رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
انتخاب نوع پذیرش
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 9723 تجربه : 12 سال

آشنایی با مهدیه پاکدامن روانشناس ویکی روان

سلام  من مهدیه پاکدامن، کارشناس ارشد روانشناس بالینی، دانشجوی دکتری تخصصی روانشناسی، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران با شماره 9723، مدرس دانشگاه و دارای پروانه اشتغال تخصصی از سازمان نظام روانشناسی کشور به شماره 4785 با بیش از 10 سال سابقه مشاوره آنلاین و حضوری  در ویکی روان و کلینیک های مشاوره روانشناسی هستم.

مهدیه پاکدامن چه دوره های تخصصی را گذرانده است؟

خانم مهدیه پاکدامن دانش آموخته دوره های:

  •   زوج درمانی
  •  شناخت درمانی
  •  مربیگری مشاوره پیش از ازدواج
  •   مهارت های زندگی کودک و  بزرگسال
  • مهارت های فرزند پروری دوره کودکی و نوجوانی

است و در موضوعات مشابه مشاوره ارائه می دهد و در مراکز مختلف برای والدین و فرزندانشان کارگاه های متعدد از قبیل  مهارت های زندگی  و مهارت های فرزندپروری و... برگزار می دهند.

در چه موضوعاتی با مهدیه پاکدامن مشاوره روانشناسی خریداری کنیم؟

در زمینه درمان های  فردی مانند:

می توانید با مهدیه پاکدامن مشاوره روانشناسی در ویکی روان برگزار کنید.

دیگر تخصص های مهدیه پاکدامن

علاوه بر تخصص های فوق، خانم مهدیه پاکدامن در زمینه سکس تراپی (سکسولوژی) و شیوه طرحواره درمانی کارگاه های تخصصی را گذرانده و از آنها برای افزایش کیفیت جلسات بهره می برد.

چرا از مهدیه پاکدامن مشاوره تهیه کنم؟

به نقل از مهدیه پاکدامن:

من با افتخار خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی  در سایت ویکی روان   به تمام فارسی زبانان سراسر دنیا ارائه می دهم. عزیزان داخل ایران می توانند از مشاوره تلفنی علاوه بر آنلاین استفاده کنند.

 در کنار شما هستم تا به کمک تکنیک های مختلف درمانی  که در حل مشکلات ارتباطی و شخصیتی بزرگسالان بسیار موثر است، گره های قدیمی و پایدار زندگی  را بشناسیم و حل کنیم.

خرید مشاوره با مهدیه پاکدامن روانشناس ویکی روان

برای ارتباط با مشاور روانشناس مهدیه پاکدامن، از همین صفحه وقت مشاوره آنلاین، تلفنی و متنی را خریداری کنید. جلسات مشاوره مهدیه پاکدامن  در سایت ویکی روان  در پکیج های 30 و 60 دقیقه برگزار می شوند.

بیشتر از مهدیه پاکدامن بدانیم

برای تهیه جلسه مشاوره خارج از ایران در ویکی روان کافیست بعد از انتخاب مشاوره آنلاین در همین صفحه و تاریخ و زمان مد نظر، در صفحه صورت حساب گزینه ارزی را انتخاب نمائید.

تعرفه جلسات در ویکی روان بر اساس تعرفه سازمان نظام روانشناسی است. مهدیه پاکدامن مانند دیگر مشاورین مجموعه هزینه بسیار منصفانه ای در نظر گرفته اند که می‌توانید در همین صفحه ملاحظه کنید.

جلسات مشاوره روانشناسی متنی ویکی روان در سایت بدون نیاز به نصب نرم افزار انجام می‌شود. لینک ورود بعد از خرید جلسه با مهدیه پاکدامن در پروفایلتان قرار می‌گیرد.

می‌توانید بدون نصب نرم افزار جانبی در ویکی روان با مشاورتان مشاوره متنی/نوشتاری برگزار کنید. ارتباط با مشاور در این حالت به صورت نوشتاری می‌باشد.

می‌توانید لیست تخصص های مهدیه پاکدامن را از بخش بالایی صفحه ملاحظه کنید. ایشان از بهترین مشاورین مجموعه با سابقه کاری بالا هستند.

جلسات مشاوره روانشناسی تلفنی ویکی روان از طریق ارتباط امن تلفنی بین مشاوره و مراجع به وسیله سایت انجام می‌شود. هزینه مکالمه برای مراجعین حساب نمی‌شود.

جلسات مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان به صورت صوتی و تصویری در سایت انجام می‌شود. لینک ورود بعد از خرید جلسه با سمیه بهاروند در پروفایلتان قرار می‌گیرد.
محمد ن

ممنون از این همه صبر و بردباری شما خانم دکتر

مهدیه پاکدامن

موفق باشید

بانی

کارشون خیلی خوبه دکتر پاکدامن. با عشقم مشکل داشتم رابطه داشت تموم میشد که همه چیز درست شده

مهدیه پاکدامن

خوشحالم براتون

نرگس معینی

سلام. خانم پاکدامن مشاور صبوری هستن و دید خوبی بهم دادن. فقط من باید کارهایی که گفتن و انجام بدم و تنبلی نکنم. امیدوااارم

ویکی روان

سلام و درود، حتما کارهایی که مشاورتون میگن و انجام بدین. روان درمانی یک کار تیمیه و نقش شما در این روند بسیار پررنگه

setereh

خانم پاکدامن مشاور بسیار خوبی هستن درباره مشکلم با خانواده شوهر ازشون کمک گرفتم و نتیجه داد. بعضی وقتا مشکل از خودمونه نمیفهمیم تا یکی بهمون گوش زد کنه.

مهدیه پاکدامن

سلامت باشید

رسولی

مشاوره تلفنی خانواده داشتم با خانم مهدیه پاکدامن. انصافا خیلی وقت گذاشتن و جلسمون بیشتر هم ادامه پیدا کرد. نظر پدرم درباره مشاوره تغییر کرد خوشبختانه :)

مهدیه پاکدامن

موفق و سلامت باشید

مرضیه همدان

خانم دکتر اگر زمانهای بیشتری تو ویکی روان تعریف کنید ممنون میشم. زمانها کم شدن!!!! سه جلسه با دکتر پاکدامن داشتم روانشناس فوق العاده ای هستن

ویکی روان

سلام، زمان های جدید خانم مهدیه پاکدامن تعریف شدن

محمد جانی

خیلی متین و صبور هستن مشاوره آنلاین تصویری داشتم با خانم پاکدامن خیلی خوب برگزار شد پیشنهاد میکنم

مهدیه پاکدامن

سپاس از شما

مصطفی تهران

سلام خسته نباشید. مشاوره تلفنی با مهدیه پاکدامن بگیرم ایشون بهم زنگ میزنه؟

ویکی روان

سلام وقت به خیر. سلامت باشید. ویکی روان یک تماس تلفنی بین شما و خانم پاکدامن ایجاد میکنه و هزینه ای هم برای مکالمه در نظر گرفته نمیشه.

بنفشه ...

خیلی مشاور خوبی هست مشاوره تلفنی داشتیم همشهری ما هم هستن :)

معصومه آذری

امیدوارم همه بتونن از مشاوره روانشناسی با خانم مهدیه پاکدامن استفاده کنن تا متوجه بشن چقدر براشون کاربرد داره من رضایت کامل دارم

نامجو

مشاوره تلفنی و متنی داشتم، خیلی خوب بودن خانم پاکدامن. امیدوارم هم مردم از مشاوره و خدمات روانشناسی استفاده کنن تا وضعیت جامعه بهتر بشه.

azarmanesh k

فوق العاده مسلط و با دانش هستن در عین حال صمیمی

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای