ارتباط اینترنتی

ارتباط اینترنتی من به کجا میرسد؟

ارتباط اینترنتی و حتی صحبت های مجازی یا به قولی چت کردن بسیار باب شده است. این دوستی ها دارای جنبه های بسیار زیادی میباشد که باید به آنها توجه شود و آنها را با تعبیر های غلطی همچون دنیای مدرن و تغییر کردن زمانه اشتباه نگیرید.

در ادامه به پرسش خانمی که به رابطه مجازی خود با پسری میپردازند میپردازیم. ایشان از مشاورین روانشناس ویکی روان درخواست راهنمایی کردن که میتوانید متن پرسش و پاسخ روانشناس را مطالعه بفرمائید.

ارتباط اینترنتی من با آقایی

با سایت روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

سلام من از طریق مجازی با پسری آشنا شدم که از زندگی به کل ناامید شده بود و من دارم کمکش میکنم که دوباره امیدشو بدست بیاره من اون رو دوست دارم ولی اون به من میگه آبجی و من میخوام بدونم چطور میتون اون رو عاشق خودم بکنم ؟؟؟

سلام خدمت شما دوست عزیز
در پاسخ شما باید این نکته رو عرض کنم که دوست داشتن ها به یک سمت و سو حرکت نمیکنه و نیت ها صرفا به ازدواج یا دلبستگی ختم نمیشه.

تو این رابطه نیت طرف مقابل شما دلبستگی و ایجاد عشق و ازدواج نیست و این هشداری هست برای شما که وابسته و علاقمند نشوید.

فراموش نکنید که لازمه دوست داشتن منطقی این هست که هر دو طرف ازنیت هم مطلع و باهم همسو باشند درغیر اینصورت موجب شکست یکی از طرفین حاصل میشه.

توصیه میکنم رابطه رو کمرنگ و در حد یک آشنایی ساده پیش ببرید و هرگز غرق در مشکلات دیگران نشوید چرا که تاحدی میتونید پیش برید که به خودتون آسیبی وارد نشود. تعادل رو حفظ کنید.

موفق باشید.

غزل عبادی

در صورت نیاز شما دوست عزیز میتواند با مراجعه به بخش مشاوره روانشناسی پرسش و یا مشکلات احتمالی خود را با مشاورین و متخصصین روانشناسی ویکی روان در میان بگذارید.

مشاوره روانشناسی رایگان

اگر در ب خاطر بسیاری از مشکلات روزمره زندگی نیازمند مراجعه به یک مشاور روانشناس خوب هستید می توانید هم اکنون در جلاست روانشناسی آنلاین وب سایت مشاوره روانشناسی ویکی روان شرکت کنید؛ یکی از مزیت های بزرگ ما این که مشاوره روانشناسی خارج از کشور به صورت مجازی برگزار می کنیم. در ویکی روان مشاوره ازدواج آنلاین به صورت دقیق تز یعنی مشاوره قبل از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج، مشاوره جنسی آنلاین و سکتس تراپی ، مرکز مشاوره خانواده آنلاین و مشاوره کودک و نوجوان آنلاین ، مشاوره افسردگی آنلاین و درمان آن، مشاوره خیانت آنلاین و مشاوره بعد از خیانت ، مشاوره شکست عشقی آنلاین و مشاوره شکست عاطفی ، مشاوره طلاق آنلاین و  مشاوره پش از طلاق ، مشاوره روانکاوی آنلاین، مشاوره اعتماد به نفس آنلاین ، مشاوره اضطراب آنلاین و مشاوره استرس ، مشاوره وسواس آنلاین ، مرکز ترک اعتیاد آنلاین و مشاوره اعتیاد برگزار می گردد.

درباره ویکی روان

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش مرتبط با زندگی فردی و اجتماعی بر اساس روانشناسی میباشد. میتوانید سوالات و مشکلات شخصی خود را با ما در میان بزارید تا روانشناسان ویکی روان در کمترین زمان پاسخ گوی شما باشند

این و هم چک کنید

فراموشی عشق اول در مردان

فراموشی عشق اول در مردان ممکن است؟

فراموشی عشق اول در مردان یکی از نگرانی های ذهنی خانم ها است. شاید آنها …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *