وسواس پاکی

وسواس پاکی و نجسی دارم

پرسش: من وسواس دارم؛ وسواس پاکی و نجسی. خیلی شستوشو می‌کنم. اگه یه نفر بخواد بره دستشویی ازش دوری می‌کنم. خودمم نمی‌تونم برم دستشویی، بعدش حتما باید برم حمام. همیشه هم نیاز به تایید دارم، به همه چیز شک می‌کنم. از این افکار و اعمالم خسته شدم. دو تا بچه کوچک هم دارم که شرایطم را خیلی سخت کرده. مدتی به روان‌شناس مراجعه کردم و بهتر شدم ولی دوباره به حالت قبل برگشتم. چون بچه شیر می‌دم دارو درمانی نکردم. چه کار کنم؟

با ویکی روان همراه باشید.

پاسخ: سلام و عرض ادب دوست عزیز. پیرو سوال مطرح شده و اینکه میگویید وسواس پاکی و نجسی دارید احتمالا شما دارای اختلال رفتار اجباری یا وسواس فکری و عملی هستید که زیربنای آن نوعی اضطراب و ترس حل نشده وجود دارد. سوال شما بسیارکلی است و نمی توان آن را در حد یک سوال کوتاه پاسخ داد. شما الزاما به روان درمانی نیاز دارید و حتما باید به دکتر روان‌شناس بالینی مراجعه کنید تا از پیشرفت این اختلال جلوگیری کنید.

شاد و تندرست باشید

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره پروانه صفایی مقدم

متخصص روانشناسی بالینی عضو سازمان نظام روانشناسی عضو سازمان علوم شناختی سخنران برتر سمینارها 02177610857_09122849487

این و هم چک کنید

قانون گذاری برای کودکان در خانه

قانون گذاری برای کودکان در خانه از نظر روانشناسی

قانون گذاری برای کودکان در خانه به نوعی تربیت آنها برای پایبندی به اصولی است …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *