خانه / موفقیت / کسب قانون نانوشته موفقیت
قانون نانوشته موفقیت

کسب قانون نانوشته موفقیت

این روزها بسیاری از افراد به دنبال رسیدن به موفقیت در حرفه خود و پیدا کردن قانون نانوشته موفقیت هستند. آنها برای پیدا کردن قوانین موفقیت در زندگی سایتهای مختلف را مرور می کنند، مقالات مختلف را مطالعه می کنند، مجلات گوناگون را خریداری کرده و کتابهای موفقیت را می خوانند. گاهی نیز برای رسیدن به موفقیت برنامه های مختلف ویدیویی و تلویزیونی را تماشا می کنند و قوانین موفقیت را یاد می گیرند. تمام این تلاشها برای دستیابی به این سوال است که چگونه موفق شویم؟

با ویکی روان همراه باشید.

در میان تمامی این اطلاعات که توسط منابع مختلف برای انسانها ارائه می شود، یک قانون نانوشته موفقیت بسیار مهم و حیاتی برای موفقیت وجود دارد که به آن کمتر اشاره شده است و آن یکی از رازهای رسیدن به موفقیت در زندگی میباشد.

این قانون نانوشته موفقیت چیزی نیست جز داشتن مطالعات تخصصی در زمینه حرفه ای خود و کسب دانش حرفه ای برای رسیدن به موفقیت بیشتر. حقیقت آن است که انسانهای موفق در حرفه خود از نظر دانش تخصصی جزو بهترین ها هستند. اهمیت این مساله تا جایی است که می توانیم بگوییم هرچقدر میزان مطالعات تخصصی فرد در زمینه حرفه شخصی اش بیشتر باشد، میزان موفقیت او بیشتر می شود.

کسب موفقیت

یکی از دلایل این امر جذب اعتماد اطرافیان و انسانها توسط دانش تخصصی می باشد. در دنیای بیزینس امروز که عصر رقابت برندها می باشد، داشتن دانش تخصصی می تواند یک مزیت کمیاب برای برندهای شخصی باشد. از طرف دیگر کسی که در حرفه شخصی خود مطالعات تخصصی دارد، به علت آگاه بودن از مفاهیم روز دنیا میتواند خود را بروز کند و عملکرد خود را ارتقاء دهد و در واقع از همان قانون نانوشته موفقیت برخوردار باشد.

در اینجا به ارائه چند راهکار عملی برای کسب دانش تخصصی می پردازیم:

  • عضویت مجلات تخصصی در رشته خود را داشته باشید.
  • با انتشارات تخصصی رشته خود بطور دائم در تماس باشید و از جدیدترین کتابهای منتشر شده باخبر شوید.
  • برنامه های تخصصی تلویزیون را در رشته خود دنبال کنید.
  • ویدیوهای آموزشی را در رشته تخصصی خود تماشا کنید.
  • با افراد متخصص در رشته خود ارتباط مستمر داشته باشید.
  • ویژگی های افراد موفق در رشته خودتان را کسب کنید.

مشاوره روانشناسی رایگان از ویکی روان

درباره Wikiravan

ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب اطلاعات کاربردی مرتبط با رشته روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ما در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

مطالعه صحیح

ویدئو | بررسی روشهای مطالعه صحیح از دید روانشناسی

برای کسب بیشترین بازدهی از مطالعه میبایست با روشهای صحیح انجام آن آشنایی داشته باشیم، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *