رزرو تلفنی مشاوره روانشناسی ویکی روان: 02191099110

نوع پذیرش راهنمای پذیرش ها
انتخاب نوع پذیرش
قیمت و دریافت مشاوره
شماره نظام روانشناسی : 14996 تجربه : 15 سال

آشنایی با دکتر سید حامد واحدی اردکانی روانکاو ویکی روان

سلام، من دکتر سید حامد واحدی اردکانی هستم. دارای دکترای تخصصی در رشته روان شناسی سلامت و نیز پروانه اشتغال از سازمان نظام روان شناسی و مشاوره ایران با شماره 4419، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران با شماره عضویت 14996 و  عضو تیم مشاوره روانشناسی تلفنی و آنلاین سایت ویکی روان هستم.

مشاوره روانکاوی با دکتر سید حامد واحدی اردکانی

با رویکرد روان درمانی تحلیلی (روان کاوی)، در زمینه های زیر و به صورت فردی مشغول به کار بالینی هستم:

  • درمان افسردگی، وسواس و انواع اختلالات اضطرابی
  • اختلالات جنسی (کژکاری های جنسی و پارافیلیا)
  • اختلالات روان تنی (شامل مشکلات دارای تظاهرات جسمی و علل روانی، مشکلات روان شناختی ثانویه به بیماری های جسمی، خود بیمارانگاری، بیماری های جسمی که تاثیرپذیر از شرایط روانی هستند)
  • مشکلات در روابط بین فردی
  • تروما و سوگ حل نشده

من به منظور کار در حوزه روان کاوی، آموزش تخصصی روانکاوی با رویکردهای فرویدی - لکانی و نیز پسافرویدی، سوپرویژن و درمان فردی دریافت کرده ام. 

نحوه رزرو مشاوره با دکتر سید حامد واحدی اردکانی

جهت دریافت نوبت و شروع درمان با دکتر سید حامد واحدی اردکانی در سایت ویکی روان، ابتدا جلسه ای کوتاه (15 دقیقه) برگزار خواهد شد و در طی آن، مشکل مراجعه کننده و همخوانی آن با مدل روان درمان تحلیلی ارزیابی شده و درصورت توافق طرفین، درمان آغاز می گردد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود ویدیوی قرار داده شده در صفحه نیز مشاهده گردد.

بیشتر از سید حامد واحدی اردکانی بدانیم

میتوانید با دکتر سید حامد واحدی اردکانی در ویکی روان از سراسر ایران و جهان جلسه مشاوره روانکاوی رزرو کنید.

برای شروع جلسه مشاوره روانکاوی با دکتر واحدی اردکانی ابتدا میبایست جلسه 15 دقیقه رزرو کرده و بعد از تائید مشاور از جلسات طولانی تر استفاده کنید.

متعهد ماندن مراجع به روند درمان مهم ترین اصل است. مشاوره تلفنی یا تصویری با دکتر حامد واحدی اردکانی از کیفیت و تاثیر مشابهی برخوردار هستند و شرایط شما نوع جلسه را تعیین میکند.

تعداد جلسات مشاوره را وضعیت مراجع و میزان پایبندی به روند درمان مشخص می کند. بعد از جلسه اول مشاور تعداد تقریبی جلسات را به شما خواهد گفت.
محسن کانادا

دکتر واقعا بی نظیر و با تجربه هستند ؛ از رهنمودهای ایشون بسیار استفاده کردم و هنوز هم اونها رو به کار میگیرم... علاوه بر احاطه علمی و دانش فوق العاده؛ بسیار خوش برخورد و با اخلاق هستن و همین موضوع ؛ گیرایی و کار آیی جلسات رو چند برابر میکنه ؛ برای ایشون بهترینها رو آرزو میکنم... 🌷🌷🌷

احسان کریمی

سلام با تقدیم شایسته ترین احترامات و ضمن تقدیر ؛ جای افتخار و مباهات دارد از انسانهایی تقدیر گردد که در روزگار کمرنگی احساس و عواطف، همت گمارده و به بندگان خداوند کمک می نمایند . سپاس فراوان دکتر عزیز

سید حامد واحدی اردکانی

ممنون از اینکه تجربیات و نظرات خود را با ما به اشتراک میگذارید

الهام م

بدون تردید بهترین مشاوری هستند که تا حالا داشتم. علاوه بر دانش و آگاهی، بسیار فرد باهوشی هستند و توانایی فوق العاده ای در ریشه یابی اختلات دارند. بسیار خوش برخورد هستند و با دقت به جزئیات صحبت گوش میکنند. به نظرمن اعتماد خیلی معقوله مهمی در روان درمانی هست که در جلسه اول یا دوم، به طور کامل اعتماد شما را جلب خواهند کرد. با راهنمایی های ایشان بسیاری از مشکلات بنده رفع شد.

سید حامد واحدی اردکانی

پاینده باشید عزیزم

محسن

مشاوره با دکتر واحدی اردکانی بهترین تجربه مشاوره آنلاین من بود. فردی بسیار مسلط به دانش روان شناسی و بسیار بسیار دلسور و صبور هستند. امیدوارم به بهترین ها برسید و همیشه موفق باشید دکتر عزیز. ممنون از سایت ویکی روان که امکان خرید مشاوره روانشناسی برای خارج از کشور را هم محیا کرده. خسته نباشید بزرگ به همه دوستان گرامی

سید حامد واحدی اردکانی

سلام وقت به خیر، بله این قبیل ترس ها با مشاوره روانشناسی آنلاین یا حضوری قابل درمان است اما تعداد جلسات به نوع و شدت ترس بستگی دارد.

معصومه حقانی

دکتر واحدی اردکانی در یک کلام فوق العاده هستن روانشناسی حرفه ای که با روانکاوی کمک زیادی به من کردن

javid

انسانی فوق العاده و مشاوری کم نظیر هستند آقای دکتر واحدی اردکانی برای روانکاوی به ایشون زحمت دادیم به امید خدا ادامه دار خواهد بود

سمیه مددی

روانکاوی با آقای دکتر اردکانی چند جلسه طول می کشه؟

Mohamad

من از آقای دکتر واحدی درمان گرفتم و ایشون خیلی به صحبت ها گوش میدهند و ارزش قائلند برخلاف بعضی از روانشناسان. بعد از مدتی از درمانم جواب گرفتم و راضی بودم

ویکی روان

خبر بسیار خوبی بود. ممنون

ارسال نظر و ثبت امتیاز
نوشتن نام ضروری است. حداقل 2 و حداکثر 40 کاراکتر
آدرس ایمیل صحیح را وارد کنید
متن نظر را وارد نمایید. حداقل 10 و حداکثر 300 کاراکتر
تضمین کیفیت بالای فنی
تنوع در خدمت رسانی
نهایت امنیت
روانشناسان حرفه ای