خیانت

31 نشانه خیانت زن (ویژگی زنان خراب چیست؟)

بررسی نشانه های زنی که به شوهرش خیانت می کند

نشانه های خیانت زن ها بسیار زیاد است، دقیقا مانند علائم خیانت مردها که کم نیستند! به هر حال در بخش مشاوره درمان خیانت سوال های زیادی در مورد علائم خیانت زنان می شود (مثل اینکه زنان خیانتکار را چگونه بشناسیم، ویژگی زنان خراب چیست یا نشانه های خیانت دوست دخترم چیست؟) که نشان از دغدغه ذهنی آقایان دارد. البته قصد ما از نوشتن این مطلب این نیست که مدام به همسرتان شک کرده و دنبال نشانه های خیانت زن در خانم یا دوستتان باشید. بلکه آشنایی با این موضوعات کمک می کند تا با دیدی بازتر نسبت به مسائل پیش پا افتاده تصمیم گیری نمائید. در هر صورت در ادامه این مطلب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان به بررسی مهم ترین نشانه های خیانت زنان به همسر خواهیم پرداخت.

زن خیانتکار کیست؟

با مطالب روانشناسی روز در سایت ویکی روان همراه باشید.

قبل از بررسی ویژگی ها و علایم زن خیانت کار باید با تعریف زنان خیانتکار آشنا شویم. چه زنانی خیانتکار هستند یا به قولی، زن خراب کیست؟

همانطور که در مقاله تعریف خیانت در روانشناسی گفتیم، کلا فرد خیانتکار فردی است که برای رابطه فعلی ارزش قائل نبوده و سعی می کند روابط (در هر سطحی) مشابه اما موازی با رابطه فعلی را داشته باشد.

از دید روانشناسی، دلایل خیانت کردن زنان بسیار شخصی هستند. چون فرد با اصالتی که در رابطه ای بد قرار می گیرد، به جای خیانت کردن ترجیح می دهد از رابطه خارج شود تا تن به روابط موازی بدهد!

با این حال علت خیانت زنان متاهل بسیار شخصی است و باید به صورت دقیق بررسی گردد، اما باز هیچ توجیهی برای خیانت افراد وجود ندارد. در ادامه به عمومی ترین نشانه های خیانت زن به شوهر اشاره می کنیم، اما نباید ذهنتان را پر از افکار منفی و شک و تردید نسبت به همسرتان کنید.

در ادامه به نشانه های خیانت زن می پردازیم. این نشانه ها در هنگام بروز انواع خیانت نمود پیدا می کنند، پس با یک یا دو مورد همسرتان را خیانتکار خطاب نکنید. نشانه خیانت زن همیشه واضح نیست، پس دست از قضاوت بی مورد بردارید.

اما اگر رفتار او ذهنتان را مشغول کرده حتما موضوع را با مشاور روانشناس خیانت درمیان بزارید. این جلسات به روش های متنوعی برگزار می شوند که یکی از آنها مشاوره تلفنی خیانت است که بهترین روش برای مراجعین داخل ایران است.

مشاورین روانشناس مرتبط با این موضوع
محمد جواد افشاری نژاد محمد جواد افشاری نژاد
مشاور روانشناس
از 60,000 هزار تومان
پریا نوربخش پریا نوربخش
مشاور روانشناس
از 175,000 هزار تومان
مینا فرهادی مینا فرهادی
مشاور روانشناس
از 87,500 هزار تومان
سعید بابایی سعید بابایی
دکتری روانشناسی
از 100,000 هزار تومان
صبا مهرپور صبا مهرپور
مشاور روانشناس
از 60,000 هزار تومان
سید محمد ستارزاده سید محمد ستارزاده
مشاور روانشناس
از 87,500 هزار تومان
لیلا شکوری لیلا شکوری
دکتری روانشناسی
از 112,500 هزار تومان
معصومه چوبین معصومه چوبین
مشاور روانشناس
از 75,000 هزار تومان

مهم ترین نشانه های خیانت زنان چیست؟

همانطور که بالا هم اشاره کردیم، سوالات زیادی که آقایان در بخش مشاوره آنلاین سایت ارسال می کنند نشان از دغدغه آنها در مورد خیانت خانم ها دارد. مثلا:

 • نشانه های خیانت دوست دختر چیست؟
 • نشانه های زنی که به شوهرش خیانت می کند چه چیزهایی است؟
 • چه چیزهایی نشانه های پنهان کاری زنان هستند؟
 • از کجا بفهمیم زن خیانت میکند؟؟؟
 • ویژگی زنان خراب چیست؟
 • اصلا اخلاق زن خیانتکار چه ویژگی هایی دارد؟

می بینید؟ اینها سوالات مردهایی هستند که به هر دلیل به همسر یا زنی که با او در رابطه هستند شک کرده و دنبال راهکاری برای رفع این سوالات ذهنی هستند!

روانشناسی خیانت زن / بررسی نشانه زن خراب

آیا شما همیشه نگران هستید که همسرتان به شما خیانت کند؟ شاید حق با شما باشد!

تحقیقات نشان داده اند که تقریبا ۵ درصد زنان به همسر خود خیانت می کنند و این آمار می تواند نگران کننده باشد.

قبلا در ویکی روان مورد علت خیانت خانم ها صحبت کردیم و گفتیم علت خیانت آقایان با خانم ها خیلی فرق دارد، در اینجا به مهم ترین علائم و نشانه های خیانت زن ها از دید روانشناسی اشاره خواهیم کرد.

قبل از اینکه توضیحات را شروع کنیم ذکر این نکته واجب است که مواردی که در ادامه بیان شده اند شاید در همسرتان دیده شود، اگر یک یا دو مورد از نکات گفته را در همسرتان دیدین، آن را صد در صد به معنای خیانت خانم یا دوست دخترتام در نظر نگیرید.

اما تکرار بیش از چهار مورد گفته شده می تواند از نشانه های خیانت زن ها و همسرتان باید و احتمال خیانت کردن را افزایش دهد. خب فکر می کنید نشانه های خیانت زنان شوهردار چه هستند؟

۱- از بدترین نشانه های خیانت زنان این است که در تخت خواب شما را با نام دیگری صدا می زند

دلایل خیانت مردان و زنان

اشتباه زبانی ممکن است برای هر کسی پیش بیاید، اما این یکی از اتفاقاتی است که باید به آن توجه کنید.

صدای زن در رابطه جنسی می تواند برای مرد بسیار جذاب باشد، اما به شرطی که اسم مرد دیگه ای و صدا نزند!

اگر همسرتان شما را بطور تصادفی در هنگام رابطه جنسی با نام دیگری صدا می زند، یا نشان دهنده این است که دوست دارد شخص دیگری به جای شما باشد، یا اخیرا با شخص دیگری ارتباط جنسی داشته است.

این مورد را نباید نادیده گرفت. از او توضیح بخواهید اگر تکرار کرد حساس تر شوید و موضوع را با روانشناس در میان بزارید تا دنبال دیگر نشانه های خیانت زن ها در همسرتان باشید. مشاوره آنلاین خیانت می تواند گزینه مناسبی برای برگزاری مشاوره روانشناسی از راه دور باشد.

۲- از شما نمی خواهد که لباس هایش را مرتب کرده یا برایش بیاورید!

شاید تو فرهنگ ما جا نیوفتاده باشه که مرد لباس همسرش را بشورد، اما این می تواند برای بسیاری از زوجین رخ دهد.

این مورد می تواند در مورد مرتب کردن کمد لباس ها، ریختن آنها در ماشین لباس شویی یا هر مورد دیگری هم باشد اما بدون شک این رفتارهای ناگهانی ممکن است نشانه خیانت زنان باشد.

چرا این مورد را از نشانه های خیانت در زن می نامیم؟ چون او احتمال می دهد نشانه ای از خیانتش را در لباس زیر یا رو جا گذاشته باشد و شما متوجه آن شوید.

در ویکی روان بخوانید: معنی خیانت کردن چیه؟

۳- هیچ عکسی از شما در هیچ جا منتشر نمیکند، انگار وجود ندارید!

راه تشخیص خیانت همسر چیست؟

یکی از بارزترین نشانه های خیانت زن ها انکار می باشد، البته در مورد مردها هم صدق می کند.

اگر همسرتان شبکه های اجتماعی اش را از هر گونه نشانه رابطه با شما پاک کرده است، می تواند بدین دلیل باشد که می خواهد آن را پنهان کرده تا نظر مرد دیگری را به خود جلب کندو

البته این می تواند مربوط به خیانت کردن احساسی و عاطفی هم باشد، اما هر چیزی که است خیانت نامیده می شود.

این مورد بیشتر در دوستی دختر و پسر دیده می شود. خانم هایی که بی دلیل وجود دوست پسر خود را پنهان می کنند به خیانت متهم می شوند. مردهای زیادی در جلسات مشاوره متنی خیانت ویکی روان این موضوع را مطرح می کنند که اصلا در زندگی مجازی همسرشان وجود ندارند. آیا این نشانه خیانت زن به شوهر است؟؟

۴- از نشانه های خیانت دوست دختر این است که موبایلش را همیشه سایلنت می کند!

دنبال علائم خیانت زن به مرد هستید؟ نیاز نیست دنبال موارد تخصص و ریز باشید اخلاق زن خیانتکار او را لود می دهد!

اگر همسرتان یا دوستتان با مرد دیگری رابطه تلفنی داشته باشد، همیشه موبایلش را سایانت (حالت ساکت گوشی) می کند تا در مورد تماس ها یا پیام هایش به شما پاسخی ندهد!

اندکی به این مسئله فکر کنید:

شما تابحال شکی در مورد تماس های او نداشته اید و او اغلب اوقات پاسخ تماس هایش را پنهانی نداده است. به گفته بسیاری از مردها این از مهم ترین نشانه های خیانت دوست دختر به پسرها است که امروزه دیده می شود.

کلا او دوست ندارد شما از وضعیت تماس هایش مطلع شوید به همین خاطر آنها را از شما مخفی می کند

۵- همسرتان با شما بیشتر مانند یک دوست رفتار می کند تا مانند همسر

یک روابط زناشویی موفق در بردارنده تعامل گرم دو طرف هست.

از نشانه های خیانت زن ها این است که با شما اصلا مانند یک همسر رفتار نمی کنند.

اگر ارتباط عاشقانه تان با یکدیگر کم و کم تر شد، این باید برای تان زنگ خطر باشد.

مثلا توجه کنید که اخیرا به شما”عزیزم” گفته است یا خیر؟ البته شاید موردی در رفتار شما وجود دارد که موجب این نوع برخورد همسرتان شده است و صرفا از علائم خیانت زنان نباشد اما در هر صورت حواستان باید جمع باشد.

مشاوره زوج درمانی

۶- او اغلب تا دیر وقت در محل کارش می ماند

البته این مورد به تنهایی از علائم خیانت زن نیست. نباید زنان زحمتکش که قسمتی از بار مالی خانواده را به دوش می گیرند در زمره زنان خیانتکار قرار داد!

اما اگر همسرتان ساعات اضافی زیادی را در محل کار می ماند، به رفتار او دقت کنید. همیشه بهانه ای برای دیر آمدن به خانه دارد؟

زنان معمولا برای وقت گذرانی با عشق جدیدشان پس از ساعات کاری معمول، به همسران شان می گویند که در محل  کار می مانند.

پس اگر چنین رفتاری را از همسرتان دیدید می تواند دلیلی برای گذراندن وقت با یکی از همکاران یا شخص دیگری باشد، البته ناتوانی آقایان در تامین نیازهای مالی و احساسی زن ها هم یکی از دلایل کار کردن زیاد خانم ها می تواند باشد.

۷- از علائم خیانت خانم ها : رمزهایش را مدام عوض کرده است

پیامدهای خیانت کردن چیست؟

اغلب زوج ها برای نشان دادن صداقت در رابطه شان، رمزهای عبورشان را به همسرانشان می گویند.

اگر همسرتان به بهانه هک شدن یا …، رمزش را تعویض کرد، می تواند بدین دلیل باشد که:

در موبایل یا حساب های کاربری اش چیزهایی داشته باشد و نخواهد شما آن ها را ببینید.

اما به یاد داشته در هر صورت گوشی موبایل یک وسیله شخصی است و نباید تو گوشی هم سرک بکشید. با این حال اگر هیچ صداقتی به شما نشان نمی دهد در حالی که شما رمز گوشیتان را در اختیار او قرار داده اید می تواند جای تعجب باشد.

۸- آن ها همیشه کنجکاو هستند که شما کجا هستید

زنانی که به همسران شان خیانت می کنند، همیشه دوست دارند بدانند که همسرشان کجا است و چکار می کند؟ زیرا می خواهند قرار ملاقات های پنهانی شان را تنظیم کرده و می ترسند که شما در آن اطراف باشید و آن ها را ببینید.

این از بارزترین نشانه های خیانت زن ها (نشانه زن خراب) می باشد که معمولا دور از ذهن است و آقایان آنها را نشانه علاقه همسرشان می دانند.

باز هم تاکید می کنیم، اگر همسرتان یک یا دو مورد از موارد گفته شده تحت عنوان “نشانه های خیانت زنان به همسر” را بروز داد به معنای قطعیت در خیانت کردن او نیست اما باید با دقت عمل کنید.

۹- خیلی ورزش می کند، بیشتر از همیشه

این مورد عمومی نیست اما اگر همسرتان به شما خیانت کند، سعی می کند زمان زیادی را صرف ورزش و رژیم غذایی کند. اما اگر مدت ها است که در مورد رژیم غذایی صحبت می کند و در نهایت تصمیمش را گرفته است، جای نگرانی نیست.

در این مورد شاید نتوانید از تکنیک های برخورد با خیانت زنان استفاده کنید، اما یادتان باشد می توانید به جای بددلی، همسرتان را در ورزش کردن همراهی کنید.

۱۰- کمتر جلوی چشم شما ظاهر می شود

از دیگر نشانه های خیانت زن این است که او سعی می کند کم تر با شما وقت بگذراند و با شما باشد.

بارها در ویکی روان گفتیم که صحبت کردن و با هم بودن، نشانه صمیمیت زوج ها است و شاید این مورد از انواع خیانت عاطفی همسرتان باشد.

اما اگر همسرتان کم تر با شما ارتباط برقرار کرد، نشان دهنده این است که با شما احساس صمیمیت نمی کند، اگر همسرتان به شما خیانت کند، شما کنجکاو می شوید که وقت هایی که با شما نیست را چگونه می گذراند.

در ویکی روان بخوانید: بهترین راه کسب اعتماد همسر بعد خیانت کردن

۱۱- در مورد کارهایی که می کند با جزئیات بیشتری برای شما توضیح می دهد

در ابتدای ازدواج تان، شما از همسرتان می پرسیدید که روزت را چگونه گذرانده ای؟ و او با چند جمله ی کوتاه به شما پاسخ می داد.

اما اکنون که به شما خیانت می کند، برای توضیح کارهایی که انجام داده، همه اتفاقات را با جزئیات تعریف می کند.

چه زمانی ناهار خورده، با چه کسانی صحبت کرده و همه پروژه هایی جدیدی که در دست دارد را به شما می گوید.

اگر احساس کردید که همسرتان بیش از اندازه جزئیات را برایتان تعریف می کند، احتمالا در حال خیانت کردن به شما است

خانم ها در کل عادت به توضیح زیاد دارند اما از نشانه های خیانت زن ها این است که به تازگی پر حرف شده اند و احساس می کنند شما نیاز دارید بیشتر بدانید. اما در هر صورت این نشانه زن خراب داشتن نیست دوستان و تنها باید کمی دقتتان را بیشتر کنید.

۱۲- شما را متهم به خیانت میکند 🙂

یکی از راحت ترین روش ها برای فهمیدن صداقت همسرتان این است که ببینید چند وقت یکبار به شما تهمت خیانت می زند.

کسانی که به همسران شان خیانت می کنند، معمولا گناه خود را بر گردن همسر می اندازند تا احساس گناه نکنند و همسرشان به رفتار های آن ها توجهی نکند.

اگر این رفتار جدیدا تبدیل به عادت او شده است پس باید بیشتر دقت کنید تا در امان باشید.

۱۳- Status (وضعیت) شبکه های اجتماعی اش را تغییر داده است

اگر شما وارد اینستاگرام همسرتان شوید و ببینید که در بیوگرافی پروفایلش رابطه تان را حذف کرده است، می تواند نشان دهنده خیانت او باشد!

این مورد را به عنوان شروع در خیانت و دوری احساسی می دانند و از بارزترین نشانه های خیانت دوست دختر به پسر است که می تواند شروع اتفاقات ناگوار باشد.

این مورد می تواند از انواع خیانت دیجیتالی باشد.

۱۴- از علائم خیانت دوست دختر یا همسر : دیگر با دوستان تان معاشرت نمی کند

هر زنی سعی دارد تا رازهای مهم زندگی اش – مانند خیانت – را از دیگران مخفی نگه دارد.

تا جایی که می تواند سعی می کند از شما و دوستان مشترک تان دوری کند تا ریسک لو رفتن خیانتش کم تر و کم تر شود.

بعلاوه اگر زنی بخواهد به خاطر یک مرد دیگر، از همسرش جدا شود، سعی می کند از او، دوستانش و هر چیزی که به او تعلق دارد دوری کند.

دوری از هر چیزی که به شما مربوط می شود از نشانه های خیانت زن ها است.

۱۵- همراه شما به برخی رستوران های و مکان های خاص نمی رود

تصور کنید که شما پیشنهاد رفتن به رستوران جدیدی را به همسرتان می دهید. اما او بجای این که هیجان زده شود و از پیشنهادتان استقبال کند، دچار استرس و نگرانی شده و می گوید که ترجیح می دهد در خانه بماند و آشپزی کند.

خب شما از این رفتار چه برداشتی می کنید؟ این از نشانه های خیانت زن است یا یک رفتار طبیعی؟

این رفتار می تواند نشان دهد و همسر شما و عشق جدیدش بارها به رستورانی که شما پیشنهاد داده اید رفته اند و نمی خواهد که کارکنان و گارسون های آن رستوران شما را با او ببینند.

مردها به مرور به علائم خیانت کردن زن ها عادت می کنند و می توانند پی به موضوع اصلی ببرند. چرا که رفتارهای غیر عادی همسرشان برای آنها جای سوال بسیاری ایجاد می کند. اگر با این نشانه ها مواجه هستید، استفاده از مشاوره تلفنی روانشناسی کمک می کند در وضعیت روانی بهتر قرار بگیرید.

۱۶- زنان خیانتکار را چگونه بشناسیم : بدون دلیل برایتان هدیه می خرد

مشاوره-آنلاین-درمان-خیانت

همه ما دوست داریم که به ما هدیه داده شود، این طبیعیست.

اما اگر همسرتان بدون هیچ مناسبتی برایتان هدیه گرانبهایی خرید، می تواند نشان دهنده این باشد که به شما خیانت کرده و می خواهد وجدانش را آرام کند (این تنها یک احتمال است).

این یک اصل ثابت شده و از نشانه های خیانت زن ها است که فردی برای احساس گناهی که دارد، برای فرد مورد نظر هدیه می خرد.

در جلسات مشاوره خیانت همسر به کرات دیده می شود که خانم های خیانت کار به یکباره تغییر رویه می دهند و رفتارهای عجیب از آنها سر می زند.

۱۷- دائما می گوید که احساس ناراحتی می کند

وقتی همسرتان به شما می گوید که احساس خوشحالی نمی کند، به او گوش دهید، بر اساس تحقیقات انجام شده درباره نشانه های خیانت زنان :

زنانی که می گویند “احساس خوشحالی نمی کنم” ۴ برابر بیشتر از زنان دیگر که می گویند “خیلی خوشحال هستند” احتمال خیانت شان وجود دارد.

بعلاوه بسیاری از زنان فکر می کنند اگر بگویند که در زندگی شان خوشحال نیستند، خیانت شان توجیه می شود. بهتر است در این موارد بمنظور جلوگیری از خیانت زنان با یک مشاور روانشناس برای خیانت مشورت کنید.

۱۸- جدیدا به ظاهرش توجه زیادی می کند

این خیلی خوب است که همسرتان به ظاهرش توجه کند و آراسته باشد، مردها خانم های آراسته را دوست دارند.

اما روانشناسی زنان خیانتکار می گوید، اگر این توجه بیش از اندازه باشد، شما باید اندکی شک کنید

پس اگر اخیرا همسرتان به ظاهرش توجه نمی کرده، و بطور ناگهانی خود را آراسته می کند، لباس های جدید و گران قیمت می خرد و آرایش زیادی می کند، این می تواند از نشانه های خیانت زن ها و وجود شخص دیگری در زندگی اش باشد.

۱۹- از نشانه های خیانت زن به مرد این است که او دیگر به شما توجه نمی کند

منظور از بی میلی جنسی چیست

فردی که در حال خیانت ذهنی یا واقعی است، ممکن است برای مدتی بتواند خود را خوب و خوشحال نشان دهد، اما این موقتی است و برایش سخت می شود.

اگر وقتی با همسرتان حرف می زنید به شما نگاه نمی کند و شما را نادیده می گیرد، می تواند نشانه های خیانت زن ها باشد.

در ویکی وران بخوانید: بهترین راه بخشیدن خیانت چیست؟

۲۰- نشانه خیانت زنان : زمان زیادی را جدا از یکدیگر می گذرانید

یکی از علائم هشدار دهنده مهم این است که شما بیشتر وقت تان را جدا از یکدیگر می گذرانید.

بدیهی است که شما به عنوان شوهر زنی که در حال خیانت است متوجه می شوید که او هیچ تلاشی برای حفظ رابطه با شما نمی کند

البته در این مورد پیشنهاد می کنیم از یک متخصص و مشاور ازدواج آنلاین یا حضوری برای بهبود روابط خود استفاده کنید نه اینکه آن را به عنوان یکی از نشانه های خیانت زن خود در نظر بگیرید!

۲۱- دائما در مورد خیانت صحبت می کند

قطعا همسرتان مستقیما به شما نمی گوید که عشق پنهانی دارد و به شما خیانت می کند.

اما اگر بتوانید او را خوب بشناسید می توانید به راحتی علائم خیانتش را ببینید

از دیگر نشانه خیانت زنان ها اینه که همسرتان ممکن است بطور ناگهانی از شما بپرسد:

 • نظرت در مورد رابطه باز چیست؟
 • قبلا به تو گفته بودم که تینا در محل کار به همسرش خیانت کرده؟
 • نظر در مورد تجربه ازدواج سفید داشتن چیه؟
 • آزادی جنسی زن و مرد هم بد چیزی نیستا!

این سوالات نشان دهنده افکار بد همسرتان هستند.

چه در مورد مرد و چه در مورد خانم ها این مورد از نشانه های خیانت همسر در روابط زناشویی می باشد.

۲۲- در مورد هر چیزی کوچکی با شما بحث و دعوا می کند

بخشیدن خیانت همسر ممکن است؟

زن و شوهرهایی که عاشق یکدیگر هستند هم گاهی با هم دعوا و بحث می کنند، اما گاهی اوقات این بحث ها نشان دهنده موضوع مهمی هستند که باید به آن ها توجه کنید.

اگر جدیدا به هر رفتار و کاری که انجام می دهید واکنش سنگین نشان می دهد احتمالا نظرش در مورد مواردی تغییر کرده است.

با این حال زوج هایی که بین آن ها مشکلی وجود دارد بر سر هر مسئله کوچکی با یکدیگر بحث و دعوا می کنند.

۲۳- بیشتر اوقات اصرار دارد تنهایی سفر کند

اگر همیشه شما و همسرتان همه جا با هم می رفتید و اخیرا متوجه شده اید که همسرتان اصرار دارد که به تنهایی و به بهانه تنها بودن به سفر برود باید به رفتار او شک کنید. این به تنهایی از نشانه های زن خیانتکار نیست اما می تواند زنگ خطر را به صدا در بیاورد.

گاهی ممکن است تنها به مسافرت های کوتاه یا قرار دوستانه اش برود، اما نباید این مسئله را نادیده بگیرید و کمی دقت کنید

اگر نسبت به این سفر ها و قرارهای تنهایی مشکوک شدید، یک روز زمان بگذارید، اصرار کنید و همراه او بروید تا ببینید واکنش همسرتان چیست.

از بارزترین نشانه های خیانت زن ها تمایل به تنها بودن است، البته تنهایی هم انواع خاصی دارد که باید در نظر داشته باشید.

البته دقت کنید با رفتارتان کاری نکرده باشید که همسرتان ترجیح بدهد به جای با شما بودن تنها باشد. معمولا آقایان با رفتارهایی همسرشان را آزرده می کنند و بعد نشانه های خیانت زن به شوهر می گردد تا هر دو طرف را آزارده خاطر کنند!

مشاوران پیشنهادی برای پیدا کردن نشانه های خیانت خانم ها:

۲۴- تماس های تلفنی مشکوک گاه و بی گاه دارد

شاید بطور نرمال همسرتان جلوی شما با تلفن صحبت نکند.

اما اگر این مسئله خیلی تکرار شد و بی دلیل از کنار شما رفت و با قدم زدن صحبت کرد، بهتر است اندکی به رفتارهایش دقت کنید.

تمایل به پنهان کاری از نشانه های خیانت زن ها است. به یاد داشته باشید خیانت زنان متاهل با خانم ها مجرد بسیار متفاوت است. اما این مورد از نشانه های زن خراب نیست و نباید روی آن زیاد حساس شوید. نشانه های زنی که به شوهرش خیانت می کند تماس های بی مورد پنهانی است. یادتان باشد خیانت زن فقط ارتباط جنسی نیست، بلکه خیلی مسائل برای زنان خیانتکار عادی است اما در حقیقت خیانت محسوب میشود.

در ویکی روان بخوانید: عواقب خیانت کردن چیست؟

۲۵- بیش از اندازه آرایش کردن از نشانه های خیانت زن به شوهر است؟

قبلا در ویکی روان در مورد آراستگی و آرایش کردن خانم ها صحبت شده است. اگر همسرتان بطور ناگهانی دائما به ارایشگاه می رود و خود آراسته و مرتب می کند، می تواند نشان دهنده این باشد که این کارها را صرفا برای شما انجام نمی دهد.

زنان نمی توانند مراقبت از ظاهرشان را به یک باره شروع کنند و اگر چنین بود باید با رفتارش توجه کنید.

۲۶- نشانه خیانت زن به شوهرش : در هیچ جنبه ای دیگر به شما اعتماد ندارد

همسر باید دوست، رفیق و شریک زندگی و همه لحظات خوب و بد باشد.

اما اگر احساس کردید که همسرتان کم تر به شما اعتماد دارد، شاید بدین دلیل باشد که این اعتماد را جای دیگری خرج می کند.

البته این رفتار می تواند به دلیل کارهای ناشایست و رفتارهایی باشد که او را به این مرحله رسانده باشد پس بهتر است پیش از متهم کردن همسرتان نگاهی به رفتارهای خود بیندازید.

۲۷- بطور ناگهانی دچار بیماری های مقاربتی (STD) شده است

مشاوره اینترنتی در ویکی روان

اگر شما بیماری مقاربتی ندارید و همسرتان به یکی از این بیماری ها مبتلا شده است، قطعا نشان دهنده این است که اخیرا با فرد دیگری همبستر شده است.

نشانه های ظاهری بسیاری برای خیانت زن وجود دارند، مانند این که او دچار بیماری عفونت مقاربتی شده است در حالی که شما عفونت ندارید.

این از ساده ترین نشانه های خیانت زن ها می باشد، البته نشانه های زن خراب. اما باید مطمئن شوید که خودتان به بیماری های مقاربتی مبتلا نبوده اید تا بی دلیل قضاوت نکنید.

اگر با علائم بیماری های مقاربتی آشنا نیستید اینجا کلیک کنید.

۲۸- با دوستان مجردش بیشتر ارتباط دارد

اگر همسرتان دائما با دوستان مجردش رفت و آمد می کند می تواند نشان دهنده این باشد که به شما خیانت می کند و یا قبلا خیانت کرده است.

معاشرت با دوستان مجرد هیچ مانعی ندارد اما تغییر رویه دادن در دوستی ها و انتخاب دوستان جدید که مجرد هستند می تواند نشانه هایی در بر داشته باشد.

۲۹- میلش به رابطه جنسی خیلی کمتر شده

اینکه با خانم تان رابطه جنسی زیاد نداشته باشید باعث می شود میل جنسی او هم کمتر شود، اما اینکه دیگر میلی به ارتباط جنسی با شما ندارد صحبتی دیگر است.

در واقع نشانه خیانت زنان و دخترها این است که علی رغم میلی جنسی همیشگی، هیچ نیازی در آنها مشاهده نمی شود و نسبت به این موضوع بسیار خونسرد و آرام هستند.

30- دوست ندارد دیگر با خانواده شما ارتباط داشته باشد

قطع ارتباط با خانواده همسر نشانه خیانت زن به مرد نیست، اما به طور کلی نشانه این است که از شما و هر چیزی که به شما مربوط می شود دل کنده و به آن علاقه ای ندارد.

این مورد به تنهایی در زمره نشانه های زن خیانتکار قرار نمی گیرد، اما می تواند تاثیر زیادی بر ادامه رابطه داشته باشد.

روانشناسی خیانت زن بسیار پیچیده است، همانطور که اشاره کردیم باید با دقت پیش بروید و در صورت بروز چند مرود از علائم زنان خیانتکار، موضوع را با مشاور روانشناس درمان خیانت درمیان بزارید تا بررسی گردد.

31- ارتباط چشمی صمیمانه با شما برقرار نمی کند!

یکی از روش هایی که خانم ها برای ابراز عشق به مردها از آن استفاده می کنند ارتباط چشمی است. اگر همسرتان جدیدا به بهانه ها مختلف با شما ارتباط چشمی صمیمانه برقرار نمی کند در کنار موارد بالا می توانید آن را یکی از نشانه های خیانت زن به مرد تلقی کنید.

با این حال این مورد را در دسته علائم خفیف خیانت خانم ها طبقه بندی می کنیم که برای دادن سر نخ از آنها استفاده می شود.

نشانه های پنهان کاری زنان چیست؟

گاهی پنهان کاری زنان منجر به خیانت می شود. مثلا یک رابطه مجازی با مردی در شهر دیگر دارد می تواند از نظر او عادی باشد، اما خیانت مجازی است. اگر شما هم با پنهان کاری زن تان مواجه شده اید باید اوضاع را اصولی و صحیح مدیریت کنید تا مبادا اشتباه کرده باشید.

پنهان کاری زنان نشانه کمبودی در زندگی مشترک شان است، باید برای رفع این کمبودها اقدام کنید.

ایا زن خیانتکار را باید بخشید؟

مردان زیادی در بخش مشاوره آنلاین روانشناسی ویکی روان سوال می پرسند ایا زن خیانتکار را باید بخشید و با او کنار آمد؟؟ اینکه از کجا بفهمیم زن خیانت کرده یک موضوع است و بخشیدنش موضوعی دیگر است.

روانشناس راهکارهای زیادی برای بخشش خیانت همسر پیشنهاد می دهد که ویکی روان هم درباره آنها توضیحات کامل ارائه داده است. اما باید ببینید می توانید با رفتار زن خیانتکار با شوهرش و کاری که با شما کرده کنار بیایید؟

نتایج به دست آمده از جلسات مشاوره روان درمانی آنلاین و تلفنی نشان می دهد همیشه راهی برای بخشیدن و بازگشت به مسیر صحیح زندگی مشترک وجود دارد، اما سعی و اراده قوی شما را می طلبد.

ایا زن خیانتکار درست می شود؟

ترسی که آقایان دارند تکرار خیانت خانم ها است. یعنی نمی دانند ایا زن خیانتکار درست میشود یا نه؟

بعضا خصوصیات زن خیانتکار (اگر به هیچ وجه سلامت روان نداشته باشد) تکرار مجدد خیانت به شیوه های متفاوت است. به همین خاطر حتما باید از ابتدا مشاور روانشناس را در جریان امور قرار دهید تا علائم خیانت زن به شوهر را در همسرتان شناخته و برای درمان راهکار ارائه دهد.

مشاورین روانشناس مرتبط با این موضوع
فاطمه آریان سپهر فاطمه آریان سپهر
دکتری روانشناسی
از 150,000 هزار تومان
زهره قربانی زهره قربانی
مشاور روانشناس
از 87,500 هزار تومان
مریم سادات موسی کاظمی مریم سادات موسی کاظمی
مشاور روانشناس
از 87,500 هزار تومان
نیره آزادی نقش نیره آزادی نقش
مشاور روانشناس
از 75,000 هزار تومان
نسرین دشتبانیان نسرین دشتبانیان
مشاور روانشناس
از 75,000 هزار تومان
فرشته علی هاشمی فرشته علی هاشمی
مشاور روانشناس
از 60,000 هزار تومان
مهناز شاه مرادی مهناز شاه مرادی
دکترای روانشناسی
از 125,000 هزار تومان
بابک ساسانی بابک ساسانی
دکتری روانشناسی
از 100,000 هزار تومان

نتیجه گیری ویکی روان در مورد علائم خیانت زنان

همانطور که در ابتدای این مطلب ویکی روان گفتیم، خوب موارد مربوطه به نشانه های خیانت زن ها را مطالعه کنید و به هیچ وجه اقدام احساسی و عجولانه نداشته باشید.

اگر تعداد زیادی از علائم خیانت زن به مرد در مورد زندگی مشترک شما صدق می کند باید دست به کاری بزنید و عاقلانه عمل کنید!

بهترین راه این است که موضوع و نگرانی خود را با یک متخصص روانشناس که بهتر است متخصص در روابط زن و مرد است درمیان بزارید.

او می تواند شرایط را به خوبی بررسی کرده و پیشنهادات ویژه ای ارائه دهد، شاید همسرتان به دلیل رفتارهای جدید و نامعقول شما رویه جدیدی در پی گرفته است. به همین خاطر مشورت با یک فرد متخصص اولین کاری است که در مواجهه به نشانه های خیانت زن خود باید انجام دهید.

شما دوست گرامی می توانید در صورت نیاز از بخش مشاوره روانشناسی آنلاین سایت ویکی روان برای ارتباط با مشاورین روانشناس سایت به شکل صوتی و تصویری استفاده کنید. عزیزان خارج از ایران می توانند از جلسات مشاوره روانشناسی خارج از کشور سایت ویکی روان را با پرداخت ارزی و ریالی خریداری کنند.

کافیست روی زیر کلیک کنید:

مشاورین درمان خیانت

ویکی روان

ویکی روان سامانه سلامت روان با خدمات متنوع برای تمام فارسی زبانان است. می‌توانید در ویکی روان مشاوره روانشناسی برگزار کنید، در وبینارهای روانشناسی شرکت کرده و از مطالب مرتبط با روانشناسی استفاده کنید. جلسات مشاوره روانشناسی ویکی روان به صورت آنلاین، تلفنی و متنی برگزار می‌شوند.

‫34 دیدگاه ها

 1. الهی که خداازش نگذره دقیقا 8تاازنشانهاروداشت بی شرف نمیدونم نمیدونم چکارش کنم نه گردن میگیره وهی میگه خوابم میاد نمیدونم چکارش کنم خیلی سردشده خدالعنتش کنه

  38
  11
  1. سلام، لطفا با دقت پیش برید. خونسردی خودتون و حفظ کنید و ترجیحا از متخصص روانشناس کمک بگیرید تا به قطعیت برسید

   10
   3
  2. شک‌ نکن با همکارش رابطه داشته هر وقت سفر بودی اون پیشش بوده و کلی وقت با هم بودن

   4
   4
  3. سلام محمدجان.ببینم تا حالا فکر کردی که چرا اینکارو کرده ودلیلش چی بوده.به رفتار های خودت فکر کن و کمبودهایی که براش گذاشتی .اگه واقعا خودت هیچ اشتباهی وایرادی نداشتی واگه واقعا اصلا خودت مقصر نیستی ،بروطلاقش بده واگه یکی از دلایل رو دیدی خودت باعث شدی ،سعی کن ببخشی وبری روانپزشک ببینی واسه هردو شما

   1
   8
  4. خری تو خب تعقیبش کن ببین کجا میره بیشتر یا مثلا بهش بگو دو روز یا سه روز بخاطر کاری میرم شهرستان کار دارم یعنی ۱۰روز قبل بهش بگو من فلان روز دارم میرم و نیستم یعنی منظورم اینه فرصت بهش بدی و این ۳روزی هیچ جا نری و شما تعقیبش کنی تا دستش رو بشه

 2. شاید بیماری ترویج داشته باشه یا چربی خونش بالا باشه یا…..بهتره با این معلوماتت سایت روانشناسی مطالعه نکنی و به خودت و خانواده ات زیان نرسانی . ،،،،،،،

  11
  1
 3. شاید بیماری ترویید داشته باشه یا چربی خونش بالا باشه یا…..بهتره با این معلوماتت سایت روانشناسی مطالعه نکنی و به خودت و خانواده ات زیان نرسانی . ،،،،،،،

  1. راست میگه دلیل اینکه خوابش میاد از نظر پزشکی میتونه تیروئید باشه مطالعه کنید..

   7
   3
 4. مردها که همیشه در حال کثافت کاری و خراب بازی هستند باید بهشان مدال داد؟
  مدال لجنزاری
  مردی که همش بیرون از خانه است زن از کجا بداند چکار می‌کند؟

  13
  34
  1. اینطور قضاوت نکنید.درست برعکس حرفه‌ای شما.من خیلی مراقب رفتارم هستم وکم برای همسرم نداشتم ولی شانس ندارم

   1
   2
  2. صفات پدر و برادرتون رو به همه‌ی مردها تعمیم ندید. در اینجا فرض بر این است که مرد نجیب و خانواده دوست هست و از جانب زنش مورد خیانته.

 5. یه چیزایی گفتنشم درست نیست.همه مردای ایرانی این چیزارو میدونن.و خانمهایی هم که این کارو میکنن یک در هزاره.اما خوب نیست گفتن چیزایی که باعث اختلافه شاید یکی ده تا نشونه هم داشته باشه اما این کارو نکنه.اونوقت میدونید شما به اصطلاح روانشناس …..باعث بر هم زدن یک خانواده میشید

  19
  5
 6. من یک زنم شاید ده تا از این نشونه ها رو دارم ولی خائن نیستم
  تمامی رفتارهای نابجا و خیانت‌های همسرم با خانمهای مجرد و متاهل منو رسوند به اینکه تنها باشم
  پس دلیل نمیشه چون این نشونه ها رو دارم پس خیانت کارم
  الان هم اگر آمدم اینجا سرچ کردم برای اینه که واقعا بفهمم علامت‌های خیانت یک زن متاهل چیه و چه جور میتونن اینقدر راحت عمل کنن!!

  3
  7
 7. عاشق اونیم که گفته برو طلاقش بده..انگار دادگاه میگه چشم این خرابه باید مفت طلاقش بدی..مهرسه وکوفت وزهرماد بده بیاد .خرابم بود به خودش ربط داره داداش

  4
  2
 8. عاشق اونیم که گفته برو طلاقش بده..انگار دادگاه میگه چشم این خرابه باید مفت طلاقش بدی..مهریه وکوفت وزهرماد بده بیاد .خرابم بود به خودش ربط داره داداش

  1. لعنت بر ازدواج! و لعنت بر تمام مردان ساده لوحِ احمقی که می رن ازدواج می کنن! به نظر من چیزی آشفال تر از ازدواج وجود نداره! تمام این زن ها رو باید گرفت وحشیانه از کون گایید! زیر بار ازدواج و بدتر از اون، مهریه رفتن، اشتباه احمقانه ای ئه که مردهای گاگول مرتکب می شن!

   12
   2
  1. سبحان الله
   بی کم وکاست وبدون حتی یک استثنا همه رو از دم داشت ودر موردش صدق می‌کرد تا اینکه به لطف خدا وفضل الهی مچش نو باهم گرفتم باهزینه ای درحدود 200میلیون تومن دراسفند1400 باوجود داشتن دوتادختر معصوم وکوچیک،ناپاک خطاکار روطلاقش دادم
   الحمدلله رب العالمین.

   15
   1. دختر هارو دادی به زنه نام اهلت؟ حتما آزمایش دی ان ای بگیر از بچه ها ببین برای شما هستند یا نه.

 9. با یه وکیل خانواده زن که فمنیست نیست صحبت کنید بهتون میگه خراب بودن یعنی چی و اینکه الان آمار زنهای خراب در مقایسه با مردها چگونه هست

  5
  1
 10. به نظرم این ۳۰ نشانه فقط میتونه شمارو کمک کنه تا مراقب باشید و با اتکا به این موارد نمیتوان به قطعیت رسید . هیچ چیز مطلق نیست و همه چیز نسبی هست . انسان موجودی بسیار پیچیده ست که نمی توان بطور قطعی با اتکا به این ۳۰ مورد کسی رو متهم کرد . ولی درجه احتمال به خیانت در مورد ۲۷ بسیار بالاست .

  4
  1
 11. من یه خانومم شاید خیلی از این مواردی که این سایت نوشته رو داشته باشم ولی خیانت کار نیستم برای مثال دوستای مجرد که من به خاطر محصل بودنم و رشته تحصیلیم اکثریت دوستام مجرد هستن و تنها یه دوست متاهل دارم و اون هم که چون شوهرش حساسه زیاد باهاش رفت و آمد نمی کنم یا اینکه زیاد با شوهرم بیرون نمیرم چون من کلا ترجیح می دم تنها باشم اقایونی که میان و این مطالب رو می خونن باید کمی محتاط تر باشند و در خودشون یا رابطه شون اصلاحاتی به وجود بیارن این مطالب نشون دهنده این نیست که حتما خانومتون خیانتکاره شاید اگه خانومتون بعضی این علائم رو داره مشکل از شماست مثلاً من خودم اصلا دوست ندارم شوهرم دست به گوشیم بزنه چون میره برای مثال پی ام های منو خواهرم یا دوستام رو می خونه و نه تنها برای مادرش برای خاله ها و زندایی هاش هم تعریف می‌کنه که ما چی بهم گفتیم خب من هم ترجیح می دم رمز گوشیم رو ندونه یا اینکه چون مچ خودش رو چند بار موقع خیانت گرفتم به خیلی چیزها گیر می ده مثلاً من اگه تنها یه رژ لب خیلی ملایم هم بزنم از نظر اون این نشوندهنده خیانته یا یک یا دو ساعت ماهی یکبار با دوستام برم بیرون پشت. سرم راه میفته تا ببینه من چیکار می کنم یا به روابط من و پسر داییش که حتی من داداش صداش می کنم و باهم هم بازی بودیم و دو سه سالی کوچیکتر از منه روابطم رو با خانواده و دوستاش خیلی کم کردم و تو مهمونی هاشون زیاد شرکت نمیکنم من حتی با تموم اینها بهش خیانت نکردم و نمی کنم و اگه روزی صبرم تموم بشه به نظرم بهتره اول این رابطه ای که توش هستمو تموم کنم و از شوکش رو رد کنم بعد شاید بتونم به یه زندگی دوباره فکر کنم

  1
  6
  1. الان با خوندن همین چند خط من شرط میبندم تو سرو گوشت میجنبه! با پسر داییه که بودی و هستی.. کسای دگم هستن! دگه دوره تسبیح به آب کشیدن و ادای تنگارو در آوردن گذشته!

  2. قطعا شما اهل خیانت و تنوع هستید هر آدم باهوشی می‌دونه که زنی با خصوصیات شما خیانت و روابط آزاد و خارج از چهارچوب خانواده براش عادی و ترک نشدنی است

 12. دوستانی کی این رو میخونن لطفا جواب بدن

  آیا اینی که میگن مادرشو ببین و دخترشو بگیر واقعا کسی هست که ضربه خورده باشه و تهش بهش ثابت شده باشه که اگه به این مثال دقت میکرد و از یه خونواده ی اصیل زن میگرفت هیچ وقت این ضربه رو نمیخورد؟؟؟؟؟؟

 13. تمام دردها به خاطر علم روانشناسی و آدمهایی که با فرضیه های اثبات نشده تیغ جراحی گرفتن و ذهن همه رو آشفته کردن مثل این متن های انگیزشی که همه دارن به هم نصیحت میکنن میگن فقط یه خاطر کاسبی و پول مفت در اوردن از ادمهای ساده … خودشون بیشترین مشکلات تو زندگی شخصیشون دارند و ادمها رو به بازی گرفتن فقط به خاطر درامد مفت حرفهای الکی و مفت برای درمان میزنند در نهایت همشون میگن به سعی و تلاش و اراده و نظر خودتون ربط داره که ببخشین و ادامه بدین یه عمر هر لحظه با خاطرات بد روزی هزار بار بمیرین دیگه هیچی بد نیستند همش نظر شخشی یه مشت ادمهای مریض و روانیه که تو کتابها و تو دانشگاه ها تدریس میشه و ادمهای مریض به نام روانشناس پر از مشکلات در وجود خودشون رو برای اینکه بیان تو جامعه و ادمها رو مثل موش ازمایشگاهی نابود کنن کی ثابت کرده حرفها و فرضیه ها درسته هر کدومشون یه جور میگن و همدیگرو هم نقض میکنن گول ادمهای مریض جامعه به نام روانشناسها و کسانی که اناقال دهنده مطالب تکراری هم هستن رو‌نخورین راهکاری جز واقعیت نیست و هر تصمیمی که با عقل و شعور خودتون و با علم غیر از روانشناسی و انگیزشی بگیرین درسته و مطمئن باشین هیچ وقت پشیمون نمیشین

  1
  1
 14. من ازدواج نکردم و مجردم . دوستهام که خانوم هستن واقعن عجیبن . مثلن براشون کلی مطالب قشنگ و خوب و متن کتابهای قشنگ و مثبت و مطالب خنده دار میفرستم بعد اصلن جواب نمیدن . همیشه احوالشونو میپرسم حتی یک بار هم بهم زنگ نمیزنن . مطلب و پیام اگه بهشون بدم بعد از چند روز میبینن و هیچ جواب و تشکری هم نمیفرستن . خواهرم بهم گفت دنبال دوست توی اینها نگرد اینها هر کدومشون حداقل با ده تا پسر دوستن و حواسشون به اوناست بعد فکر میکنی میان جواب برای تو بفرستن . دیدم خواهرم درست میگه از اون موقع دیگه با هیچ دختر و زنی حرف نزدم دقیقن عین خودشون.دوستهای دادشم و میبینم تعجب میکنم مثلن با یه پسر دوست میشن بعد با دوستهای پسره هم دوست میشن و شماره همه دوستهای دوست پسرشونو دارن و به همه شون زنگ میزنن و حرف میزنن . ولی مردها اول اخلاق براشون مهمه و مهربونی یخورده که باهاشون خوش اخلاق باشی باادب برخورد میکنن و دلسوزن و سخاوتمند . مردها خیلی بهترن واقعن . من که دختر مجردم رفتارهای همجنسهای خودم و تایید نمیکنم چه برسه به مردها . البته ممکنه مردهایی هم پیدا بشن که بدجنس باشن چون همه جوره آدمی هست اما حداقل رفتارشون قابل تشخیصه ولی زنها نه . زنها فقط دنبال پول و پز دادنن

  4
  1
 15. این چیزی که میگم واقیعی هست که ضرب مثلم گفتن….خوبیکه از هد بگذرد نادان خیال کج کند…خانومها دخترا خواهران هیچ وقت با جنس مخالف خودت زیاد راحت نباش شاید شما فکر کنی این شخص اینطوری نیست این اقا خیلی خوب فهمید کار درست.مطمعن باش داری اشتباه میکنی چون مردا اقایون مثل تو خانوم فکر نمیکنن.پس تو مبازب رفتارت باش.بعدا به حالت میشه که اونیکه تو تسورشو داشتی نبوده خودت نابود میشی…واخرش هم بگم زنده با اهورامزدا پاینده با انسان پاک سرش

 16. من موندم کم مشکل داریم مشکل درست میکنیم

  بزن تو حموم تموم بشه بره

 17. اگه به همسرتون شک کردید ، اول حتما پیگیری کنید و از خیانت مطمئن بشید، با کنترل تلفن، کار گذاشتن شنود یا دوربین در خانه، با gps و یا هر جور دیگه ای که به فکرتون میرسه.
  وقتی مطمئن شدید که خیانت در کار هست در جدا شدن لحظه ای شک نکنید. خیانت به هبچ دلیلی قابل توجیه نیست.
  موندن در رابطه ای که طرف داره داره خیانت میکنه توهین به خود هست.

 18. بد بختی اینه شما بری فیلم رابطه نامشروع زنت رو به همراه تائیدیه کارشناس در مورد واقعی بودن فیلم روی میز قاضی بزاری بازم با اون زن کاری ندارم و میگه عیب نداره مهریه شو بده طلاقش بده و هیچ تنبیهی برای زن در نظر نمیگیره مگر اینکه شما خیلی با نفوذ باشی و بخوای از اعمال نفوذ و قدرتت استفاده کنی

 19. با درود
  اینجور که بوش میاد زن نگیرم بهتره واقعا چرا باید جامعه به سمتی بره که هروز تنهاتر و هروز کثیفتر بشیم فقط بخاطر اینکه نمیتونیم کاری که میخواهیم بکنیم رو بعداز ازدواج انجام میدیم خوب لامصب تو دوران مجردی هرکاری دوستداری بکن ولی وقتی تعهد داری و ازدواج کردی نکن ، خیانت نکن خیانت باعث نابودی بچهای بیگناه میشه دچار جرایم جنایی میشه دچار نابودی چندتا خانواده میشه و …. غیره ارزش داره همش بخاطر اینکه این آقا و این خانم در دوران مجردی یسری کارارو نکردن و الان که ازدواج کردن شده عقده براشون و بصورت مخفی انجام میدن خوب یروز دستت رو میشه باعث نابودی همه میشی نکنید یکم به ارزش انسانی خودتون فکر کنید منهم تا تو خودم ندیدم و عرضه زن گرفتن نداشتم زن نمیگیرم چون نمیخوام بعد زن گرفتنم چشم تو اندام تناسلی این و اون باشه
  با حق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا