راهنمای تصویری نحوه خرید و شرکت در جلسه مشاوره : کلیک کنید

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
رزرو مشاوره آنلاین
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 4785 تجربه : 10 سال

سلام  من مهدیه پاکدامن، کارشناس ارشد روانشناس بالینی، دانشجوی دکتری تخصصی روانشناسی، مدرس دانشگاه و دارای پروانه اشتغال تخصصی از سازمان نظام روانشناسی کشور با بیش از 10 سال سابقه مشاوره آنلاین و حضوری هستم.

 
دانش آموخته دوره های  زوج درمانی، شناخت درمانی، مربیگری مشاوره پیش از ازدواج،  مهارت های زندگی کودک، بزرگسال، مهارت های فرزند پروری دوره کودکی و نوجوانی هستم.

در مراکز مختلف برای والدین و فرزندانشان کارگاه های متعدد از قبیل  مهارت های زندگی   و مهارت های فرزندپروری و... برگزار میکنم.

همچنین در زمینه درمان های  فردی مانند، مشاوره غلبه بر افسردگی،  مشاوره برای استرس و اضطراب و موضوعاتی مانند مشاوره ازدواج و مسائل خانوادگی، ارتباط مناسب با فرزندان (دوره کودکی و نوجوانی)، ارتباط مناسب  با همسر،  قوی بودن در هنگام  بروز شکست های عشقی و موفقیت در زندگی فردی 

من مهدیه پاکدامن، با افتخار خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی  در سایت ویکی روان را به تمام فارسی زبانان سراسر دنیا ارائه می دهم.

 در کنار شما هستم تا به کمک تکنیک های مختلف درمانی  که در حل مشکلات ارتباطی و شخصیتی بزرگسالان بسیار موثر است، گره های قدیمی و پایدار زندگی  را بشناسیم و حل کنیم.

برای ارتباط با من، لطفا از طریق همین صفحه وقت مشاوره آنلاین را با انتخاب یکی از پکیج های موجود، رزرو کنید تا به کمک سایت ویکی روان به صورت صوتی، تصویری و متنی با هم در تماس باشیم.

محمد ن

ممنون از این همه صبر و بردباری شما خانم دکتر

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای