چه زمانی عشق را وارد رابطه‌مان کنیم؟

بهترین زمان ورود عشق به رابطه کی است؟

بر اساس اصول روانشناسی در مورد زمان صحیح ورود عشق به رابطه وقتی که در یک رابطه دو طرفه هستید از ابتدا عشق را وارد آن نکنید، سعی کنید طرف مقابل خود را خوب تحلیل کنید و حس واقعی خود را نسبت به او بسنجید و ببینید ارزش این رابطه برای شما چقدر است و سپس با تلاش و محبت و عشق رابطه خود را محکم و ماندگار کنید تا هر دو از این عشق واقعی لذت ببرید.

زمان ورود عشق به رابطه کی است؟

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

 ۱-  اول از همه باید ۱۰۰ درصد مایل باشید که با ورود عشق به رابطه حتما متقابلاً به طرف مقابل‌ تان عشق واقعی بدهید.

 ۲- در گفتن «دوستت دارم» عجله نکنید. ابتدا مدت زمانی را صرف درک این جمله و معنای آن کنید. اگر احساس کردید گفتنش مثل یک قول یا وعده است، این جمله را نگویید! دانستن زمان ابراز عشق در رابطه نیازمند صبر و دقت زیاد است.

 ۳- اطمینان حاصل کنید که شخصی که با او در ارتباط هستید برای‌ تان قابل اعتماد، قابل تحسین و قابل احترام است. برای کسب اطمینان بیشتر میتوانید از تست شخصیت شناسی آنلاین استفاده نمائید تا میزان تفاهم شما با فرد مورد نظرتان هم بهتر مشخص شود.

سوالات مربوط به ورود عشق به رابطه

با دقت به سوالات زیر برای خودتان پاسخ دهید، اینها از اصلی ترین و پایه ای ترین موضوعات شروع رابطه است.

  • می‌توانید برای همیشه با او بمانید؟
  • واقعا می‌توانید با هم صحبت کنید؟
  • می‌توانید با او صادق باشید و همدیگر را حمایت کنید؟
  • با هم مکالمات پرمعنایی دارید؟
  • منظور یکدیگر را می‌فهمید؟
  • آیا رابطه‌ تان در طولانی‌ مدت به همین صورت منحصر به فرد، جدی، کامل، با معنی، همراه با محبت و اعتماد و احترام باقی خواهد ماند؟

اگر پاسخ‌ تان مثبت است می‌توانید به سمت عشق بروید و رابطه عاشقانه ای پایدار را بسازید.

همچنین اگر تمایل داشته باشید میتوانید از بخش مشاوره روانشناسی آنلاین سایت برای استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی سایت ویکی روان استفاده نمائید.

مشاوره روانشناسی آنلاین

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره نیایش مسلمیان

نیایش مسلمیان، کارشناس ارشد روانشناسی عمومی،مشاوره خانواده ، ارتباط موثر ، روابط عاطفی عضو تیم تحریره روانشناسان ویکی روان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *