بهترین انتقام بعد شکست عشقی

بهترین انتقام بعد از شکست عشقی چیست؟ (حتما بخوانید)

انتقام بعد از شکست عشقی به ذهن همه افرادی که به نوعی شکست عاطفی یا حتی خیانت را تجربه می کنند می آید. این خشم بعد از شکست عشقی طبیعی است اما باید روش های کاربردی جهت کنترل آن اتخاذ کرد، این تکنیک ها در جلسات مشاوره درمان شکست عشقی به افراد توضیح داده می شود اما در هر صورت در این مطلب سایت ویکی روان هم به توضیح اینکه بهترین انتقام بعد شکست عشقی چیست می پردازیم.

بهترین انتقام بعد از شکست عشقی چیست؟

با مطالب روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

چگونه می توان به بهترین شکل ممکن از عشق سابق خود انتقام گرفت؟

شاید باورش سخت باشد اما این سوال (انتقام از عشق زندگیم به خاطر خیانتش) را زیاد در بخش مشاوره آنلاین شکست عشقی ویکی روان دریافت می کنیم، پس باید تمام و کمال به توضیح آن پرداخته شود.

بعد از تجربه شکست عشقی این کاملا طبیعی است که شما احساس کنید انتقام جویی سریع برای بهتر شدن وضعیت لازم است. مشکلی که در انتقام از دوست پسر یا دوست دختر سابق شما وجود دارد این است که احساسات مثبت انتقام بعد از شکست عشقی کوتاه مدت خواهد بود و در واقع باید انرژی خود را به روشی کاملا متفاوت صرف کنید.

به جای تمرکز بر چگونگی انتقام، وقت و انرژی خود را صرف کارهایی کنید که در واقع رفاه آینده شما را تضمین می کنند

به بیان ساده، بهترین راه برای انتقام از همسر سابق خود این است که بیش از هر زمان دیگری شاد باشید، شاد زیستن هنری است که باید آموزش ببینید.

البته منظور این نیست که سعی کنید با هزینه شخص دیگری خوشبخت شوید، عشق و همسر سابق شما در واقع نباید اصلا در این فرآیند شرکت کند و فکر انتقام بعد از شکست عشقی باید از ذهن شما خارج شود.

با قدرت سلامتی و خوشی از همسر سابق خود انتقام بگیرید

چندی پیش در بخش مشاوره برای شکست عشقی سایت ویکی روان پرسشی دریافت کردیم که پرسید “چگونه از دوست دختر سابق انتقام بگیرم بدون اینکه او بداند؟

کلید پیروزی در جدایی این است که زندگی را شروع کنید که بهتر از هر زمان دیگری باشد. ممکن است مبهم به نظر برسد، اما به این روش فکر کنید

اگر می خواهید به همسر سابق خود نشان دهید که بدون آنها بهتر هستید، به آنها اجازه دهید از زندگی شما خارج شوند و اجازه ندهید که این شکست شما را بشکند، چه راهی بهتر از این که نشان دهید زندگی رضایت بخش، هیجان انگیز، خوشحال کننده و سرگرم کننده خود را شروع کرده‌ اید؟

چرا نباید دنبال انتقام بعد از شکست عشقی باشیم؟

تغییراتی که در زندگی خود ایجاد می کنید نباید برای شخص دیگری غیر از شما باشد. اگر تمرکز شما بر انتقام بعد از شکست عشقی از همسر سابق است، حسادت او را برانگیخته یا به هر طریقی به آنها آسیب برسانید، این روی اعمال شما تأثیر می گذارد.

هر کاری که انجام می دهید به این دلیل خواهد بود که همسر سابق شما در ذهن شماست و سعی خواهید کرد به جای تمرکز بر آنچه برای شما بهترین است، نکته ای را ثابت کنید

این نه تنها روند بهبود را بسیار طولانی می کند، بلکه سلامتی طولانی مدت شما را به خطر می اندازد. به بیان ساده، کشف راه های انتقام از همسر سابق نباید اولویت شما باشد.

انتقام بعد از شکست عشقی در مقابل رشد شخصی شما قرار می گیرد

آیا این جمله را شنیده اید که “موفقیت بهترین انتقام است؟

بهترین انتقامی که می توانید بگیرید موفقیت شماست، اما یک نکته را باید بخاطر بسپارید و هر روز با خودتان تکرار کنید.

اگر سعی در انتقام بعد از شکست عشقی دارید، موفقیت بهترین انتقام است

اما منظورمان چیست؟ هر کاری که شما برای جلب توجه همسر سابق خود انجام دهید، به ویژه به روشی منفی، برای او آشکار است. آنها نه تنها قادر خواهند بود که آن را از دور ببینند، بلکه می تواند شما را ناامید کنند و کارهایی در قبال آن انجام دهند.

بنابراین، شما می توانید با موفقیت در اهداف شخصی خود از همسر سابقتان انتقام بگیرید، اما فقط در صورتی جواب می دهد که واقعا این کار را برای خود انجام داده باشید (و نه برای جلب توجه همسر سابق خود).

چگونه با خوشبختی واقعی انتقام بگیریم؟

با پایان یافتن این مقاله، نگاهی به کارهای ساده ای می‌ اندازیم که می توانید برای شروع بهبود زندگی خود انجام دهید.

نیازی نیست که تصاویر جذاب از خود یا عکس های خود با جنس مخالف در اینستاگرام ارسال کنید یا مدام عکس پروفایلتان را عوض کنید تا احساس بدی به همسر قبلی خود بدهید! 🙂 بلکه باید تمام تمرکز و حواستان روی بهبود شرایط زندگی فردیتان باشد، این حتی یکی از مراحل شکست عشقی است که در ویکی روان درباره آن توضیح دادیم.

این خاطره از یک متخصص و مشاور شکست عشقی آنلاین را با دقت بخوانید:

یکی از مراجعینم از اوضاع پیش آمده بعد از شکست عشقی و مواجه با خیانت همسرش بسیار ناراحت بود، بنابراین من برای او توضیح دادم که خیلی بیشتر از آنچه که تصور می کند باید همه چیز را کنترل کند. این برای شما هم صادق است!

این شکست عاطفی بازتابی از این نیست که چه کسی هستید بلکه تمام شرایط موجود به عنوان یک کاتالیزور قدرتمند برای تغییرات مثبت در زندگی شما عمل خواهد کرد، البته اگر خودتان بخواهید

به جای انتقام بعد از شکست عشقی این کارها را انجام دهید

مراحل شکست عشقی

آنچه شما باید انجام دهید اولویت بندی احساسات و اهدافی است که در زمان برقراری رابطه مد نظر داشته‌ اید.

خیلی راحت می توان یک رابطه جدی را از دست داد، بنابراین زمان آن فرا رسیده است که این موارد را دوباره معرفی کنیم. علاوه بر این، ما شما را تشویق می کنیم که به فعالیت های جدیدی که می توانید در برنامه خود بگنجانید، فکر کنید.

هدف این است که برنامه خود را با افراد و فعالیت هایی پر کنید که باعث شادی شما می شود به جای اینکه به چگونگی انتقام بعد از شکست عشقی فکر کنید

می پرسید بعد شکست عشقی چکار کنیم؟ شما می توانید روی تحرک بدنی تمرکز کنید زیرا نه تنها باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود، بلکه باعث تقویت ترشح هورمون اندورفین و سطح انرژی شما می شود، بنابراین احساس راحتی و انجام کارهای بیشتری که به نفع شما هستند آسان می گردد.

  • از زندگی مستقل خود لذت ببرید
  • از نظر احساسی نیز از خود مراقبت کنید
  • به جای انتقام بعد از شکست عشقی بهتر است خود را خوب نشان دهید
  • چند لباس جدید برای کمد لباس خود تهیه کنید
  • شروع به کسب درآمد کنید
  • از خود پذیرایی کنید و با خودتان خوب رفتار کنید
  • تمام خاطرات فیزیکی خود را از بین ببرید. این بدان معناست که تمام تصاویر را فراموش کنید
  • بهتر است روش های پیشگیری از شکست عشقی را بدانید تا دفعه بعد دچار مشکلات مشابه نشوید
  • بروید بیرون و گپ بزنید، افرادی را پیدا کنید و به طور تصادفی با آنها آشنا شوید و از آن خوشحال باشید. شما هنوز به روابط بلند مدت دیگری نیاز ندارید
  • وقتی آمادگی داشتید رابطه طولانی مدت برقرار کنید، خوشحال باشید. شخصی را پیدا کنید که از شما مراقبت کند و به شما احترام بگذارد. اگر به مدت کافی ادامه دهید ممکن است نامزد کنید.

یادتان باشد افسردگی بعد شکست عاطفی یک اتفاق طبیعی است، چرا؟ چون افراد زیادی مثل شما به جای بهبود شرایط فردی دنبال انتقام بعد از شکست عشقی هستند، افکار منفی را از خود دور کنید و دیگر سراغ خاطرات تلخ گذشته نروید.

پیشنهاد ویکی روان چیست؟

همانطور که تا الان متوجه شده اید از نظر علمی و با توجه به تجربیات جلسات مشاوره روانشناسی درمان شکست های عاطفی ما نظر مثبتی روی ابراز خشم انتقام بعد از شکست عشقی و خیانت نداریم.

این کار باعث می شود حال و روزتان بدتر شود و تجربیات تلخ دیگری را داشته باشید.

اما اگر اوضاع واقعا رو به راه نیست و نشخوارهای فکری منفی شما را از درون می خورد، پیشنهاد می کنیم در سایت ویکی روان جلسه مشاوره آنلاین به صورت صوتی و تصویری با بهترین های روانشناسی برگزار کنید تا موضوع به صورت ریشه ای درمان شود:

مشاوره در مورد شکست عشقی

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

برقراری رابطه با فرزند خوانده

12 راه برقراری رابطه با فرزند خوانده که باید بدانید

برقراری رابطه با فرزند خوانده مشکل بسیاری از افراد است چون آنها نمی توانند حضور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 6 =