشاوره، عضو انجمن روانشناسی آمریکا APA، عضو سازمان نظام روانشناسی به شماره ۷۹۴۸، عضو انجمن روانشناسی ایران، مدرس کارگاه های آموزشی والد - فرزند، مدرس کارگاه های مهارت های مورد نیاز کودکان برای ورود به عرصه یادگیری، مدرس رسمی انجمن اولیا مربیان به شماره مدرسی ۹۶۱۲۲۰۰۰۳،  عضو هسته مشاوره آموزش و پرورش میباشم.

همچنین خدمات مشاوره غیرحضوری در زمینه مشکلات رفتاری و ارتباطی کودکان، مهارت های اجتماعی، مشاوره درمان اضطراب و استرس، کم رویی، مشاوره کمبود عزت نفس، ناسازگاری در مدرسه، مشکلات یادگیری، مداخلات زودهنگام در زمینه رشد و تحول کودکان ارائه میدهم.

در صورت تمایل می توانید با من، دکتر صدیقه فنائی جلسه ی مشاوره صوتی و تصویری روانشناسی  در سایت ویکی روان برگزار کنید.

تبریزی

سلام خانم دکتر. وقت شما بخیر. دختر من امسال کلاس دومه. با اکراه میره مدرسه و هر روز بهانه میاره و طفره میره و حتی وقتی میره با نارضایتی میاد خونه. باید چکار کنم؟

صديقه فنائی

با سلام خدمت شما دوست گرامی تلاش برای نرفتن به مدرسه، وانمود کردن به مریضی، چسبیدن به والدین و ... در دوران ابتدایی بسیار رایج است. این فقط یک عقبگرد کوچک در پیشروی طبیعی کودک به سمت استقلال است. اما همین موارد در برخی مواقع می تواند نشانه ی مسائل اضطرابی باشد. دلیل این موضوع هر آنچه که هست؛ در صورت تداوم نیاز به بررسی کامل و دقیق دارد. موفق باشید.

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
درباره ویکی روان

مشاوره روانشناسی تصویری و مشاوره روانشناسی تلفنی یکی از کاربردی ترین انواع مشاوره روانشناسی آنلاین می باشند. با استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی اینترنتی در ویکی روان می توانید با مشاور آنلاین مورد نظرتان به صورت صوتی و تصویری از هر جای دنیا، در ارتباط باشید. با توجه به آنلاین بودن این نوع مشاوره روانشناسی دیگر محدودیت های جغرافیایی بین مراجع و مشاور و کمبود گزینه در انتخاب مشاور روانشناس خوب معنایی ندارند

صفحات سایت
راهنمای شما
عضویت در خبرنامه

برای دریافت بهترین اخبار و پیشنهادهای ویژه بخش مشاوره روانشناسی آنلاین، عضو خبرنامه ویکی روان شوید.

کلیه حقوق سایت ویکی روان متعلق به شرکت روان پردازش ملل (602311) می باشد.