رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
انتخاب نوع پذیرش
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 18265 تجربه : 12 سال

آشنایی با صفورا نصیری روانشناس و مشاور ویکی روان

سلام، من صفورا نصیری هستم دارای مدرک کارشناسی و  کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران با شماره عضویت 18265، دارای پروانه اشتغال تخصصی از سازمان نظام به شماره 1297217 و عضو تیم مشاوره روانشناسی سایت ویکی روان.

تجربه کاری و علمی صفورا نصیری

خانم صفورا نصیری بیش از ده سال سابقه‌ مشاوره بالینی در زمینه بالینی دارند و کارگاه های تخصصی و عمومی برای متقاضیان برگزار کرده اند.

در چه موضوعاتی با صفورا نصیری مشاوره روانشناسی خریداری کنیم؟

 می توانید در موضوعات زیر با صفورا نصیری روانشناس ویکی روان مشاوره آنلاین یا تلفنی و متنی رزرو نمائید: 

خرید مشاوره روانشناسی با صفورا نصیری در ویکی روان

افکار تکرار شونده و آزار دهنده‌ ای که به سختی میشه از شرشون خلاص شد ممکنه با چند جلسه مشاوره روان درمانی بهبود پیدا کنند!

پس در صورت تمایل می توانید در  سایت ویکی روان با صفورا نصیری مشاوره غیرحضوری رزرو کنید. جلسات مشاوره تلفنی روانشناسی با صفورا نصیری مخاطبین زیادی داخل ایران دارد.

عزیزان خارج از ایران می توانند با پرداخت ارزی در صفحه صورتحساب با صفورا نصیری مشاوره خارج از کشور خریداری کنند.

بیشتر از صفورا نصیری بدانیم

جلسات مشاوره متنی روانشناسی در ویکی روان در بستر سایت بدون نیاز به نصب نرم افزار جانبی برگزار می‌شوند.

جلسات مشاوره روانشناسی تلفنی ویکی روان از طریق ارتباط تلفنی امن توسط سایت بدون تبادل شماره تماس بین مشاور و مراجع انجام می‌شود. هزینه مکالمه برای مراجعین حساب نمی‌شود.

صفورا نصیری روانشناس ویکی روان در زمینه درمان های فردی مانند افسردگی، استرس و اضطراب، درمان وسواس و حل مشکلات خانوادگی تخصص دارند.

جلسات مشاوره روانشناسی آنلاین در سایت ویکی روان بدون نیاز به نصب نرم افزار در سایت انجام می‌شوند. لینک ورود به جلسه بعد از خرید در پروفایلتان قرار می‌گیرد.

از همین صفحه نوع پذیرش را انتخاب کنید، سپس از بین تاریخ و ساعت های تعریف شده گزینه مورد نظر را انتخاب و در صفحه صورتحساب وجه جلسه با صفورا نصیری را پرداخت کنید.
دختر ایران

باتجربه کاربلند صبور رضایت داشتم

آرزو امینی

مشاور با تجربه ای بودن خانم نصیری مشاوره تلفنی هم با کیفیت انجام شد

بهبهانی

مشاور صبور و با تجربه ای هستند خانم صفورا نصیری. مشاوره تلفنی ما به خوبی انجام شد. برای خانواده درمانی خانم نصیری و پیشنهاد میکنم

forohar

تشکر ویژه از سایت ویکی روان برای کیفیت بالای مشاوره روانشناسی که ارائه میدن و تشکر ویژه تر از خانم دکتر صفورا نصیری که تمام انرژی و دانش خود را برای حل مشکلات ریشه دار من صرف کردن. در پناه خدا سلامت باشید.

نیلو گرامی

سلام انرژی خیلی خوبی دارم خانم صفورا نصیری و ازشون خواستم جلساتشون و بیشتر کنن. مشاوره درمان وسواس داشتم با دکتر نصیری و پیشنهاد میکنم ایشون و

mehdi aue

مشاوره تلفنی رابطه عشقی داشتم با خانم صفورا نصیری با کیفیت برگزار شد و در دو جلسه کاری که باید انجام بدم و متاسفانه هیچ وقت انجام نمیدادم و به من آموزش دادم. دوستان وقتی مشاوره میگیرید باید با دید باز در جلسات شرکت کنید تا تاثیر داشته باشن. خانم نصیری و پیشنهاد می کنم

مهدیه موسوی

عالی عالی عالی حرف دیگه ای نیاز نیست ....

Mehrane

اول جلساتشون کم بود اما الان بهتر شده خیلی خوب و کاربردی بود جلساتمون با خانم صفورا نصیری

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای