رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
انتخاب نوع پذیرش
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : تجربه : 49 سال

پروفسور حسین باهر مشاور عالی سایت ویکی روان، پدر علم رفتار شناسی، جامعه شناس، استاد دانشگاه، کارشناس رسانه، بنیانگذار مکتب بالندگی، رفتار شناس  و نویسنده در زمینه رفتارشناسی، جامعه‌ شناسی، مشاوره خانواده و دارای مدرک دکتری در توسعه اقتصادی و فوق دکتری فلسفه مدیریت منابع از کانادا و آمریکا می باشند.

دکتر حسین باهر به عنوان افتخار جامعه علمی کشور و یکی از برترین مشاورین سایت ویکی روان مشغول به فعالیت می باشند و افراد زیادی از خدمات مشاوره غیحضوری دکتر باهر، از سراسر دنیا استفاده کرده اند.

سابقه تحصیلی و کاری پروفسور حسین باهر

زندگینامه دکتر حسین باهر سرشار از افتخارات گوناگون و خدمات گسترده است که ایشان به تمام فارسی زبانان دنیا ارائه داده اند. دکتر حسین باهر روانشناس با 4 مدرک پروفسوری و چند مدرک دکتری در زمینه های گوناگون از دانشگاه های معتبر جهانی، یکی از رکورد داران تعداد مدرک علوم انسانی در جهان هستند.

دکتر حسین باهر افتخار جامعه علمی کشور هستند که خوشبختانه افتخار حضور ایشان در تیم مشاوره روانشناسی ویکی روان را داریم، به نحوی که سایت ویکی روان تنها بستر مشاوره آنلاین با پروفسور حسین باهر می باشد و نیاز به تماس با شماره دکتر حسین باهر برای مشاوره تلفنی نیست، چرا که مشتاقان می توانند از سراسر دنیا با ایشان جلشه مشاوره صوتی و تصویری برگزار نمایند.

تحصیلات دکتر باهر 

در ادامه به بخشی از تحصیلات دکتر حسین باهر  اشاره خواهیم کرد:

  • جرم شناسی
  • رفتار شناسی
  • فوق دکتری فلسفه
  • اقتصاد
  • برنامه ریزی شاخه اقتصادی

دکتر حسین باهر سال ها به عنوان استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی در دانشگاه شهید بهشتی مشغول به تدریس و آموزش شاگردان بودند. همچنین استاد باهر بنیادگذار مکتب بالندگی در ایران هستند.

آثار دکتر حسین باهر

در طی سالیان، ده ها کتاب، مقاله و آثار صوتی در شان از دکتر حسین باهر به جا مانده است. آخرین کتاب دکتر حسین باهر هزار نکته باریک از مو نام دارد که چکیده سال ها تحقیق و دانش ورزی این استاد گرامی می باشد.

کتاب عرفان نماز و مجموعه کتب رفتارشناسی از دیگر آثار پرطرفدار پروفسور حسین باهر می‌باشند.

مجموعه پادکست های آموزشی دکتر حسین باهر در ویکی روان برای استفاده علاقه مندان موجود است. مجموعه  تست های رفتارشناسی کوانتومی و تست تفاهم دکتر حسین باهر از محبوب ترین خدمات ایشان به متقاضیان خودشناسی می‌باشند.

در چه موضوعاتی با دکتر باهر جلسه رزرو کنیم؟

جلسات مشاوره روانکاوی و حل مشکلات فردی و خانوادگی یکی از پرمخاطب ترین موضوعات مشاوره روانشناسی دکتر باهر در ویکی روان می باشد.

همچنین خدمات کوچینگ (مربیگری) در زمینه های زندگی فردی، موفقیت کاری و مربیگری ازدواج از جدیدترین خدمات پروفسور باهر به تمام فارسی زبانان دنیا می باشد. در این دوره های اختصاصی، علاوه بر خدمات مشاوره راهکارهای اصولی جهت بهبود وضعیت فرد مراجع در تمام جنبه ها، در دوره کلاس های هفتگی و ماهانه توسط پروفسور باهر ارائه می گردد

پیشنهاد می کنیم افرادی که قصد ازدواج دارند، حتما مشاوره پیش از ازدواج را با پروفسور باهر انجام دهند، چون علاوه بر مشاوره آنلاین، تست تفاهم و شخصیت شناسی کوانتومی دکتر باهر برای آنها رایگان انجام می شود.

پرطرفدارترین موضوعات مشاوره با دکتر حسین باهر کدامند؟

پرمخاطب ترین جلسات مشاوره با دکتر حسین باهر عبارتند از:

مشاوره  غیرحضوری با دکتر حسین باهر در ویکی روان

شما دوست گرامی می توانید با رزرو وقت مشاوره، از خدمات مشاوره غیر حضوری دکتر حسین باهر به صورت مشاوره آنلاین، مشاوره تلفنی در ویکی روان از هر جای دنیا که هستید استفاده نمائید.

تخفیف ویژه جلسات مشاوره دکتر حسین باهر

همچنین می توانید با انتخاب پکیج های 5 و 10 جلسه، از تخفیف ویژه ویکی روان برای مشاوره غیرحضوری با دکتر حسین باهر استفاده نمائید. عزیزانی که ایران حضور ندارند می توانند از مشاوره خارج از کشور با دکتر حسین باهر به وسیله پرداخت ارزی در صفحه صورتحساب استفاده کنند.

بیشتر از پروفسور حسین باهر بدانیم

از پرمخاطب ترین جلسات غیرحضوری با دکتر حسین باهر به مشاوره پیش از ازدواج و زوج درمانی مربوط میشود. همچنین در تست اختصاصی "تفاهم" توسط ایشان گرفته میشود

تمام جلسات در ویکی روان به صورت غیرحضوری (تلفنی، تصویری و متنی) برگزار میشوند.

جلسات ایشان تنها به صورت تلفنی و تصویری انجام میشوند. برای رزرو مشاوره متنی از فیلتر سایت در صفحه مشاورین استفاده کنید.

قیمت مشاوره دکتر باهر در مقایسه با تخصص در رشته های متنوع در کنار تجربه بسیار بالا ایشان نه تنها زیاد نبوده بلکه کم هم است.
نصیر پور

درود بر پروفسور باهر عزیزم که اینقدر با صبر و حوصله به حرف های من گوش دادن و راه کارهای فوق العاده ای ارائه کردند. یک انسان شریف و با علم که افتخار ایران زمین هستند. من خیلی راضی بودم

اسلامی

درود بر دکتر حسین باهر عزیز و دوست داشتنی خوشحالم که شما را در سایت ویکی روان می بینم. شما افتخار ایران و ایرانی هستید. موفق باشید.

پروفسور حسین باهر

ممنون از پیام پرمهرتون

جمالی فرشته

دکتر باهر عزیز، در این ایام که سعادت حضور در دفتر شما را نداریم، مشاوره آنلاین بهترین کاری بود که انجام دادین تا این ارتباط قطع نشود. شما افتخار جامعه علمی ایران هستین لطفا بسیار زیاد مراقب خودتان باشید. ارادتمند

پروفسور حسین باهر

موفق باشید

مژده حیدری

تنهایی در غربت و دوری از عزیزان فقط با راهنمایی شما استاد گرامی تسکین پیدا میکرد. ممنون بابت تمام زحماتی که کشیدید

پروفسور حسین باهر

خوشحالم نتیجه گرفتین

آرتین

خدا پروفسور باهر و برای ما حفظ کنه. کارشون خیلی فراتر از مشاوره هست. مثل پدر به مشکلات من پرداختند

ویکی روان

پروفسور باهر فوووق العاده هستند. فوق العاده

فرهانی

استاد اساتید دکتر باهر عزیزم. مستدام باشید همیشه

دکتر همتی

استاد ادب و دانش پروفسور باهر دوست داشتنی همیشه از علم شما استفاده کردم

ابراهیم محسنی

هم کلامی با استاد عزیزم پروفسور حسین باهر مایه افتخار من و خانواده بود. ارتباط تصویری با دکتر باهر بسیار با کیفیت بود و به امید خدا جلسات را ادامه می دهیم.

امیر محمد ...

در آستانه جدایی از خانمم هستم و شرایط به قدری سخته که فقط حرف های دکتر حسین باهر عزیز میتونست من و آروم کنه. دست بوس زحمات استاد عزیزم هستم که مثل پدری با دانش راهنمای من بودن. خدا حفظتون کنه انشااله16

بهروز فخری

صحبت و همکلامی با استاد عزیزم پروفسور باهر گرامی مایه مباهات من بود و حتما به همکلامی با شما با وجود هزاران کیلومتر فاصله ای که بین ماست افتخار میکنم. تنتان سلامت باشد

مریم السادات

با عرض ادب محضر استاد روشنایی جان بود. مشتاق استاد به شرط توفیق هستم. شکر بودنتان

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای