راهنمای تصویری نحوه خرید و شرکت در جلسه مشاوره : کلیک کنید

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
رزرو مشاوره آنلاین
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : تجربه : 45 سال

پروفسور حسین باهر مشاور عالی سایت ویکی روان، پدر علم رفتار شناسی، جامعه شناس، استاد دانشگاه، کارشناس رسانه، بنیانگذار مکتب بالندگی، رفتار شناس  و نویسنده در زمینه رفتارشناسی، جامعه‌ شناسی، مشاوره خانواده و دارای مدرک دکتری در توسعه اقتصادی و فوق دکتری فلسفه مدیریت منابع از کانادا و آمریکا می باشند.

دکتر حسین باهر به عنوان افتخار جامعه علمی کشور و یکی از برترین مشاورین آنلاین سایت ویکی روان مشغول به فعالیت می باشند و افراد زیادی از خدمات مشاوره آنلاین دکتر باهر، از سراسر دنیا استفاده کرده اند.

زندگینامه دکتر حسین باهر سرشار از افتخارات گوناگون و خدمات گسترده می باشد که ایشان به تمام فارسی زبانان دنیا ارائه داده اند. دکتر حسین باهر روانشناس با 4 مدرک پروفسوری و چند مدرک دکتری در زمینه های گوناگون  از دانشگاه های معتبر جهانی، یکی از رکورد داران تعداد مدرک علوم انسانی در جهان هستند.

دکتر حسین باهر افتخار جامعه علمی کشور هستند که خوشبختانه افتخار حضور ایشان در تیم مشاوره آنلاین ویکی روان را داریم، به نحوی که سایت ویکی روان تنها بستر مشاوره آنلاین با پروفسور حسین باهر می باشد و نیاز به تماس با شماره دکتر حسین باهر برای مشاوره تلفنی نیست، چرا که مشتاقان می توانند از سراسر دنیا با ایشان جلشه مشاوره صوتی و تصویری برگزار نمایند.

جلسات مشاوره روانکاوی آنلاین و حل مشکلات فردی و خانوادگی یکی از پرمخاطب ترین موضوعات مشاوره روانشناسی دکتر باهر در ویکی روان می باشد.

همچنین خدمات کوچینگ (مربیگری) در زمینه های زندگی فردی، موفقیت کاری و مربیگری ازدواج از جدیدترین خدمات پروفسور باهر به تمام فارسی زبانان دنیا می باشد. در این دوره های اختصاصی، علاوه بر خدمات مشاوره راهکارهای اصولی جهت بهبود وضعیت فرد مراجع در تمام جنبه ها، در دوره کلاس های هفتگی و ماهانه توسط پروفسور باهر ارائه می گردد

پیشنهاد می کنیم افرادی که قصد ازدواج دارند، حتما مشاوره پیش از ازدواج را با پروفسور باهر انجام دهند، چون علاوه بر مشاوره آنلاین، تست تفاهم و شخصیت شناسی کوانتومی دکتر باهر برای آنها رایگان انجام می شود.

شما دوست گرامی می توانید با رزرو وقت مشاوره اینترنتی، از خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین و غیر حضوری دکتر حسین باهر به صورت صوتی و تصویری در ویکی روان از هر جای دنیا که هستید استفاده نمائید.

همچنین می توانید با انتخاب پکیج های 5 و 10 جلسه، از تخفیف ویژه ویکی روان برای مشاوره آنلاین و غیرحضوری با دکتر حسین باهر استفاده نمائید.

افسانه فاطمی

درود بر پروفسور باهر عزیزم که اینقدر با صبر و حوصله به حرف های من گوش دادن و راه کارهای فوق العاده ای ارائه کردند. یک انسان شریف و با علم که افتخار ایران زمین هستند. من خیلی راضی بودم

مهدی منیری

درود بر دکتر حسین باهر عزیز و دوست داشتنی خوشحالم که شما را در سایت ویکی روان می بینم. شما افتخار ایران و ایرانی هستید. موفق باشید.

پروفسور حسین باهر

ممنون از پیام پرمهرتون

روژین بهبودی

دکتر باهر عزیز، در این ایام که سعادت حضور در دفتر شما را نداریم، مشاوره آنلاین بهترین کاری بود که انجام دادین تا این ارتباط قطع نشود. شما افتخار جامعه علمی ایران هستین لطفا بسیار زیاد مراقب خودتان باشید. ارادتمند

پروفسور حسین باهر

موفق باشید

مژده حیدری

تنهایی در غربت و دوری از عزیزان فقط با راهنمایی شما استاد گرامی تسکین پیدا میکرد. ممنون بابت تمام زحماتی که کشیدید

پروفسور حسین باهر

خوشحالم نتیجه گرفتین

آرتین

خدا پروفسور باهر و برای ما حفظ کنه. کارشون خیلی فراتر از مشاوره هست. مثل پدر به مشکلات من پرداختند

ویکی روان

پروفسور باهر فوووق العاده هستند. فوق العاده

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
درباره ویکی روان

مشاوره روانشناسی تصویری و مشاوره روانشناسی تلفنی یکی از کاربردی ترین انواع مشاوره روانشناسی آنلاین می باشند. با استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی اینترنتی در ویکی روان می توانید با مشاور آنلاین مورد نظرتان به صورت صوتی و تصویری از هر جای دنیا، در ارتباط باشید. با توجه به آنلاین بودن این نوع مشاوره روانشناسی دیگر محدودیت های جغرافیایی بین مراجع و مشاور و کمبود گزینه در انتخاب مشاور روانشناس خوب معنایی ندارند

صفحات سایت
راهنمای شما
عضویت در خبرنامه

برای دریافت بهترین اخبار و پیشنهادهای ویژه بخش مشاوره روانشناسی آنلاین، عضو خبرنامه ویکی روان شوید.

کلیه حقوق سایت ویکی روان متعلق به شرکت روان پردازش ملل (602311) می باشد.