در خانواده شوهر من به یکدیگر بی احترامی میکنند

پرسش: سلام. در خانواده شوهر من زن جلو ما به شوهرش توهین می‌کند و او را متهم به بد بودن می‌کند ولی در پنهان خود ظاهرا خیلی هم با هم خوب هستند. زن، شوهرش را متهم می‌کند که او را بیرون نمی‌برد در حالی که هفته بعد سفر خارج از کشور دارند. نمی‌دانم شاید می‌خواهند حسادت دیگران را برانگیزند. پنهان‌کاری می‌کنند. به من و خانواده‌ام کمک کنید در دام این افراد نیفتیم. زن غریبه است و مرد برادرشوهر کوچک من می‌باشد.

با ویکی روان همراه باشید.

پاسخ: برقرار کردن آرامش در زندگی خانوادگی اولویت هر زن و شوهری در زندگی خودشان است ولی گاهی نوع تعامل با خانواده شوهر یا زن به دلیل فرهنگ و آداب و رسوم و خصوصیات شخصیتی متفاوت با خانواده اصلی خود این آرامش را بر هم می‌زند. در درجه اول درک این تفاوت‌های فردی و شخصیتی در پذیرش افراد مختلف یک خانواده باعث می‌شود شما راحت‌تر با مسائل کنار بیایید. البته این پذیرش شامل چشم‌پوشی بر رفتار نادرست و دور از احترام خانواده شوهر نیست، بلکه باید با حفظ حریم خصوصی خود و رعایت ادب و ابراز ناراحتی خود به همسر و خانواده‌شان در مواقعی که احترام شما خدشه‌دار می شود، با خانواده همسر ارتباط برقرار کنید و مهم‌تر از همه در زمان‌هایی مناسب با همسر خود پیرامون این مسئله صحبت کنید و زمینه آرامش او را در خانه فراهم کنید.

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

افسردگی بالینی چیست؟ (علائم و درمان افسردگی بالینی)

افسردگی بالینی (افسردگی بالینی به انگلیسی = Clinical depression) یکی از انواع بیماری افسردگی است …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *