مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان

از هر جای دنیا، بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزاری، در سایت ویکی روان به صورت صوتی و یا تصویری جلسه مشاوره آنلاین روان شناسی برگزار کنید
لیست مشاورین روانشناس موضوع مشاوره را انتخاب کنید
فرنوش خالدی فرنوش خالدی دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : مشاوره خودشناسی روانکاوی درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی درمان وسواس درمان انواع ترس ها

هزینه 15 دقیقه مشاوره:

50,000 تومان
رزرو جلسه
شیرین آرین نژاد شیرین آرین نژاد دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : درمان افسردگی درمان وسواس درمان شکست عشقی مشاوره ازدواج اعتماد به نفس و عزت نفس هیپنوتیزم درمانی

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

100,000 تومان
رزرو جلسه
سید حامد واحدی اردکانی سید حامد واحدی اردکانی دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : درمان استرس و اضطراب درمانگر جنسی درمان شکست عشقی مشاوره خودشناسی درمان افسردگی درمان وسواس اعتماد به نفس و عزت نفس هیپنوتیزم درمانی

هزینه 45 دقیقه مشاوره:

200,000 تومان
رزرو جلسه
شیلا توکلی شیلا توکلی مشاور روانشناس 3
مهارت ها : درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی درمان وسواس مشاوره خودشناسی درمان خیانت روانشناسی مثبت گرا درمان انواع ترس ها

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

90,000 تومان
رزرو جلسه
پروانه رخشان پروانه رخشان مشاور روانشناس 4
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی مشاوره ازدواج مشاوره طلاق تربیت فرزند مشاوره خانواده درمان وسواس درمان خیانت

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

70,000 تومان
رزرو جلسه
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج مشاوره ازدواج مشاوره طلاق مشاوره خانواده درمان شکست عشقی مشاوره خودشناسی روانکاوی

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

200,000 تومان
رزرو جلسه
میترا قاسمی میترا قاسمی دکتری روانشناسی 5
مهارت ها : مشاوره ازدواج مشاوره خانواده مشاوره پیش از ازدواج درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی تربیت فرزند روانشناسی سلامت درمان انواع ترس ها

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

90,000 تومان
رزرو جلسه
سمیه بهاروند سمیه بهاروند مشاور روانشناس 5
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج درمان استرس و اضطراب درمانگر جنسی مشاوره ازدواج مشاوره اعتیاد درمان شکست عشقی هیپنوتیزم درمانی

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

90,000 تومان
رزرو جلسه
جمیله احمدپور جمیله احمدپور دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج مشاوره ازدواج مشاوره خانواده مشاوره خودشناسی درمان افسردگی

هزینه 15 دقیقه مشاوره:

45,000 تومان
رزرو جلسه
چرا از ویکی روان مشاوره آنلاین بگیرم؟
کاهش هزینه های غیر ضروری

با مشاوره آنلاین روانشناسی دیگه نیاز به صرف هزینه هایی مانند بنزین، هزینه رفت و آمد و دیگر هزینه های جانبی برای رفتن به دفتر مشاوره نیست

صرفه جویی در وقت شما

با مشاوره آنلاین وقت شما در ترافیک، رفت و آمد و انتظار در کلینیک های مشاوره تلف نمی شود. حالا از هر جا که هستید جلسه مشاوره برگزار کنید

دسترسی سریع و آسان به مشاور

به راحتی از هر نقطه جهان، فقط با چند کلیک با بهترین مشاورها جلسه مشاوره برگزار کنید

مشاوره صوتی و حتی تصویری

مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان از مشاوره تلفنی یا چتی (تایپی) کیفیت و اثر بخشی بسیار بالاتری دارد

سهولت در استفاده

هر کاربر با هر سطح دانشی می تواند در ویکی روان جلسه مشاوره تهیه و در آن شرکت کند (به همراه ویدئوی آموزشی و تیم پشتیبانی)

دیگران از مشاوره آنلاین ویکی روان راضی بودند؟

برای حفظ حریم کاربران از عکس حقیقی آنها استفاده نشده است

ویژگی مشاوره آنلاین در ویکی روان
مشاوره آنلاین

از هر جای دنیا با موبایل یا کامپیوتر در جلسه مشاوره آنلاین حضور پیدا کنید

امکانات زیاد اتاق جلسه

به صورت صوتی و یا تصویری، با بهترین کیفیت با مشاورتان صحبت نمائید

بدون نیاز به نصب نرم افزار

نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی گوشی یا کامپیوتر ندارید. مشاوره ها در سایت برگزار میشوند

پرداخت آنلاین وجه مشاوره

به صورت ریالی یا ارزی از هر جا به صورت آنلاین وجه جلسه را پرداخت کنید

تضمین کیفیت بالای فنی

کیفیت بسیار بالای ارتباط صوتی و تصویری از سراسر ایران و جهان

روانشناسان حرفه ای

تمام مشاورین ویکی روان دارای مدرک عالی تحصیلی و تجربه کار بالا هستند

نهایت امنیت

هیچ سازمان، نهاد، سایت یا فردی به اطلاعات شما دسترس نخواهد داشت

تنوع در خدمت رسانی

می توانید در دسته بندی های بسیار متنوع و بر اساس نیازتان مشاور خود را بیابید

باز هم سوال داری؟

برای آشنایی بیشتر با چگونگی مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان حتما به بخش سوالات متداول مراجعه کنید

ویکی روان، وب سایت ارائه دهنده خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین به تمام فارسی زبانان جهان، به شکل صوتی و تصویری می باشد. علاوه بر هموطنان داخل ایران، بسیاری از ایرانیان مقیم خارج کشور در کنار دیگر فارسی زبانان از کشورهای گوناگون، از خدمات مشاوره روانشناسی اینترنتی ویکی روان استفاده می کنند که با افتخار درصد بالایی از رضایت آنها را به همراه داشته است.

چرا به مشاوره روانشناسی نیاز داریم؟

مشاوره روانشناسی راهی مطمئن برای رسیدن به آرامش فکری و تجربه زندگی به دور از بیماری های فکری می باشد.

همانطور که یک بیماری جسمانی می تواند زندگی مان را تحت تاثیر قرار دهد، مشکلات روحی روانی هم می توانند زندگی را برایمان سخت کنند.

اینکه دلیل پیدایش این مشکلات روحی روانی چیست بحثی جداست، اما در هر صورت باید برای مشکلات پیش آمده تمهیداتی صورت بگیرد تا اثر آنها بیش از پیش نشود و بر زندگی فردی و اجتماعی ما تاثیرات سو نگذارند.

کار اصلی انواع مشاوره، ایجاد بستری برای حفظ سلامت روان افراد جامعه است تا در نهایت بتوانند از نهایت پتانسیل های خود استفاده کنند.

یک مشاور رواشناس خوب می تواند در طی جلسات مشاوره اینترنتی یا حضوری، شرایطی را برای مراجعین خود فراهم کند تا بتوانند بر مشکلات روانی خود غلبه کنند.

اهمیت استفاده از انواع مشاوره روانشناسی چیست؟

دوست عزیز، بیشتر افراد جامعه در معرض این مشکلات روحی روانی قرار می گیرند و دلیل آن سبک زندگی، ژنتیک، عدم آگاهی و بسیاری موارد دیگر است.

پس این ذهنیت که

 • از مشاوره روان شناسی آنلاین یا حضوری استفاده نمی کنم چون وجهه خوبی ندارد را کنار بزارید
 • اینکه در مشاوره اینترنتی تصویری یا حضوری مشاور وقتی من را ببیند، قضاوتم می کند اصلا صحیح نیست
 • اینکه اگر کسی بفهمد من از مشاور روانشناس کمک گرفته ام برایم بد می شود و وجهه خودم را از دست می دهم تنها زاده ذهن شماست

زندگی شما با ارزش تر از این است که بخواهد با حرف های دیگران از بین برود. باید کنترل زندگی مان در دستان خودمان باشد.

کسی که از انواع مشاوره استفاده می کند یعنی می داند هیچ کس با روانی آشفته و مشکلات عدیده ذهنی مانند اضطراب، استرس، وسواس و مشکلات فردی و خانوادگی، در زندگی به جایی نخواهد رسید و آرامش را تجربه نخواهد کرد!

کار مشاور روانشناس خوب چیست؟

مشکلات روحی روانی می توانند یک موضوع ساده و یا یک اختلال روانی بسیار پیچیده باشند، اما در هر صورت باید به شکلی علمی و اصولی برای درمان آنها اقدام کرد، که در غیر اینصورت هر روز قوی تر شده و درمان آنها سخت تر می شود.

مشاوره روانشناسی روشی ایمن برای درمان انواع بیماری های روان محور و یافتن پاسخ برای پرسش های ذهنی ما است تا در نهایت زندگی بهتری را تجربه کنیم

یک مشاور روانشناس خوب و با تجربه می تواند در کنار ما راهی صحیح برای غلبه بر انواع مشکلات روحی روانی ایجاد کند تا بار دیگر آرامش به زندگیمان بازگردد.

ویژگی مشاور روانشناس خوب چیست؟

مهم ترین ویژگی های یک مشاور روانشناس خوب را می توان

 1. صبر
 2. میزان تحصیلات
 3. تجربه 
 4. رازداری
 5. و ممارست در درمان مراجع

نام برد. یک مشاور روانشناس خوب و با تجربه باید بتواند در تمام مراحل درمانی در کنار مراجع بماند تا در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه برسند.

اما یکی از مهم ترین خصوصیات مشاور روانشناس خوب ایجاد احساس راحتی در مراجع است. البته منظور ایجاد احساس صمیمیت نیست بلکه مشاور روانشناس باید فضایی را ایجاد کند تا مراجع بدون شرم و خجالت به بیان مشکلات خود بپردازد و مشاور از دل مشکلات بیان شده به بهترین راهکارها دست پیدا کند.

انواع مشاوره روانشناسی کدامند؟

به لطف گسترش تکنولوژی و نیازهای امروز مردم، انواع مشاوره زیاد می باشند. امروزه فناوری های ارتباطی راه دسترسی به روانشناس خوب را برای همه فراهم کرده است.

1- مشاوره روانشناسی حضوری

مشاوره حضوری از شناخته شده ترین انواع مشاوره روان شناسی می باشد. این جلسه مشاوره معمولا در کلینیک های روانشناسی یا دفتر مشاوره انجام می گیرد و روانشناس و مراجع کننده به صورت حضوری جلسه مشاوره روانشناسی را برگزار می کنند.

همه روزه افراد زیادی با مراجعه به کلینیک های روانشناسی از این نوع خدمات مشاوره حضوری مانند مشاوره خانواده و مشاوره آنلاین کودک بهره می برند. مهمترین مزیت مشاوره روان شناسی حضوری، کیفیت آن می باشد.

در این نوع از انواع مشاوره روانشناسی، مشاور با دقت به لحن صدا، زبان بدن و حالات چهره مراجع، به خوبی پیغام های ناگفته ای را از او دریافت می کند که در دیگر انواع مشاوره روانشناسی قابل دریافت نمی باشند.

اما مشاوره حضوری محدودیت هایی هم دارد. با توجه به ماهیت حضوری بودن جلسات مشاوره، مراجع باید با صرف زمان و هزینه رفت و آمد، خود را به کلینیک روانشناسی یا دفتر روانشناس برساند.

در کنار هزینه بالاتر جلسات مشاوره حضوری، عدم دسترسی حضوری به روانشناس خوب هم یکی دیگر از مشکلات مشاوره حضوری در کلینیک رواشناسی می باشد که برای نقاط دور از کلان شهرها بیشتر نمود می کند.

2- مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی یکی از انواع جلسات مشاوره می باشد که به سرعت جای خود را در میان جلسات مشاوره غیر حضوری باز کرد.

به دلیل راحتی در استفاده از تلفن و فراگیر بودن آن، استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی در میان افراد محبوب شد. دیگر محدودیت های مشاوره حضوری در مشاوره تلفنی وجود ندارند و مراجعین می توانند با بهترین مشاورهای روانشناس از هر جای ایران، جلسه مشاوره روانشناسی تلفنی برگزار نمایند.

اما برقراری ارتباط صوتی و عدم آگاهی مشاور روانشناس از زبان بدن و حالت چهره مراجع، یکی از مهم ترین معایب جلسات مشاوره روانشناسی تلفنی می باشد. به صورتی که بسیار از مشاورهای روانشناس، راضی به انجام جلسات مشاوره تلفنی نمی شوند.

امروزه به دلیل کم اثر بودن، از جلسات مشاوره روانشناسی تلفنی تنها در موارد پرسش و پاسخ های کوتاه استفاده می شود و باقی موارد باید از دیگر انواع مشاوره روانشناسی استفاده نمایند.

3- مشاوره روانشناسی اینترنتی

نتیجه ورود اینترنتی به دنیای مشاوره، پیدایش یکی از محبوب ترین و کاربردی ترین انواع مشاوره، به نام مشاوره روانشناسی اینترنتی می باشد.

در واقع مشاوره روانشناسی آنلاین با ادغام تمام ویژگی های دیگر انواع مشاوره روانشناسی، سعی در ارائه بهترین خدمات مشاوره به طیف بسیار گسترده ای از مخاطبین کرده است تا تمام مردم به مشاور روانشناس خوب دسترسی آنی داشته و محدودیت های رایج در دیگر انواع مشاوره، مانع استفاده آنها از خدمات یک مشاور روانشناس نشود.

افزایش روزافزون تعداد مشاور روانشناس آنلاین هم باعث بیشتر شدن انتخاب های کاربران خواهد شد.

مشاوره روانشناسی اینترنتی، تمامی خدمات پر مخاطب مشاوره مانند مشاوره ازدواج آنلاین، تربیت فرزند، روانکاوی، درمان های فردی، مشاوره قبل از ازدواج و غیره را شامل می شود.

امکان برقراری تماس تصویری بین مراجع و مشاور، اثر بخشی مشاوره آنلاین را بیشتر از دیگر انواع مشاوره روانشناسی کرده است.

چرا از مشاوره روانشناسی اینترنتی استفاده کنم؟

آیا این فکر به ذهنتان خطور کرده، چرا باید از خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین استفاده کنم؟ چرا وقتی می توانم حضوری به مشاور مراجعه کنم چرا باید از مشاوره آنلاین روانشناسی استفاده کنم؟ صحبت با مشاور روانشناس آنلاین چه تفاوتی ایجاد می کند؟

مهم ترین ویژگی مشاوره اینترنتی امکان تصویری بودن آن و دسترسی به تعداد زیادی مشاور روانشناس خوب از هر جای دنیا می باشد.

به دلیل ماهیت تصویری بودن ارتباط، دیگر در مشاوره روانشناسی آنلاین، محدودیت هایی مانند عدم آگاهی روانشناس از حالت های چهره و بدن مراجع، که در مشاوره روانشناسی تلفنی وجود داشت معنایی ندارد.

از طرفی در مشاوره آنلاین روانشناسی نیاز به حضور در کلینیک روانشناسی و صرف زمان و هزینه زیاد برای رفت و آمد نیست که همین موارد مشاوره روان شناسی تصویری را به گزینه ای ایده آل، هم برای مشاور و هم برای مراجع تبدیل می کند.

مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان چطور است؟

مشاوره آنلاین روانشناسی در ویکی روان، که به صورت تصویری و صوتی برگزار می شود، روشی نوین بر مبنای ارتباط اینترنتی، بمنظور برقراری ارتباط کاربردی بین مراجع و مشاور از هر جای دنیا است. 

ما در بخش مشاوره آنلاین روانشناسی سایت ویکی روان با گردآوری بهترین روانشناس ها، بستری را فراهم کردیم تا بتوانید با استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی اینترنتی تصویری، با مشاور روانشناس آنلاین مورد نظرتان از هر جای دنیا که هستید، جلسه مشاوره برگزار نمائید.

مزایای مشاوره آنلاین روانشناسی ویکی روان چیست؟

 • حالا با وجود خدمات بخش مشاوره روانشناسی تصویری ویکی روان، دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه اضافی برای شرکت در جلسات حضوری در کلینیک های مشاوره نیست
 • با مشاوره روانشناسی اینترنتی در ویکی روان، دیگر نیازی نیست تا زمان ارزشمند خود را برای رسیدن به دفاتر مشاوره یا ماندن در ترافیک و آلودگی هوا صرف کنید
 • با مشاوره در ویکی روان از خانه، محل کار یا هر جا که هستید با موبایل و کامپیوتر در جلسه مشاوره شرکت کنید و تصویری با مشاورتان حرف بزنید
 • حالا به تعداد زیادی روانشناس آنلاین و متخصص تائید شده توسط تیم ویکی روان دسترسی دارید و می توانید انتخاب های زیادی داشته باشید
 • برای استفاده از مشاوره اینترنتی ویکی روان و صحبت به مشاور روانشناس آنلاین، نیاز به نصب هیچ نرم افزار اضافی روی گوشی یا کامپیوتر خود ندارید. جلسات در سایت برگزار می شوند

حتی مجبور نیستید به خاطر هزینه های زیاد و یا دوری مسافت، از شیوه های کم اثر تر مانند مشاوره روانشناسی تلفنی یا چت با مشاور روانشناس (مشاوره مکاتبه ای - مشاوره روان شناسی آنلاین با چت) استفاده کنید.

با استفاده از مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان می توانید به صورت صوتی و یا تصویری، با بالاترین کیفیت از هر جای دنیا که هستید با مشاور مورد نظرتان در سایت جلسه مشاوره برگزار کنید.

سازگاری با انواع اینترنت در جلسات مشاوره آنلاین ویکی روان

به هیچ وجه نگران برگزاری جلسه مشاوره آنلاین روانشناسی نباشید.

خدمات مشاوره آنلاین در سایت ویکی روان سازگار با انواع اینترنت همراه و خانگی می باشد و همه روزه فراسی زبانان زیادی از سراسر دنیا، جلسه مشاوره آنلاین روانشناسی در ویکی روان برگزار می کنند.

به لطف افزایش سرعت اینترنت همراه و خانگی، حتی در دور افتاده ترین نقاط کشور هم جلسات مشاوره آنلاین با کیفیت بسیار خوبی برگزار می شود که همین امر موجب افزایش رضایت کاربران سایت شده است.

انواع خدمات مشاوره روانشناسی تصویری در ویکی روان

موضوع مشاوره آنلاین با متخصص روانشناسی در سایت ویکی روان بسیار متنوع می باشد و تمامی بخش های مورد نیاز را پوشش می دهد. در واقع ویکی روان به عنوان مرکز مشاوره روانشناسی آنلاین تمامی موضوعات پرکاربرد را پوشش می دهد تا تمام مراجعین بتوانند نیاز خود را در سایت رفع کنند.

اما از پرکاربردترین خدمات مشاوره آنلاین با روانشناس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

می توانید از بخش جستجو در ابتدای همین صفحه، موضوعات جلسه با مشاور روانشناس آنلاین را انتخاب و جلسه مشاوره تصویری برگزار کنید

چطور در ویکی روان جلسه مشاوره آنلاین روانشناسی تهیه و برگزار کنم؟

دوست عزیز، بمنظور رزرو وقت مشاوره روانشناسی اینترنتی در ویکی روان تنها کافیست چند قدم ساده بردارید:

 1. مشاور خود را بر اساس دسته بندی (موضوع جلسه) انتخاب کنید
 2. در صفحه اختصاصی مشاوره، وقت جلسه ای انتخاب و رزرو نمائید
 3. به صورت آنلاین وجه مشاوره آنلاین را پرداخت کنید (ارزی یا ریالی)
 4. مانند دیگر انواع مشاوره، می توانید جلسات را به صورت تکی یا با استفاده از پک مشاوره روان شناسی، به صورت چند جلسه ای و با تخفیف ویژه از ویکی روان تهیه نمائید
 5. لینک شرکت در جلسه مشاوره روانشناسی اینترنتی و مشخصات ورود به اتاق مشاوره 15 دقیقه قبل از شروع در پنل کاربری شما قرار داده می شود

همانطور که مشاهده می کنید تنها با چند قدم ساده، می توانید با روانشناس آنلاین مورد نظرتان در ویکی روان، جلسه مشاوره اینترنتی برگزار نمائید.

برای آشنایی بیشتر می توانید به صفحه راهنمای استفاده از بخش مشاوره ویکی روان مراجعه کنید

"نگران نحوه برگزاری جلسه مشاوره آنلاین نباشید، روند کار از چیزی که فکرش را می کنید آسان تر است. فیلم آموزشی هم برای سهولت بیشتر در سایت موجود است"

همچنین در تمام این مدت در بخش پشتیبانی آنلاین سایت یا با خطوط تلفنی دفتر ویکی روان، در کنارتان خواهیم بود تا مشاوره روانشناسی تصویری شما به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

مشاوره روانشناسی خارج از کشور در ویکی روان

بخش مشاوره روانشناسی خارج از کشور سایت ویکی روان، بمنظور ارائه خدمات مشاوره آنلاین به فارسی زبانان خارج از ایران تعبیه شده است.

بعد از ثبت نام در سایت از طریق ایمیل و پرداخت حق مشاوره به صورت ارزی (دلار، یورو و ...) با استفاده از مسترکارت، ویزا کارت یا حساب پی پال (PayPal) به راحتی از هر جای دنیا از خدمات مشاوره آنلاین در سایت روانشناسی ویکی روان استفاده و با روانشناس آنلاین خود جلسه مشاوره برگزار می کنند.

حفظ حریم خصوصی شما در مشاوره روان شناسی تصویری خط قرمز ماست

شایدنگران این باشید که شخص یا ارگانی به محتوای مشاوره روانشناسی تصویری شما دسترسی داشته باشد؟!

محیط مشاوره روان شناسی اینترنتی در ویکی روان بسیار امن است و هیچ کس به غیر از شما و مشاور آنلاین تان دسترسی به آن ندارد.

در ضمن هیچ کدام از جلسات مشاوره اینترنتی در ویکی روان قابلیت ضبط شدن ندارند، پس جای نگرانی نیست!

دوست عزیز، شما سرمایه ویکی روان هستید. تمام تلاش ما این است که مشاوره اینترنتی شما به بهترین کیفیت و با بالاترین امنیت، در هر ساعت از شبانه روز برگزار شود.

یادتان باشد، مشاوره روان شناسی هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاریست