افزایش عشق در هدیه دادن به همسر

افزایش عشق در هدیه دادن به همسر

روابط بین زوج ها نیاز به تحکیم و صمیمیت دارد که برای همین موضوع باید به افزایش عشق در هدیه دادن به همسر توجه زیادی کرد. هدیه دادن بدون مناسبت نقش قابل توجهی در پیدایش و تقویت علاقه در زندگی مشترک دارد.

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه شوید.

بررسی اهمیت هدیه دادن به همسر

هدیه دادن به همسر ,هدیه دادن و هدیه گرفتن از کارهای جالبی است که در تمام دنیا به مناسبت های مختلف انجام می شود .

هدیه دادن و هدیه گرفتن از کارهای جالبی است که در تمام دنیا به مناسبت های مختلف انجام می شود و از هر جنس، رنگ و سن که باشید، این کار ارتباطات عمیق تر و بهتری بین شما و دهنده یا گیرنده هدیه ایجاد می کند.

هدیه دادن به صورت غیررسمی و بدون مناسبت نقش قابل توجهی در پیدایش و تقویت علاقه در زندگی مشترک دارد.

دکتر صفایی ، روان‌شناس:هدیه دادن و هدیه گرفتن می‌تواند سوءتفاهم را از بین ببرد و دعواهای زناشویی را خاتمه بخشد.

هدیه دادن بدون مناسبت عمل با ارزشی است، در برخی موارد زوج‌ها با هدیه‌دادن آن هم بی‌دلیل به یکدیگر، می‌توانند طرف مقابلشان را غافلگیر کنند و تأثیر بسیار خوبی بر روح و روان وی برجای بگذارند.

حتما بخوانید

خوشحال شدن با دریافت هدیه در زنان بیشتر از مردان دیده می‌شود، با توجه به این که مردان بیشتر نقش حمایت‌کنندگی را در زندگی زناشویی ایفا می‌کنند، بیشتر از زنان هم برای دادن هدیه علاقه نشان می‌دهند.

ارزش هدیه بیشتر معنوی است تا مادی و جنسیت آن نباید مورد توجه قرار گیرد،در صورتی که یک هدیه ناقابل همراه با عشق و محبت در بین زوجین رد و بدل شود، ارزش دوچندانی پیدا می‌کند و ابراز رضایت را خصوصاً در خانم‌ها به وجودمی‌آورد.

نکاتی در هدیه دادن به همسر

هدیه دادن گل، یکی از قدیمی ترین زبان ها برای بیان عشق است هدیه دادن گل، یکی از قدیمی ترین زبان ها برای بیان عشق است.

افزایش عشق در هدیه دادن به همسر

که متأسفانه انسان ها خود را از چنین هدیه با ارزشی که قیمت چندانی هم ندارد محروم می کنند و گل دادن را تنها محدود به روز تولد یا عیادت از بیمار می کنند.

شما می توانید با هدیه دادن ، زندگی و محل سکونت تان را سرشار از امواج مهر و محبت کنید.

به ارزان بودن هدیه ای که می خواهید بدهید فکر نکنید، بعضی از اعمال محبت آمیز دارای امواج کوچک ولی خاصی است که بسیار دورتر از امواج هدایای گران قیمت می روند.

شما باید این قدر به کار خوب خود ادامه بدهید تا مهربانی و هدیه دادن بخشی از وجود شما شود. نگران این نباشید که ممکن است هدایای شما بی ارزش یا تکراری شوند.

مطمئن باشید هیچ وقت چنین اتفاقی نمی افتد. صرفاً هدیه گرانتر، حاکی از بالاتر بودن میزان عشق نیست.

در هدیه دادن به همسر مهم این است که شما در هنگام هدیه دادن به فکر همسر خود بوده اید.بزرگترین هدیه ای که می توانید به همسران خود بدهید، عشق بی قید و شرط است.

عشق بدون قید و شرط نه تنها به فردیت هر کس احترام می گذارد بلکه آن را پرورش می دهد، حتی اگر جدایی یا از دست دادن همدیگر را به همراه داشته باشد.

نکات مهم در هدیه دادن به همسر

۱. لزومی ندارد هدیه بخرید. گاهی درست کردن یک کاردستی و یا پیدا کردن یک شیء زیبا مثل صدف دریا نیز بهترین هدیه است. اگر می توانید حتما هنگام سفر سوغاتی بخرید. سوغاتی خریدن نشانه به یاد بودن است.

۲. هدیه های کوچک و زیاد بخرید. سعی کنید به جای آنکه هدیه های گرانقیمت بخرید، هر چند روز یکبار هدایای کوچک و زیبا بخرید. تعداد و استمرار در هدیه دادن بسیار مهم است.

۳. بسته بندی زیبا انتخاب کنید. هیچگاه هدیه را را بدون بسته بندی به همسرتان ندهید. بسته بندی زیبا ارزش هدیه شما را بالا می برد. به یاد داشته باشید در روابط زناشویی به همسرتان هدیه دهید و هدیه را زیبا تقدیم کنید.

۴. گاهی هدیه را در حضور دیگران مخصوصا خانواده اش به او بدهید. بگذارید به هدیه شما افتخار کند. همسر شما به ابراز محبت شما در جمع نیاز دارد.

۵. گاهی او را سورپرایز کنید. یک برنامه ریزی غیر منتظره می تواند همسرتان را ذوق زده کند. هدیه دادن ناگهانی می تواند رنگ تازه ای به زندگیتان ببخشد.

۶. گاهی پول نقد به او هدیه بدهید. پول نقد یکی از زیباترین هدیه هاست. پول نقد را در پاکت زیبا بگذارید و با عشق به او تقدیم کنید.

۷. گاهی برای او خوراکی هدیه بگیرید. به یاد داشته باشید هدیه نشانه محبت است و در اکثر مواقع قیمت آن اهمیتی ندارد. خریدن خوراکی مورد علاقه همسرتان بسیار زیباست.

به یاد داشته باشید زندگی مشترک و شاد نگه دادن همسر شما نیاز به دقت دارد و شما میبابست در روابط زناشویی به همسرتان هدیه دهید تا او را شاد نگه دارید.

به امید روزهای عاشقانه
ارادتمند شما
لوح موسوی

ویکی روان در اینستاگرام

درباره ویکی روان

ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب اطلاعات کاربردی مرتبط با رشته روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ما در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

درمان افسردگی بدون دارو در خانه

8 راه درمان افسردگی بدون دارو در خانه

درمان افسردگی بدون دارو شاید آرزوی خیلی از ما باشد چون فکر می کنیم برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دوازده =