مشاوره روانشناسی آنلاین با بهترین متخصصان و روانشناسان کشور

مشاوره روانشناسی آنلاین یکی از بهترین خدمات روان درمانی می باشد و به عنوان آسان ترین راه برای ارتباط با مشاوران و روانشناسان معرفی میشود.
لیست مشاورین روانشناس موضوع مشاوره را انتخاب کنید
فرنوش خالدی فرنوش خالدی دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : مشاوره خودشناسی مشاوره روانکاوی درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی درمان وسواس درمان انواع ترس ها

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

120,000 تومان
رزرو جلسه
شیرین آرین نژاد شیرین آرین نژاد دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : درمان افسردگی درمان وسواس درمان شکست عشقی و روابط مشاوره ازدواج و زوج درمانی اعتماد به نفس و عزت نفس هیپنوتیزم درمانی

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

100,000 تومان
رزرو جلسه
پروانه صفایی مقدم پروانه صفایی مقدم دكتراى روانشناسى ۵
مهارت ها : مشاوره ازدواج و زوج درمانی درمان استرس و اضطراب درمان وسواس مشاوره کودک و تربیت فرزند درمان افسردگی درمان شکست عشقی و روابط مشاوره طلاق مشاوره خانواده مشاوره درمان خیانت

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

120,000 تومان
رزرو جلسه
جمیله احمدپور جمیله احمدپور دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره خانواده مشاوره خودشناسی درمان افسردگی

هزینه 15 دقیقه مشاوره:

45,000 تومان
رزرو جلسه
شیلا توکلی شیلا توکلی مشاور روانشناس 5
مهارت ها : درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی درمان وسواس مشاوره خودشناسی مشاوره درمان خیانت روانشناسی مثبت گرا درمان انواع ترس ها

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

90,000 تومان
رزرو جلسه
نیایش مسلمیان نیایش مسلمیان مشاور روانشناس 4.9
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج مشاوره خانواده مشاوره ازدواج و زوج درمانی مشاوره طلاق درمان شکست عشقی و روابط مشاوره درمان خیانت

هزینه 60 دقیقه مشاوره:

170,000 تومان
رزرو جلسه
مهناز شاه مرادی مهناز شاه مرادی دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : مشاوره پیش از ازدواج درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی مشاوره جنسی و سکسولوژی مشاوره ازدواج و زوج درمانی درمان وسواس مشاوره ترک اعتیاد روانشناسی سلامت مشاوره درمان خیانت

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

90,000 تومان
رزرو جلسه
سید علیرضا مرتضوی سید علیرضا مرتضوی دکترای روانشناسی 5
مهارت ها : درمان استرس و اضطراب درمان افسردگی درمان وسواس مشاوره خودشناسی روانشناسی مثبت گرا مشاوره کودک و تربیت فرزند

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

110,000 تومان
رزرو جلسه
فریناز خانی فریناز خانی مشاور روانشناس 5
مهارت ها : مشاوره ازدواج و زوج درمانی روانشناسی مهاجرت درمان شکست عشقی و روابط مشاوره خودشناسی مشاوره کودک و تربیت فرزند اعتماد به نفس و عزت نفس

هزینه 30 دقیقه مشاوره:

100,000 تومان
رزرو جلسه
چرا از ویکی روان مشاوره آنلاین بگیرم؟
کاهش هزینه های غیر ضروری

با مشاوره آنلاین روانشناسی دیگه نیاز به صرف هزینه هایی مانند بنزین، هزینه رفت و آمد و دیگر هزینه های جانبی برای رفتن به دفتر مشاوره نیست

صرفه جویی در وقت شما

با مشاوره آنلاین وقت شما در ترافیک، رفت و آمد و انتظار در کلینیک های مشاوره تلف نمی شود. حالا از هر جا که هستید جلسه مشاوره برگزار کنید

دسترسی سریع و آسان به مشاور

به راحتی از هر نقطه جهان، فقط با چند کلیک با بهترین مشاورها جلسه مشاوره برگزار کنید

مشاوره صوتی و حتی تصویری

مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان از مشاوره تلفنی یا چتی (تایپی) کیفیت و اثر بخشی بسیار بالاتری دارد

سهولت در استفاده

هر کاربر با هر سطح دانشی می تواند در ویکی روان جلسه مشاوره تهیه و در آن شرکت کند (به همراه ویدئوی آموزشی و تیم پشتیبانی)

دیگران از مشاوره آنلاین ویکی روان راضی بودند؟

برای حفظ حریم کاربران از عکس حقیقی آنها استفاده نشده است

ویژگی مشاوره آنلاین در ویکی روان
مشاوره آنلاین

از هر جای دنیا با موبایل یا کامپیوتر در جلسه مشاوره آنلاین حضور پیدا کنید

امکانات زیاد اتاق جلسه

به صورت صوتی و یا تصویری، با بهترین کیفیت با مشاورتان صحبت نمائید

بدون نیاز به نصب نرم افزار

نیاز به نصب هیچ نرم افزاری روی گوشی یا کامپیوتر ندارید. مشاوره ها در سایت برگزار میشوند

پرداخت آنلاین وجه مشاوره

به صورت ریالی یا ارزی از هر جا به صورت آنلاین وجه جلسه را پرداخت کنید

تضمین کیفیت بالای فنی

کیفیت بسیار بالای ارتباط صوتی و تصویری از سراسر ایران و جهان

روانشناسان حرفه ای

تمام مشاورین ویکی روان دارای مدرک عالی تحصیلی و تجربه کار بالا هستند

نهایت امنیت

هیچ سازمان، نهاد، سایت یا فردی به اطلاعات شما دسترس نخواهد داشت

تنوع در خدمت رسانی

می توانید در دسته بندی های بسیار متنوع و بر اساس نیازتان مشاور خود را بیابید

باز هم سوال داری؟

برای آشنایی بیشتر با چگونگی مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان حتما به بخش سوالات متداول مراجعه کنید

مشاوره روانشناسی چیست؟

مشاوره روانشناسی آنلاین، به عنوان یکی از بهترین خدمات روان درمانی غیرحضوری در سایت روانشناسی و مشاوره ویکی روان شناخته شده است. این موضوع توانسته است بر نحوه ی عملکرد افراد در سنین مختلف و رابطه ی آنها متمرکز باشد.  راهنمایی های یک مشاوره روانشناس خوب، به نگرانی های عاطفی، شغلی، اجتماعی، فرهنگی، اقتضادی و ... که ممکن است افراد در مراحل مختلف زندگی خود داشته باشند، موثر خواهد بود. مشاوره روانشناسی مجازی، هنگام رو به رو شدن با فشارهای مختلف زندگی که در خانواده، گروه و سازمان هایی که افراد با آنها دست و پنجه نرم می کنند؛ و وجود هر گونه مشکلات عاطفی و روانی در جهت بهبود شرایط هر فرد و کاهش احساس پریشانی در هنگام مواجه شدن با بحران ها را برطرف می کند.

چه کسانی به مشاوره روانشناسی نیاز دارند؟

اکثر افراد ترجیح می دهند که مشکلات و مسائل زندگی خود را به تنهایی حل کنند؛ و تا جایی که می توانند به دکتر روانشناس مراجعه نکنند. حتی  اگر شما هم با رفتن به کلینیک روان درمانی مشکلی نداشته باشید، مطمئنا افرادی را اطراف خود می شناسید که اعتقاد دارند، مشاوره و روانشناسی تنها برای کسانی است که مشکلات حادی دارند و یا به اصطلاح خودشان روانی شده اند!

اما واقعیت ماجرا این است که مشاوره ی روانشناسی آنلاین، به شما کمک می کند تا ذهن خود را بهتر بشناسید و بتوانید افکار و رفتار و همچنین احساسات خود را بهتر بررسی و مدیریت کنید. به کمک بهترین مشاور می توانید از دست احساسات و افکار آزار دهنده خود رها شوید و حس بهتری نسبت به زندگی خود داشته باشید. اتفاقا همین که شما به توانایی و مشکلات خود باور دارید یعنی با راهنمایی های دکتر روانشناس می توانید از پس افکار و احساسات مزاحم بربیاید. حال که قصد دارید از متخصص روان شناسی کمک بگیرید، گزینه پیشنهادی ما به شما کمک گرفتن از مشاوره آنلاین روانشناسی در مرکز مشاوره ویکی روان است.

مشاور روانشناس خوب کیست؟

تست های روانشناسی، برای بدست آوردن درک بهتر از نوع مشکلی که بیمار در زمینه ی تفکر، احساس، یا رفتار، انتخاب یک مشاور خوب، مهم ترین قدم برای دستیابی به یک تجربه ی خوب از مشاوره است. اما شاید با این سوال مواجه شوید که مشاور روانشناس خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  1. مشاور روانشناس خوب، با دقت و حوصله به شما گوش می دهد قطعا مشاور برای اینکه بتواند درک درستی از دغدغه ها و مشکلات شما پیدا کند؛ لازم است به صحبت ها و دردودل های شما توجه کند. همچنین مشاوری که صبورانه فرصت را در اختیار شما قرار دهد، مسلما ارتباط دوستانه تری را با شما می سازد.
  2. مشاور خوب، همدل است. برای همه ما پیش آمده است که موضوعی ذهنمان را درگیر کرده باشد، و همین که آن را با دیگران در میان می گذاریم، به جای همدلی و هم زبونی بیشتر مورد سرزنش و تحقیر واقع میشویم. یک روانشناس خوب، کسی است با شنیدن حرف هایتان شما را قضاوت یا سرزنش نمی کند. زیرا تمام فکر و ذهن او این است که به ما کمک کند تا به افکار و احساسات خود مسلط شده و با راهکارهای علمی، قدمی اساسی در جهت رفع مشکلات خود برداریم.
  3. دکتر روانشناس خوب و با تجربه، رازدار است. فرض کنید که می خواهید با فردی از مهم ترین و شخصی ترین رازها و ترس ها و مشکلاتتان صحبت کنید. اگر به رازداری او اطمینان نداشته باشید قطعا تمایلی به همدلی و همراهی او نخواهید داشت.
  4. مشاور روانشناس خوب، متخصص است. شاید مشخصات گفته شده در موارد بالا را در دوستان نزدیک و اعضای خانواده نیز پیدا کنید. اما اکثر اوقات در صورت مشورت با این افراد راهکارهای قابل اعتمادی ارائه نمیشود. همین موضوع باعث شده است که تخصص یک مشاور از نظر ما مهم ترین ویژگی یک مشاور روانشناس خوب می باشد.

موارد گفته شده ویژگی های بسیار مهم یک مشاور روانشناس خوب است؛ اما به یاد داشته باشید که مشاوره از جنس ارتباط و تعامل است و لازم است که شما حس خوبی از مکالمه با مشاور خود داشته باشید. به همین دلیل شما می توانید در سایت ویکی روان انتخاب کنید که چه مشاوری برای شما مناسب تر است.

روند جلسات مشاوره روانشناسی به چه صورت است؟

زمانی که برای اولین بار به روان شناس مراجعه می کنید، باید این انتظار را داشته باشید که او سوالاتی در رابطه با مشکلات و جزئیاتی از زندگی شخصیتان می پرسد. این سوالات شامل مواردی مانند زمان شروع مشکل، اینکه چه چیزهایی باعث بهتر و بدتر شدن آن میشود و اینکه این مشکل چه تاثیری بر روی کار و زندگی اجتماعی شما می گذارد.

علاوه بر آن سوالاتی در رابطه با تجربیات شما در حین رشد، تحصیلات و شغل، متاهل و مجرد بودن و روابط بین فردی و اینکه آیا داروی خاصی مصرف می کنید یا نه پرسیده میشود. این مرحله جمع آوری اطلاعات می باشد و ممکن است چندین جلسه طول بکشد و بعد از آن به کمک آزمون های روان شناختی، درمانی را در قالب مشاوره و یا روان درمانی ارائه می دهد.

مشاوره روانشناسی آنلاین چیست؟

مشاوره روانشناسی غیرحضوری، همان درمان الکترونیکی، دوردرمانی و یا مشاوره مجازی است. این نوع درمان یک روش درمانی نسبتا جدیدی در حوزه سلامت می باشد؛ که در آن متخصص درمان روان شناختی یا همان مشاور، توصیه و مشاوره روانشناسی را از طریق اینترنت ارائه می دهد. همچنین انواع مختلف این نوع درمان را می توان از طریق  ایمیل، ویدئوکنفرانس، چت، ارسال پیام کوتاه یا گفتگوی تلفنی اینترنتی نیز انجام داد.

درمان حضوری برای برخی از افراد بهتر است، اما مشاوره روانشناسی اینترنتی به همان اندازه درمان موثری است و برای اکثریت مراجعه کنندگان مفید است. برخی از مطالعات، اثربخشی درمان از طریق اینترنت را اثبات کرده است و این موضوع باعث شده است که این روش روان درمانی به یک جایگزین و مکمل مناسب برای درمان داخل کلینیک تبدیل شود. حتی افرادی نیز وجود دارند که زمان و توانایی مالی لازم برای مراجعه به کلینیک مشاوره و روانشناسی را ندارد، درمان اینترنتی مناسب می باشد. در نظر داشته باشید که سایت روانشناسی و مشاوره ویکی روان بهترین خدمات را در حوزه روانشناسی مجازی ارائه می دهد.

علائمی که نشان می دهد شما به مشاوره های روانشناسی نیاز دارید:

  • از انجام کارهایی که قبلا به آن علاقمند بودید، دیگر لذت نمی برید.
  • طلاق، تغییرات شغلی، از دست دادن خانواده و عزیزان
  • استفاده از مواد مخدر و روان گردان
  • رفتارهای غیرمتعارف در شبکه های اجتماعی
  • انزوا طلبی
  • و...

مشاوره روانشناسی آنلاین چه مزیت هایی دارد؟

مشاوره روانشناسی در منزل، یکی دیگر از روش هایی که به لطف پیدایش اینترنت و گسترش گوشی های هوشمند ممکن شده است. این روش مستلزم دسترسی به فضای وب از طریق گوشی هوشمند و یا رایانه است. در این روش ما و مشاور از طریق فضایی شبیه به پیام رسان های مختلف می توانید به گفت و گو بپردازید. اما مشاوره های روانشناسی آنلاین، هم معایب خاص خود را دارد. به طور مثال ناتوانی متن در منتقل کردن لحن و احساسات فرد و مشاور و عدم دسترسی عموم افراد به اینترنت و گوشی های اندرویدی خصوصا متخصصان و مشاوران مهم ترین دلیلی است که این روش مورد استقبال مشاوران و افراد واقع نشده است.کلینیک تخصصی ویکی روان، سعی دارد تا بهترین مشاوره روانشناسی تهران، مشهد، کرج، اصفهان، اهواز، بجنورد، شیراز، سمنان، تبریز و ... را در اختیار افراد قرار دهد.

هزینه مشاوره آنلاین چقدر است؟ (آخرین تعرفه مشاوره روانشناسی)

هزینه مشاوره آنلاین، در مقایسه با سایر اشکال دریافت خدمات درمانی، به مراتب کمتر می باشد و سهولت بیشتری را در مقایسه با مشاوره ی روانشناسی حضوری به مطب های پزشکی برایتان به ارمغان می آورد. مشاوره آنلاین، این امکان را برای شما مقدور می کند تا بتوانید بدون هیچ دغدغه ای، با آزادی کامل ودر زمان مشخص با پزشک انتخابی خود ارتباط برقرار کنید و با در اختیار داشتن زمان کافی همه ی مشکلات و یا سوالات خود را با او درمیان بگذارید.

مقرون به صرفه بودن نرخ مشاوره آنلاین، تنها به ارزش ریالی خدمات دریافتی خلاصه نمیشود. مشاوره اینترنتی، علاوه بر اینکه موجب صرفه جویی چشمگیری در زمان میشود، هزینه رفت و آمد برای مراجعه حضوری به کلینیک پزشک را به صفر میرساند. علاوه بر آن حضور در مطب پزشک همواره ممکن است که با شرایطی مانند هرج و مرج، عدم ورود به اتاق پزشک و مواردی از این قبیل رو به روشوید. اما در مشاوره مجازی چنین مشکلاتی وجود ندارد و شما با خیال راحت می توانید در هر جای که حضور دارید از راهنمایی های بهترین دکتر روانشناس بهره مند شوید.

بهترین مشاوره آنلاین در سایت مشاوره و روانشناسی ویکی روان

مشاوره روانشناسی اینترنتی، یک روش جدید برای دریافت خدمات ارزشمند به شیوه ای متفاوت می باشد. روشی که به نیازها و ترجیحات مردم به شیوه بهتری پاسخ می دهد. و نتیجه فناوری های پیشرفته برای برطرف کردن نیاز و خواسته های افراد می باشد. با توجه به آمار جهانی یک نفر از هر پنج نفر با بیماری روانی مبارزه می کند؛ اما فقط یک سوم از این افراد به دنبال درمان روانشناسی هستند. در نتیجه افرادی هم هستند که می توانند از بهترین روش درمان غیرحضوری بهره مند شوند. روانشناسی آنلاین نوعی کمک به چنین افرادی است که می خواهند توسط بهترین متخصص و روانشناس راه حل مشکل خود را پیدا کنند.

(چگونگی استفاده  از بخش مشاوره ی روانشناسی ویکی روان)

منبع : https://www.apa.org/ed/graduate/specialize/counseling، https://en.wikipedia.org/wiki/Counseling_psychology،