رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

مشاوره روانشناسی آنلاین و تصویری در ترکیه

از سراسر ترکیه مشاوره روانشناسی آنلاین و تصویری با بهترین روانشناسان ایرانی در ویکی روان برگزار کنید. مشاوراتان را از همین صفحه انتخاب و در صفحه صورتحساب گزینه پرداخت ارزی را انتخاب کنید.

نتایج مشاورین
نمایش بیشتر
مشاهده بیشتر
تجربه کاربران ما نظر کاربران از مشاوره در ویکی روان
چطور مشاوره آنلاین بگیرم؟ راهنمای گام به گام مشاوره

میتوانید در بین نام مشاورین ویکی روان جستجو کنید

یا بر اساس موضوع مشاوره، مشاور خود را انتخاب کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

مشاوره آنی امکان برگزاری جلسه مشاوره در زمان حال را ممکن می کند

می توانید یک جلسه مشاوره یا پکیج مشاوره با تخفیف بسیار ویژه تهیه کنید

مشاوره آنلاین ویکی روان

می توانید از سراسر دنیا، به صورت ریالی و ارزی هزینه جلسات مشاوره را پرداخت کنید

امکان پرداخت به صورت ارزی برای فارسی زبانان خارج از ایران، با استفاده از اکانت پی پال (PayPal)، مستر کارت (MasterCard) یا ویزا کارت (Visa card) میسر است

مشاوره آنلاین ویکی روان

بدون نیاز به نصب هیچ نرم افزار جانبی، جلسات مشاوره به صورت ایمن در سایت برگزار می شوند

لینک ورود به اتاق جلسه داخل پروفایلتان در سایت قرار می گیرد

مشاوره آنلاین ویکی روان
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای
ارتباط با تیم پشتیبانی برای برقراری ارتباط با ویکی روان و دریافت راهنمایی میتوانید از طریق لینک روبرو اقدام کنید

مشاوره آنلاین روانشناسی برای ایرانیان مقیم ترکیه در ویکی روان

ایرانیان و فارسی زبانان زیادی دنبال مرکز مشاوره روانشناسی در ترکیه هستند تا با مشاور روانشناس فارسی زبان جلسه برگزار کنند یا از خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی در ترکیه استفاده کنند. ویکی روان به عنوان سایت مشاوره روانشناسی و سامانه سلامت روان، خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی برای ایرانیان مقیم ترکیه را فراهم کرده است تا به صورت غیرحضوری با بهترین مشاوران در ارتباط باشند.

بررسی خدمات مشاوره روانشناسی آنلاین و تصویری در ترکیه

تیم مشاوره و روان درمانی ویکی روان متشکل از بهترین مشاوران ترک و فارسی زبان است که در سراسر ایران و جهان ساکن هستند. اگر دغدغه مشاوره با روانشناس آنلاین در ترکیه را دارید می توانید در همین صفحه مشاور دلخواهتان را انتخاب کرده و به صورت صوتی و تصویری مشاوره غیرحضوری در ترکیه برگزار کنید.

به جای حضور فیزیکی در مرکز مشاوره روانشناسی در ترکیه می توانید با پرداخت ارزی در ویکی روان مشاوره آنلاین برگزار کنید. مشاوره آنلاین در ویکی روان بر بستر اینترنت و به صورت صوتی و تصویری برگزار می شود.

چه خدماتی برای مشاوره آنلاین روانشناسی در ترکیه قابل ارائه است؟

با توجه به تنواع تخصص مشاوران روانشناس ویکی روان، امکان رزرو جلسات روان درمانی در موضوعات متنوع وجود دارد. برای مثال مشاوره خانواده آنلاین در ترکیه یکی از خدمات پرطرفردار برای ایرانیان مقیم ترکیه است که می توانید به صورت غیرحضوری و آنلاین از آن استفاده کنید.

انتخاب مشاور روانشناس آنلاین در ترکیه

پیدا کردن مشاور روانشناس مقیم ترکیه کار ساده ای نیست. همچنین هزینه مشاوره روان درمانی در ترکیه بالا است. به همین خاطر می توانید در همین صفحه یک مشاور روانشناس برای مشاوره با ترکیه پیدا کرده و صوتی، تصویری و متنی در جلسه حضور پیدا کنید.

در لیست مشاوران ویکی روان افرادی حضور دارند که تجربه زندگی و تحصیل در کشور ترکیه و دیگر کشورهای جهان را دارند. به همین خاطر می‌توانید با کمترین هزینه با مشاور روانشناس آنلاین در ترکیه جلسه برگزار نمائید.

سوالات متداول

می‌توانید با استفاده از مستر کارت، ویزا کارت یا حساب پی پال هزینه مشاوره روانشناسی در ویکی روان را از ترکیه را پرداخت کنید. کافیست در صفحه صورتحساب گزینه پرداخت ارزی را انتخاب کنید.

جلسات مشاوره روانشناسی آنلاین در ویکی روان بدون نیاز به نصب نرم افزار جانبی در سایت انجام می‌شوند. لینک ورود به اتاق قبل از شروع جلسه در پنل تان در سایت قار می‌گیرد.

بله. تعدادی مشاور مسلط به زبان ترکی استانبولی در ویکی روان حضور دارند. برای کسب اطلاع با چت پشتیبانی سایت در تماس باشید.

اگر از کارت های بین المللی مانند مستر کارت و ویزا کارت استفاده می‌کنید، به صورت خودکار تبدیل ارز توسط بانک انجام می‌شود.

ویکی روان از سال 1395 مشغول به ارائه خدمات مشاوره روانشناسی غیرحضوری داخل و خارج از ایران است که مشاوره به ایرانیان مقیم ترکیه یکی از آنهاست.

بله، تعداد زیادی از مشاوران روانشناس ویکی روان یا تجربه زندگی و تحصیل خارج از ایران را دارند یا در حال حاضر ساکن کشورهایی مانند ترکیه، سوئد، کانادا و آمریکا هستند.

مقالات مرتبط