خیانت

17 نشانه برای پشیمانی بعد از خیانت

آیا بعد از خیانت میشود زندگی کرد؟

پشیمانی بعد از خیانت، کابوس لحظه ای فرد خیانتکار است. هرچند خیانت تاریک ترین نقطه زندگی هر زن و مردی را می سازد، اما گاهی فرد بعد از خیانت متوجه اشتباه خود می شود. در این زمان شما باید درک کنید که احتمال خطا و اشتباه برای هر کسی وجود دارد. بنابراین اگر بعد از خیانت احساس پشیمانی کند، شاید بهتر باشد که با کمک یک مشاوره تخصصی خیانت فرصت دیگری به او بدهید. در سایت ویکی روان مشاوره آنلاین خیانت و معرفی راهکارهایی برای درمان خیانت زناشویی در اختیار شما قرار دارد.

آیا بعد از خیانت و پشیمانی بعد از خیانت میشود زندگی کرد؟

با وبلاگ روانشناسی در سایت ویکی روان همراه باشید.

قطعا با وجود آسیب های پس از خیانت، اعتماد دوباره برای شما مشکل خواهد بود، اما این واقعیت همه زندگی‌ها و روابط است که پیش‌بینی آنها تقریباً غیرممکن باشد. مانند زمانی که زندگی‌تان را شروع کردید و هیچ وقت حدس نمی‌زدید که بخواهد به شما خیانت کند و یا پشیمانی بعد از خیانت رخ دهد. بنابراین بهترین و مطمئن ترین پاسخ به این پرسش را مشاوره پس از خیانت به شما خواهد داد.

مشاورین روانشناس مرتبط با این موضوع
فریبا روایی فریبا روایی
دکتری روانشناسی
از 75,000 هزار تومان
فرشته همدانی فرشته همدانی
مشاور روانشناس
از 55,000 هزار تومان
نیلوفر نادعلی نیلوفر نادعلی
دکتری روانشناسی
از 112,500 هزار تومان
مینا فرهادی مینا فرهادی
مشاور روانشناس
از 87,500 هزار تومان
مارال حقیقی کرمانشاهی مارال حقیقی کرمانشاهی
دکتری روانشناسی
از 150,000 هزار تومان
علیرضا سروش علیرضا سروش
دکتری روانشناسی
از 100,000 هزار تومان
کورش مهدیون کورش مهدیون
مشاور روانشناس
از 150,000 هزار تومان
سحر بهروزیان سحر بهروزیان
مشاور روانشناس
از 87,500 هزار تومان

نشانه های پشیمانی بعد از خیانت به همسر

دلایل خیانت بعد ازدواج بسیار است در برخی اوقات فرد بعد از کار خود شرمنده می شود و پشیمانی بر روند زندگی اش سایه سیاه می اندازد. برخی نشانه های پشیمانی بعد از خیانت شامل موارد زیر می شوند که با شناخت آنها در کنار وجود بهترین مشاوران ویکی روان، به شما کمک زیادی برای تصمیم پس از خیانت می کند.

1- در اولین نشانه بعد از خیانت او به اشتباهات خود اعتراف می کند

بزرگ ترین نشانه هایی که او از خیانت کردن پشیمان بوده، این است که وقتی شما بخشی جدایی ناپذیر از زندگی او بودید. اعتراف به گناه کار آسانی نیست، پس او را کمی سست کنید و تلاشش را تایید کنید. مطمئناً این یک شوک بی ادبانه خواهد بود (مخصوصاً اگر از منبع دیگری در مورد آن نشنیده باشید)، اما به او گوش فرا دهید و در این هنگام انتقام بعد از شکست عشقی را فراموش کنید.

2- در پشیمانی بعد از خیانت، فرد اعتراف و عذرخواهی می کند

یکی دیگر از نشانه های پشیمانی از یک رابطه زمانی است که اعتراف می کند اشتباه کرده است و شدیدا عذرخواهی می کند. فقط گفتن اینکه او از خیانت کردن پشیمان است کافی نیست و درمانی برای تاثیرات روانی پس از خیانت نخواهد بود.

او باید مایل باشد که اشتباهات خود را بپذیرد و بابت اتفاقی که افتاده عذرخواهی کند. همچنین باید قول دهد که این اتفاق در حال حاضر و هرگز در آینده دیگر تکرار نخواهد شد. فرد خیانتکار ممکن است بخواهد با قول دادن به شما یک زندگی جدید، امنیت مالی و حتی فرزندان جبران کند.

3- او تمام تلاش خود را می کند تا به نیازهای شما رسیدگی کند.

اگر به شما خیانت شده و همچنان تصمیم دارید رابطه خود را ادامه دهید و به دنبال راه های بخشش خیانت هستید. به یاد داشته باشید که او باید اعتماد شما را جلب کند، بنابراین برای جبران به او فشار بیاورید. یک مرد با پشیمانی بعد از خیانت برای رسیدگی به نیازهای شما از مسیر خود خارج می شود. هرگز از این واقعیت غافل نشوید که نحوه رفتار یک مرد پس از خیانت بسیار مهم است، زیرا که با ایجاد اعتماد سر و کار دارید و یک عامل حیاتی در همه روابط است. به یاد داشته باشید علت خیانت مردان با علت خیانت زن ها فرق دارد اما پشیمانی بعد از خیانت برای هر دو مورد رخ می دهد.

4- در پشیمانی بعد از خیانت، بلافاصله به رابطه پایان می دهند

اگر او واقعاً به خاطر داشتن رابطه جنسی مقصر باشد، تمام روابط خود را با طرف مقابل قطع می کند. دو راه برای این کار وجود ندارد. او نمی تواند امیدوار باشد که شما را پس بگیرد در حالی که هنوز با او در تماس است (حتی اگر بین دو نفر گیر افتاده باشد). این گزینه را به او ندهید.

اگر او بخواهد به همه چیز پایان دهد و ملاقات با طرف مقابل را به طور کامل متوقف کند، این نشانه پشیمانی بعد از خیانت و معنای شروع تعهد به شما است. در چنین مواردی، اعمال بلندتر از کلمات صحبت می کنند. او تضمین خواهد کرد شرایطی که آنها را گرد هم آورده است، تکرار نشود.

اگر به معنای تغییر مکان، پایان عضویت در باشگاه یا تغییر موقعیت کاری باشد، او این کار را انجام خواهد داد. اگر همه این کارها را انجام دهد، متوجه خواهید شد: «او از خیانت به من پشیمان است و سعی دارد جبران کند.»

مشاوره-آنلاین-درمان-خیانت

5- نشانه های پشیمانی بعد از خیانت را با قول برای اصلاح روابط خواهید دید

یکی دیگر از نشانه های پشیمانی بعد از خیانت این است که او قول می دهد می خواهد رابطه بهتری با شما داشته باشد. او شاید به شما بگوید همان چیزهایی را می خواهد که شما می خواهید و اهداف مشابهی را می‌خواهد، بنابراین بهتر هست همه اینها را با اجازه دادن به رابطه بین شما دو نفر، کنار نگذارید. مثل این است که دوباره شروع کنید، اما این بار بهتر از همیشه خواهد بود. به همین دلیل است ما در ویکی روان معتقدیم این یکی از بزرگ ترین نشانه هایی است که او نسبت به هر نوع خیانت خود احساس پشیمانی می کند.

6- هنگام پشیمانی بعد از خیانت، او مایل است به دنبال کمک متخصص باشد

خبر رابطه او ممکن است شما را ناراحت کرده باشد. بازسازی اعتماد بعد از خیانت سخت هست، به خصوص زمانی که شما آسیب پذیر هستید و او مقصر است. شما همچنین دائماً به این فکر می کنید که

«از کجا معلوم که واقعاً از خیانت پشیمان است؟»

این مرحله حساسی است و باید هر دوی شما احساسات متضاد را پشت سر بگذارید. بنابراین بهتر است به دنبال کمک متخصص روانشناس زوج درمانگر باشید.

7- از نشانه های پشیمانی بعد از خیانت پذیرا تر بودن فرد است

اگر می‌خواهید بدانید که یک مرد پس از خیانت چگونه رفتار می‌کند، سعی کنید آنچه را که قبلاً اتفاق افتاده به خاطر بیاورید، ممکن است به شما کمک کند. همیشه برخی رفتارهای عجیب و غریب از یک خیانت وجود دارد. رازدار بودن، تلاش برای مخفی کردن محل اختفای خود، محافظت از رمزهای عبور و شبکه های اجتماعی، این ها نشانه های خیانت هستند که او فرد دیگری را در زندگی خود دارد. با این حال، وقتی مردی می خواهد نشان دهد که از خیانت پشیمان است، در درجه اول سعی می کند شفاف تر شود. این یکی از بزرگ ترین نشانه های پشیمانی بعد از خیانت است.

8- او اعتراف می کند که قبلا بی وفا بوده است، اما این اولین باری است که با شما این کار را می کند.

نشانه بعدی پشیمانی بعد از خیانت و یک رابطه زمانی است که او اعتراف می کند قبلا بی وفا بوده است، اما این می تواند اولین باری باشد که او این کار را با شما انجام می دهد. نشان می دهد که او به احساسات شما اهمیت می دهد، آنچه را که اتفاق افتاده درک می کند و مایل به درست کردن آن است.

در حالی که ما در مورد مردی صحبت می کنیم که واقعا از اعمالش پشیمان است و در قدم اول متهم به خیانت احساسی است.

9- از نشانه های پشیمانی بعد از خیانت بیانگر تر شدن فرد خیانتکار است

چگونه می توان فهمید که کسی واقعاً از خیانت کردن پشیمان است؟ زمانی که فردی از اعمالش پشیمان می شود، به دنبال راهی می گردد تا صدای او را بشنوید. شاید او فکر می کند که اگر فرصتی به او داده شود، می تواند اقدامات خود را توضیح دهد. و اگر این فرصت را به او بدهید و نشان دهید که مایلید با ذهنی باز گوش دهید، ممکن است غافلگیر شوید. او احتمالاً بیش از هر زمان دیگری ارتباط برقرار می کند.

10- بعد از خیانت، او شما را در برنامه های خود قرار می دهد

وقتی مردی خیانت می کند، سعی می کند دست همسر یا شریک زندگی خود را از برنامه های خاص خود کوتاه کند. ممکن است از ترس گرفتار شدن باشد، یا ممکن است بخواهد با عشق دیگرش وقت بگذراند. اما چه زمانی خیانتکاران متوجه می شوند که اشتباه کرده اند؟ وقتی متوجه اشتباهش می شود چه اتفاقی می افتد؟

او سعی می کند با زبان عشق آشنا شود سپس، یکی از چیزهایی که سعی دارد جبران کند و از نشانه های پشیمانی بعد از خیانت است؛ گذاشتن شما در برنامه هایش می باشد.

11- هنگام پشیمانی بعد از خیانت او بیشتر از قبل سعی می کند شما را راضی کند

یکی از نشانه هایی که او از خیانت به شما پشیمان بوده زمانی است که سعی می کند بیشتر شما را راضی کند. او چیزهایی از این قبیل می گوید: «می خواهم تو را راضی کنم و خوشحالت کنم. من می خواهم آنچه را که اتفاق افتاده فراموش کنم.»

از نشانه های پشیمای بعد از خیانت این است که او تلاش زیادی برای ابراز عشق می کند تا مطمئن شود که شما خوشحال هستید، این نشانه خوبی است که او نسبت به این خیانت احساس بدی دارد و به اعمال خود توجه بیشتری می کند.

12- تغییر رفتارها هنگام پشیمانی بعد از خیانت مورد توجه دیگران قرار می گیرد

اگر ازدواج یا رابطه متعهدانه شما با سونامی خیانت مواجه شده باشد، دوستان نزدیک یا خانواده آن را از  اضطراب شما احساس خواهند کرد. همانطور که یک بحران ناگهانی ظاهر نمی شود، به طور ناگهانی نیز ناپدید نمی شود.

اگر واقعاً می خواهید بدانید که آیا شریک زندگی شما راه خود را اصلاح کرده، نظر افرادی را که به آنها اعتماد دارید جویا شوید. آنها بهترین قاضی در مورد اینکه آیا همسر شما می‌خواهد صادقانه جبران کند یا خیر، خواهند بود!

زیرا آنها با دقت مشاهده می‌کنند که یک فرد پس از خیانت چگونه رفتار می‌کند و نشانه های بعد از خیانت آن را می شمارند.

13- در پشیمانی بعد از خیانت او فقط با شما وقت می گذراند

اگر او بلافاصله همه دوستان دیگر خود را رها کند و تمام وقت خود را با شما بگذراند، ممکن است نشانه پشیمانی بعد از خیانت باشد. او با شخص دیگری قرار نمی گذارد زیرا می خواهد زمان بیشتری را با شما بگذراند تا اشتباهاتی که انجام داده را جبران کند. در ویکی روان مشاوران حاذقی برای برنامه ریزی این بخش زندگی شما حاضر هستند.

14- بعد از خیانت نسبت به شما محبت بیشتری دارد

اگر مرد شما واقعاً گناهکار است و می‌خواهد نشانه‌هایی از پشیمانی بعد از خیانت خود نمایش دهد، طبیعتاً نسبت به شما محبت بیشتری خواهد داشت. رفتار او ممکن است شما را به یاد زمانی بیاندازد که برای اولین بار با هم قرار گذاشتید، زیرا او سعی می کند با مدیریت روابط عاطفی هیجان آن روزها را بازگرداند و در عین حال همه نشانه های وفاداری خود را نشان می دهد.

15- اگر از هم جدا شوید با کسی قرار نمی گذارد

بخشیدن خیانت از نظر عاطفی سخت خواهد بود. کاملا منطقی است که در حین تلاش و پردازش احساسات خود به یکدیگر فضایی بدهید. بهترین کار در زمانی که از خود می پرسید طلاق به دلیل خیانت درست است؟ جدایی آزمایشی است. اول این که به شما فرصت فکر کردن و ارزیابی عینی چیزها را می دهد، که ممکن است در صورت ادامه دادن به او ممکن نباشد.

کنار گذاشتن نگرانی هایی مانند تلاش برای تشخیص علائمی که نشان می دهد او پشیمانی بعد از خیانت دارد، یک استراحت کوتاه و فضای شخصی به شما زمان و وضوح کافی می دهد تا بتوانید آنچه را که می خواهید نیز ارزیابی کنید. در آشفتگی تلاش برای اصلاح امور پس از فریب خوردن، فراموش نکنید که به خود شناسی برسید و از خودتان مراقبت کنید.

مشاوره آنلاین درمان خیانت به صورت تصویری

16- پشیمانی بعد از خیانت نمی گذارد شما تنها بمانید

اگر او خیانت کرد و شما متوجه شدید اما در حال حاضر، شما می خواهید با او کاری نداشته باشید؛ حداقل فعلا!

اما او التماس می کند، غر می زند و برای فرصتی دیگر تمنا می کند. وقتی امتناع می کنید، او شما را دنبال می کند. او تمام تلاش خود را برای جلب توجه شما انجام خواهد داد. او ممکن است از طریق دوستانتان با شما تماس بگیرد. اینها نشانه های بسیار واضحی هستند که فرد خیانتکار می خواهد آشتی کند، یا اینکه دوست شما در تلاش است تا توجه شما را جلب کند.

17- از نشانه های پشیمانی بعد از خیانت تلاش است

خیانت در اعتماد می تواند به شما صدمه بزند، اما بیشتر مردم به اشتباه معتقدند که حرکات بزرگ برابر با توبه است. او ممکن است یک هدیه بزرگ به شما بدهد (چیزی که شما به آن چشم دوخته بودید اما در روزهای قبل، خریدش برای شما به ذهنش خطور نکرده بود). فرد در پشیمانی بعد از خیانت ممکن است در رفتار جلب توجه زیاده روی کند. شاید نا امیدانه به این فکر کند که چگونه پس از خیانت کردن، نشان دهد پشیمان است، و به همین دلیل همه چیز را کنار خواهد گذاشت.

مشاورین روانشناس مرتبط با این موضوع
صبا مهرپور صبا مهرپور
مشاور روانشناس
از 60,000 هزار تومان
مهناز شاه مرادی مهناز شاه مرادی
دکترای روانشناسی
از 125,000 هزار تومان
سارا مددزاده سارا مددزاده
مشاور روانشناس
از 100,000 هزار تومان
مریم جاویدی مریم جاویدی
مشاور روانشناس
از 87,500 هزار تومان
سید محمد ستارزاده سید محمد ستارزاده
مشاور روانشناس
از 87,500 هزار تومان
محمد رضا سعید فیروزه محمد رضا سعید فیروزه
دکترای روانشناسی
از 225,000 هزار تومان
محمد جواد افشاری نژاد محمد جواد افشاری نژاد
مشاور روانشناس
از 60,000 هزار تومان
پروانه صفایی مقدم پروانه صفایی مقدم
دكتراى روانشناسى
از 175,000 هزار تومان

توصیه ویکی روان برای توجه به نشانه های پشیمانی بعد از خیانت چیست؟

خیانت اغلب زمانی اتفاق می‌افتد که یک زوج به خوبی در یک رابطه ریشه دوانده باشند و یکی از آنها به هر دلیلی گمراه شود. ممکن است در یک رابطه جدید نیز چنین اتفاقی بیفتد. وقتی خیانتاکاران متوجه می‌شوند که اشتباه کرده‌اند و سعی می‌کنند جبران کنند، به همان اندازه تلاش می‌کنند دوباره توجه شما را جلب کنند، بنابراین بهترین رفتار خود را خواهند داشت. برای کسی که منحرف شده ، این روش نشان دادن پشیمانی از خیانت است. در این هنگام با توجه به پشیمانی بعد از خیانت فرد توصیه ویکی روان به شما کمک از یک مشاور روانشناس برای خیانت است.

لیست مشاورین درمان خیانت

ویکی روان

ویکی روان سامانه سلامت روان با خدمات متنوع برای تمام فارسی زبانان است. می‌توانید در ویکی روان مشاوره روانشناسی برگزار کنید، در وبینارهای روانشناسی شرکت کرده و از مطالب مرتبط با روانشناسی استفاده کنید. جلسات مشاوره روانشناسی ویکی روان به صورت آنلاین، تلفنی و متنی برگزار می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا