والدین پر مشغله و افت تحصیلی بچه ها

والدین پر مشغله و افت تحصیلی بچه ها

مریم از شمیرانات

از زمانی که شاغل شده ام نمیتوانم وقت زیادی برای فرزندانم در زمینه درسی و دیگر مسائل بگذارم و این موضوع باعث نگرانی در خانواده و افت شدید تحصیلی فرزندانم شده است. لطفا راهنمایی کنید.

لطفا با ویکی روان همراه باشید.

خانواده کانون محبت و امنیت میباشد و نقش والدین به عنوان مهم ترین شاخص جهت رشد و موفقیت دانش آموز حیاتی میباشد. و به نوعی زندگی خانوادگی خواسته یا  ناخواسته تکمیل کننده و مختل کننده در رشد و تربیت فرزند میباشد. به یاد داشته باشید همیشه ارتباط بین والدین پر مشغله و افت تحصیلی بچه ها وجود دارد که میبایست به حل این مشکل پرداخت.

زمانی که والدین شاغل هستند برایشان دشوار است که فرزندان خود را از نظر درسی کنترل کنند و این باعث عقب ماندگی درسی میشود و عدم حضور والدین در مدارس یکی از معضلات آموزشی میباشد.

شما میتوانید با گرفتن راهنمایی های خوب و مشاوره دقیق فرزند خود را در طول سال تحصیلی راهنمایی و کنترل کنید. باید به خاطر داشته باشید که از هر نوع مسائلی که باعث کاهش انگیزه و کاهش موفقیت تحصیلی در فرزندشان میشود حذف کنید.

و نکته مهمی که باعث پیشرفت تحصیلی فرزندتان میشود تشویق به موقع برای خواندن درس و تنظیم برنامه های غیر درسی میباشد. برای فرزندان که سرمایه های بزرگ ما هستند باید وقت بگزاریم و به مشکل والدین پر مشغله و افت تحصیلی بچه ها دامن نزنیم.

در نتیجه با کنترل کردن صحیح شما فرزندتان بیشتر احساس امنیت و خشنودی میکند.

لیدا صفری

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

علائم پایین بودن عزت نفس

۱۶ مورد از علائم عزت نفس پایین (کمبود عزت نفس)

علائم عزت نفس پایین در بسیاری افراد دیده می شود اما بیشتر آنها زیر بار …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *