مشاوره ترک اعتیاد آنلاین در ویکی روان

با مشاوره آنلاین اعتیاد، به تعداد زیادی مشاور ترک اعتیاد دسترسی دارد
دکتر روانشناس ترک اعتیاد را انتخاب کنید موضوع مشاوره را انتخاب کنید
سمیه بهاروند سمیه بهاروند مشاور روانشناس 5
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج درمان استرس و اضطراب درمانگر جنسی مشاوره ازدواج مشاوره اعتیاد درمان شکست عشقی هیپنوتیزم درمانی

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

90,000 تومان
رزرو جلسه
مهناز شاه مرادی مهناز شاه مرادی دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی درمانگر جنسی مشاوره ازدواج درمان وسواس مشاوره اعتیاد تربیت فرزند روانشناسی سلامت درمان خیانت

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

90,000 تومان
رزرو جلسه
بهشته طهماسبی زاده بهشته طهماسبی زاده مشاور روانشناس 5
مهارت ها : درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی مشاوره اعتیاد درمان وسواس مشاوره خودشناسی

هزینه 15 دقیقه مشاوره:

25,000 تومان
رزرو جلسه
چرا از ویکی روان مشاوره آنلاین بگیرم؟
کاهش هزینه های غیر ضروری

با مشاوره آنلاین روانشناسی دیگه نیاز به صرف هزینه هایی مانند بنزین، هزینه رفت و آمد و دیگر هزینه های جانبی برای رفتن به دفتر مشاوره نیست

صرفه جویی در وقت شما

با مشاوره آنلاین وقت شما در ترافیک، رفت و آمد و انتظار در کلینیک های مشاوره تلف نمی شود. حالا از هر جا که هستید جلسه مشاوره برگزار کنید

دسترسی سریع و آسان به مشاور

به راحتی از هر نقطه جهان، فقط با چند کلیک با بهترین مشاورها جلسه مشاوره برگزار کنید

مشاوره صوتی و حتی تصویری

مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان از مشاوره تلفنی یا چتی (تایپی) کیفیت و اثر بخشی بسیار بالاتری دارد

سهولت در استفاده

هر کاربر با هر سطح دانشی می تواند در ویکی روان جلسه مشاوره تهیه و در آن شرکت کند (به همراه ویدئوی آموزشی و تیم پشتیبانی)

دیگران از مشاوره آنلاین راضی بودند؟

برای حفظ حریم کاربران از عکس حقیقی آنها استفاده نشده است

ویژگی مشاوره آنلاین در ویکی روان
مشاوره آنلاین

از هر جای دنیا با موبایل یا کامپیوتر در جلسه مشاوره آنلاین حضور پیدا کنید

امکانات زیاد اتاق جلسه

به صورت صوتی و یا تصویری، با بهترین کیفیت با مشاورتان صحبت نمائید

بدون نیاز به نصب نرم افزار

نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی گوشی یا کامپیوتر ندارید. مشاوره ها در سایت برگزار میشوند

پرداخت آنلاین وجه مشاوره

به صورت ریالی یا ارزی از هر جا به صورت آنلاین وجه جلسه را پرداخت کنید

تضمین کیفیت بالای فنی

کیفیت بسیار بالای ارتباط صوتی و تصویری از سراسر ایران و جهان

روانشناسان حرفه ای

تمام مشاورین ویکی روان دارای مدرک عالی تحصیلی و تجربه کار بالا هستند

نهایت امنیت

هیچ سازمان، نهاد، سایت یا فردی به اطلاعات شما دسترس نخواهد داشت

تنوع در خدمت رسانی

می توانید در دسته بندی های بسیار متنوع و بر اساس نیازتان مشاور خود را بیابید

باز هم سوال داری؟

برای آشنایی بیشتر با چگونگی مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان حتما به بخش سوالات متداول مراجعه کنید

مشاوره ترک اعتیاد آنلاین؛ بهترین راه رهایی از دام اعتیاد

مشاوره ترک اعتیاد به مواد مخدر، روندی است که در آن مشاوران ترک اعتیاد، به فرد مصرف کننده کمک می کنند که راحت تر و به شیوه اصولی اقدام به درمان اعتیاد کنند. برای تعریف اعتیاد می توان گفت که معتاد شدن یا همان خوگری حالتی است که در آن شخص به علت روانی یا مصرف مواد شیمیایی و یا به طور طبیعی دچار ضعف اراده در کنترل تکرار اعمال خود می شود. سایت ویکی روان، بزرگ ترین مرکز ترک اعتیاد آنلاین است که با بکارگیری روش های اصولی به درمان قطعی این مشکل کمک می کند.

مشاوره اعتیاد؛ سریع ترین راه برای درمان ترک اعتیاد!

اعتیاد یا همان (خوگری)، حالتی می باشد که در آن شخص به علت روانی یا مصرف مواد شیمیایی و یا طبیعی دچار ضعف اراده در کنترل تکرار اعمال خود میشود. هر چند که ضعف اراده فی نفسه بیماری نیست ولی به علت تاثیراتی که بر سیستم عصبی مرکزی می گذارد، یک بیماری محسوب میشود و این مشکل با ایجاد اختلال در کنترل بر سیستم عسبی باعث تکرار آن می شود. بیماری اعتیاد مدارهای عصبی مربوط به نظام پاداش، انگیزش و حافظه را در مغز دچار اختلال می کند و باعث بروز آسیب های اجتماعی و روانی میشود. در ادامه این مطلب از مرکز مشاوره و روانشناسی ویکی روان با ما همراه باشید؛ تا با راه های پیشگیری از ترک اعتیاد بیشتر آشنا شوید.

برای مشاوره ترک اعتیاد چه باید کرد؟

بدون استفاده از مشاوره اعتیاد و کمک گرفتن از بهترین روانشناس برای ترک مواد مخدر، رهایی از این بیماری خانمان سوز بسیار دشوار می باشد و نمی تواند شما را به نتیجه درستی برساند. روش هایی زیادی برای درمان اعتیاد وجود دارد مانند روش های دارویی و بدون استفاده از دارو که برای شروع درمان ترک معتادی کاربرد هر کدام از این راه ها بدون آمادگی فکری و روانی کار بیهوده ای می باشد؛ و فرد معتاد دیر یا زود دوباره به مصرف مواد مخدر روی می آورد. به همین علت مشاوره آنلاین ترک اعتیاد می تواند به بسیاری از کسانی که به این بیماری قابل درمان دچار هستند، کمک کند.

مشاوره اعتیاد آنلاین؛ (موثرترین راه برای بهبود درمان اعتیاد)

مشاوره ترک اعتیاد آنلاین، یک بخش مهم از پروسه درمان اعتیاد می باشد. در واقع می توان گفت که فرد بیمار برای بازیابی و ریکاوری روانی نیاز به مشورت کردن مسمتر در حین درمان دارویی دارد. از آن گذشته، روند روانشناسی ترک اعتیاد بعد از دوره درمان نیز ادامه دارد؛ زیرا تجربه ثابت کرده افرادی که با این مشکل دسته و پنجه نرم می کنند؛ پس از ترک مواد مخدر به علت مشکلات روحی و روانی، امکان دارد که دوباره به سمت مواد مخدر و یا الکل جذب شوند و یا حتی شدیدتر از قبل دچار این مشکل شوند.

مهم ترین نقش مشاور در فرآیند ترک اعتیاد و درمان آن

مشاور اعتیاد، سعی در آموزش خانواده و شخص معتاد با استفاده از به کارگیری مهارت ها و شیوه های صحیح ارتباطی و انگیزشی سعی دارد تا در ابتدا انگیزه ترک مواد مخدر را در فرد مبتلا شده به وجود بیاورد. که احتمال بازگشت فرد به مصرف مواد مخدر را در طول درمان و حتی پس از خوب شدن کاهش دهد. بهترین پیشنهاد به شما مشاوره ترک اعتیاد آنلاین در سایت ویکی روان می باشد؛ زیرا روانشناسان مجرب این مجموعه از اصولی ترین روش ها برای ترک مواد مخدر استفاده می کنند.

سایت ویکی روان؛ بهترین مرکز مشاوره ترک اعتیاد آنلاین

اگر به هر دلیل شکست در رهایی اعتیاد را تجربه کرده اید، بهتر است این فرصت دوباره را به خود بدهید. ناامیدی، افسردگی و نگرانی شما را از بابت وجود علل عدم ترک اعتیاد موضوعی قابل درک می باشد. اما بهتر است بدانید که همه ی اینها با مراجعه به یک مرکز مشاوره و روانشناسی ترک اعتیاد این بیماری به راحتی قابل درمان است. شما می توانید با مراجعه به سایت ویکی روان که یک مرکز مشاوره معتبر و مناسب می باشد؛ شما به کمک آن می توانید تجربه ترک اعتیاد موفق، مشکلات و آسیب‌های ناشی از رها کردن را در خود حل کنید. تنها کافی است تا کمی انگیزه داشته باشید و به سمت بهترین مرکز مشاوره اعتیاد گام بردارید.

علائم و نشانه های اعتیاد:

  • مقاوم تر شدن
  • وسوسه ی مصرف
  • افزایش مصرف
  • بروز نشانه های خماری

منبع: cacrep.org، geteducated.com، integrativelifecenter.com