رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
انتخاب نوع پذیرش
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 21879 تجربه : 7 سال

آشنایی با ساناز موقر روانشناس ویکی روان

سلام من ساناز موقر هستم روانشناس بالینی، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران با شماره 21879، دارای پروانه اشتغال تخصص (9388) و عضو تیم مشاوره روانشناسی سایت ویکی روان.

سابقه علمی و کاری ساناز موقر

خانم ساناز موقر در دانشگاه در رشته روانشناسی عمومی و روانشناسی بالینی تحصیل کرده اند و بیش از 7 سال سابقه ارائه خدمات مشاوره بالینی روانشناسی و مشاوره روان درمانی دارند.

شیوه برگزاری مشاوره با ساناز موقر

اگر قصد دارید بر بستر اینترنت با ساناز موقر روانشناس ویکی روان مشاوره برگزار کنید، مشاوره روانشناسی آنلاین بهترین انتخاب است. این روش امکان برگزاری مشاوره تصویری با روانشناس را مهیا می کند.

کاربران داخل ایران می توانند از مشاوره تلفنی روانشناسی برای ارتباط صوتی با ساناز موقر استفاده کنند. با این حال مشاوره متنی با روانشناس می تواند گزینه ای ایده آل برای ارتباط نوشتاری باشد.

مشاوره فوری با ساناز موقر

اگر همین الان نیاز به مشاوره روانشناسی با ساناز موقر دارید، بعد از انتخاب نوع پذیرش در همین صفحه، مشاوره فوری روانشناسی را انتخاب نمایید.

تخفیف ویژه برای جلسه با ساناز موقر

خرید پکیج مشاوره روانشناسی 5 و 10 جلسه ای امکان استفاده از تخفیف ویژه ویکی روان برای مشاوره با ساناز موقر را فراهم می کند. این پکیج ها بهترین انتخاب برای افرادی است که دید بلند مدت به مشاوره دارند.

پشتیبانی از جلسات

تیم پشتیبانی ویکی روان همه روزه آماده راهنمایی شما جهت خرید مشاوره با ساناز موقر است. برای پشتیبانی تلفنی با شماره 02191099110 تماس بگیرید.

بیشتر از ساناز موقر بدانیم

جلسات مشاوره آنلاین با ساناز موقر در سایت ویکی روان بدون نیاز به نصب نرم افزار انجام می شود. لینک ورود بعد از خرید در پنل کاربری تان قرار می گیرد.

مشاوره تلفنی با خانم ساناز موقر توسط سایت بدون تبادل شماره تماس انجام می شود. هزینه مکالمه توسط ویکی روان پرداخت می شود.

کافیست در صفحه صورتحساب گزینه ارزی را انتخاب کنید. همچنین می توانید با هماهنگی تیم پشتیبانی معادل ریالی هزینه دلاری با در کیف پول پرداخت کنید.

با توجه به تحصیلات در رشته روانشناسی بالینی و سابقه کاری بالا، ساناز موقر یکی از بهترین های ویکی روان است.
ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای