اختلاف زوجین در ابتدای زندگی

ویدئو | اختلافات زوجین در ابتدای زندگی

زوجین در ابتدای زندگی زناشویی دچار اختلافاتی می‌شوند که با صبر و حوصله این اختلافات قابل حل شدن است. راه‌های برطرف کردن اختلافات زوجین در ابتدای زندگی موضوعی است که فرزانه نوریان درمورد آن صحبت می کند.

با ویکی روان همراه باشید.

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره محسن باقری ابیانه

کارشناس روان‌شناسی 11 سال سابقه فعالیت در نشریات اجتماعی و روان‌شناسی کشور

این و هم چک کنید

بهترین راه پیشگیری از طلاق عاطفی چیست

۱۰ راه پیشگیری از طلاق عاطفی در روانشناسی

پیشگیری از طلاق عاطفی با چند تکنیک ساده ممکن است اما به شرطی که برای …

۳ دیدگاه ها

 1. احمددانایی فر

  مطالب بسیار جالب و ضروریست.
  امیدوارم موفق و پیروز باشید.

 2. باسلام و سپاس از سایت وزینتون
  دوستان عزیز ، ۲ سال پیش در مهرشهر کرج خانه ای اجاره کردیم
  خانه صاحبخانه توسط بالکنی که جلویش نرده نرده بود ، به حیاط خانه ما مشرف بود
  یکروز که از سرکار برمیگشتم کلید را انداختم و در حیاط را بازکردم ، چشمتان روز بدنبیند با صحنه ای مواجه شدم که تا قیامت از حافظه ام پاک نخواهد شد؛ همسرم سرش را از لای نرده ها ردکرده بود و داشت بازحمت زیاد ، آلت مرد صاحبخانه را میمکید ، همچون طفلی که شیر از پستان مادر خورد، من از هوش رفتم وقتی بهوش آمدم همسرم گفت خواب دیده ای سید جان صلوات بفرست این حرفا شگون ندارد
  حال شما راهنمایی بفرمایید من با این زن چه کنم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *