رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
انتخاب نوع پذیرش
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 49450 تجربه : 10 سال

آشنایی با ساناز آقاخانی روانشناس ویکی روان

سلام و درود، من ساناز آقاخانی مشاور روانشناس عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران عستم با شماره عضویت 49450، دارای پروانه اشتغال تخصصی با شماره 1534273 و عضو تیم مشاوره روانشناسی غیرحضوری سایت ویکی روان هستم.

سابقه علمی و کاری ساناز آقاخانی

خانم ساناز آقاخانی به عنوان مدرس کارگاه های فرزند پروری، مهارت های زندگی و تربیت جنسی، متخصص ان ال پی، امید درمانگر و برگزار کننده دوره های گروهی امید و ان ال پی برای کودک و نوجوان و بزرگسال مشغول به فعالیت است.

همچنین ساناز آقاخانی مترجم کتاب های 55 روش برخورد با کودک و نوجوان ستیزه جو از انتشارات ارجمند و کتاب کار اعتیاد جنسی از انتشارات ارجمند می باشد.

در چه موضوعاتی با ساناز آقاخانی جلسه خریداری کنیم؟

به عنوان روانشناس ساناز آقاخانی متخصص در زمینه های

خدمات مشاوره ارائه می دهد.

شیوه برگزاری مشاوره با ساناز آقاخانی

مشاوره آنلاین روانشناسی با ساناز آقاخانی بر بستر اینترنت انجام می شود و عزیزان خارج ایران می توانند با پرداخت ارزی و دلاری مشاوره خارج از کشور خریداری کنند.

کاربران داخل کشور با مشاوره تلفنی روانشناسی امکان ارتباط تلفنی با ساناز آقاخانی را دارند. همچنین امکان مشاوره متنی با روانشناس از سراسر ایران و جهان وجود دارد.

تخفیف ویزه جلسات مشاوره با ساناز آقاخانی

با خید پکیج های مشاوره روانشناسی پنج و ده جلسه ای از تخفیف ویژه ویکی روان برای مشاوره با ساناز آقاخانی بهره مند می شوید. بعد از خرید پکیج، امکان رزرو از پنل کاربری تان وجود دارد.

پشتیبانی از جلسات

تیم پشتیبانی ویکی روان تمام ایام هفته آماده راهنمایی شما جهت خرید مشاوره با ساناز آقاخانی روانشناس کودک و بزرگسال است. برای پشتیبانی تلفنی از شماره 02191099110 استفاده کنید.

بیشتر از ساناز آقاخانی بدانیم

جلسات تلفنی با ساناز آقاخانی از طریق ارتباط امن تلفنی با مراجع انجام می شود. هزینه مکالمه توسط سایت پرداخت می شود.

بعد از انتخاب نوع پذیرش مشاوره آنی را انتخاب کرده و منتظر پاسخ به درخواست باشید. ظرف مدت حداکثر 10 دقیقه ساناز آقاخانی پاسخ درخواست را می دهد.

مشاوره نوشتاری با خانم ساناز آقاخانی در سایت انجام می شوند. لینک ورود به اتاق جلسه پیش از شروع جلسه در پنل کاربری تان قرار می گیرد.
ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای